עבור לתוכן
 • צור חשבון

No-One

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  678
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  3
 • זמן מחובר

  602יום 1ש' 49דק' 56שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי No-One

 1. תודה. רעיון למקום מסויים עם תצוגה נרחבת?
 2. אחד ההבדלים החשובים בין G3 לG5 הוא, שבG5 יש פתחים לפליטת חום הן מהצדדים והן מאחור(בסמוך ל2 המאווררים), ולכן הוא פולט חום בצורה טובה יותר מה שמאפשר ביצועים טובים יותר בגלל פיזור ופליטת חום (כשהמחשב יגיע לחום מסויים הביצועים יוגבלו בכדי לא לעבור את תקרת החום המוגדרת לו) לכן בנקודה זו סדרת G5 עדיפה בצורה ניכרת.
 3. היום ברור ומוסכם שברוב ככל המקרים והשימושים, תקבל תמורה יותר טובה לכסף שלך במעבד AMD. כוונתי ליותר כוח עיבוד עבור X מסויים של תקציב. זכרונות הם אוניברסלים. לוחות אם, כמו בלוחות עם צ'יפסט של אינטל, גם בAMD בהתאמה יש לוחות סביב כל הספקטרום, מהזולים והסטנדרטים, עד ללוחות למשתמשי קצה. לרוב לAMD אפשר למצוא לוחות טובים במחיר מעט יותר זול ממה שתשלם על לוחות של אינטל באותו סגמנט.
 4. אני מחפש דווקא מרופד, לשעות עבודה מרובות
 5. הבנתי, ממש תודה. אשמח לעוד דעות מהחברים כאן.
 6. רק על מותג הפרמיום הזה המחירים קופצים ב2000+- שקל. הסדרה המקבילה של Dell ודומה למה שnapoleon45 המליץ היא Dell g5 באותה קטגוריה בחומרה ובמחיר. מה עדיף מצד פליטת חום וטיב ההנדסה אשאיר למומחים.
 7. תודה. קצת רחוק ממני, אך עיקר הסיבה היא שאני מעדיף משהו ממולץ ועמיד, ולא רק שנראה נוח ויתפרק אחרי שזה ואז אצטרך לשלח אותו לאחריות. 1.75 85KG
 8. לשיקולו. לפותח הדיון, אם לא צפית עדיין במהדבל בין IPS\TN\VA תראה ביוטיוב ותחליט מצד הצבעים מה נראה לך. למרות שלא ממש רואים את ההבדל כמות שהוא במציאות עד שיושבים פרונטלית מול מסך IPS.
 9. IPS בגדול ניכר בדיוק צבעים וזויות צפיה רחבות יותר
 10. ע"פ ההודעת שגיאה שלך נראה שזה לא ממש יציב. תריץ בדיקת מאמץ לזכרונות, קרוב לודאי שתקבל את אותו מסך קריסה. אם כן, תנסה לשים על הפרופיל האחר של הXMP, או לחילופין לעשות OC ידני לזכרונות עד שתמצא את נקודת היציבות שלהם.
 11. מצד הטמפ' נראה בסדר. המאוורר שלך עובד מאוד חזק יחסית. זה קירור סטוק? שינית הגדרות בביוס של משהו?
 12. לא קריטי מאיזה קטגוריה: מנהלים, משרדי, גיימינג. חשוב: נוחות (כמובן) וגם עמידות הבוכנה שמתחת לכסא (כידוע שזה החלק שלרוב מתקלקל בכיסאות הללו) שתהא חזקה ועמידה. היו לי כיסאות מאוד נוחים אבל נהרסו דיי מהר(לפרוטוקול: אינני אדם שמן). בבקשה להמליץ מתוך חוויה אישית ולא התרשמות נטו. תקציב עד 1000, אין עניין למקסם לתקרה. תודה לכולם.
 13. https://www.cpuid.com/softwares/hwmonitor.html תוריד ותתקין. כמה הטמפ' של המעבד?
 14. מה הכוונה שומע את המעבד מתאמץ? המאורר שלו? מתי זה קורה, סתם בשולחן עבודה או בזמן משחק או תוכנית אחרת?
 15. אין יותר מדי מה להתבלבל. 9900K אתה מכיר 9900KF - בלי ליבה גרפית, כלומר לא תהיה תצוגה למסך ללא כרטיס מסך. 9900KS - כולל ליבה גרפית ומעט חזק יותר מקודמו ה9900K. לשיקולך, למעבדים החדשים של AMD מאוד חזקים, ונותנים לאינטל פייט רציני ביחס של עלות-תועלת
 16. זה לא מסוכן, אבל זה גם לא טמפ' אידיאלית לקירור הזה. הסטוק אמור להיות 60-65 בגיימינג.
 17. נשמע חריג, כמה מעלות בזמן מנוחה? שים לב אם יש מדבקות שקופות על המאוורר של המעבד, בכלליות בכל צידי צדדים במחשב ששכחו להסיר
 18. בכלליות, אם תמצא איפה בארץ מוכרים חלקים לקאסטום לופ אשמח לשמוע
 19. ביתר בירור, אני מבין שחשבת שהיות ויש ללוח האם יציאות גרפיות, הדבר מאפשר להציג דרך הלוח. צריך מעבד עם ליבה גרפית, משא"כ 3600 שאין לו כזו. היציאות הגרפיות מהלוח הן עבוד מעבדים כגון 3200G, 3400G עם ליבת Vega וכו.. אם יש לך כרטיס מסך תחבר דרכו, ואם אין לך, אם הדבר נצרך לתצוגה בלבד, דיי בדגם זול מאוד.
 20. אין הכוונה לקנות בדווקא בTMS ולצרף קירור מעבד מחנות אחרת. אלא סקיצה בלבד של חומרה ומחיר.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close