Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

onetwo

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  162
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  80יום 18ש' 44דק' 38שנ'

דירוג

11 ניטרלי

אודות onetwo

 • דרגה
  Zone Newbie

מידע נוסף

 • מין
  זכר

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. שלום, נניח שאני נכנס לקבוצה בפייסבוק עם 1000 הודעות ואני רוצה לקרוא את כולן. אז אחרי שאני קורא את ה-100 האחרונות אני סוגר את המחשב והולך לישון. עכשיו ביום למחרת אני חייב לגלול ולגלול ולגלול או שיש דרך 'לקפוץ' אחורה?
 2. שלום, תוסף אחד לא טוב יכול לעשו כזה דבר?
 3. שלום, תודה על התגובה. כתוב cpu 100 אחוז, אבל בram רק כמה עשרות אחוזים. רק כרום דולק ולא ברור מתצוגת הביצועים מה אוכל את הכל.
 4. שמתי לב שהאיטיות מתחילה כשאני מפעיל את כרום, וכשהוא מחובר לאינטרנט. אני לא בטוח בזה אבל נראה לי. יכול להיות כזה דבר?
 5. אני לא יודע מה נסגר. עשיתי עכשיו ניסוי. הפעלתי מחדש את המחשב, השתמשתי ב-IE כמה שעות ועבד מעולה, אחר כך החלפתי לכרום וגם עבד מעולה. אבל אם אני מפעיל את המחשב ומיד מדליק את כרום, אז הכל מתחיל לזוז ממש לאט (אפילו הסמן של העכבר זז לאט וקופץ כזה) והאיטיות לא מפסיקה עד שמפעיל מחדש. מה הולך פה?
 6. שמתי לב שהאיטיות מתחילה כשאני מפעיל את כרום, וכשהוא מחובר לאינטרנט. אני לא בטוח בזה אבל נראה לי. יכול להיות כזה דבר?
 7. שלום, יש לי מחשב נייד דל אינספירון 1720 שאמנם ישן, אך עושה את העבודה. לפני כמה ימים הוא התחיל לעבוד מאד לאט. חשבתי שאולי קיבלתי וירוס. הרצתי malewarebytes ו-avg שלא מצאו בעיה. עשיתי פרמוט למחשב ואחרי הפירמוט עדיין עבד לאט מאד (בקושי זז). מה עוד אני יכול לנסות? תודה!
 8. שלום, תודה על התגובות. לא הבנתי - כל סוגי הטילים משוגרים על כזה ברזל? גם קסאמים ודברים פשוטים? כל ה'הנעה' בתוך הטילים? לגבי הגני ילדים - לפי הקישור שכתבתי בהודעה - זה דבר שאני מבין שמותר.
 9. שלום, מן הסתם לחמאס יש אלפי טילים, אך כמה משגרים כבר יש לו? בטח לא יותר ממאות, אבל נניח שיש לו גם אלפי משגרים. הבנתי שהמכ"ם של כיפת ברזל קולטת בדיוק מאיפה הטיל יוצא. כמו כן, הבנתי שלפי דיני המלחמה הבינלאומיים מותר להשיב אש למקורות ירי (אפשר למשל לראות על זה כתבה כאן: https://www.makorrishon.co.il/nrg/online/1/ART1/704/785.html) אז למה אי אפשר לפתח מערכת, שבאופן אוטומטי יורה טיל על המשגר ברגע שהוא משגר ומשמידה אותו, וזהו - נגמר כל הסיפור. עכשיו למשל ירו 460 רקטות - אז כזאת מערכת הייתה מורידה ישר את כל המשגרים עד שהיו 'נגמרים' המשגרים, כמובן שאפשר לבנות עוד, אבל זה מכה עצומה. ברור שלעשות את זה זה לא 'הכל' אבל כזה דבר יכול לשנות את כל התמונה בצורה מאד משמעותית.
 10. onetwo

  ריח לא טוב ממזגן חדש

  זה בית פרטי, זה מונח על מדרגת אבן כזאת שעל גבי דשא סינטטי במיני-גינה.
 11. היי, קניתי אתמול מזגן עילי 1 כ"ס לחדר שינה שלי (11 מ"ר). מההתחלה הוא הוציא כזה ריח לא הכי טוב, כמו של כימיקלים. הריח הוא בעיקר בטמפ' גבוהות (מעל 25), אך בכל טמפ' הוא מופיע. התקשרתי לטכנאי שהתקין והוא אמר לי שזה ריח של פלסטיק כי זה היה בקופסת קרטון באחסנה ותוך כמה ימים מקס' שבוע זה אמור לחלוף. אך עדיין זה נראה לי מוזר ולא כיף לי עם הריח הזה. מה זה יכול להיות? מה אני עושה? אני לא יכול להחזיר מזגן אחרי שהוא כבר הותקן... אני צריך לקנות מזגן חדש ולשלם מההתחלה 2500 שקל? אני פשוט לא יודע מה לעשות. אני לא כל כך סומך על הטכנאי, הוא נראה לא הכי אמין. שללתי כמה דברים: הצינור ניקוז לא בתוך ביוב או משהו כזה (יש כאלו שטוענים שזאת הבעיה), אין בחדר שלי כימיקלים או ריח לא טוב שזה יכול 'להעצים'. אולי הציפיות שלי גבוהות מדי? אני מצפה שיהיה אויר 'נורמלי' / 'נייטרלי' שפשוט קר, אולי בכל מזגן יש איזשהו ריח כזה.
 12. onetwo

  שאלה על אבטחה

  אוקיי - האם אני יכול לחסוך קניית מחשב או טרחה דומה ולהיות בספריה ציבורית / מקום שיש בו מחשבים ואינטרנט או שלא מכמה סיבות: 1. אולי אי אפשר לפתוח חשבונות ג'ימייל / פייסבוק חדשים מרוב הספאמרים שבטח מנסים לעשות את זה. 2. מצלמות שיש שם ובאופן תאורטי אפשר להתחקות? 3 סיבה / סיבות אחרות שאני לא חושב עליהן.
 13. onetwo

  שאלה על אבטחה

  תודה על התגובה. אם אני קונה מחשב נייד יד2 זול ולא משתמש בו יותר או משאיל מחבר מחשב שלו - אז זה פתרון לכך שאי אפשר להתחקות אחורנית אלי?
 14. שלום, אם אני לוקח את הלפטופ שאני משתמש בו ביום-יום, ומתחבר לוויפי ציבורי, ועושה איזהשהי פעילות אינטרנטית, האם יש דרך למישהו להתחקות אחורה אלי? תודה!
 15. שלום, מסכי המחשב מה3-4 שנים האחרונות עושים לי בעיניים צורב / דומע / תחושה לא נוחה ואחר כך אני רואה כזה מטושטש לפרק זמן. זה קורה לי גם בלפטופ דל חדש, גם במסך גדול של דל למחשב נייח, גם בסמארטפון וממה שקראתי בפורומים באנגלית זה לא כל כך משנה איזה חברה, זה הטכנולוגיה החדשה של המסכים. אני לא בטוח בזה (שזה לא קשור לחברה), אך כך התרשמתי מהניסיון שלי וממה שקראתי. בגלל זה אני חייב להשתמש בלפטופ ישן / מסכים ישנים. קראתי מלא הצעות - להוריד בהירות, צבע כחול, לשנות זויות, לשנות מרחק, לשנות תאורה - זה לא הנקודה. זה משהו במסך עצמו. אני *רק מתחיל* להסתכל על המסך ו*אחרי שניה* אפילו אני מתחיל להרגיש תופעות לא טובות. יש את זה לעוד מישהו? אני חושב שזה מאד נדיר כי עובדה שמוכרים מסכים במיליונים / מיליארדים ובקושי שומעים על זה. יש דרך לפתור את זה?