NAS חדש מחברת SYNOLOGY - הDS920+ - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NAS חדש מחברת SYNOLOGY - הDS920+

danielrosehill
 Share

Recommended Posts

שלום לכולם!

קבלתי, לפני כשבוע, את אחד מהNAS החדשים מחברת SYNOLOGY - אחת מהחברות המובילות בתחום.  זה ה DS920+ שזה שדרוג קטן לDS918.

מפרט חומרה:

2020-06-25_02-12.png.c3700a397afb1b15f8f56bdd612ecd1d.png

spacer.png

מתחת לNAS יש שתי יציאות לSSD סוג . מעבע: CELERON J4125.

device1.thumb.jpg.f404296aa0320a2d22eeb277ac194629.jpg

מתשמש את זה בעיקר לגיבויים  - דרך הLAN מהמחשב הייח שלי (OS: LINUX) וסינכרון דו כיווני בין כמה עננים שלי, לרבות גם וגם BACKBLAZE B2 - שזה OBJECT STORAGE.

יש מקום ל4 דיסקים - וזה מקבל גם HDD בגודל 3.5" וגם בגודל של 2.5". המרחב שיש פנוי תלוי באיזה רמה של RAID שאתה משתמש בו - אם אתה משתמש בכלל (יש אפשרות גם ל RAID 0).

זה פעם ראשונה שאני משתמש בNAS ברשת שלי. אז כמה מחשבות.

👍 חיובים:

- זה עובד אם סוג של CONTROL PANEL ששמו DSM. זה עושה את זה קל מאוד לעשות דברים כמו לפתוח שרת מייל (או, כמובן, לקבצים). 

- לDSM יש . כמו CLOUD SYNC. זה נותן לך לציור SYNC בין לNAS לעננים. 

- לגיבויים מקומיים - זה עושה את החיים קל מאוד! לאחר הזנת שם משתמש וסיסמא, זה מופיע אוטומטית כחלק מהרשת שלי ממחשב שלי שרץ על . אבל הייתי צריך לפתוח את הפורטים לSSH וגם לSFTP וגם לRSYNC כדי שהכל יעבוד.

👎 שליליות

- בסופו של יום זה NAS. הקלות בהגדרה לעומת שרת טובה יותר. אבל עם שרת יש לך שליטה מלאה. (אם כי קיימת האפשרות ליצור VMs ב- NAS באמצעות אפליקציה).

-  חשבתי שהמאוורים היום קמת רעושים. למרות שאני שונא אפילו את הסאונד של דיסקים קשיחים - אז אני רגיש מאוד!

תמונות נוספות למטה. סליחה על העברית הרעה!

ניתן להשיג בישראל מ- KSP ובנדה.

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

ביקורת מלאה עם סרטונים (באנגלית)

נערך על-ידי danielrosehill
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Raspberry Pi 4 יותר חזק מרוב מכשירי ה-NAS שמכילים מעבדי ויש הרבה כאלה, רוב האנשים יגידו שגם j עם 4GB ראם זה לא בדיוק המכונה האידיאלית להרצת VM.

מנסיוני עם המכשירים האלה (ויש לי אחד של qnap) התמורה שאתה מקבל היא בעיקר בתוכנה ובנוחות השימוש. החומרה חלשה יחסית למחיר אבל מערכת ההפעלה מאפשרת בקלות להגדיר הכל דרך ממשק גרפי וגם מי שלא מבין כמעט כלום יצליח להקים בקלות שרת ביתי עם raid וגיבוי אוטומטי לענן. לעשות דבר דומה עם rpi זה בהחלט אפשרי אבל זה כבר פרוייקט שיבזבז לא מעט זמן של חפירה באינטרנט ודורש רמה אחרת לגמרי של הבנה.

נערך על-ידי etal
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@etal כן, אני מסכים (ויש אפשרות לשדרג את הRAM עד 8 ג"ב). DSM זה מגניב. במיוחד CLOUD SYNC.  אבל עדיין יש מגבלות. לדוגמה (לצורך גיבוי) אני רוצה להתקין את הCLI RCLONE כדי לציור SYNC בין PCLOUD וB2. אין בDSM אז לא מצאתי אז לא מצאתי שום שיטה לגרום לזה לעבוד.

בספו לדבר (לשים את המחיר לצד) - ללהתקנה קלה ולמחשב מקומי לאחסון גיבויים - אני ממליץ. תמורה לכסף ולחומרה: עדיף לקנות שרת אמיתי (או לבנות את עצמך עם RASPBERRY!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...