Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

BenderTheOffender

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  59
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  1215יום 7דק' 38שנ'

דירוג

8 ניטרלי

אודות BenderTheOffender

 • דרגה
  Zone NewUser

מידע נוסף

 • מין
  זכר

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. אתה צריך לעשות את זה רקורסיבית, אז תחשוב רקורסיה. בבעיות רקורסיה מהסוג הזה הפעולה כל הזמן צריכה לקרוא לעצמה עד שהיא מגיעה לתנאי עצירה, בכל שלב היא משנה את הargument המתקבל ואת הגרסה המעודכנת שולחת לעצמה מחדש. איפה בקוד שלך החלק שקורה לפעולה מתוך הפעולה? אני ממליץ לך להתחיל מחדש, קודם כל לחשוב איך אתה הולך לבצע את המשימה לפני שאתה בכלל ניגש לרשום קוד (רמז: הargument של הפעולה שלך הוא המחרוזת, אז בכל שליחה תוריד תו מהמחרוזת הזו ). אחרי שכבר תכתוב ותצליח, תחזור להסתכל על הקוד שרשמת פה וללמוד מטעויות
 2. בסך הכל היה fun fact.... בוא אני אתחיל מתיקון עצמי קטן - הפתרון שלי מציע סיבוכיות בO(logn) ולא O(1) הטעות שלי הייתה (חוץ מלהסתמך על זכרון, ולא להתייחס מספיק ברצינות לתגובת אינטרנט כדי לבדוק קודם) לספור מספר פעולות ולהתעלם מהסיבוכיות של פעולת החזקה.... מחילה. לא שזה הופך אותך לצודק כן? אפשר לעשות יותר טוב מO(n), ואתה ממש לא חייב לעבור איבר איבר בסדרה. אם תצפה בסרטון ששלחתי לפני זה, או אולי תנסה את הקישור הזה https://stackoverflow.com/questions/6037472/can-a-fibonacci-function-be-written-to-execute-in-o1-time ותרד לתגובה של Joseph Lust גם תראה איך (ההסבר עצמו הוא בקישור יוטיוב ששלחתי קודם). אולי כדאי לך לרענן קצת את הידע שלך, יכול להיות שאתה סתם פוסל אנשים... ואתה יודע, יהירות יתר מעוורת, אתה מפסיד דברים. בברכה, תלמיד מכללה.
 3. זה בדיוק העניין, אתה לא צריך למלא מערך. תגיד לי לאיזה איבר בסדרה תרצה לגשת ואני אתן לך אותו בO(1) https://www.youtube.com/watch?v=L4Rgq8J7ZzA משהו בסגנון הזה ( לא טרחתי לוודא שהוא הגיע לתוצאה הנכונה, רק כדי להעביר את הרעיון של איך זה אמור להעשות) אני חושב שאולי הבנת ממה שרשמתי שאני מתכוון למלא מטריצה באיברי הסדרה? אם כן לא לזה הייתה הכוונה. אם לא, אז אולי אני הוא זה שלא מבין את כוונתך.
 4. fun fact, אתה לא חייב לעבור איבר איבר בסדרת פיבונצ'י. אפשר לייצג בעזרת מטריצה, וכך עם מספר פעולות בודדות אפשר להגיע לכל לכל אינדקס שתבחר בסדרה
 5. בוא קודם כל קח נשימה עמוקה, תקרא רגע את התגובות של עצמך. אפילו לא אכנס למי בפועל טוב/משתלם יותר כי הטענה המקורית שלך, בפורום הזרקור ממוקד על אינטל ואנווידיה, פשוט לא נכונה. כקורא קבוע בפורום אי שם מ2010~, וקורא פעיל מאוד בשנה האחרונה אני אגיד לך שלא מדברים על מעבדי AMD פחות ממעבדי אינטל והדעה עליהם בפורום חיובית. אפשר לראות את זה גם בכתבות וגם בדיוני הפורום. בזמן האחרון היו הרבה כתבות על כרטיסי NVIDIA, אולי כי הם מוציאים עכשיו סדרה חדשה עם טכנולוגיה חדשה?! כשיש חדשות על AMD תהיה בטוח שגם הן מופיעות כאן. כשהמחירים על כרטיסי AMD משתלמים תהיה בטוח שממליצים עליהם כאן. אתה רוצה יחס רציני? אתה רוצה תשובות שונות מנכון/לא נכון? (אגב, אולי לא כולם, אבל כן קיבלת פה כמה הסברים יפים מבוססים ורציניים) בוא תתחיל אתה, תבסס את הטענה שלך. קח תקדיש יום לעשות סטטיסטיקה על כמה כתבות AMD לעומת INTEL יש פה באתר, כמה כתבות NVIDIA לעומת AMD יש, כמה מפרטים שהוצעו בפורום מפרטים מכילים רכיבים מהחברות השונות. תחזור תדבר במספרים ונתונים. לא לכולם יש את הזמן לעשות את זה, בגלל זה התגובות שאתה מקבל זה לא ממאמרים ערוכים אלה נקודות למחשבה שאתה יכול לקחת ולחקור אם תבחר לעשות כך.
 6. לא צריך ציניות, צריך להבין שכן יש אנשים שמה שמניע אותם בקניית החומרה זה לא BEST VFM. מחשב שמיועד למשחקים זה מוצר מותרות נטו (אלא אם כן אנחנו מדברים על אנשים שזו הפרנסה שלהם כמו סטרימרים או שחקנים מקצועיים) וכל אחד יעשה את השיקול שלו כמה אקסטרה הוא מוכן להשקיע ומה הוא יקבל בתמורה. עובדתית, GTX 1070 נמצא לא הרבה מעל ה60 FPS (אני לא מדבר על ממוצע לאורך כל המשחק, אני מדבר על חלקים במשחקים שבהם יש יותר עומס והFPS יורד משמעותית. כמו FALLOUT למשל) שהגיימר הממוצע שואף להגיע אליו על הגדרות *מקסימליות (בלי להתעקש על הפעלת כל פילטר שנמצא בהגדרות). ומהדרישות המוערכות שפורסמו לכותרים הגדולים שעתידים ( CYBERPUNK למשל ) לצאת נראה של1070 יהיה קשה אפילו בFHD
 7. חולק על 1070-1080 לFHD. לגמרי במקרה יש לי 1070 ומסך FHD, ואומר לך חד משמעית שהוא ממש לא אוברקיל עבור מישהו שמחפש לנצל 90%+ מההגדרות שיש למשחקים להציע. לקנות כרטיס בינוני-נמוך ולשחק על הגדרות בינוניות זה לא מה שכולם מחפשים או מוכנים להתפשר עליו.
 8. על איזה מחיר שערוריתי מדובר? כרגע על הנייר זה נראה שהמחליפים ראש בראש לסדרה הנוכחית יוצאו במחירים זולים יותר וביצועים משמשעותית טובים יותר. אז היכן בדיוק הבעיה?
 9. אני אתחיל מזה שאין לי תשובה טובה. כמה קווי מחשבה שאפשר לנסות לפתח: 1. להתחיל להספים את קורות החיים שלך לכל משרות הQA, מוקדי ניטור פרצות אבטחה בזמן אמת (חפש SOC בגוגל, זה ספציפית אחלה כניסה לסייבר, אני לא יודע מה מלמדים בקורס טכנאי רשתות אבל משער שפרוטוקולי העברה שונים כן כלולים אז זה יהיה פלוס לטובתך), SYSADMIN (יהיה הכי קרוב להסמכות שיש לך כרגע) או DEVOPS 2. עכשיו כשאתה יודע שצריך מישהו ש"ימשוך" אותך לתחום התוכנה תתחיל לקחת צעדים בהתאם. אם לבן של הדוד של הכלב מצד סבא יש חבר שעובד בחברת סייבר ויכול לסדר לך ראיון אז הצלחת. חפש את האנשים האלה, תתחיל לברר. בדוק יהיה מישהו שמכיר מישהו שיכול לעזור. 3. תפתח פרופיל LinkedIn אם לא קיים לך כזה, ככל שתהיה חשיפה של השם שלך ליותר מקומות אתה מגדיל סיכויים. פייסבוק גם כן כלי חזק, רק צריך להגיע לקבוצות הנכונות. 4. תתחיל לרענן את הידע ברשתות, תלמד סקריפטינג, PYTHON יהיה רלוונטי אם אתה מכוון לסייבר, תעשה פרוייקטים קטנים כדי שיהיה לך מה להראות וכדי שתהיה סיבה שיזמנו אותך לראיון ולא סטודנט מדמ"ח שנה ב. כל אלה לא מתנגשים אחד עם השני, ולא אמורים לקחת יותר מידי זמן משגרת היום יום שלך (למעט 4).
 10. אין מישהו מהחברות הקטנות\לקוחות שאתה עובד איתם שיכול לסדר לך ראיון עבודה למשרה התחלתית באבטחת מידע? זה לא נשמע מדהים וכנראה תעשה פחות ממה שאתה עושה עכשיו, אבל כדי להתברג לתעשייה הזאת צריך או ניסיון מהצבא או קשרים (באופן כללי, ברור שתמיד יש חריגים). הקורס עצמו לא יתן לך עבודה, הסדר הוא הפוך, אתה מתחיל לעבוד ולאט לאט יתחילו לשלוח אותך לכל מיני קורסי העשרה (שאותם סיכוי טוב שתקבל במימון החברה שבה תעבוד, אפילו ישלמו לך על הזמן שאתה לומד)
 11. אני רק שאלה... מה בדיוק היה הרעיון בהשוואה של 4 TITANS לQUADRO? Just hear me out: הייעוד העיקרי של הTITAN הוא לא רינדור בזמן אמת, באותה מידה בשביל ההשוואה הזאת יכלו לשים 4 GTX1080TI באוברקלולק ולקבל ביצועים קרובים. אבל אז ייצא שמערך של 4 כרטיסי מסך בעלות כוללת של 4000$ עושים את העבודה, ומחיפוש קצר בגוגל נראה שאת הדמו הריצו על RTX 6000, שזה 6300$ לפי הכתבה... לא תקין אמרו בNVIDIA וכולם משום מה קונים את זה. לא שלהשוות 1080 TI לQUADRO יהיה הדבר הנכון, כרטיסים עם ייעודים שונים בתכלית. מה שהיה צריך להעשות זה השוואת ביצועים של הQUADRO לTITAN בסביבת עבודה שהכרטיסים האלה מייועדים אליה (או לחשוף כרטיס לשוק הביתי ולהשוות אותו לGTX 1080TI ) ואז נראה כמה באמת הצמיחה מרשימה.
 12. כן, אבל אם אתה מחכה עוד כמה חודשים וקונה כרטיס של AMD אז אתה חוסך על חימום בחורף! למשל הGTX1070 שלי פשוט לא מספק את הסחורה, גם כשאני משחק על ההגדרות הגבוהות ביותר שעות ברציפות. ומה עם קצת פלפל בחיים? להבדיל מהכרטיסים של AMD שחלקם פשוט מסרבים לעלות עם מחשבים מעט יותר "מבוגרים" הכרטיסים של NVIDIA פשוט עובדים... משעמם!
 13. כסטודנט שנה א' למדמ"ח במכללה הנה השני סנט שלי: *תרענן לעצמך את המתמטיקה ברמת התיכון. אם אתה יכול ללמוד טוב לבד אז תן הצצה במקצועות המתמטיקה הרלוונטים (אינפי/חדווא , לינארית.... ) כדי לנסות להפחית את השוק של ההתחלה. *תברר לפי המוסד שאליו אתה מגיע עם איזה שפת תכנות תתחיל כמבוא, ותלמד אותה לאט לאט. היום יש אחלה מדריכים באינטרנט שיתנו לך בסיס טוב. ההבדל מאוד מורגש בקורס מבוא לתכנות בין אלו שהגיעו בלי שום היכרות קודמת עם קוד לאלו שכן. *אם יש לך אפשרות לעשות מכינה של מתמטיקה\תכנות אני ממליץ מאוד! זה יהיה חודש שיתן לך להרגיש את האינטנסיביות של הלימודים, לרענן את החומר וגם אם הכניסה שלך תהיה לא הכי חלקה זה לא משפיע על ציון התואר שלך.
 14. אתה נשמע כאילו אתה מאוד נהנה מכל הסיפור D': אחלה בחלה :)
×
 • צור חדש...