עבור לתוכן
 • צור חשבון

onetwo

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  166
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  118יום 20ש' 25דק' 39שנ'

דירוג

1 ניטרלי

אודות onetwo

 • דרגה
  Zone Newbie

מידע נוסף

 • מין
  זכר

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. האם באתר סדרות הישראלי יש וירוסים, malware ושאר מרעין בישין או שהכל סבבה?
 2. שלום, האם קודי (לשימוש במחשב נייד) עם כל הadd-ons בטוח לשימוש או שאפשר לקבל וירוס או malware או משהו אחר? ושאלה נוספת - האם האקר יכול לראות את הסיסמאות שלי לג'ימייל ובעצם "לגנוב" לי את הג'ימייל ודברים מהסוג הזה שמן הסתם אמורים להיות מאד פרטיים? תודה!
 3. שלום, האם יש דרך לראות יס / כבלים / שירות טלויזיה אחר על מחשב נייד (אין לי כרגע טלויזיה בכלל)? והאם זה אפשרי על מחשב נייד ישן יחסית (יותר משש שנים)?
 4. לחמאס יש X אנשים ו-X רכוש. למה לא פשוט מפגיזים את ***כל*** הרכוש שלהם מכל סוג (ואם זה בבניינים עם מה שמכונה "חפים מפשע" להגיד להם להתפנות לפני, ושיבקשו פיצויים מהחמאס) ו***כל*** פעיל שלהם מכל דרג מחסלים מהאויר וסלמאת. אפשר תוך מספר שבועות לגמור את כל הסיפור הזה.
 5. שלום, אני מעוניין לקנות אוטו אמין שעושה את העבודה ולא צריך תיקונים על ימין ועל שמאל במחיר הכי זול שאפשר. כמה אמור לעלות כזה אוטו? האם לחפש ביד2 או במקומות אחרים? תודה!
 6. שלום, נניח שאני נכנס לקבוצה בפייסבוק עם 1000 הודעות ואני רוצה לקרוא את כולן. אז אחרי שאני קורא את ה-100 האחרונות אני סוגר את המחשב והולך לישון. עכשיו ביום למחרת אני חייב לגלול ולגלול ולגלול או שיש דרך 'לקפוץ' אחורה?
 7. שלום, תוסף אחד לא טוב יכול לעשו כזה דבר?
 8. שלום, תודה על התגובה. כתוב cpu 100 אחוז, אבל בram רק כמה עשרות אחוזים. רק כרום דולק ולא ברור מתצוגת הביצועים מה אוכל את הכל.
 9. שמתי לב שהאיטיות מתחילה כשאני מפעיל את כרום, וכשהוא מחובר לאינטרנט. אני לא בטוח בזה אבל נראה לי. יכול להיות כזה דבר?
 10. אני לא יודע מה נסגר. עשיתי עכשיו ניסוי. הפעלתי מחדש את המחשב, השתמשתי ב-IE כמה שעות ועבד מעולה, אחר כך החלפתי לכרום וגם עבד מעולה. אבל אם אני מפעיל את המחשב ומיד מדליק את כרום, אז הכל מתחיל לזוז ממש לאט (אפילו הסמן של העכבר זז לאט וקופץ כזה) והאיטיות לא מפסיקה עד שמפעיל מחדש. מה הולך פה?
 11. שמתי לב שהאיטיות מתחילה כשאני מפעיל את כרום, וכשהוא מחובר לאינטרנט. אני לא בטוח בזה אבל נראה לי. יכול להיות כזה דבר?
 12. שלום, יש לי מחשב נייד דל אינספירון 1720 שאמנם ישן, אך עושה את העבודה. לפני כמה ימים הוא התחיל לעבוד מאד לאט. חשבתי שאולי קיבלתי וירוס. הרצתי malewarebytes ו-avg שלא מצאו בעיה. עשיתי פרמוט למחשב ואחרי הפירמוט עדיין עבד לאט מאד (בקושי זז). מה עוד אני יכול לנסות? תודה!
 13. שלום, תודה על התגובות. לא הבנתי - כל סוגי הטילים משוגרים על כזה ברזל? גם קסאמים ודברים פשוטים? כל ה'הנעה' בתוך הטילים? לגבי הגני ילדים - לפי הקישור שכתבתי בהודעה - זה דבר שאני מבין שמותר.
 14. שלום, מן הסתם לחמאס יש אלפי טילים, אך כמה משגרים כבר יש לו? בטח לא יותר ממאות, אבל נניח שיש לו גם אלפי משגרים. הבנתי שהמכ"ם של כיפת ברזל קולטת בדיוק מאיפה הטיל יוצא. כמו כן, הבנתי שלפי דיני המלחמה הבינלאומיים מותר להשיב אש למקורות ירי (אפשר למשל לראות על זה כתבה כאן: https://www.makorrishon.co.il/nrg/online/1/ART1/704/785.html) אז למה אי אפשר לפתח מערכת, שבאופן אוטומטי יורה טיל על המשגר ברגע שהוא משגר ומשמידה אותו, וזהו - נגמר כל הסיפור. עכשיו למשל ירו 460 רקטות - אז כזאת מערכת הייתה מורידה ישר את כל המשגרים עד שהיו 'נגמרים' המשגרים, כמובן שאפשר לבנות עוד, אבל זה מכה עצומה. ברור שלעשות את זה זה לא 'הכל' אבל כזה דבר יכול לשנות את כל התמונה בצורה מאד משמעותית.
 15. זה בית פרטי, זה מונח על מדרגת אבן כזאת שעל גבי דשא סינטטי במיני-גינה.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close