תוכן A-10 - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

A-10

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  2,545
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  81

כל דבר שפורסם על-ידי A-10

 1. אני מכיר מקרים עוד לפני הקורונה שאנשים המתינו חודש ואף יותר.....
 2. גם, אבל לא רק. בכל מקרה, בוא נראה איך הדברים מתקדמים, אם מתקדמים ואז אמשיך להגיב. חבל לטחון מים על מסביב.
 3. אני מכיר מקרה מכאן, מהאתר שהיבואן לא רק החליף ( בתיאום עם הלקוח ) אלא אף שידרג את הנייד והרבה אחרי 3 חודשים. אבל עזוב, אני מעדיף לראות מה ואיך יתקדם העניין מבחינת פותחת הדיון. לא רואה טעם להמשיך ולטחון מה אמרת ומה אמרתי, סבורני שזה כבר ברור ונהיר לכולם.
 4. חחחח ומה שאתה מתקשה להבין, משום מה, זה שיכולות להיות שתי אפשרויות למקור הבעיה, או תוכנה / תוכנות בעייתיות או כשל חומרתי כלשהו. אני , לא דבק בלעדיות באף אפשרות, ז.א. זה יכול לנבוע הן מהתוכנה והן מבעיה של חומרה / רכיב או יותר כלשהו. מה שכן, כאמור, אני סבור שזו יותר בעיה בחומרה מאשר בתוכנה. בטח שלא יהיה זה רציני לבקש ממישהו נימוקים או הסבר מה מקור הבעיה, וגם אני כלל לא מתיימר לדעת מה בדיוק לא תקין בנייד . אבל שוב, אני מצדד בגורם של חומרה ועם זאת לא פוסל את ענין התוכנה. ושוב 2 - היות והחברה בחרה להציע החלפת חומרה בניד, הגיוני לאור הזמן המועט שהנייד נמצא אצל פותחת הדיון ולאור חומרת הבעיה של הנייד, לדרוש מחשב חדש או לחילופין זיכוי. והערה לסיום - ממש אין לי כוונה להתפלסף מעבר למה שכבר טחנתי עד דק. לא חייבים להסכים איתי. יהיה נחמד אם תבינו על מה אני מדבר. שבת שלום !
 5. הנייד כפי שהוא, מאותגר יכולות כבר עכשיו. איפה הוא יהיה בעוד שנתיים / שלוש, שלא לדבר על מעבר לזה ... קשה לומר. שורה תחתונה - כדאי רק אם אתה מעריץ שרוף של המקלדת של כל הסדרה הזו. מבחינת תמורה - עבר זמנו.
 6. הכותרת לא אומרת הרבה. מה המפרט בתכל'ס ?
 7. זה בדיוק העניין, כפי שכבר כתבתי. אין בנייד חומרה חזקה כמו בנייד גיימינג שתגיד אולי היא מגזימה כי גם ככה הנייד מתחמם בגלל שהוא בנוי לעבוד כך בגבולות סבירים. אבל, הנייד הזה בקושי צריך להתחמם בשימוש סביר ובשום מקרה ( חוץ מבדיקת סטרס ) לא צריך להגיע לחום כמו זה שמתארת פותחת הדיון. בשביל זה יש הגנות מובנות בכל נייד. וכן, גם עם 20 וואט שלא מטופלים כמו שצריך מגיעים לחום כמו שמתארת פותחת הדיון. ושלושה חודשים זה עדיין כמו בהתחלה, מה גם שלא ידוע לנו אם זה קרה אחרי יום, שבוע או חודשיים, אבל זה לא כ"כ משנה.
 8. על סמך מה אתה אומר זאת ? אני לא מכיר את פותחת הדיון. כן מכיר ניידים שפשוט דפוקים.
 9. מציע לך להכין רשימה של כל מה שדורש תיקון / בדיקה, כדי שלא יתפספס כשהטכנאי יגיע. כן, למרבה הצער.
 10. ואללה, בילבלת אותי לגמרי. לא הבנתי, כי הדיון על נייד. בסוף רכשת כרטיס לנייח רק כדי לוודא שהכונן תקין ? טוב, זה מן הסתם יעזור גם בשימוש בנייח ... אבל עדיין. נו, נראה מה יהיו הממצאים של הטכנאי בנייד.
 11. סליחה לא טענתי בשום מקום שזו בוודאות בעיית חומרה. מה שכן, אמרתי שסביר יותר שזו בעייה בחומרה. אני מציע לדרוש החלפת נייד כי תקלה כזאת בנייד של 3 חודשים לא צריכה להיות, זו תקלה לא סבירה ביחס לזמן שימוש בנייד. ב - DELL של פעם, לא היו מתנהגים כמו חברות אחרות, והיו באים לקראת הצרכן בלי יותר מידי פרוצדורות. אבל זה היה פעם.
 12. במה מדובר ? קישור בבקשה . תודה על עדכון ביניים ...
 13. המממממ ספר את זה ל - DELL ישראל. אחרת, הרי הרבה יותר קל למחוק תוכנה מאשר להחליף חלקים ..... אולי אין שם ( ב - DELL ) גאונים, אבל לא נראה לי שהם טיפשים ......
 14. יותר סביר מאשר תוכנה. בכל מקרה, החומרה צריכה למנוע התחממות קיצונית שכזו, מה גם שאין בנייד חומרה ( מעבד עצמו והרי אין כרטיס גרפי נפרד כלל ) שתסביר התחממות כזו קיצונית, כמו בנייד גיימינג למשל שאפשר לומר בנוי לפעול בטמפרטורות גבוהות. זה שהנייד מתחמם עם חומרה קלילה יחסית, מעיד שיש בעיה בסיסית בחומרה, וכלל לא בטוח שהחברה תעלה על הבעיה או תפתור אותה לגמרי. אולי כן, ואולי לא.
 15. יש מן הסתם שתי אפשרויות - 1. להסכים למה ש - DELL בארץ אומרים. כלומר, לתת להם לנסות לתקן ולקוות לטוב. 2. לפנות ל - DELL העולמית ולבקש מהם להורות לנציגם בארץ להחליף את הנייד או לזכות אותך.
 16. שוב, תלוי למי ..... יש כאלה שמשקיעים בטופ שבטופ מבחינת ציוד. כלומר, המילה האחרונה עם ציוד בהתאם, גם מבחינת מחיר, כמובן. אני, כפי שהבנת, מסתפק במשהו טוב אבל בסיסי. אז הצליל לא כזה טהור ומדויק, אבל זה בסדר מצידי. זה כמו כונני NVME הסופר מהירים. בסדר, הבנו. תעירו אותי כשבאמת יורגש הבדל בינם למוצר פחות מהיר ....
 17. זאת השאלה ! התשובה שלי - חארטה ! אלא אם יש לך מסכים ( טלוויזיה / מחשב ) שיכולים להציג את כל הטוב ( התיאורטי ) הזה. בוא נגיד, לנו, הביתיים הממוצעים, המרחק עוד רב.
 18. כך או כך, לבקש או נייד חדש או זיכוי.
 19. אין בנייד הספציפי שום דבר שצריך להתחמם עד כדי אי אפשרות לגעת במקלדת, או לחילופין שהנייד ייתקע בגלל ההתחממות, בלי קרש לתוכנה שמשתמשים. כי כל נייד מתוכנן ובנוי "לדאוג לעצמו" שלא להגיע לחום קיצוני או היתקעות. עצתי לך, לבקש החלפה של הנייד או זיכוי. אין יותר מידי מה להתעסק עם חלקים, משהו בסיסי ויסודי לא תקין בנייד.
×
 • צור חדש...