Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

No-one

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  274
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  239יום 10ש' 27דק' 45שנ'

דירוג

16 ניטרלי

אודות No-one

 • דרגה
  Zone Freak
 • יום הולדת 16/09/1986

מבקרים אחרונים

334 צפיות בפרופיל
 1. No-one

  המלצה לאל-פסק

  חבר'ה אם מישהו מבין בתחום אני אשמח לעזרה, מספיק מגן ברקים? או שצריך אל פסק ואיזה. תודה
 2. הרגשה של אחריות, והיא שווה המון, במיוחד במחירים הללו. סתם אדם מעדיף לשלם כפליים ולקבל 3 שנים שקטות מאשר לשלם פחות ללא אחריות, גם אם תוכיח לו סטטיסטית שאין תקלות, אלא אם כן מדובר במוצרים בעלי מחיר זניח, מה שאין כן כאן. אלא אם כן מדובר במוצר בעל אחריות יצרן\חנות בתוקף, אז אתה צודק לגמרי
 3. תמיד אפשר השקט הנפשי שלי שווה עוד 100 שקל על כניסת חשמל עד מה שיותר טובה\יציבה למערכת. תחליט אתה אם זה פיצ'ר בלבד או עוד כמה עניינים על הדרך (עזוב את האחריות בתמונה, שינו את זה בתוך דפי המוצרים עצמם)
 4. rm750i שזה בתקן גולד הספק היותר טוב שלהם
 5. corsair 750 היה נראה לי עליו בעין בלתי מזוינת שהם עשויים ברמה גבוהה יותר, לכל הפחות הסדרות היותר טובות שלהם. ממישתי זיכוי בKSP. לתועלת הקונים והממליצים להודיע ולהתוודע: לאחר חקירה דרישה ובדיקה מסתבר דבר פלא בשני נושאים: ספקים: לפחות בקורסאיר, פלונטר וטי אמ אס נותנים אחריות ל5 שנים לכמה ספקים שבדקתי, בעוד קי אס פי נותנים 10 שנים אחריות במקום. כאשר באתר של קורסאיר מצויין שיש אחריות של 10 שנים על המוצרים שבדקתי. קי אס פי טוענים שהסיבה שהם נותנים 10 שנים אחריות בחנות היא כיוון שהם מייבאים עצמאית מוצרי קורסאיר. טי אם אס עובדים עם יבואן ארצי, ככה שמפסידים 5 שנים אחריות מובטחת, לפחות על פני הדברים. מארזים: אין אחריות בקי אס פי כלל ועיקר, קנה מארז ב1000 שקל ואם הUSB לא עובד יום למחרת תקשור עם החוטים של המארז נעליים. בשני החנויות הנזכרות לעיל כן נותנים אחריות על מארזים טובים של שנתיים ממוצע.
 6. No-one

  המלצה לאל-פסק

  הכותרת שונתה, הכוונה היתה לאל-פסק, זה בטיפול מתמשך, דירה שכורה מחולקת, פעם ביולר, פעם מכונת כביסה בחצר שעובדת דרך איזה לוח עקיף או משהו כזה. למשכירים יש אינטרס לשמר את הדירה שלהם תוך שיקולים כלכליים. לי יש אינטרס לשמר את מה שאני קונה.
 7. אפשר למחזר פס יצור, לדרוש יותר מחיר(8 הפכה ל9) ולמכור למי שרוצה הכי חדש,בלי לדעת מה בדיוק הוא רוצה, רק מתוך הנחת בסיס שחדש יותר=טוב יותר,המון העם לא יורדים לפרטים, רוצים מחשב לפורטנייט או למשרד. ממקסמים רווח מול השקעה. גאוני, חזירי, אבל כל הגאונים הסמי\מונופולסטים הם כאלה. למי שלא יודע לא כואב, לכן "יוסיף דעת יוסיף מכאוב" במקרה הזה על כל פנים.
 8. קניתי ספק תודה לכולם אין עליכם
 9. @אהרן פרקש העתק הדבק לכל דבר ועניין
 10. שלום לכולם, יש בעיות קצרים\מתח\עומס או איזה מושג חשמלי אחר שגורם לקפיצת החשמל אצלי מידי פעם צריך המלצה ל אל-פסק. לא מבין יותר מדי בפרמטרים השונים בזה, לא צריך שהמחשב יעבוד איזה שהוא זמן אחרי הנפילה, אלא רק כדי שלא יהרס שזה קורה. ושיהיה אפשר לחבר לו לפחות מארז+מסך. אם זה משנה אז הספק כח הוא 600W או 750W(שני מחשבים שלא עובדים במקביל, ונמצאים על אותו שולחן) תודה
 11. הספק האחרון הוא אקטיבי-לוקח פי 2 פחות חשמל? פשוט הייתי שמח לאסוף את הפיצ'ר הזה הזה על הדרך אחרי שגיליתי שספקים רגילים צורכים פי 2 ממה שהם נותנים.
 12. הגם שלא כ"כ שייך לחוות דעת טעם סובייקטיבית, מה שכן עובדתי הוא שהסטנד של המסך מגושם וגולמי, המעצב בפנסיה? העיקר שיש RGB, אז אפשר להעלות את המחיר ככל העולה על רוחנו, העולם מספיק מטומטמים, הם לא יקנו מדבקה עם הלוגו שלנו, זה חייב לבוא בילד אין, ובטח שלא פס לד מאלי אקספרס בחצי דולר, אז הרווחנו עוד 200$++ שוב העיקר שיש פס RGB למטה
 13. No-one

  חישוב חיוב סופי באתר Newegg

  https://www.newegg.com/global/il-en זה גלובל והמעמ הוא שלנו למרות ה IL אם הבנתי נכון. רוב הזכרונות מגיעים עם אחריות לכל החיים, ואם אני קונה בחו"ל אני צריך לממש את האחריות בחו"ל, עם איזה חברות אפשר לממש אחריות בארץ?
 14. האמת שבמבצעים אין עליכם , נותנים לשקל הישראלי את ערכו האמיתי! מקס' מוצר מינ' עלות. אישר כוח!