Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

BenderTheOffender

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  63
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  1237יום 10ש' 36דק' 14שנ'

דירוג

11 ניטרלי

אודות BenderTheOffender

 • דרגה
  Zone NewUser

מידע נוסף

 • מין
  זכר

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. מישהו הזכיר את העניין, ולא ראיתי שענו לו - קיריל רשמת שהכרטיס מוחזק רק ע"י סלוט הPCI-E, ומה עם הברגה למארז? זה גם לא שכרטיסים גדולים וכבדים זה משהו חדש... ומסכים לגמרי לגבי להודיע ללקוח מראש - אני לא ראיתי תגובה לגבי זה, אבל במידה ובאמת לא הוסבר ללקוח מראש שאת המחשב הוא יקבל עם כרטיס מסך בצד לדעתי זה משהו ללמוד ממנו. לקחת את זה כהערה בונה, לא תלונה.
 2. הייתי בדיוק במצב שלך כשהתחררתי, אם אתה רוצה אספר לך על חווית העבודה שהייתה לי בKSP בפרטי
 3. כמו שקיריל כתב - אנשים עובדים בTMS. לטעות זו תכונה אנושית, אם ניקח את זה בהנחה אז המסקנה שלך לא נכונה*. * - אם אלה טעויות אנוש שקורות בתדירות גבוהה משמעותית ממקומות אחרים אז הצדק איתך. עכשיו כשאנחנו מניחים שכל חנות תעשה טעות מתישהו, טעות היא לא קריטריון לפסילה של חנות. הצעה לקריטריון פסילה? איך מטפלים בטעות. בתור אחד כמוך שקונה מחשבים וחומרה לא רק לעצמו אלה גם למכרים וקרובי משפחה אני יכול להגיד שההתנהלות שלי מול TMS הייתה מצויינת. גם בתהליך הקנייה וגם במתן השירות לאחר מכן. ממה שאני קורא בפורום אני לא לבד. מה האלטרנטיבה הטובה יותר שיש לך כרגע? קשה לי לחשוב על רשת\חנות בארץ שאני יכול להצהיר "הו, הם טובים יותר מTMS", ואם אתה מתכוון להזמין מחו"ל אתה תתעסק בכל הקשור למשלוח (ובהצלחה לך עם שירות הדואר בישראל). הכל בפרופורציה
 4. אתה צריך לעשות את זה רקורסיבית, אז תחשוב רקורסיה. בבעיות רקורסיה מהסוג הזה הפעולה כל הזמן צריכה לקרוא לעצמה עד שהיא מגיעה לתנאי עצירה, בכל שלב היא משנה את הargument המתקבל ואת הגרסה המעודכנת שולחת לעצמה מחדש. איפה בקוד שלך החלק שקורה לפעולה מתוך הפעולה? אני ממליץ לך להתחיל מחדש, קודם כל לחשוב איך אתה הולך לבצע את המשימה לפני שאתה בכלל ניגש לרשום קוד (רמז: הargument של הפעולה שלך הוא המחרוזת, אז בכל שליחה תוריד תו מהמחרוזת הזו ). אחרי שכבר תכתוב ותצליח, תחזור להסתכל על הקוד שרשמת פה וללמוד מטעויות
 5. בסך הכל היה fun fact.... בוא אני אתחיל מתיקון עצמי קטן - הפתרון שלי מציע סיבוכיות בO(logn) ולא O(1) הטעות שלי הייתה (חוץ מלהסתמך על זכרון, ולא להתייחס מספיק ברצינות לתגובת אינטרנט כדי לבדוק קודם) לספור מספר פעולות ולהתעלם מהסיבוכיות של פעולת החזקה.... מחילה. לא שזה הופך אותך לצודק כן? אפשר לעשות יותר טוב מO(n), ואתה ממש לא חייב לעבור איבר איבר בסדרה. אם תצפה בסרטון ששלחתי לפני זה, או אולי תנסה את הקישור הזה https://stackoverflow.com/questions/6037472/can-a-fibonacci-function-be-written-to-execute-in-o1-time ותרד לתגובה של Joseph Lust גם תראה איך (ההסבר עצמו הוא בקישור יוטיוב ששלחתי קודם). אולי כדאי לך לרענן קצת את הידע שלך, יכול להיות שאתה סתם פוסל אנשים... ואתה יודע, יהירות יתר מעוורת, אתה מפסיד דברים. בברכה, תלמיד מכללה.
 6. זה בדיוק העניין, אתה לא צריך למלא מערך. תגיד לי לאיזה איבר בסדרה תרצה לגשת ואני אתן לך אותו בO(1) https://www.youtube.com/watch?v=L4Rgq8J7ZzA משהו בסגנון הזה ( לא טרחתי לוודא שהוא הגיע לתוצאה הנכונה, רק כדי להעביר את הרעיון של איך זה אמור להעשות) אני חושב שאולי הבנת ממה שרשמתי שאני מתכוון למלא מטריצה באיברי הסדרה? אם כן לא לזה הייתה הכוונה. אם לא, אז אולי אני הוא זה שלא מבין את כוונתך.
 7. fun fact, אתה לא חייב לעבור איבר איבר בסדרת פיבונצ'י. אפשר לייצג בעזרת מטריצה, וכך עם מספר פעולות בודדות אפשר להגיע לכל לכל אינדקס שתבחר בסדרה
 8. בוא קודם כל קח נשימה עמוקה, תקרא רגע את התגובות של עצמך. אפילו לא אכנס למי בפועל טוב/משתלם יותר כי הטענה המקורית שלך, בפורום הזרקור ממוקד על אינטל ואנווידיה, פשוט לא נכונה. כקורא קבוע בפורום אי שם מ2010~, וקורא פעיל מאוד בשנה האחרונה אני אגיד לך שלא מדברים על מעבדי AMD פחות ממעבדי אינטל והדעה עליהם בפורום חיובית. אפשר לראות את זה גם בכתבות וגם בדיוני הפורום. בזמן האחרון היו הרבה כתבות על כרטיסי NVIDIA, אולי כי הם מוציאים עכשיו סדרה חדשה עם טכנולוגיה חדשה?! כשיש חדשות על AMD תהיה בטוח שגם הן מופיעות כאן. כשהמחירים על כרטיסי AMD משתלמים תהיה בטוח שממליצים עליהם כאן. אתה רוצה יחס רציני? אתה רוצה תשובות שונות מנכון/לא נכון? (אגב, אולי לא כולם, אבל כן קיבלת פה כמה הסברים יפים מבוססים ורציניים) בוא תתחיל אתה, תבסס את הטענה שלך. קח תקדיש יום לעשות סטטיסטיקה על כמה כתבות AMD לעומת INTEL יש פה באתר, כמה כתבות NVIDIA לעומת AMD יש, כמה מפרטים שהוצעו בפורום מפרטים מכילים רכיבים מהחברות השונות. תחזור תדבר במספרים ונתונים. לא לכולם יש את הזמן לעשות את זה, בגלל זה התגובות שאתה מקבל זה לא ממאמרים ערוכים אלה נקודות למחשבה שאתה יכול לקחת ולחקור אם תבחר לעשות כך.
 9. לא צריך ציניות, צריך להבין שכן יש אנשים שמה שמניע אותם בקניית החומרה זה לא BEST VFM. מחשב שמיועד למשחקים זה מוצר מותרות נטו (אלא אם כן אנחנו מדברים על אנשים שזו הפרנסה שלהם כמו סטרימרים או שחקנים מקצועיים) וכל אחד יעשה את השיקול שלו כמה אקסטרה הוא מוכן להשקיע ומה הוא יקבל בתמורה. עובדתית, GTX 1070 נמצא לא הרבה מעל ה60 FPS (אני לא מדבר על ממוצע לאורך כל המשחק, אני מדבר על חלקים במשחקים שבהם יש יותר עומס והFPS יורד משמעותית. כמו FALLOUT למשל) שהגיימר הממוצע שואף להגיע אליו על הגדרות *מקסימליות (בלי להתעקש על הפעלת כל פילטר שנמצא בהגדרות). ומהדרישות המוערכות שפורסמו לכותרים הגדולים שעתידים ( CYBERPUNK למשל ) לצאת נראה של1070 יהיה קשה אפילו בFHD
 10. חולק על 1070-1080 לFHD. לגמרי במקרה יש לי 1070 ומסך FHD, ואומר לך חד משמעית שהוא ממש לא אוברקיל עבור מישהו שמחפש לנצל 90%+ מההגדרות שיש למשחקים להציע. לקנות כרטיס בינוני-נמוך ולשחק על הגדרות בינוניות זה לא מה שכולם מחפשים או מוכנים להתפשר עליו.
 11. על איזה מחיר שערוריתי מדובר? כרגע על הנייר זה נראה שהמחליפים ראש בראש לסדרה הנוכחית יוצאו במחירים זולים יותר וביצועים משמשעותית טובים יותר. אז היכן בדיוק הבעיה?
 12. אני אתחיל מזה שאין לי תשובה טובה. כמה קווי מחשבה שאפשר לנסות לפתח: 1. להתחיל להספים את קורות החיים שלך לכל משרות הQA, מוקדי ניטור פרצות אבטחה בזמן אמת (חפש SOC בגוגל, זה ספציפית אחלה כניסה לסייבר, אני לא יודע מה מלמדים בקורס טכנאי רשתות אבל משער שפרוטוקולי העברה שונים כן כלולים אז זה יהיה פלוס לטובתך), SYSADMIN (יהיה הכי קרוב להסמכות שיש לך כרגע) או DEVOPS 2. עכשיו כשאתה יודע שצריך מישהו ש"ימשוך" אותך לתחום התוכנה תתחיל לקחת צעדים בהתאם. אם לבן של הדוד של הכלב מצד סבא יש חבר שעובד בחברת סייבר ויכול לסדר לך ראיון אז הצלחת. חפש את האנשים האלה, תתחיל לברר. בדוק יהיה מישהו שמכיר מישהו שיכול לעזור. 3. תפתח פרופיל LinkedIn אם לא קיים לך כזה, ככל שתהיה חשיפה של השם שלך ליותר מקומות אתה מגדיל סיכויים. פייסבוק גם כן כלי חזק, רק צריך להגיע לקבוצות הנכונות. 4. תתחיל לרענן את הידע ברשתות, תלמד סקריפטינג, PYTHON יהיה רלוונטי אם אתה מכוון לסייבר, תעשה פרוייקטים קטנים כדי שיהיה לך מה להראות וכדי שתהיה סיבה שיזמנו אותך לראיון ולא סטודנט מדמ"ח שנה ב. כל אלה לא מתנגשים אחד עם השני, ולא אמורים לקחת יותר מידי זמן משגרת היום יום שלך (למעט 4).
×
 • צור חדש...