לקונים מוצרים מחו"ל, תיזהרו מחוקי המכס הדפוקים בישראל! - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקונים מוצרים מחו"ל, תיזהרו מחוקי המכס הדפוקים בישראל!

jaq

Recommended Posts

אם קניתם מוצר בחו"ל ואתם בונים על מימוש אחריות בחו"ל, דאו לכם שלפי החוקים בארץ, אם מימוש האחריות בחו"ל כוללת החלפה של המוצר (לא תיקון שלו), תשלמו מכס גם על השווי של המוצר המוחלף (בלי קשר אם שילמתם עליו מכס בפעם הראשונה) ואני לא מדבר בכלל על פרוצדורה של הצהרה על מוצרים יקרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר משהו כזה. למיטב ידיעתי על תיקון של אותו המוצר הספציפי לא משלמים כלום (כל עוד הצהרת על זה כמו שצריך כששלחת אותו החוצה - כנראה שזה מה שלא נעשה כמו שצריך), משלמים "רק" במקרה של החלפה במוצר חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצליח להבין את ההגיון של זה... הרי אם היתה נציגות בארץ שמוכנה לטפל במקרה (או שנקנה בארץ ובאחריות) לא היינו צריכים לשלם כלום, אז למה לדפוק את האזרח הפשוט (וכל הזמן מדברים על הקלות והורדות מיסים לקנייה בחו"ל) ולגרום לו לשלם כפל מס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של jaq

אני לא מצליח להבין את ההגיון של זה... הרי אם היתה נציגות בארץ שמוכנה לטפל במקרה (או שנקנה בארץ ובאחריות) לא היינו צריכים לשלם כלום, אז למה לדפוק את האזרח הפשוט (וכל הזמן מדברים על הקלות והורדות מיסים לקנייה בחו"ל) ולגרום לו לשלם כפל מס...

הגיון? הצחקת אותי, המושג הזה לא קיים בלקסיקון.

דע את החוקים, ותחליט לבד אם משתלם לך או לא.

אני לדוגמא הזמנתי קסדת אופניים ב750 ש"ח כולל הכל (מחיר מוצר+מיסים+משלוח). בארץ היא נמכרת באזור ה-1200-1300, ואני נדרש לשלם קרוב ל400 שקל כדי לקבל חתימה ל"אישור תו תקן", בנוסף לכל המיסים שמשולמים (חלקית מסביר למה המחירים בארץ יותר גבוהים, ובגלל איזה גופים מושחטים הכסף שלנו נעלם).

מיותר לציין שכל התשלום הוא בשביל חתימה מסריחה, ואף אחד לא באמת טורח לבדוק דבר, אז תזכיר לי איפה בדיוק ההגיון פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...