שחר של יום חדש: Skylake-X כבר כאן עם כמות בלתי שפויה של ליבות עיבוד - עמוד 8 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שחר של יום חדש: Skylake-X כבר כאן עם כמות בלתי שפויה של ליבות עיבוד

Recommended Posts

לאינטל יש את הטכנלוגיה להציג מוצרים טובים יותר מ . טכנולוגית kaybe lake ו מתקדמים יותר מרייזן. 

הם מבצעים יותר ipc. בפועל הצליחו להיכנס חזרה לתחרות עם שנותנים פייט רציני לאינטל.

לדעתי האישית אינטל מחכה לראות מה תציעה, מה בדיוק יהיה אותו ורק אז אנחנו נקבל יותר פרטים על i9 18 ליבות. 

ולעניות דעתי לולא לא היינו רואים קפיצה כזאת אלא היינו מקבלים את פלטפורמת עם שתי ליבות יותר מהפלטפורמה הקודמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושב שדי ברור לכולם שבלי אינטל לא הייתה מזדרזת לשווק את המעבדים הללו. מה שמביא אותי לעשות משהו שלא עשיתי למעלה מעשור וזה לרכוש מעבד למחשב הבא שלי.

ההבדל בביצועים במעבדים היום הוא זניח ואף אחד לא באמת ירגיש הבדל מהותי בין לAMD. ונראה לי שדי קריטי לעודד ולשמר את התחרות. בטח הרבה יותר מהבדל זניח בביצועים לכאן או לכאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של k534d

לאינטל יש את הטכנלוגיה להציג מוצרים טובים יותר מ AMD. טכנולוגית kaybe lake ו Skylake מתקדמים יותר מרייזן. 

הם מבצעים יותר ipc. בפועל AMD הצליחו להיכנס חזרה לתחרות עם מעבדים שנותנים פייט רציני לאינטל.

לדעתי האישית אינטל מחכה לראות מה AMD תציעה, מה בדיוק יהיה אותו ורק אז אנחנו נקבל יותר פרטים על i9 18 ליבות. 

ולעניות דעתי לולא AMD לא היינו רואים קפיצה כזאת אלא היינו מקבלים את פלטפורמת עם שתי ליבות יותר מהפלטפורמה הקודמת.

אבל כל הבלאגן הוא שכבר היום לוחות הX99 תומכות עד 22 ליבות!  המעבד קיים וגם נימכר- אינטל לא חידשו פשוט כלום!, הם םשוט לא רצו להשאיר את כל ההצגה לAMD ולכן זרקו עצם לא מבושל בשם .

לדעתי יש עוד בעיה עם המעבדים הקיימים של אינטל כרגע, שימו לב שאינטל משתמשת בסיליקון בודד ליצירת "עד 22 ליבות" לעומת שבחרה לתכנן סיליקון קטן יחסית עם 8 ליבות ופשוט לשכפל אותו ככל שתירצה, ככה אחוז המעבדים הפגומים לעומת אינטל תירד כי צריכת פיסת סיליקון קטנה יותר לקבלת 100% תקינות ובנוסף יכולה לטפס בתדרי העבודה לכיוון ה4GHZ בלי בעיה כי כל פיסת סיליקון היא עצמאית ונימצאת מרוחקת מהצי'יפים האחרים ולכן השטח המגע עם הIHS גדול בהרבה ויכולת סילוק החום מהצ'יפ טובה בעשרות מונים מהתיכנון של . לכן לדעתי נאלצה לעשות חישוב מסלול מחדש למעבד ה18 ליבות כי היא מצאה שייצור מעבד כזה עולה לה הרבה כסף + לקבלת תדרים של מעל 3.5GHZ לכל הליבות הם מקבלים חתיכת תיפלצת מבחינת צריכת חשמל וסילוק החום בקירורים סטנדרטיים לא ממש מיטביים, ועוד לא דיברתי על בעיית הTIM שמגבילה אותה עוד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...