משושי הליבות החדשים - הקרב שבין Ryzen ל-Core i5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משושי הליבות החדשים - הקרב שבין Ryzen ל-Core i5

lompy

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

השורה התחתונה היא שתאימות שופרה מעט, ביצועי בודדת שופרו מעט (2-4%) ושבאופן כללי הם יותר נגישים עם תגי מחיר מעט יותר טובים מאשר הדור הקודם בהשקתו.

שיפור מבורך, אבל 2 חייב להיות בתנור אחרי תכנון קפדני. מצפה לראות את ההמשך בשנה הבאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו דיי מוזר, לפי הביקורת של anandtech (נחשבים לאמינים) הרייזן החדשים עדיפים בפער על האינטל, אבל כנראה זה בגלל הפאצ'ים לפרצות האבטחה במעבדי אינטל, שפגעו בביצועים. ה I7 נבדק עם זיכרון במהירות 2667, והרייזן 2933. ועדיין, תוצאות מוזרות. https://www.anandtech.com/show/12625/amd-second-generation-ryzen-7-2700x-2700-ryzen-5-2600x-2600 - שימו לב לתוצאות בבנצ'ים, בעיקר במשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאד מאד מאד מוזר.

התוצאות שלהם שונות לגמרי מכל סקירה אחרת שקיימת.

קשה לי להאמין שהם היחידים שבודקים עם כל הפאצ'ים לפרצות האבטחה , חוץ מזה ראיתי סקירות שהראו שלפחות במשחקים הפאצ'ים לא משפיעים על הביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולה. עכשיו רק לתת לזמן לעשות את שלו.. שימכרו כמה שיותר. מאמין שאני מושך עד קיץ 2019 עם ה i7 7700K ומתפטר מהמחשב בבעיטה

שיהיה דור שני של . קצת בעסה שהם לא ניתנים להמהרה יותר חופשית אבל זה עדיין מבחינתי מעל ומעבר בשביל מעבד 8/16

עם ביצועים כאלה. מקווה שכל גיימר שפוי שעולה מעל FHD יזנח את סופית מבלי להסתכל אחורה.

תודה על הסרטונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של YarYar

יש משהו דיי מוזר, לפי הביקורת של anandtech (נחשבים לאמינים) הרייזן החדשים עדיפים בפער על האינטל, אבל כנראה זה בגלל הפאצ'ים לפרצות האבטחה במעבדי אינטל, שפגעו בביצועים. ה I7 נבדק עם זיכרון במהירות 2667, והרייזן 2933. ועדיין, תוצאות מוזרות. https://www.anandtech.com/show/12625/amd-second-generation-ryzen-7-2700x-2700-ryzen-5-2600x-2600 - שימו לב לתוצאות בבנצ'ים, בעיקר במשחקים.

מתוך הסקירה שם הם ציינו:

ציטוט

Update: A number of comments have noted that some of our gaming numbers are different to other publications. To clarify, we used the latest 0508 (on X470), full Windows RS3 + updates, Spectre/Meltdown patches, and updated titles. We are reviewing the data.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את זה וזה לא מסביר שום דבר.

יש עשרות סקירות של אנשים מאד רצינים ואף אחד מהם לא קיבל תוצאות שאפילו דומות.

יותר מזה , לפי התוצאות שלהם - זה לא שאינטל נותנים תוצאות פחות טובות מסקירות אחרות - זה רייזן שנותן תוצאות יותר טובות.

כלומר אי אפשר להאשים את Spectre או Meltdown שפגעו בתוצאות של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שיש מצב שאחרים שבדקו (לפחות חלק מהם) בדק את האינטל (או בכלל פשוט העלה נתונים ישנים שנבדקו בעבר) בלי הפאצ'ים העדכניים (ביוס מעודכן בנוסף לווינדוס עדכני). אם זה ככה, אז בעצם התוצאות שלהם נכונות יותר. אבל אולי זה לא :nixweiss:

זה גם יכול להיות משהו עם הדרייברים של הכרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

Gamer's Nexus שעושה בדיקה סופר שוייצרית מצא תוצאות שונות לרוב:

https://www.gamersnexus.net/hwreviews/3288-amd-r5-2600-2600x-review-stream-benchmarks-gaming-blender/page-3

גם שם יש להם סטיות משונות. אני רואה מספרים שונים ביחס לגורו ודבר נוסף - גם מספרים הזויים בלי קשר לכלום. פריימים מינימליים

תחת OC ל 5ghz נמוכים יותר מפריימים בסטוק ? או שזה פשוט טעויות תמימות שהם לא שמו לב אליהם שפירסמו את הכתבה.

שמבצעים OC לא כ"כ מתון, מניסיון רחב שלי זה משפר פלאים את הפריימים בריצפה, low\מינימליים ככה שזה לא מסתדר שם, התבלגנו

להם המספרים או שהם מצאו דוגמא למעבד ממאדים.

בכל מקרה הרייזנים האלה אני מאמין מדור לדור יקפצו מעט בביצועים, תהיה יעילות קצת יותר טובה וכו'.. לא לשכוח שמשחקים בכללי 

בעשור האחרון "הכירו" רק אינטל. מי שיחק עם ( ברמה עולמית ) מאז הפער הגדול שהגיע עם i7 ? זה גם נקודה שלא מייחסים אליה

חשיבות בחלק מהביקורות, ראיתי אולי רק בג'וני-גורו איזשהי התייחסות לזה. הדברים אמורים להשתנות עכשיו.. יגדילו מכירות חד

משמעית.. בתקווה שיראו משהו דומה עד 2020 מול NV בגזרה השנייה ששם הם לא מככבים כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של YarYar

העניין הוא שיש מצב שאחרים שבדקו (לפחות חלק מהם) בדק את האינטל (או בכלל פשוט העלה נתונים ישנים שנבדקו בעבר) בלי הפאצ'ים העדכניים (ביוס מעודכן בנוסף לווינדוס עדכני). אם זה ככה, אז בעצם התוצאות שלהם נכונות יותר. אבל אולי זה לא :nixweiss:

זה גם יכול להיות משהו עם הדרייברים של הכרטיס מסך.

קשה לי מאד להאמין ,למשל סטיב מ Gamer's הוא בחור מאד רציני ואין מצב שהוא היה עושה טעות כזאת.

לא סתם שמתי את הביקורת שלו ריאשונה למרות שהוא יכול לשעמם למוות.

חוץ מזה כמו שאמרתי ,זה לא שאינטל קיבלו תוצאות פחות טובות מביקורת אחרות , זה שקיבלו תוצאות יותר טובות.

גם צריך לשים את התוצאות של המשחקים בפרופורציות , בדקו פה הבדל בביצועים עם מפלצת GTX 1080TI ב FHD (ולפעמים בהגדרות LOW)

ההבדלים ברוב המשחקים לא כאלו נוראים , בטח לא כאלו שישמו לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל עניין של כמות הזמן לבדיקות. אם היה להם עוד שבוע לבדוק, הייתי מכניס גם GTX 1060 למשוואה. אני חושב שזה נכון לבדוק עם דרגות שונות של . GTX 1080 TI בא לדמות כח מפלצתי היום, אבל גם אחד נפוץ משמעותית בעוד שנתיים שלוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונה שמשתקפת במבחני לא שונה בהרבה מחלונות.

באפליקציות המעבדים חזקים מאד כפי שמשתקף כאן:

https://www.phoronix.com/scan.php?page=article&item=ryzen-2600x-2700x

בגיימינג האינטל חזק יותר למרות שיש פה ושם בנצ'ים שהם עוברים אותו:

https://www.phoronix.com/scan.php?page=article&item=ryzen2700x-8700k-gaming

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...