שחר של יום חדש: Skylake-X כבר כאן עם כמות בלתי שפויה של ליבות עיבוד - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שחר של יום חדש: Skylake-X כבר כאן עם כמות בלתי שפויה של ליבות עיבוד

Recommended Posts

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של 80EA

אתה עובד באינטל? תגיד אולי אתה יודע מה הסיפור למה המנהיגות שם... ההנהלה היא כל כך חזירית??? ומגעילה לאלה שמשלמים לכם את המשכורת???

לא הבנתי מה הקשר אם אני עובד באינטל?

מבחינת מחיר אתה יכול ליראות בעצמך שהמחיר למעבד 7700HQ הוא יותר מRYZEN 7 1700 שנימכר ב300$.

אינטל פשוט חזירים, זה לא הגיוני שאפילו שהחליטו להישתמש במישחה טרמית- הם בחרו להישתמש במישחה הכי עלובה, הרי איך אפשר הלסביר הורדה של יותר מ25 מעלות בעזרת החלפת מישחה? זה מטורף ובילתי מיתקבל על הדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כזה פשוט כמו שזה נראה הנה בחור אחד האוברקלוקרים המוכרים בעולם מסביר על בעיות של הלחמה: http://overclocking.guide/the-truth-about-cpu-soldering/ אני לא יודע למה הם לא הלחימו במעבדים החדשים אבל יש לזה סיבה, ולגבי להחליף את המישחה כן הרבה שמים מתחת נוזלית שמורידה בצורה משמעותית אבל אתו בחור הסביר במקום אחר שצריך כל שנה אולי מעט יותר להחליף את המתכת הנוזלית, לעומת זאת ה TIM שהם משתמשים אין לזה הגבלת זמן, הייתי רוצה שהם ישתמשו בסוג יותר טוב שכן יכול להיות יציב בזמן אבל זה כבר מעלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת טוען שהייתה מניעה חומרתית להוציא מעבדים כאלו כבר לפני 6 שנים? רמז, הם כבר יצאו אבל פשוט לשוק העסקי. פתאום כשיש רשרוש של תחרות מצד פתאום הטכנולוגיה הבשילה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...