כרטיסי המסך RTX 20 הושקו - דיון מרוכז - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיסי המסך RTX 20 הושקו - דיון מרוכז

djelectric

Recommended Posts

תכלס מבחינה פרקטית - ה 1070 זו הרכישה הכי טובה שהייתה לי מבחינת . קניתי אותו במחיר שרק היום הוא נמכר כחדש

במבצעי לפני שנתיים וחודשיים בערך, והכרטיס פשוט מפלצת. אני מעריך שלתוך 2019 יהיו כותרים בודדים שאצטרך לוותר על

MSAA למשל, או לפחות להוריד בהדרגה.. אבל עדיין זו רכישה שהייתה שווה כל שקל לזמנו. נהנתי מהרבה משחקים על מלוא האופציות

האפשריות..

זה למה מי שעכשיו יש לו אופציה יד שנייה.. כבר קשה לי להמליץ על 1070 שאני מסתכל על כל החבילה. כבר עדיף עם כל ההצפה הזו

ללכת על 1070Ti במינימום - ולהמהיר אותו בקלות למספרי 1080, או לרכוש 1080Ti.. שזה בכלל.. אוברקיל הזוי ל 1080P היום.

אבל במחירים שאני רואה שאנשים שפירסמו שהם רכשו.. ה 1080Ti זה ה 1060 החדש. LOL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חפש 1080TI ביד שניה ששומש רק לכמה חודשים ויש קבלה ואחריות וניראה כחדש, בטח תימצא בכ2000 שקל.

אגב, בסרטון הבא הוא מציין שהטיורינג נועד לייצור ב7NM אבל עקב העיכוב של סמסונג הם נאלצו לחזור לTSMC 12NM, אולי ביגלל זה זה כזה כישלון כי לא יכלו לייצר עוצמתית כמו שקיוו, ולכן לAMD יהיה יתרון קל יחסית בהשקה הבאה ולכן אורך החיים של כיסרת ה20X0 ממש קצרה ושווה להימנע ממנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש רק מה להרוויח מעדכון דרייבר. כמו שnec ציין, הגיוני שחברה תעדיף להשקיע יותר על שיפור המוצר החדש יותר.

אבל עדיין יהיה שיפור במוצרים הישנים כמו שתמיד היה, מניסיון אישי שלי עם נווידיה בשנים האחרונות.

4k כבר הפך למיינסטרים במסכי טלויזיות, ועדיין אין כרטיס יחיד שמסוגל לזה באמת, 2080 ti רק מתקרב לזה, במחיר שלא מתאים כמעט לאף אחד.

מהבחינה הזאת ההשקה הנוכחית היא אכזבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TheHwGeek

חפש 1080TI ביד שניה ששומש רק לכמה חודשים ויש קבלה ואחריות וניראה כחדש, בטח תימצא בכ2000 שקל.

.

אם קונים יד שנייה, כדאי לבדוק אם עבר אובקלוק? ואיך? 

באיזה תוכנות כדי לבדוק תקינות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של your humble servant

יש רק מה להרוויח מעדכון דרייבר. כמו שnec ציין, הגיוני שחברה תעדיף להשקיע יותר על שיפור המוצר החדש יותר.

אבל עדיין יהיה שיפור במוצרים הישנים כמו שתמיד היה, מניסיון אישי שלי עם נווידיה בשנים האחרונות.

4k כבר הפך למיינסטרים במסכי טלויזיות, ועדיין אין כרטיס יחיד שמסוגל לזה באמת, 2080 ti רק מתקרב לזה, במחיר שלא מתאים כמעט לאף אחד.

מהבחינה הזאת ההשקה הנוכחית היא אכזבה.

2080Ti הוא כרטיס מבלבל.

הוא מפלצת ביצועים. הוא מתאים ל היום. מה יקרה שמפעילים RT ב ? כנראה שהוא ייחנק לגמרי.

זה עוד סיבה למצב אבסורדי. הכרטיסים האלה במחירי הפרימיום מתאימים ל כאשר אין RT בסביבה הקרובה.

מצד שני הם מדגימים RT על 1080P בהשקה, בשני משחקים.

שנכנסים לעומק הפרטים, כדאי לפסוח על ההשקה לצרכי גיימינג. אפילו לא להתקרב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם דיון ארוך, המוצר הזה הוא מדגים טכנולוגיות במיקרה הטוב, וה2080TI הוא טיטאן בתחפושת.

זהו, סוף הסיפור.

ב7NM כמו שהוא תוכנן כניראה עם ביצועים כפולים הוא באמת יהיה אחלה כרטיס, אבל כרגע הוא לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא היו מוציאים כרטיס אנשים היו מתלוננים שהם סוחטים את הלימון כי אין להם תחרות.

אז נכון שקיבלנו כרטיסים יקרים להחריד, אבל אסור לשכוח שאלה כרטיסים שחולקים מאפיינים שעד כה היו נחלתם הבלעדית של כרטיסים מקצועיים.

עד שלא ייצאו מספיק כותרים שיאפשרו לראות מה שווים הכרטיסים עם הטכנולוגיות החדשות RTו DLSS  אנחנו לא יכולים לדעת מה שווים הכרטיסים הללו, ובזה לדעתי פישלה (או שלא כי ככה מכריחים אנשים לקנות חתול בשק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TheHwGeek

סתם דיון ארוך, המוצר הזה הוא מדגים טכנולוגיות במיקרה הטוב, וה2080TI הוא טיטאן בתחפושת.

זהו, סוף הסיפור.

ב7NM כמו שהוא תוכנן כניראה עם ביצועים כפולים הוא באמת יהיה אחלה כרטיס, אבל כרגע הוא לא.

הוא טיטן מבחינת המחיר, לא ביצועים.
לדעתי הוא אפילו יותר מסורס מדורות קודמים ישחררו עוד כמה גרסאות יותר מהירות עם שמות מוכרים ואולי גם חדשים. נגיד סיומית TIX במקום רק TI ועוד 2-3 דגמי טיטן שונים שיהיה לכיף.
1500-1600$ לטיטן גרסת מייסדים לא נשמע מוגזם ע"פ התמחור כיום..
מחכה כבר ליום של כרטיס מסך צרכני ב- 10K ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

הוא טיטן מבחינת המחיר, לא ביצועים.
לדעתי הוא אפילו יותר מסורס מדורות קודמים ישחררו עוד כמה גרסאות יותר מהירות עם שמות מוכרים ואולי גם חדשים. נגיד סיומית TIX במקום רק TI ועוד 2-3 דגמי טיטן שונים שיהיה לכיף.
1500-1600$ לטיטן גרסת מייסדים לא נשמע מוגזם ע"פ התמחור כיום..
מחכה כבר ליום של כרטיס מסך צרכני ב- 10K ש"ח

תוך שנתיים אני מאמין תעשה מהפכה בשוק הגראפי כולל גיימינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו יכולים להיות הרבה מאד מתחרים, אילולי מחיר החדירה הכה יקר כיום אחרי 30 שנות האצה גראפית בתחום המחשוב.

בעצם 40 פלוס, ואולי אף 50 פלוס ? 

תלוי מאיפה מתחילים לספור.

היו כמה וכמה מתמודדים במגרש זה בעבר - שעם הזמן נעלמו מהמפה:

או נקנו על ידי מותג אחר ונבלעו לתוכו, או נכשלו עסקית ונסגרו.

כך נותרנו עם רק שני מותגים ל CPU, רק שני מותגים ל GPU, רק שלושה מותגים לכוננים קשיחים מכאניים,

רק שלושה יצרני שבבים לזכרון ברמה עולמית פחות או יותר, וכן הלאה וכן הלאה.

הקונסולידציה הרגה את התחרות לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...