החלפת מחשבים בכל המשרד- התלבטות במעבד - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת מחשבים בכל המשרד- התלבטות במעבד

IDOnoach

Recommended Posts

ציטוט של IDOnoach

תודה חברים.

נער הייתי וגם זקנתי. 

ואכלתי חרא עם מוצרי AMD. גם בנייחים וגם בניידים.

תמיד בעיות עם דרייברים, תאימות, תקלות.

הולך על הבטוח גם אם הוא יקר יותר.

כיום רוב המחשבים במשרד מבוססים על E5700 שכבר ממש קורס (לי יש I5 3470 ששדרגתי נקודתית לפני כמה שנים, עם 1050TI בשביל לפתוח את הבוקר בכיף עם משימה מקמפיין או 2) .

הוא קורס כי בפועל רוב התוכנות שישבו פעם בשרת פנימי, כיום מבוססות SAAS כולל תכנת הניהול הראשית (סיילספורס). רוב העבודה היא על כרום עם עשרות טאבים פתוחים חלקם כבדים מאוד.

אין לי מגבלה לקנות מאף מקום. אבל קיבלתי הצעה מספק שאני עובד איתו לעסקאות מעולות מבוססות אינטל למחשבי לנובו שלמים עם אחריות- דבר שאני מעדיף מלהרכיב רכיבים.

המחירים כוללים מעמ, כוללים אחריות ל3 שנים בבית הלקוח, וכוללים חלונות 10 PRO 

2084553316_Screenshot(2).png.1b9c7c101589fd1f9727b3402cd2ee5e.png

נו, זה תפור לעסק.

עם חומרה כזאת, ובייחוד עם אחריות במחיר כזה

ועוד עם - אין מה לדבר.

אז קח את העסקה של 8100.

והיה ו .... תמיד אפשר להוסיף, או אולי

תבקש הצעת קומבינה - 8100 עם 16 גיגה ב - 2200  ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של IDOnoach

תודה חברים.

נער הייתי וגם זקנתי. 

אם זה החשש שלך באמת קח מחשבי . החברה הזו מוציאה עידכונים למערכות שלה בצורה מעוררת הערצה, גם שנים רבות אחרי שהם נמכרות (מה שלא קיים במחשבים מבוססי לוחות של חברות כגון MSI/ASUS וכו שמפסיקות להוציא עדכונים כמעט מייד אחרי שיוצא הדגם החדש או מעט אחרי, מניסיון), העידכונים אוטומטיים וקלים להפליא להתקנה והתמיכה שלהם והשירות באתר הלקוח (לפחות ב 3 שנות האחריות הראשונות) שווה את משקלה בזהב לעסקים. סתם קוריוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב שתקח 16GB כבר עכשיו ותראה שיש אופציה להגדלה בעתיד בלי להחליף זיכרונות.
טאבים של כרום לוקחים מלא וציינת ספציפית שחלקם גדולים במיוחד.
לא הייתי מתפשר על פחות מכך במיוחד אם מסתכלים עשור קדימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של IDOnoach

תודה חברים.

נער הייתי וגם זקנתי. 

הולך על הבטוח גם אם הוא יקר יותר.

אוקיי הבנתי. אתה טרול וכל הפתיח עם תוכנה למשרד עורכי דין היה רק תירוץ כדי להגיע לפאנצ' ליין הזה.

איש מקצוע רציני לא יכתוב תגובה שחושפת את בורותו באופן כה מביש.

אנא הרשה לי לשלוח את התגובה שלך לחברת Cray ולמעבדות בארה"ב Oak Ridge National Laboratory שחס וחלילה לא יתקינו במחשב העל החדש שלהם. אולי הניסיון שלך יציל אותם שלא יאכלו חרא גם הם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של בור ועם הספר

אוקיי הבנתי. אתה טרול וכל הפתיח עם תוכנה למשרד עורכי דין היה רק תירוץ כדי להגיע לפאנצ' ליין הזה.

איש מקצוע רציני לא יכתוב תגובה שחושפת את בורותו באופן כה מביש.

לא ברור לי מדוע אתה חושב שאיש מקצוע בתחום עריכת דין צריך גם להיות מבין גדול בתחום חומרת מחשוב.

גם לא ברור לי מה פתאום נפלת על הדיון הזה משום מקום עם תגובה מתנשאת ומעליבה כזו. אכלת משהו לא טוב היום, או שאתה פשוט פאנבוי כבד של וכואב לך שמישהו השמיץ אותם ללא הצדקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא הציג את עצמו כאיש מקצוע בעריכת דין.

אף משרד עו"ד שמכבד את עצמו לא מטיל כזו משימה על אחד מהמשפטנים אלא על מחלקת IT (אם יש כזו) או חברה חיצונית שתמצא פתרון מיחשוב מתאים לדרישות המשרד.

אנשי תשתיות שמספקים פתרונות מחשוב לאירגונים, מכירים היטב את ההיצע ואת המחירים ולא מציגים שאלות בפורומים שרוב העונים בהם אינם אנשי מקצוע.

ציטוט

"נער הייתי וגם זקנתי ואכלתי חרא עם מוצרי AMD. גם בנייחים וגם בניידים, תמיד בעיות עם דרייברים, תאימות, תקלות, הולך על הבטוח גם אם הוא יקר יותר."

ההתנסחות שבציטוט הזה לא מכובדת ולא מכבדת. לא את האיש שמבקש פתרון מיחשוב ולא את החברה שבשבילה מחפשים פתרון. אנשי מקצוע מתבטאים אחרת.

נוסף על כך ההתנסחות הזאת מתיישבת בול על תבניות של טרולים :

1. אני מנוסה ("נער הייתי")

2. הטלת רפש במוצר ("אכלתי חרא")

3. הפצת FUD ("דרייברים תאימות תקלות")

4. מנגד הצגת המתחרה כבטוח ("הולך על בטוח")

יש לי חוש שישי לכאלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין את האנשים שמצעים 2400G/3400G למישהו שבפירוש לא צריך כרטיס גרפי מעבר לבסיסי - i5-8400 עדיף מכל בחינה

למשרד עורכי דין או למעשה כל עסק שאין לו תקן help desk. קח מחשבים מחברה שתספק לך תמיכה מה ש huber רשם

+חלק המחברות מספקות כלי ניהול 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של בור ועם הספר

הוא לא הציג את עצמו כאיש מקצוע בעריכת דין.

אף משרד עו"ד שמכבד את עצמו לא מטיל כזו משימה על אחד מהמשפטנים אלא על מחלקת IT (אם יש כזו) או חברה חיצונית שתמצא פתרון מיחשוב מתאים לדרישות המשרד.

אנשי תשתיות שמספקים פתרונות מחשוב לאירגונים, מכירים היטב את ההיצע ואת המחירים ולא מציגים שאלות בפורומים שרוב העונים בהם אינם אנשי מקצוע.

הוא גם לא הציג עצמו כאיש IT. כמו שאמרת, מקצועני IT לא יפתחו שאלות כאלה בפורום. כלומר עצם שזה שהוא שאל כאן צריך להוכיח לך שהוא לא איש IT מקצועי. מצד שני, אתה אומר שאף משרד עו"ד רציני לא יטיל משימה כזו על איש שאינו איש IT, אז מכך אני מסיק שלדעתך כל מי שפותח דיון כזה חייב להיות רק טרול, בלי קשר למה הוא שאל ומה הוא ענה?

אני לא כל-כך בטוח כמוך, או שאולי אני מוכן לקבל את קיומם של משרדי עורכי-דין "שלא מכבדים את עצמם" או אולי פשוט לא יודעים איך כדאי לנהל דברים. או אולי הם פשוט קטנים מכדי להחזיק איש IT.

בכל מקרה, אדם יכול להיות בור וגם להתנסח בצורה "לא מכבדת" (את מי? את AMD? אני ממש רואה את כל ההנהלה שלהם קוראת פה את הפורום ובוכה), ועדיין לא להיות טרול.

ציטוט של בור ועם הספר

נוסף על כך ההתנסחות הזאת מתיישבת בול על תבניות של טרולים :

טוב, בוא נחכה לתגובה הבאה שלו ונראה אם החוש השישי שלך צדק הפעם. :) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, תאימות ודרייברים- בהחלט היו בעיות ביוס עם מעבדי רייזן החדשים מסדרה 3 סמוך להשקה.
הוציאו לפחות 3 דרסאות ביוסים בחודש בו הוא הושק וכרגע מדברים על אחד נוסף (שעל הדרך יבטל כל זכר לPCI-E 4 בלוחות שהם לא 570X).

אפשר לפתור את זה "כמחלות ילדות" שיש לכל סדרה חדשה (שיכול להיות גם אצל אינטל), במיוחד עם ירידה ל-7NM, אבל לצרכן בקצה כל זה לא ממש משנה בסופו של דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרסאות ה- לא שוחררו בגלל בעיות (קרי דברים לא עובדים), אלא למטרת ליטוש ושיפור. זה לא משהו חריג ובדרך כלל לא מומלץ לקנות פלטפורמה חדשה בחודש הראשון להשקתה (ואפילו ברבעון הראשון).

ביטול התמיכה ב-PCIe 4.0 בלוחות 300/400 הוא די הגיוני. לא כל הלוחות באותה איכות בנייה ויכולים לתמוך פיזית ברוחב הפס הזה. מן הסתם זה גם יעזור למכירות של . כך או כך, בין אם בוחרים להאמין שזה נעשה משיקולים הנדסיים, שיווקיים או גם וגם, לא מדובר בהסרת תמיכה במשהו שהובטח ולא עובד (לא הובטחה תמיכה ב-PCIe 4.0 בלוחות 300/400).

מעבר לכך, כל זה נכון לארכיטקטורת ZEN2 החדשה שכרגע לא כוללת גרפית. לעמדת עבודה משרדית אין טעם לקנות כרטיס גרפי נפרד, וסדרת רייזן 3000G מבוססת על ארכיטקטורת Zen+ הבשלה כך שמחלות הילדות של ZEN2 לא כל כך רלוונטיות לה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
ציטוט של QttP

הוא גם לא הציג עצמו כאיש IT. כמו שאמרת, מקצועני IT לא יפתחו שאלות כאלה בפורום. כלומר עצם שזה שהוא שאל כאן צריך להוכיח לך שהוא לא איש IT מקצועי. מצד שני, אתה אומר שאף משרד עו"ד רציני לא יטיל משימה כזו על איש שאינו איש IT, אז מכך אני מסיק שלדעתך כל מי שפותח דיון כזה חייב להיות רק טרול, בלי קשר למה הוא שאל ומה הוא ענה?

אני לא כל-כך בטוח כמוך, או שאולי אני מוכן לקבל את קיומם של משרדי עורכי-דין "שלא מכבדים את עצמם" או אולי פשוט לא יודעים איך כדאי לנהל דברים. או אולי הם פשוט קטנים מכדי להחזיק איש IT.

בכל מקרה, אדם יכול להיות בור וגם להתנסח בצורה "לא מכבדת" (את מי? את AMD? אני ממש רואה את כל ההנהלה שלהם קוראת פה את הפורום ובוכה), ועדיין לא להיות טרול.

טוב, בוא נחכה לתגובה הבאה שלו ונראה אם החוש השישי שלך צדק הפעם. :) 

תודה על העזרה.

משרד קטן (7 עורכי דין) לא מעסיק איש IT. אספר לכם סוד? גם משרדים של 40 ו50.

במקרים כאלו שירותי הIT מגיעים באמצעות פרילסנסרים. שלצערי הרבה פעמים "ידחפו" מוצרים שהם מרוויחים מהם יותר, ולאו דווקא יהיו הכי נכונים לעסק.

דווקא במקרה הזה, איש הIT החיצוני שלנו, המליץ לי להסתכל על זה אחרת. לקנות מחשב שלם ממותג- התאמת החומרה בו טובה יותר, ואין פחד לחוסר התאמה של ללוח אם וכו. לרוב גם האחריות רחבה יותר.

לקחנו עם דור 8.

תודה לכל מי שעזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...