תוכן ClassMulder - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

ClassMulder

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  472
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  3

כל דבר שפורסם על-ידי ClassMulder

 1. אף אחד לא אומר שזה לא ייתכן בכלל. אבל.. מיקרוסופט הודיעו במפורש שאם מתקינים על חומרה שלא תואמת את דרישות המינימום, היתכנות של תקלות (ומסכים כחולים) מזנקת לאחוזים גבוהים.
 2. לצערי, אין לי ממש אפשרות לשדרג, היות והמערכת שלי מבוססת על X99 שלא נתמך באף צורה (מעבד HEDT דור שישי) על ידי חלונות 11. אפילו אם אתקין מודול TPM. (בדקתי באתר של אסוס) עם זאת, אני כן מתנסה ומנסה חלונות 11 באמצעות מכונה וירטואלית.
 3. זה לא יעבוד בהכרח, ובכל מקרה כמו שאמרתי, אפשרות טובה יותר היא להשתמש באינטרנט אלחוטי ואז אתה יכול לחלוק חבילת דאטה סלולארית מטלפון או מנתב 4G
 4. קרה לי משהו ממש דומה עם בדיוק אותו דגם. לקחתי לטכנאי מומחה לכרטיסי מסך. לצערי הוא לא הצליח להחיות את הכרטיס. אם הכרטיס באחריות - סבבה, תפעיל אותה. אם לא, אתה יכול לנסות למצוא טכנאי כרטיסי מסך שיידע (ויש לו את הציוד המתאים) לנסות ולתקן את הכרטיס. אחרת תיאלץ לקנות כרטיס אחר. אני רכשתי כרטיס אחר בסוף.
 5. מה שאתה יכול לעשות (לא הכי מומלץ, אבל זה פתרון) הוא להרים "נקודה חמה" (HOTSPOT) שהיא בעצם חיבור אלחוטי כמו שנתב נותן, אבל בטלפון, ואז הטלוויזיה תתחבר אליו (תצטרך להגדיר את זה בהגדרות האינטרנט האלחוטי בטלוויזיה), ותשתמש באינטרנט מהסים שלך. היתרונות: אפשר באמת להשתמש באינטרנט הסלולארי בלי צורך בנתב (אם כי נתב 4G יעשה את העבודה הרבה יותר טוב) החסרונות: המכשיר שלך חייב להיות בסביבה, וזה יגמור לו את הסוללה מהר וגם יגרום לו להתחמם באופן מורגש (גם אם תחבר אותו למטען) לסיכום, זה אפשרי מהטלפון, אבל עדיף כבר לקנות נתב סלולארי קטן שמיועד לזה, ובו לשים סים עם חבילת גלישה. בדומה למה שאתה יכול לשכור בשדה התעופה כדי לקבל אינטרנט במדינה זרה.
 6. 2.1 נדרש בכל מקרה עבור היכולת לנגן 4k/120hz או 8k/60hz על הטלוויזיה או המסך (חשוב מן הסתם לוודא שהם תומכים בזה). וכן, אתה חייב שהרסיבר יתמוך בזה. כל הסדרה החדשה של דנון, וגם זאת של מרנץ תומכות בזה, ורסיברים שלהם שיוצרו מאז מאי בערך גם לא מכילים את הבאג שייצור לך בעיה עם HDMI 2.1. אם אתה רוצה לחסוך, חפש את הרסיבר הזול ביותר בסדרה של דנון, s960h
 7. קודם כל, אני לא בטוח איפה שמעת שזה לא מומלץ מעל הטלוויזיה או מתחתיה. ברוב מערכות הקולנוע הביתי, רמקול הסנטר ממוקם מתחת לטלוויזיה (אופטימלית ממורכז מתחת לטלוויזיה) - בדרך כלל בקונסולה. אצלי יש סנטר מתחת לטלוויזיה ותחתיו את הסאב. מעל הטלוויזיה אצלי אין רמקולים, אבל יש שני רמקולים עומדים מצידיה. עם זאת, הייתי בכיף מוסיף עוד שני רמקולי תקרה (יש לי כבר שניים אחוריים) לולא השטח הקטן והתנגדות מצד ההנהלה (האישה).
 8. אני יכול רק להעיד על השניים שהיו לי : הנוכחי - PROLINK PRO1201SFCU - מכיל שני מצברים (סוללות) שניתן להחליף, ומכסה יפה את המחשב העוצמתי שלי עם המסך עד לחצי שעה בערך. והקודם (שעבר להורים שלי), אני לא זוכר את הדגם אבל הוא היה של איתן הנדסה, וגם בו החלפתי סוללות לאחר כשנתיים. במפעל עצמו בבית שמש.
 9. לטעמי, כמעט תמיד עדיף מסך רגיל (שטוח). גם במשחקים, ולמרות שיש דרכים לתקן את העיוות בתמונה שנוצר כתוצאה מהקימור המובנה. הסיבה היחידה (שוב, לטעמי) לרכישה של מסך קעור היא במשחקים דוגמת הדמיות טיסה ונהיגה שם רוצים חוויה יותר אופפת והעיוות לא משנה ולא מפריע. אבל בעבודת עיצוב וגם באופיס, חשוב דווקא לראות את התמונה כמו שהלקוח יראה אותה ולהשאר מקצועי. שוב, זו דעתי ונסיוני בלבד.
 10. תחשבן כאן כמה מתח המחשב שלך צורך (או שתחפש מחשבון PSU אחר בגוגל), ואז תחפש אל פסק בהתאם. בעיקרון אין מה להתעקש על "גל סינוס טהור" כי אלה יקרים משמעותית יותר ולא בהכרח נותנים יותר ביטחון. אני הולך יותר לפי ההספק ופחות לפי מילות המפתח. https://www.coolermaster.com/power-supply-calculator/ תזכור שבכל מקרה תצטרך להחליף סוללות כל שנתיים בערך כי הסוללות הולכות. אז כדאי לבחור בדגם שיש לו אבא ואמא בארץ וקל יחסית להחליף לו סוללות/מצברים (זה תמיד זול יותר מאשר לקנות אחד חדש)
 11. יכול להיות שהיא יושבת על IP זהה למכשיר אחר על הרשת וזה גורם לבעיה. אתה יכול לרסט אותה תוך ניתוק כבל החשמל המתנה וחיבור מחדש, או לחילופין להכנס להגדרות הרשת שלה, ולתת לה כתובת IP משלה על הרשת המקומית שלא חופפת כתובת אחרת.
 12. הסתדרתי בסוף. מה שעשיתי היה להעביר את הרסיבר לתצורה של 9.1 (כן, למרות שאין לי כל כך הרבה רמקולים) - ואז אפשר להגדיר שני רמקולי סראונד צדדיים, שני רמקולים קדמיים, סנטר, סאב, ושני רמקולי גובה תלויים מהתקרה. ואז ביצעתי כיוון עם אודיסי באמצעות האפליקציה. אני עוד אשפצר את ההגדרות קצת, אבל בינתיים זה עובד.
 13. היי, סוף סוף חיברתי את כל הכבלים לרסיבר האימתני הזה, אבל בהגדרות OSD, אין לי את התצורה הקיימת שלי ואני לא יודע איך להגדיר אותה. בתמצות: יש לי שני רמקולים אחוריים (על מדף), שני רמקולים קדמיים גדולים (על ספייקים על הרצפה מצידי קונסולת הטלוויזיה), רמקול סנטר לצד הרסיבר בקונסולה, סאבוופר קטן מתחת לקונסולה, ושני רמקולי גובה מותקנים בערך מעל הרמקולים האחוריים (קצת יותר קדימה), מהתקרה. אבל אני לא מוצא תצורה שתאפשר לי להגדיר בדיוק את הרמקולים ככה. איך אני יכול לעשות את זה? תודה מראש.
 14. זה עדיין פסיכי. המעבדים הכי "ישנים" שאפשר להשתמש בהם (שהם לא סלרונים או מעבדי קלי תקציב אחרים) הם מדור שמיני. זה מוגזם ומיותר. להערכתי אף אחד לא ימהר לעבור לחלונות 11 ככה, ומיקרוסופט יישארו תקועים עם חלונות 10 ויצטרכו להאריך את התמיכה בה לעוד הרבה זמן. וזה עוד לפני כל הקטע המפגר עם TPM.
 15. טוב לדעת על הפתרון. ותתפלא כמה טעויות טיפשיות עושים גם אנשי מחשבים..
 16. תמונה שווה אלף מילים. ואנשים מחפשים לראות הבדלים בין עשר למערכת החדשה. בתמונה אפשר לראות את הפינות המעוגלות, תפריט ההתחל השונה, ושפת העיצוב החדשה
 17. התקנתי את גרסת הבטא הנוכחית שהודלפה כמכונה וירטואלית. ככה היא נראית בהתחלה. (כן, כפתור ההתחל נמצא במרכז כברירת מחדל, אבל אפשר לשנות זאת)
 18. עוד דבר אחד: אתה יכול לנסות את הגרסה הזאת https://www.guru3d.com/files-details/geforce-466-77-whql-driver-download.html
 19. תבדוק איזו גרסה של חלונות התקנת - האם 64 ביט או 32 ביט? ואז איזו גרסה של דרייבר ניסית.. ברוב המקרים הבעיה היא בגלל נסיון להתקין דרייברים לא נכונים (32 ביט על מערכת 64 ביט או להיפך) ועוד משהו: אם זה לא עובד מ-GEFORCE EXPERIENCE, אתה יכול לעשות התקנה נקייה ולתת לחלונות למצוא את הדרייבר. בדרך כלל מערכת ההפעלה תדע להתקין דרייברים עדכניים נכונים עבור מערכת ההפעלה. כולל כרטיסים של אנוידיה
 20. 1. למעשה, חלונות עשר מהירה יותר מאשר חלונות 7.. https://www.techspot.com/review/1042-windows-10-vs-windows-8-vs-windows-7/page4.html 2. תמיכה בחומרה ותוכנות עדכניות גם לעתיד. 3. מעולה, אז יעבוד לך אותו דבר ב-10 4. אקספלורר קיים או ניתן להתקנה בחלונות עשר 5. אף אחד חוץ מהזמן לא מכתיב לך מערכת הפעלה. אבל קח לדוגמא את חלונות XP - מערכת הפעלה ממש טובה אבל כבר מיושנת. אם תתקין אותה כיום (בין וירטואלית או פיסית), לא תוכל למשל לגלוש באינטרנט כי כל הסרטיפיקטים כבר פגו. יהיה לך צורך לחפור בסימטאות האינטרנט, למצוא סרטיפיקטים עדכניים ולהתקין אותם. 6. אז מה? אם הם תומכים בחלונות 7 אז גם חלונות 10 נתמכת. 9. דווקא בגלל שזה מחשב לעבודה עדיף לך להיות עדכני ומאובטח יותר. במחשבי עבודה יש עדכונים שוטפים (בין אם שרתים או תחנות עבודה) כדי לשמר רמת אבטחה סבירה בעולם המרושת. 10. הסבר ונמק, איך הוא בדיוק שתלטני?
 21. נשמע כמו בעיית הארקה (EMI) בדומה למה שכתוב בפורום הזה: https://forums.tomsguide.com/threads/noise-from-speakers-when-moving-mouse-or-cpu-activity.378523/ https://forums.tomsguide.com/threads/speakers-buzzing-and-whining-when-moving-mouse-or-scrolling-with-mouse.410847/ אתה יכול לנסות לשים פילטר הארקה מגנטי דומה לזה על הכבל המחבר את הרמקולים למחשב, או על כבל המתח של המחשב: SG$ 9.39 | 10pcs TDK 7mm Clip-on RFI EMI Filter Ferrite https://a.aliexpress.com/_mNEaSzx
 22. יבואנים ישראליים לרוב רוכשים מלאי מספקים באירופה (בגלל מתח זהה ואיזורי שיווק). יש בארץ דרישות תקינה, אחסון, ומיסוי שאין שם (זה גם קשור לעובדה שהייצור נעשה באירופה ויש סחר חופשי בין מדינות באירופה). וכן, יש להערכתי מרווח רווח גדול יותר בארץ כדי לפצות על אובדן ההכנסות שנוצר בגלל כל הדרישות והבירוקרטיה בארץ.
 23. כיום, לשוק הפרטי יש מקסימום דיסק 18TB והוא יקר למדי. אתה יכול כמובן לצרף שניים (10 טרה ומעלה) בתצורת RAID0 ואז לקבל כ-20TB בווליום אחד. לחילופין יש פתרונות חיצוניים כמו זה: https://shop.westerndigital.com/products/external-drives/wd-my-book-duo-usb-3-1-hdd#WDBFBE0200JBK-NESN
 24. רק רציתי לחדד: המחשב הנייד הקודם שהיה לי היה MSI FX600, והמחשב הנוכחי שלי הוא MSI GP62MVR-7RF - שוב, אני מאוד מרוצה ממנו. ברור לי שזו חוויה אישית וכו'. אבל לגבי הפירוק ושדרוג - דווקא אחד מהיותר נוחים, אפילו בדור הנוכחי בו הסוללה לא ממש קלה לפירוק. הגישה לזכרון ולאחסון מאוד נוחה.
 25. איזה כרטיס רשת וירטואלי בשימוש? האם הוא מוגדר לחיבור גיגהביט או 10/100?
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר