סקר בנושא מעבדים - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר בנושא מעבדים

Magic

איזה מעבד עדיף לי לקנות  

394 הצבעות

1. 1. איזה מעבד עדיף לי לקנות

Recommended Posts

אורח PrototypE.rev.3

כל כך טחנו כבר את הנושא הזה כאן , אולי פשוט תעבור על כמה עמודים אחרונים בפורום הזה , ותקרא קצת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה ממהיר (אוברקלוקר), מה שאני מניח שאתה לא, אז פנטיום 4 1.6A - 512k מלווה בלוח אם עם 845D.

אם אתה משתמש רגיל אז מעבד AthlonXP1700 מלווה בלוח עם KT333 או KT266A יעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר.

וזה סתם זריקה בחשכה.. תן קצת יותר פרטים כמו תקציב וצרכים ונוכל לענות לך יותר בפרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה ממש אובססי בקשר לביצועים ומהריות ויש לך כסף אז לך על הנורתווד, ואם אתה רק מחפש מעבד טוב חזק יציב ואמין ואתה לא נוגע בכל שפיץ קטן אז לך על האטלון לא תיתחרט.

ואת זה אומר עוד מישהו אם 4 מה לעשות צריך להיות אוביקטביים בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה ממש אובססי בקשר לביצועים ומהריות ויש לך כסף אז לך על הנורתווד, ואם אתה רק מחפש מעבד טוב חזק יציב ואמין ואתה לא נוגע בכל שפיץ קטן אז לך על האטלון XP לא תיתחרט.

תראה אתה טועה. כל מעבד של מנצח את המתחרה שלו, גם נורת'ווד. עובדה שAMD ATHLON XP 1800+ מנצח את פנטיום 4 נורת'ווד 1.8A וראינו את זה כבר מיליון פעם, אותו הדבר לגבי 1.6A וATHLON XP 1600+.... מה גם שבאותו מחיר כבר אפשר לקנות את 1700+....... וראינו שATHLON XP 2000+ עובר את נורת'ווד 2.0A בכל מבחן אפשרי, וATHLON XP 2100+ עובד את 2.2 נורת'ווד ב90% מהמקרים וגם את פנטיום 4 2.4GHz הוא עובר ככה מידי פעם. כל מעבד של עובר את המתחרה שלו מצד . אז אל תגיד שאינטל זה הכי מהיר כי זה לא. זה הכי מהיר למי שקונה את המחשב הכי מהיר שיש באותה תקופה, כי תמיד לאינטל יש 4 יותר מהיר מAMD (כי לAMD אין זמן להכין מתחרה מתאים בזמן). נורת'ווד פשוט יותר טוב לOC....... וגם לזה תיהיה תחרות עוד מעט עם צאת T-bred......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם עוד במחשבה ש- יותר מהירים מp4, כי עשו השוואה בין 2.4A לאתלון מומהר ל-2400+ וה-2.4A לקח אותו..., ושיצא ה-Northwood B אני משאר שכבר לא תגידו את זה......

לקח אותו?...עקף אותו קצת אבל כששניהם יגיעו המעבד של אינטל יעלה 3600ש"ח והמעבד של יעלה 1500ש"ח הפרש עצום במחיר לאומת שיפור ביצועים לא מורגש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...