עבור לתוכן

onetwo

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  138
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  67יום 13ש' 37דק' 57שנ'

דירוג

11 ניטרלי

אודות onetwo

 • דרגה
  Zone Newbie

מידע נוסף

 • מין
  זכר
 1. מה אתם אומרים על זה: http://www.hot.net.il/heb/ChannelsAndPrices/triple/100withITC/.aspx זה טוב או שיש משהו יותר טוב?
 2. לא הבנתי 2 דברים: 1. עם כל המיסים זה יקפיץ את המחיר לא? 2. אם זה כל כך משתלם וטוב, למה שמישהו ירצה מחשב "גדול"?
 3. היי, זה נראה שם לא מעט מאות דולרים? איך זה עדיף ממחשב רגיל מבחינת המחיר?
 4. היי טוד, איפה אתה קונה את המיניפיסיים? הכל מתקתק מעולה? מהירות, וויפיי, יציאות יואסבי, מצלמה לסקייפ, מיקרופון וכדומה?
 5. איזה קטע ענק! מצאתי מישהו שכותב באינטרנט ועשיתי - נכנסתי לאפשרויות power, אפשרויות מתקדמות, ושם תחת maximum processor state הורדתי מ100% ל-99%, ובין רגע הרעש נפסק, ונכון לעכשיו, בערך יממה לאחר מכן, לא חזר. השאלה היא - האם יש חסרונות משמעותיים שזה 99% ולא 100%?
 6. נראה לי למשל שזה בדיוק מה שקרה לבחור כאן - http://www.tomsguide.com/answers/id-3089556/static-noise-laptop-speakers.html אני חושב שהדרך הכי טובה לתאר את הרעש זה "פצפוצים" / crackling. הנה! מצאתי סרטון שבדיוק מראה את הבעיה - מדקה 2 עד 2:50 (מומלץ אזניות)
 7. שלום, רכשתי מחשב עם המפרט הזה - https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=24109 עשיתי את כל העדכוני תוכנה, דרייברים, ביוס. מתישהו שמתי לב שכל הזמן יש כזה "רעש סטטי" מהמחשב עצמו (לא מהרמקולים), יוצא בערך ממרכז המקלדת. כמו כן, לפעמים יש כמו רעש כמו של הצפירה (אבל חלש, שומעים את זה רק אם מתקרבים עם הראש למקלדת). שני הרעשים האלו חלשים ואפשר לשמוע אותם רק אם אין עוד רעשי רקע. התקשרתי לתמיכה של דל לשאול האם זה נורמלי והבחור אמר לי שהכי טוב לי להחליף את המחשב (אבל - השקעתי בו כבר איזה יום - יומיים בעדכונים, התקנת תוכנות וכו'). השאלה היא האם זה משהו שלא אמור להיות בכלל ובאמת זה תקלה או ש"זה בסדר" ופשוט אחיה עם זה? אשמח לתגובות ממי שמכיר את הבעיה הזאת, כלומר - אם למישהו אין ידע / ניסיון בבעיה זו, הוא כנראה לא יבין על מה אני מדבר. תודה!
 8. אם עשיתי דיסק אימג', ולאחר מכן עשיתי עדכון ביוס, האם הדיסק אימג' ישוחזר יעלה בלי בעיה?
 9. שלום, תודה על התגובות. אז מה השורה התחתונה - אני יכול להשתמש ב45 וואט או לקנות ב230 שקל עוד אחד של 65 (אני צריך אחד לבית ואחד לעבודה)? דרך אגב - התקשרתי לתמיכה של דל גם בארץ וגם בחוץ לארץ ובשני המקומות אמרו לי שזה לא מומלץ ויכול לעשות בעיות בלוח אם ובאלקטרוניקה.
 10. שלום, אני רוצה לראות אם מתאם מתח מ-דל אינספירון 5767 (45 וואט) יוכל לעבוד עם דל אינספירון 5770 (65 וואט). פתחתי את הפידיאף של האינספירון 5770 וכתוב שם בעמוד 20: טבלה 17 . מפרטים של מתאם המתח Type (סוג)• 45 ואט - עבור תצורה משולבת• 65 ואט - עבור תצורה נפרדת מה זה אומר? מה זה "משולבת" / "נפרדת"? האם אני יכול להשתמש ב-45 וואט לאינספירון 5770? תודה!!
 11. שלום, הHDD בא ביחד עם זה... אמורות להיות תקלות בכונני הSSD? ואם אני מבין נכון, אז אין עוד המלצות מה לעשות במחשב חדש?
 12. היי, תודה רבה על התשובות. אפשר בבקשה להבין יותר לעומק - למה להוריד את הדרייברים ועדכוני ווינדוס? הרי מניסיון עבר הרבה פעמים זה איכשהו דופק דברים / מאט את המחשב? מבחינת אבטחה זה לא עניין בשבילי, אני יודע להשמר. למה להעביר לhdd? אחרי כל תוכנות הווינדוס אני חושב שיש לי איזה 60 ג'יגה בssd, לא כדאי לי להשאיר שם? אשמח אם תסביר את הסיבה מאחורי הדברים כדי שאבין.
 13. היי, אז קיבלתי היום את המחשב, והנה השאלות שלי: 1. במפרט כתוב: AMD Radeon™ 530 Graphics with 4GB GDDR5 ובמנהל ההתקנים כתוב intel620 uhd האם זה אותו דבר? 2. האם להרשם בתוכנה של דל ולהוריד את כל העדכוני דרייברים שהם מציעים לי או להתחיל ולראות אם הכל עובד טוב ורק אם יהיו בעיות להרשם ולהוריד את העדכוני דרייברים? 3. האם להעיף את הווינדוס update בservices או כן להוריד את כל העדכונים עכשיו / כל הזמן? 4. חוץ מלהעיף את כל הבלאוטווארה, תוכנות שלא צריך, דברים מהסטארט-אפ, אנימציות של ווינדוס - יש עוד משהו שצריך לעשות על ההתחלה של המחשב? תודה!!!
 14. היי, אז קיבלתי היום את המחשב, והנה השאלות שלי: 1. במפרט כתוב: AMD Radeon™ 530 Graphics with 4GB GDDR5 ובמנהל ההתקנים כתוב intel620 uhd האם זה אותו דבר? 2. האם להרשם בתוכנה של דל ולהוריד את כל העדכוני דרייברים שהם מציעים לי או להתחיל ולראות אם הכל עובד טוב ורק אם יהיו בעיות להרשם ולהוריד את העדכוני דרייברים? 3. האם להעיף את הווינדוס update בservices או כן להוריד את כל העדכונים עכשיו / כל הזמן? 4. חוץ מלהעיף את כל הבלאוטווארה, תוכנות שלא צריך, דברים מהסטארט-אפ, אנימציות של ווינדוס - יש עוד משהו שצריך לעשות על ההתחלה של המחשב? תודה!!!
 15. האם הזבל הזה כל כך נורא עד שהוא ממש גורם לכל המחשב להיות לאט? העפתי את כל מה שזיהיתי כבלאוטווארה מהסטארטאפ אבל זה עדיין איטי, האם פירמוט עם מערכת נקיה תעזור בכזה מצב?