חוות דעת למפרט שלם כולל כל הציוד ההיקפי ב 15,000 שקל . - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת למפרט שלם כולל כל הציוד ההיקפי ב 15,000 שקל .

Bizo34
 Share

Recommended Posts

היי אני כנראה הולך להזמין מפרט חדש כולל ציוד היקפי , כל המערכת אמורה לעלות 15,000 שקל . אשמח לקבל חוות דעת גם על המפרט וגם על הציוד ההיקפי .

מעבד - intel I9 10900k
לוח אם -  Gigabyte Z490 ELITE AC
מאוורר למעבד - Noctua NH-D15 chromax black
זיכרון - G.Skill Ripjaws V 2x16GB 4000Mhz CL17 Kit
כרטיס מסך - Gigabyte RTX™ 3080 EAGLE OC 10gb
הארד דיסק 1 ( מערכת הפעלה ) - Corsair Neutron NX500 400GB PCIe SSD
הארד דיסק 2 - Samsung 870 QVO 1TB SATA III SSD
ספק - Corsair AX 860W PFC 14cm Fan
מארז - Thermaltake Level 10 GT Full Tower Series Black
מסך - Asus Tuf Gaming vg32vq
עכבר - logitech mx master 3
מקלדת - logitech k350 wave
רמקולים - microlab solo 9c
ג'ויסטיק - xbox wireless controller gow4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד - כנ"ל ^ , גם יהיה לך ניצול לPCI 4.0 לאחסון מהיר (נראה שזה מה שרצית להשיג עם הSSD של קורסיאר, ולא 3.0 אם תיקח .

קירור- אם אתה עושה OC (עם מערכת כזו זה ממש בזבוז שלא) הייתי הולך על מים טוב עם תקציב כזה.

SSD OS - הייתי הולך על M.2 ולא על PCIE, זול יותר ונותן ביצועים מעולים, ואם תלך על אז תוכל לקחת NMVE PCI 4.0.

נקודה נוספת למחשבה היא אם תרצה למקמם את הGPU אנכית, הSSD הזה יגביל אותך (אא"כ תמקם אותו גם אנכית עם מאריך PCIE באוופן מוזר) אולי זו נקודה למחשבה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך - 27" FHD ממש לא מומלץ, הרזולוציה האידיאלית לגודל הזה היא QHD, אחרת תראה אובייקטים גדולים (בשולחן עבודה) ותמונה פחות חדה ומפוקסלת יחסית (במשחקים). הסיבה שהמסכים האלה זולים יחסית מ27" QHD היא שהם יצור כלאיים.

מה גם שעם כרטיס מסך כזה אין סיבה שלא לקחת QHD, אחרת זה סתם OVERKILL לFHD. 

עכבר - לעבודה או לגיימינג? הוא מעולה לעבודה אבל גרוע לגיימינג, וגם יחסית כבד - יותר קריטי לגיימינג (141 גרם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמקולים - באמאזונים השונים לא קיבלו דירוג מעולה, אם שמעת אותם ואתה מרוצה לך על זה, סתם ככה אם זה למשחקים עדיף לצדד את הרמקולים במיקום קרוב אליך, ולא על סטנדים בקצוות השולחן. (כי הבסיס של הC9 ענק)

אישית אני עם הC6 ומרוצה עד לשמים, ביקורות מעולות, מעולה, נשמעים מעולה גם בווליום חזק, 100Watt/RMS, הC9 הם 140Watt/RMS' לשיקולך.  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

מסך - 27" FHD ממש לא מומלץ, הרזולוציה האידיאלית לגודל הזה היא QHD, אחרת תראה אובייקטים גדולים (בשולחן עבודה) ותמונה פחות חדה ומפוקסלת יחסית (במשחקים). הסיבה שהמסכים האלה זולים יחסית מ27" QHD היא שהם יצור כלאיים.

מה גם שעם כרטיס מסך כזה אין סיבה שלא לקחת QHD, אחרת זה סתם OVERKILL לFHD. 

המסך שהוא ציין הוא Asus Tuf Gaming vg32vq

זה לא 27״ ולא FHD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...