שש ליבות בשלל מחירים סבירים: פרטים מלאים על מעבדי ה-Coffee Lake הראשונים - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שש ליבות בשלל מחירים סבירים: פרטים מלאים על מעבדי ה-Coffee Lake הראשונים

yonatan.mendelson

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היי יש לך טעות לדעתי למכור איי אם די??? למה? הם הצליחו להשפיע גם על אוהבי אינטל שמקבלים מעבדים זולים יותר יש לי 1001 סיבות למה שווה לקנות השנה!!! ולא אתה רוצה זכותך אבל להשמיץ את מי שבזכותו אתה מקבל זול...לא חכם מה אנחנו מבוחרי ביבי????!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ea80

היי יש לך טעות לדעתי למכור איי אם די??? למה? הם הצליחו להשפיע גם על אוהבי אינטל שמקבלים מעבדים זולים יותר יש לי 1001 סיבות למה שווה לקנות השנה!!! AMD ולא אינטל אתה רוצה אינטל זכותך אבל להשמיץ את מי שבזכותו אתה מקבל אינטל זול...לא חכם מה אנחנו מבוחרי ביבי????!!!!

תבחר מה שאתה רוצה ומי שנראה לך.  :)

אבל אתה פשוט לא בכיוון.

אין לי דבר וחצי דבר נגד , להיפך.

וגם לא נגד , טוב, אולי קצת.

אממה, אני לא קמתי לחגוג על קברה של אף יצרנית, ובזה המדובר.

כל טוב לכולנו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ה 8400 באמת יעלה פחות מ200$ זה יהיה מטורף...

על3.8GHZ לכל הליבות ברוב המקרים הוא יתחרה ב 1600 אפילו אחרי הOC.

אולי בחלק מהמקרים ה SMT יתן לAMD יתרון, זה בהחלט יהיה מענה הולם.

ומה שזה יעשה למחיר מרובעי ליבות עם אם בלי HT...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי מהמר שמשפחת הקפה היא סתם מענה רופף ל AMD? לדעתי מחביאה "A" אמיתי בשרוול ושומרת אותו לאמצע שנה הבאה. הלוואי ואני טועה! הלוואי ש ימשיכו כך גם בשנה הבאה, אם יעשו זאת שוב אז הכסף שלי כבר שלהם. אם יתנו לי משהו סולידי, משהו שאומר "אינטל כבר לא יכולה להפתיע אותי".... אז אני אהיה מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

תבחר מה שאתה רוצה ומי שנראה לך.  :)

אבל אתה פשוט לא בכיוון.

אין לי דבר וחצי דבר נגד AMD, להיפך.

וגם לא נגד אינטל, טוב, אולי קצת.

אממה, אני לא קמתי לחגוג על קברה של אף יצרנית, ובזה המדובר.

כל טוב לכולנו !

אוקי היה נראה ככה לרגע ,כאילו המלצת לו למכור מניית שבגדול היא במגמת עליה ...ואתה צודק לא חוגגים על קברים הדבר הנכון לעשות הוא לרכב על הגל שכרגע לפחות במעבדים לגמרה AMD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך סקרנות אם אפשר- מתעסקת בעריכה? או תוכנה כלשהיא בשבאמת יודעת לנצל את כל הליבות של מעבדי AMD? קשה לי לראות למה למשתמש הביתי הממוצע להעדיף את על פני גם בדור הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי בכל סגמנט יש ל מעבד זול יותר,חזק יותר ורלונטי יותר לשנים הבאות.

למעשה חוץ מ i7 7700K אין לאינטל שום מעבד רלוונטי. זה המעבד היחידי שיכול לתת ביצועים עדיפים על ה המקביל לו וגם זה רק בחלק מהדברים ובמחיר גבוה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.anandtech.com/show/11244/the--ryzen-5-1600x-vs--i5-review-twelve-threads-vs-four אני מסתכל פה על REVIEW, ואני לא רואה יתרון לAMD במבחנים הקשורים לשימושים ביתים רגילים. אם המחיר צמוד והביצועים צמודים אני אעדיף לקחת את מה שהוכיח את עצמו כבר כמה דורות. לא שיש לי משהו נגד זה שAMD יצרה תחרות חלילה, פשוט כרגע אני לא רואה באמת סיבה לקחת אם אתה לא היפסטר טכנולוגי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פה קשר למה שהוכיח עצמו עד היום או להיפסטרים.

המחירים לא צמודים וגם הביצועים לא. אם אתה רוצה לשלם יותר בשביל לקבל פחות זה בחירה שלך.

אילו לגימרים ,גרפקאים,תכנתים  לא למי שגולש באינטרנט וכותב מסמך באופיס .

לשימושים בתיים רגילים יש לי CORE2DUE מלפני 15 שנה , אתה יכול לקנות מחשב משומש , לא צריך לקנות חדש.

לא יודע איפה ב 15 עמודים של הביקורת הסתכלת אבל גם בשימוש רגילים יש לAMD יתרון במיוחד כשאתה מפעיל הרבה תוכנות במקביל.

בנוסף זה כתבה על על RYZEN5 שמתומחר מול ה i5 . כבר יצאו RYZEN3 שמתומחרים מול i3 ,עולים פחות ועם פי 2 ליבות ככה שהם הביאו את בשורת מרובעי הליבות גם לסגמנט הכי נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

חחחח

לידיעת חברנו הדעתן nec_000 - תתחיל למכור את מניות ה - AMD, או לחילופין תקרא מה שכתב עידן באחד מאינספור הפוסטים שלך שקוברים את אינטל השכם והערב.

INTEL STRIKES BACK

כנראה שפספסת ידידי היקר, אך "הדעתן" nec (כלשונך) סיפר פה בפורום (בשרשור אחר) שכבר מכר את כל האחזקות שלו ב- ביום 26.7 כאשר

המניה היתה לרגע קט במחיר שיא. הוא ניצל את ההזדמנות למכור בזמן הנכון - קצת אינטואיציה מבוססת ניסיון אך הרבה מזל כנראה.

האם הוא ירכוש שוב מניות של אימתי שהוא ? 

כרגע גם לו אין מושג ירוק (סליחה אדום), או כך לפחות הוא סיפר לנו.

אך היה ויחשוב לחזור שוב לעגלה, סביר להניח שיספר לחברה. אם תהיה כאן אז תשמע על כך כמונו.

לגבי הפוסטים "שקוברים את אינטל", התשובה שאינה נעימה לכבודו ולאוהדי החברה הכחולה לקבל, היא שהם קוברים אותה באופן מוצדק,

מכל זווית עסקית/מקצועית שמסתכלים עליה. אלא שהמזל של אינטל הוא שהמותג שלהם ומסות של "לא מלומדים בתחום" עדיין מחזיקות אותה.

אילו היו הצרכנים כולם מבוססי אלגוריתם ממוחשב - כזה שמכונה חסרת רגש אנושי היתה מריצה אותו, אז היתה מוכרת בעצם כלום היום

חוץ מסדרת מעבדי G.

אין ראיה חזקה יותר מכך שאינטל אוכלת חצץ, מאשר הורדות המחירים שלה ברבעון האחרון, וההשקה המואצת של כדי 9 חודשים לפי הזמן,

ראה השקת פלטפורמת האקסטרים שנכשלה בשל החפזון בענק מבחינה שווקית תוך כדי קטילתה לכל רוחב הגזרה העיתונאית בתחום,

וראה coffee lake שהוצא מבטן אימו באמצע ההריון (היה מתוכנן ל- H1 2018) רק על מנת להביאו לשוק בדחיפות שיא של כל הזמנים.

מעניין באמת מה גרם לזה, יכול להיות ש- אשמה ? 

לא, אנחנו בטח סתם מדמיינים.....

אגב ציפור קטנה לחשה לי, שהלחץ והצרחות במסדרונות הנהלת אינטל ארה"ב בימים אלו הגיעו לשיאים שלא ידעה החברה למעלה מעשור - מנהלים רבים

שם ננזפים,  חלקם מפוטרים באגרסיביות, ואלו שיצאו החוצה בשל בעיטה שכזו מספרים סיפורים לא נעימים - מוציאים החוצה כביסה מלוכלכת.

אז כן, לא נקברת בפועל אם זה מה שאתה מחפש, מבחינה עסקית הסברנו מה מחזיק אותה למעלה. כדי לקבור אותה מעשית צריכים קצת יותר מהכח

שיש ל- והרבה יותר זמן שהמתקפה תמשך. אך אם לא תתעשת ותגיב מהר, הבעיה שלה תחריף זה ברור.

אני מעריך ש- יעזור לא מעט בהקשר הזה, אך בספק אם 6 ליבות יהיה מענה מספק אל מול 8 ליבות של AMD (כנראה באותו מחיר).

מי שמבין את בעיית ההספק (דברנו על זה פה בפורום היום בשרשור אחר) מבין ש- 6 ליבות לא מהיר מספיק בכדי להתמודד עם 8.

לאינטל אין 33% יותר IPC פר בכדי לפצות על חוסר של שתיים כאלו.

בקיצור:

נמתין לסוף אוגוסט ונהיה חכמים יותר.

עד אז לא ניצור דעה מוצקה לאף כוון. בנתיים נמשיך להנות "מההתעללות המטפורית" באינטל "בכל מקום שזה מגיע לה," הגם שנכון לרגע זה לפחות,

זה קיים בכל מקום בליין המוצרים שרק מצביעים עליו חוץ מסדרת G שעבורה אין ל- AMD מענה כרגע. שם שולטת בשוק בגאון וגאווה ואני איתה.

אנחנו נמשיך להתעלל באינטל גם אם חבר פורום askme מעקם את האף. נו מה כבר יכול לקרות - מקסימום יהיה לו אף עקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...