כיצד ניתן לחבר Dell Thunderbolt Dock לדסקטופ מבוסס USB 3.0? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כיצד ניתן לחבר Dell Thunderbolt Dock לדסקטופ מבוסס USB 3.0?

sheff2k2
 Share

Recommended Posts

יש לי את תחנת העגינה הבאה:

https://www.dell.com/en-us/shop/dell-thunderbolt-dock-wd22tb4/apd/210-bdqh/pc-accessories

אני משתמש בה עם המחשב הנייד. ברצוני להשמיש אותה גם למחשב הדסקטופ שלי, שמספק רק חיבורי USB 3.0 סטנדרטיים(בעוד שתחנת העגינה מתחברת עם Type-C 4.

אני לא מחבר יותר מדי דברים: מקדלת, עכבר, מסך אחד.

מה הן האופציות שעומדות בפני? אני חושש לחבר אדפטר פשוט ב50 שקל בין "רגיל" לבין Type-C. האם 3.0 בכלל בנוי להתמודד עם רוחב פס שכזה, ועם "פיצול" ההתקנים? מה דעתכם על כרטיס הרחבה יעודי שיושב על pci-e?

אשמח לכל המלצה על מוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כוחה של השרשרת הוא כוחה של החוליה החלשה ביותר.

אם אתה מחבר דרך 3  אז רוחב הפס והפונקציונליות יהיה מוגבל ל usb3. 

זה די חסר טעם . 

אם אתה רוצה להוסיף למחשב יציאת ( למה ? ) אז הדרך היא כרטיס הרחבה ל pci-e כאשר אם אתה מחפש רוחב פס אז זה צריך להתחבר ל pci-eX4 לכל הפחות . 

בכל מקרה, במחשב שולחני , המסך צריך להיות מחובר למוצא של כרטיס המסך  ותחנת עגינה אינה רלוונטית לפונקציה זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

כוחה של השרשרת הוא כוחה של החוליה החלשה ביותר.

אם אתה מחבר Thunderbolt דרך USB 3  אז רוחב הפס והפונקציונליות יהיה מוגבל ל usb3. 

זה די חסר טעם . 

אם אתה רוצה להוסיף למחשב יציאת Thunderbolt ( למה ? ) אז הדרך היא כרטיס הרחבה ל pci-e כאשר אם אתה מחפש רוחב פס אז זה צריך להתחבר ל pci-eX4 לכל הפחות . 

בכל מקרה, במחשב שולחני , המסך צריך להיות מחובר למוצא של כרטיס המסך  ותחנת עגינה אינה רלוונטית לפונקציה זאת.

תודה על התשובה

המטרה שלי פשוטה: לעשות "סוויץ'" בין הנייד של העבודה לבין המחשב הביתי. כרגע פעולה זו מצריכה ממני כמה דברים: להוציא את החיבורים של העכבר, המקלדת והhdmi(כן, אני יכול לקנות קומבו מקלדת+עכבר, יחסוך ממני חיבור אחד). את הנייד אני כמובן מחבר בלי בעיה אל הthudnerbolt, אבל עדיין יש להוציא את כל החיבורים ההם מהמחשב השולחני, ולחבר לתחנת העגינה.

הייתי רוצה לצמצם את זה לחיבור אחד: שהכל יהיה מחובר לתחנת העגינה, כולל חיבור המסך , ושרק אצטרך לשחק עם הthuderbolt בין שני המחשבים. אמרת שבמחשב שולחני המסך צריך להיות מחובר למוצא של כרטיס המסך. מדוע בעצם? כרטיס הרחבה כלשהו לא יכול לפתור את זה? והאמת היא שיש לי pci-e 3, לא 4.😃

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקלדת עכבר ומסך מחוברים ל KVM . לא מתנתק לעולם.

KVM מחובר לשולחני ולתחנת עגינה. לא מתנתק לעולם .

תחנת עגינה מחוברת למחשב .  כן מתנתק .

זה הפתרון שבו אתה מעוניין .

השאלות האחרות דורשות התייחסות יותר מעמיקה ותשובה יותר ארוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של sheff2k2

תודה. האם לדעתך זה יעבוד על pic-e 3?

זה לא הפתרון הנכון ולא נראה לי ש QTTP חשב עד הסוף  , אבל בתור התחלה כדאי שתרשום מה המפרט של המחשב שלך עם דגש את הדגם של לוח האם והאם יש לך כרטיס מסך נפרד ( nvidia/AMD) מעבר לכרטיס המסך המובנה במעבד.

מעבר לכך , אין בעיה עם pcie 3.0 אבל אם אתה רוצה שה TB יקבל רוחב פס מספק אתה צריך לחבר אותו לחיבור  של X4 או יותר .

נערך על-ידי yoavke
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...