שחר של יום חדש: Skylake-X כבר כאן עם כמות בלתי שפויה של ליבות עיבוד - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שחר של יום חדש: Skylake-X כבר כאן עם כמות בלתי שפויה של ליבות עיבוד

Recommended Posts

אורח Elad Lavie

נוראל, חמודי גילוי נאות, אני עובד באינטל על שיצאו עוד שלוש שנים, ואני יכול לומר שמה שאמרת זה שטויות במיץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שטויות במיץ ואתה יכול להאמין לי כשאני רושם לך את זה. השינוי היחיד שקיים פה הוא המחיר, בזכות התחרות. כולכם פה חיים בסרט אם אתם חושבים שמחזיקים במגירה ולא מוציאים. התהליך נהיה מסובך יותר ויותר ככול שהליטוגראפיה קטנה ולוקח לפעמים יותר זמן להוציא מוצר. המעבדים הללו בתכנון כבר שנים. אפילו מועד ההשקה שלהם לא הוקדם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Nissim Ben Ezra

באמת ציפתם שעובדי יגידו משהו אחר? אני לא מבין גדול בהנדסת מחשבים אבל השוק היה מנומנם משהו עד שהתחילו להגיע הדיווחים על המתחרים ואז החליטה להוציא את התותחים הכבדים. רק שטופי מוח לא מסוגלים להפעיל קצת הגיון ולהבין שהכול ביזניס הכול עיסקי גם בתחום הטלפונים זה ככה שימו לב כול שנה מכשיר חדש שרוב החידושים הם מינורים ולא פורצי דרך. וכן הטכנולגיה כבר הייתה קיימת (ולא צריך להיות מהנדס כדי לדעת את זה) בעקיר בתחום השרתים אבל לא בער לאינטל להוזיל ולהנגיש אותה לכלל המשתמשים. עם היה שוק תחרותי יותר אם יותר יצרניות (לדעתי זה קצת קורה שמעבדים כביכול חלשים יותר מתחום הניידים מספיקים לרוב משימות המשתמש הממוצע) ולכן קצת העבירה הילוך כדי להבדיל את עצמה אבל זה רק דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Lihay Morad

אתה צודק אני חושב ככה כבר הרבה זמן.. גם בתחום הסלולר. כמובן שגם לוקח זמן לייצר חדשה ומתקדמת יותר אבל חשוב יותר זה לייצר רכיבים בטיחותיים ועמידים שזה מה שלוקח זמן לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Yarden Ben Ari

זו לא קונספירציה, אתה צודק ב100%. ככה תעשיות טכנולוגיית בסיס עובדות מאז ומתמיד. ישנה אופציה להוציא כבר היום עם 100 ליבות אך לא מוציאים כי מבחינה שיווקית אין לזה הצדקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...