תוכן A-10 - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

A-10

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  1,933
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  47

כל דבר שפורסם על-ידי A-10

 1. אין כאן thunderbolt, לא כנראה אלא בטוח. מאתר KSP של תיאור הנייד.
 2. רגע, מה ? אינטל לא פשטה רגל ? כבר לא דולקים אורות במשרדים כל הלילה ? הרי כך צפו ה"מומחים" כאן ......
 3. ראשית, תתחדש ! לא, בכלל לא. אתה פשוט מפרמט את הכונן מתקין חלונות.
 4. אם הוא באחריות, תפתח קריאה ב - DELL. אם לא, תבצע בדיקת זיכרונות הן עם האבחון המובנה בנייד והן עם MEMTEST.
 5. הנה מישהו שמקשיב לי ( טוב,נסחפתי ..... ), אבל ברצינות, מבחינת עריכת ווידאו, הנה מערכת ב - 1500 דולר בלבד בלי עיגולי פינות וגם הסבר למה נבחר דווקא רכיב מסוים ולא אחר. https://www.youtube.com/watch?v=mnyOlQxZjsE
 6. לדעתי, הנובו לגיון 5 פרו עדיף מבחינת מסך , אבל .... אם אהבת את אומן, אז גם בסדר. ז.א. הנייד עונה על כל ה - V שצריך.
 7. לא מכיר חיה כזו, לא היום לפחות. תתפשר על משהו, חוץ ממעבד ....
 8. תשווה בין כותרת הדיון לבין מה שאתה שאול לגביו עכשיו ..... אני מציע לך לחפש משהו יותר טוב. כן
 9. כן. אחרת הרי לא הייתי ממליץ. גם לו יש מסך מעולה וביצועים טובים, הן לפוטושופ והן לווידאו ( יחסית כמובן ). המינוס שלו זה המשקל, אבל המסך הוא ביחס 16:10 . באסוס עם מסך OLED המשקל נמוך יותר והמסך בעל שחור מוחלט. מנגד, כמו כל מסך OLED יש צורך לנקוט בכמה פעולות מנע כדי למנוע צריבת מסך. כל נייד והמינוסים שלו. מובן שהצורך בנייד עם מסך עם גמוט צבעים טוב+ רק מסבך את העניינים.
 10. כן, הבנתי גם מקודם למה אתה מתכוון. האמת, אין לי פילוח לפי הפרמטר הזה, אם כי באמת זה נהיה טרנד מעצבן אצל יותר ויותר יצרניות. רק לתשומת ליבך, בדגמי AMD של ניידים אין את חיבור ה - THUNDERBOLT בכלל, אם זה חשוב לך.
 11. אם הרחבת זיכרון אינה נדרשת, יש גם את הניידים של אסוס עם מסך OLED עם כל המשתמע מזה - גירסת AMD - וגירסת אינטל -
 12. בבקשה - תקיש באתר KSP את המק"ט 177129 . באילת זה פחות מ - 5400 ש"ח.
 13. לא נראה לי. אולי המחיר בסדר, אבל הנייד הרבה פחות, לצרכים שלך , אני מתכוון. אלא אם איכות מסך היא פקטור משני / לא חשוב עבורך.
 14. כן, לא מעט אתרים לא מקלים על הצרכן, בלשון המעטה. את חייבת להיצמד לדגם הזה - Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL 20VE00FMIV עם הסיומת המודגשת בסוף הדגם, כי יש גם דגמים עם מסך כמו של E15, כלומר לא איכותי. אלה המקומות שלפי אתר זאפ זה עדיין נשאר במלאי - https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1114222 אולי יש עוד תת דגם עם סיומת שונה בסופה, כל עוד מופיע במפורש הנתון הזה - FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 100% sRGB, אפשר לקנות אותו.
 15. אני מבקש שתתרכזי. אחד ושלוש זה אותו נייד. 2 זה נייד אחר. לגבי האתר - לא יודע. לא לחיוב ולא לשלילה. לגבי GEN2 וללא - כנראה מסטייפ באתר, כי הנתונים מראים שהן הראשון והן השלישי הם GEN 2.
 16. הראשון והשלישי זה אותו נייד. פשוט בשלישי יש פי 2 זיכרון ( 16 גיגה לעומת 8 בראשון ). הנייד השני הוא גירסה זולה יותר של הראשון, עם כמה הבדלים, בייחוד בדגמים המדוברים ספציפית. היתרונות של LENOVO THINKPAD 15 - מקלדת מעולה ( הטובה ביותר בקטגוריה / רמת מחיר ). שלוש שנות אחריות באתר הלקוח. חסרונות - מסך לא הכי איכותי מבחינת דיוק צבעים. חיבור USB-C משמש בחיבור למטען, אז זה או הטענה או שימוש בחיבור, למרות שיש חיבורים אחרים, כמובן. היתרונות של LENOVO THINKBOOK - מקלדת טובה +, אבל לא כמו ב - E15. מסך ( בדגם המדובר בקישור ספציפית ) טוב מאוד. חיבור USB-C כפול, ללא המגבלה של E-15. החסרונות - רק שנה אחריות ( ניתן להרחיב לשלוש ).
 17. אם כבר, i7 12700k כי הליבה המובנית יכולה לסייע ברינדורי ווידאו. והמעבד הזה לא כזה חם יחסית ל - I9 , כך שנוקטואה 15 יכול להסתדר איתו.
 18. https://finance.walla.co.il/item/3483602 שינוי כיוון משמעותי ? ימים יגידו ......
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר