דיי דחוף, bose QC35 או sennheiser hd1 או momentum 2.0 או Sony 1000xm2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיי דחוף, bose QC35 או sennheiser hd1 או momentum 2.0 או Sony 1000xm2

Yossi Zahavi

Recommended Posts

היי
ראיתי שיש מטורף על ה hd1 והמומנטום 2.0 והמלאי עומד להיגמר
בלי להתייחס למחיר, איזה הכי טובות? QC35 החדשות, hd1 או momentum 2.0? 
יש משהו שיש באחד מהם ואין באחרים? 

בנוסף, איזה מהם הכי יציב על הראש? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ה Bose QC35 נהדרות אם אתה צריך סינון רעשים. 
בטיסה לארה"ב היה לי מדהים איתן, הרגשתי יותר רענן אחרי הטיסה מכיוון שלא הייתי צריך לסבול את הרעש של המנועים כל הדרך. 
במשרד כל פעם שעושים מלא רעש ואני צריך שקט הן מבודדות אותי מהעולם בצורה מדהימה. 
משתמש בהם גם לשיחות טלפון או פגישות ווידאו בעבודה דרך המחשב. 

האיכות מעולה ומספקת, אבל הסינון רעשים טיפה פוגע באיכות, אם אין צורך בסינון, מאמין שתוכל למצוא איכות יותר טובה במחיר הזה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roy.T

איזה מבצע מטורף? 

אם אתה צריך ביטול רעשים אז ה-bose היא מהטובות בשוק. 

אם לא ומספיקה אטימה חזקה המומנטום זו אופציה טובה בין היתר. 

ציטוט של Or ei

ה Bose QC35 נהדרות אם אתה צריך סינון רעשים. 
בטיסה לארה"ב היה לי מדהים איתן, הרגשתי יותר רענן אחרי הטיסה מכיוון שלא הייתי צריך לסבול את הרעש של המנועים כל הדרך. 
במשרד כל פעם שעושים מלא רעש ואני צריך שקט הן מבודדות אותי מהעולם בצורה מדהימה. 
משתמש בהם גם לשיחות טלפון או פגישות ווידאו בעבודה דרך המחשב. 

האיכות סאונד מעולה ומספקת, אבל הסינון רעשים טיפה פוגע באיכות, אם אין צורך בסינון, מאמין שתוכל למצוא איכות סאונד יותר טובה במחיר הזה. 

המומנטום וה hd1 הם ללא ביטול רעשים? 

האוזניות האלו יקרות משמעותית ואני לא מאמין שסתם

המבצע אגב, הוא 350 דולר שזה המחיר של בוס במקום 500 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן טעות שלי, מסתבר גם שלמומנטום יש איזה 4 גרסאות שונות כשהיקרות יותר הן אלחוטיות עם ביטול רעשים. עושה רושם שה-HD1 זה הגרסה החדשה יותר של המומנטום האלחוטיות עם הבדלים מינוריים ביניהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

גם לסנהייזריות יש ביטול רעשים אקטיבי, לא יודע אם באותה רמה כמו ה-PXC-550 החדשות שלהם.

תסתכל גם על ה-Sony WH-1000XM2 החדשות.

ציטוט של etal

- המומנטום הן ללא ביטול רעשים

- ה-HD1 זה בערך מומנטום בתוספת ביטול רעשים

- זה לא ממש מבצע, 350$ זה המחיר הרגיל של ה-QC35 הן אף פעם לא באמת נמכרות ב-500$ 

אז ה סנהייסר האלו לא באותה רמת ביטול רעשים כמו QC35? ומה עם הסאונד? 

ה 550 מול QC35 II מה עדיף? 

הייתי ממש חם על הסוני אבל ירדתי ממנו בגלל בעיות השבירה באוזניות, לפי מה שהבנתי היקף התופעה לא כזה סביר ולא השתנה כלכך לטובה מהמהדורה הראשונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ANC מאוד חשוב לך ואתה רוצה את הטוב ביותר זה QC35 או ה-1000X של . כל שאר האופציות יהיו נחותות יותר מהבחינה הזו. 

מבחינת ל-QC35 יש חתימת די שטוחה, נייטרלית ו"בטוחה", הסוני לא רחוקות בהרבה אבל מעט יותר פאנצ'יות בסאונד, ככה שזה תלוי בעיקר בהעדפה האישית שלך. 

אחת מאוזניות הבלוטות' הטובות ששמעתי אין פעם הן הP7 של B&W, שנשמעת הכי קרוב לאוזניית היי אנד חוטית, ולטעמי עדיפות בסאונד ב-5 דרגות על פני ה-QC35 וה-MDR1000X.  יש ל-B&w דגם חדש שנקרא PX, שכולל גם ANC איכותי, שוב, כנראה שזה לא ישתווה לסוני ובוס, אבל עדיין יהיה מדובר בביטול רעשים איכותי. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון אישי של כמה שעות (כמה פעמים) לא אהבתי ככ את הסאונד של הQC35 . אני מניח שאפשר להתרגל אליו אבל... לא אהבתי . ביטול הרעשים נחמד מאוד . אל תצפה שהוא יבטח קולות של אנשים , אבל רעשים רקע קבועים הוא מבטל מעולה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק אציין של-QC35 יש תדמית של האוזניות עם ביטול הרעשים הטוב ביותר (כאשר דובר על זה שמבחינת איכות הסאונד, הן.. "בסדר"), וזה באמת היה נכון בעבר - אבל היום הדגמים החדשים של וסנהייזר לכל הפחות יישרו קו, ואפילו עקפו את ה-QC35 גם בתחום ביטול הרעשים.

יתרון שכן עדיין יש ל-QC35 הוא ככל הנראה בתחום הנוחות, רוב הביקורות ברשת מדברות על זה שהן נוחות מאוד, בעיקר בשימוש ממושך, בזכות הסיבה שה"חור" שלהן גדול מאוד והן לא נוגעות באוזן, לעומת אחרות שצמודות יותר לאוזן ונראה שבשימוש ממושך זה פחות נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roy.T

אם ANC מאוד חשוב לך ואתה רוצה את הטוב ביותר זה QC35 או ה-1000X של סוני. כל שאר האופציות יהיו נחותות יותר מהבחינה הזו. 

מבחינת סאונד ל-QC35 יש חתימת סאונד די שטוחה, נייטרלית ו"בטוחה", הסוני לא רחוקות בהרבה אבל מעט יותר פאנצ'יות בסאונד, ככה שזה תלוי בעיקר בהעדפה האישית שלך. 

אחת מאוזניות הבלוטות' הטובות ששמעתי אין פעם הן הP7 של B&W, שנשמעת הכי קרוב לאוזניית היי אנד חוטית, ולטעמי עדיפות בסאונד ב-5 דרגות על פני ה-QC35 וה-MDR1000X.  יש ל-B&w דגם חדש שנקרא PX, שכולל גם ANC איכותי, שוב, כנראה שזה לא ישתווה לסוני ובוס, אבל עדיין יהיה מדובר בביטול רעשים איכותי. 

ציטוט של Liad344

מניסיון אישי של כמה שעות (כמה פעמים) לא אהבתי ככ את הסאונד של הQC35 . אני מניח שאפשר להתרגל אליו אבל... לא אהבתי . ביטול הרעשים נחמד מאוד . אל תצפה שהוא יבטח קולות של אנשים , אבל רעשים רקע קבועים הוא מבטל מעולה .

ציטוט של Milford Cubicle

אני רק אציין של-QC35 יש תדמית של האוזניות עם ביטול הרעשים הטוב ביותר (כאשר דובר על זה שמבחינת איכות הסאונד, הן.. "בסדר"), וזה באמת היה נכון בעבר - אבל היום הדגמים החדשים של סוני וסנהייזר לכל הפחות יישרו קו, ואפילו עקפו את ה-QC35 גם בתחום ביטול הרעשים.

יתרון שכן עדיין יש ל-QC35 הוא ככל הנראה בתחום הנוחות, רוב הביקורות ברשת מדברות על זה שהן נוחות מאוד, בעיקר בשימוש ממושך, בזכות הסיבה שה"חור" שלהן גדול מאוד והן לא נוגעות באוזן, לעומת אחרות שצמודות יותר לאוזן ונראה שבשימוש ממושך זה פחות נוח.

Roy אני אשמח אם תוכל להסביר את מה שאמרת על הסאונד של הבוז בשפה קצת יותר.. פשוטה

לפי מה שהבנתי מכם וגם מהאינטרנט, הסוני יותר טובות בסאונד וכנראה גם בביטול הרעשים

הסיבות שגרמו לי לרדת מהסוני (ובהשוואות שלי בינהם לבוז הקודמים אני גם יותר אהבתי את הסוני, לטעמי יותר נוח אפילו)

בכל אופן, ירדתי מהם בגלל בעיית השבירה הידועה לשמצה ובגלל שהבנתי שבדגם החדש המבטל רעשים עושה רעש זזזזזזז בעצמו

ידוע לכם על זה? 

בעיית השבירה היא נפוצה או שההיקף שלה סביר ביחס לבעיות באוזניות ורק עושים רעש בגלל החומרה שלה? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...