למה מחשב נייד חדש לגמרי איטי? - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה מחשב נייד חדש לגמרי איטי?

onetwo

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של askme

כוסות רוח למת !

חבל על הזמן ועל החקירות.

החומרה פשוט בדיחה, במקרה הטוב.

המוכר לא צריך להתפטר, מגיע לו טיפול אחר לגמרי ......

הסבר ונמק בבקשה.

פאסמארק 5213 והוא ב 25 אחוז מהיר מהמחשב שלי, ואצלי הכל טס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד הזה כמעט זהה ל-i3 7100U ברור שזה לא מעבד חזק אבל הוא לא אמור להיות איטי בצורה מטורפת. אני מנחש שהבעיה זה יותר הדיסק האיטי ואולי מחסור בזכרון ופחות המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Gimel

כי הכונן הקשיח איטי* והמעבד דיי חלש.

חדש לא בהכרח אומר שהוא חזק.

*שווה לבדוק בהגדרות צריכת החשמל אם המחשב מכבה את הכונן הקשיח אחרי זמן קצר מאד של חוסר פעילות.

כל מילה בסלע.

קצת זה חלש, קצת זה איטי וקצת התרשמות לא הכי אובייקטיבית והנה מחשב שלא זז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

חיפשתי בכל מיני מקומות על המהירות, מצאתי מישהו שאומר:

IF ELSE WORKS: Go to power options, change to high performance and make sure plan settings are on default!! Worked straight away!!

עשיתי את זה, ווואלה, בינתיים, איזה 6 שעות, זה בערך 80-90 אחוז יותר מהר בהכל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שלא רציתי i3 או i5 כי קניתי שני כאלו לפני כמה שנים (אחד 3 ואחד 5) ושניהם מהרגע הראשון כמעט שהדלקתי אותם המאוורר שלהם נשף ונשף ממש כמעט כל הזמן.

אני לא יודע אם זה היה בעיה שתוקנה עם השנים או שעדיין נמצאת, אך זו הסיבה שלא קניתי - אני לא סובל שהמאוורר כל הזמן דולק ושומעים אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של onetwo

הסיבה שלא רציתי i3 או i5 כי קניתי שני ניידים כאלו לפני כמה שנים (אחד 3 ואחד 5) ושניהם מהרגע הראשון כמעט שהדלקתי אותם המאוורר שלהם נשף ונשף ממש כמעט כל הזמן.

אני לא יודע אם זה היה בעיה שתוקנה עם השנים או שעדיין נמצאת, אך זו הסיבה שלא קניתי - אני לא סובל שהמאוורר כל הזמן דולק ושומעים אותו.

באמת הדורות הקודמים היו חמים בהרבה, בפרט מעבדי m טרום עידן ה u. כמו"כ מחשבים שמתיישנים או עם גרפית נפרדת.

עדיין  הפתרון הוא לקנות מחשבים טובים שבד"כ מגיעים עם קירור טוב יותר. או לחילופין מחשבים עם מעבדי -M שהם Fanless.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של onetwo

הסיבה שלא רציתי i3 או i5 כי קניתי שני ניידים כאלו לפני כמה שנים (אחד 3 ואחד 5) ושניהם מהרגע הראשון כמעט שהדלקתי אותם המאוורר שלהם נשף ונשף ממש כמעט כל הזמן.

מבין אותך בהחלט.

אכן פני הדברים השתפרו במידת מה.

ניידים חרישיים לגמרי ועם ביצועים מכובדים - עדיין קשה למצוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה קרה לטענה שהמחשב הזה לימון ישן ועבש ?

יש לאינטל תוכנה בשם טורבו מוניטור שמציגה גרפית את מהירות השעון. גם CPUZ מציג את

מהירות השעון בפועל.

https://downloadcenter.intel.com/download/26103/Intel-Turbo-Boost-Max-Technology-3-0

Untitled.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...