כרטיס המסך GIGABYTE GeForce RTX 4090 GAMING OC בביקורת: אבסורד בכל קנה מידה, במיוחד בביצועים - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס המסך GIGABYTE GeForce RTX 4090 GAMING OC בביקורת: אבסורד בכל קנה מידה, במיוחד בביצועים

djelectric
 Share

Recommended Posts

מגניב לגמרי ואני ממש בעד.

אם יש לך את הכסף זמין וזה לא בא על חשבון משהו חשוב, אני לא רואה שום בעיה למה לא.

מה שיפה בתחביב הזה הוא שאפשר בתקציב של כרטיס מסך בודד לקנות מערכת שלמה כולל מסך + עודף (אם כי בשנתיים אחרונות קשה יותר), שתאפשר לממש את התחביב לא פחות טוב גם עבור מי שאין לו סביב 15 אש"ח למערכת הי-אנד קומפלט עם 4090.

גם אני משקיע כמה אלפים טובים כל כמה שנים בחופשת סקי כתחביב והחוויות משם שוות כל שקל.

נערך על-ידי omertgm
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

מגניב לגמרי ואני ממש בעד.

אם יש לך את הכסף זמין וזה לא בא על חשבון משהו חשוב, אני לא רואה שום בעיה למה לא.

מה שיפה בתחביב הזה הוא שאפשר בתקציב של כרטיס מסך בודד לקנות מערכת שלמה כולל מסך + עודף (אם כי בשנתיים אחרונות קשה יותר), שתאפשר לממש את התחביב לא פחות טוב גם עבור מי שאין לו סביב 15 אש"ח למערכת הי-אנד קומפלט עם 4090.

גם אני משקיע כמה אלפים טובים כל כמה שנים בחופשת סקי כתחביב והחוויות משם שוות כל שקל.

לא פחות טוב זה עניין סובייקטיבי. אם העין שלך לא מצליחה להבדיל בין 30FPS ל 60FPS או בין 1080p ל אז באמת שאין טעם.

אני אישית מבדיל. מה זה מבדיל?

היה לי מסך שה 3080 לא באמת הצליח להתמודד איתו בלי נפילות FPS מעצבנות - אז שנמכתי ל 2K כי אמרתי "נו, זה רק 27 אינצ', אני לא באמת ארגיש בהבדל" - oh boy was I wrong.

ההבדל בשימושים שהם לא גיימינג פשוט תהומי וגם בגיימינג הוא נראה לעין - מאז אני רוצה לחזור ל אבל לא היה GPU מספיק חזק בשוק בשביל להניע את הרזולוציה הזו בצורה מספקת. 

אם נקביל את זה לחופשת הסקי שלך - אתה יכול לעשות סקי בחרמון בכנראה הרבה פחות כסף (לא באמת מבין בסקי, אני מניח שסקי בחרמון זו חוויה גרועה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאם תופסים את החרמון ביום הנכון הוא מושלם והיו לי כמה ימים מעולים שם :)

אני לא לגמרי מסכים עם האנלוגיה הזו אז נפתח את הנושא: משחק המחשב שקול לאתר הסקי בו גולשים והציוד\ביגוד גלישה מקביל לרכיבי המערכת. אפשר להינות בטירוף בכל אתר סקי עם הציוד המתאים מצד שני לסבול מאוד (סבל פיזי של ממש) באותו אתר באותו יום עם ציוד גרוע שגורם לך להירטב ולקפוא מקור.

לא כך, לטעמי, במשחקי מחשב: אם המשחק טוב הוא יהיה טוב גם אם מתאימים קצת הגדרות כדי להביא אותו לרמת 60 FPS.

וחזרה לדיון, אם כבר טעמת מ-, כמו מוויסקי משובח בן 30, כמובן שיהיה "קשה לחזור" אחורה.

למי שעדין מתבוסס עם FHD (הרוב המכריע) לא צריך הרבה (מניח ש 4050/4060 פשוט יספיק בדור הנוכחי) כדי ליישר קו עם מקסימום eye candy בכותרים חדשים.

מרכיב רמת הגרפיקה בחווית המשחק הכללית עבורי היא פחות משמעותית וגם אין לי בעיה להנמיך הגדרות פה ושם כדי לקבל FPS מספיק (60). המשחקיות, עלילה\עניין ושאר אספקטים במשחק משמעותיים עבורי הרבה יותר מאשר הגרפיקה אבל כמו שרשמת זה כבר ממש עניין של טעם.

כמובן שאני אבדיל בין 30 ל-60 HZ, כנראה גם בין 60 ל-144HZ או 240 ובטח שבין FHD ל . אבל החלטתי שאני לא משתתף במירוץ אחרי הרזולוציה, ההגדרות וקצב הרענון כבר מזמן וממש סבבה לי עם זה. עבורי משחקים הם תחביב, אבל לא כזה שאני מוכן להשקיע בהם אלפי שקלים כל כמה שנים. לאחרונה אני גם בכלל לא קונה משחקים, מאז ש-EPIC מספקים לי אותם לגמרי בחינם.

מה שכן, אני בשלבי שדרוג פלטפורמה משמעותי ועובר מה-i5-2400 האלמותי שיש לי כבר כמעט 12 שנה למערכת AMD\INTEL עדכנית ממש בקרוב עבור עבודה בעיבוד ותמונה. לכך, בינתיים, ה- 970GTX יספיק.

all in all, אפשר להינות ממשחקים בטווח גדול מאוד של רמות תקציב ואם ידך משגת אז by all means לך על הטופ שבטופ.

נערך על-ידי omertgm
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השקה על הנייר לדעתי, יותר טובה מ3090 אבל עדיין לא משהו

כל החנויות ריקות בחול

אולי הכל מכוון ככה ליצור SCALPERS

יש ביקוש גבוהה ו - NV לא מרוויחה מזה ?

נערך על-ידי aviv00
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...