מעבד ה-Ryzen ההמוני של AMD חושף ביצועים מבטיחים מוקדם מהצפוי - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד ה-Ryzen ההמוני של AMD חושף ביצועים מבטיחים מוקדם מהצפוי

yonatan.mendelson

Recommended Posts

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ראיתי כמה ביקורות. אני חושב שה sweet-spot יהיה הרייזן 1600 (בלי X). הוא במחיר של i5 אבל מקבלים 6C/12T שזה מעולה במחיר הזה.

באפליקציות שמנצלות את כל הנימים הוא חזק יותר מכל i7 עם 4C/8T. מי שירצה לעשות OC יתקרב או שיגיע ל4 גה"צ ויתקרב לביצועים של ה-1700.

במשחקים לא יהיה הבדל אם מגדירים נכון את הכרטיס שזה ההגדרות הגרפיות המקסימליות האפשריות שלא יורדות מ 60FPS (רצוי במינימום)

טוב יש תחרות והשוק מתעורר ויוצא מהסטגנציה. לדעתי גם הפורום הזה התעורר :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לתת לזה עוד זמן להתבשל. כרגע היה עדכון של 10 ( Creator Update ), אני מאמין שבמאי-יוני יהיו עדכוני ביוס לכל

לוחות ה X370 מאחר ויש בעיות תאימות מאוד משונות של וכו'. נתקלתי ביוזרים שכותבים באתרי חומרה שזכרונות שעובדים

על לוח אחד עם 1600X, לא עובדים טוב עם 1700X וההיפך. הייתי ממתין לפני רכישה, יותר לכיוון הקיץ.

לגבי הביצועים - זה רלוונטי לרזולוציה של FHD ומטה ( אם מישהו משחק היום מתחת לזה, שישקול לשדרג :) ).

זה מצטמצם לא רק מבחינת DX12, אלא גם בהגדרות קיצוניות. ראיתי ברשת גם בנצ'ים שמראים הבדל של 15-20 אחוז בפריימים

המינימליים לטובת , וברגע שמפעילים כל מיני הגדרות eye candy אז גם ב 1080P הפער מתחיל להצטמצם כי העומס

הוא יותר על המאיץ גרפי.

אני אישית חושב שלגיימינג כשימוש עיקרי, ההבדל במחיר  לא כל כך משמעותי. בכדי להגיע לביצועים מקסימליים שעומדים ראש

בראש או מגרדים i7 מודרני צריך לרכוש לוח X370 עם שמגיעים עם תדר 3000+ ותזמונים יחסית נמוכים. זה כבר מייקר

את החבילה. אם תשוו 2400 אל מול 2400 מעבדי הרבה יותר סולידיים מבחינת פריימים. זה חסרון, אבל חסרון שאפשר

לחיות איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מעדיף לחיות עם 12 נימים מאשר 4 בלבד, אין פה ספק בכלל. כששמים על מאזניים בצד אחד גיימינג ובצד שני מטלות כבדות של רינדור, עריכה וכו, צד אחד בטוח ישקול משמעותית יותר מהשני.

כרגע יש בעיה אחת שיכולה לפחות בישראל לשים מקל בגלגלים של , הפצה ותמחור. זה, כמובן בנוסף לדעה הציבורית של "AMD זה חרא", שאגב קיימת ברוב גורף, מחריד, וכזה שכנראה לעולם לא יקנה מעבד לא משנה כמה טוב הוא. זה למעשה אחד הכלים החזקים ביותר שאינטל תשתמש בהם בדורות הקרובים שלהם, כשמעבדי i3 יהפכו למרובעי ליבות ומשושה ליבות יהפכו לנורמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבה קצת שקרית...

http://www.phoronix.com/scan.php?page=article&item=amd-ryzen-gaming&num=2 - מבחנים על לינוקס

http://www.hardwarezone.com.sg/review-amd-ryzen-7-1800x-vs-intel-core-i7-7700k-next-gen-flagship-cpu-matchup/gaming-benchmarks-overclocking - מבחנים על .

למה לעזאזל שמישהו יקנה 1800X ב550-600 דולר שיש 7700K ב-350-300 דולר שקורע לו את התחת במשחקים ומולטיטסקינג יום יומי (שזה בערך עיקר המעבדים החזקים) ?

מה זה משנה אם יש לו ליבה אחת או 20 ליבות ? מה שמשנה בשורה התחתונה. זולים יותר ביחס לביצועים.

דרך אגב תראו איך קורעת לרוב הטלפונים החכמים את הצורה עם שתי ליבות מול 8 של וחברות אחרות...

אם אתם חובבים של זה בסדר אבל תשימו את הקלפים על השולחן כמו שהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של segev22

כתבה קצת שקרית...

http://www.phoronix.com/scan.php?page=article&item=amd-ryzen-gaming&num=2 - מבחנים על לינוקס

http://www.hardwarezone.com.sg/review-amd-ryzen-7-1800x-vs-intel-core-i7-7700k-next-gen-flagship-cpu-matchup/gaming-benchmarks-overclocking - מבחנים על ווינדוס.

למה לעזאזל שמישהו יקנה 1800X ב550-600 דולר שיש 7700K ב-350-300 דולר שקורע לו את התחת במשחקים וידאו ומולטיטסקינג יום יומי (שזה בערך עיקר המעבדים החזקים) ?

מה זה משנה אם יש לו ליבה אחת או 20 ליבות ? מה שמשנה בשורה התחתונה. אינטל זולים יותר ביחס לביצועים.

דרך אגב תראו איך אפל קורעת לרוב הטלפונים החכמים את הצורה עם שתי ליבות מול 8 של סמסונג וחברות אחרות...

אם אתם חובבים של AMD זה בסדר אבל תשימו את הקלפים על השולחן כמו שהם.

1800X זה לא מעבד ש מכוונים לגיימינג. תגדיר מולטיטאסקינג יום יומי ? לפתוח , ואופיס בו זמנית ? זה גם אפשר עם i5.

1800X מתאים להיות תחנת עבודה של מולטיטאסקינג, משמע עבודה שוטפת ומאומצת. לא יום יומית של משתמש ממוצע שגולש ומפעיל בו זמנית.

חסרה לך הבנה בסיסית בהשוואה שלך. 1800X\1700X\1700 בהשוואה למעבדים המשושי ליבות של - עסקה הרבה יותר כדאית ומשתלמת.

הם הורגים את המעבדים של מבחינת עלות\ביצועים.

לשוק הגיימינג יש את 5 החדשים, מבוססים 6 ליבות שהם אמורים לתת תחרות ל i7\i5 ובכלל תחליף לגיימנג +מולטיטסקינג ביתי בטווח הארוך.

נכון לעכשיו יש משחקים שאין הבדל בין ל Intel. יש משחקים שיש הבדל. הפער מצטמצם ככל שעולים בתדרים של הזכרון עבור הפלטפורמה של .

בלינק שפירסמת בוחנים סה"כ את Ashes ואת Deus Ex. ב Deus Ex ניתן לראות הבדל אפסי כאשר מעלים הגדרות מ High ל Ultra.

בתור אחד שיש לו I7 7700K, אני לא מרוצה בשיט. המעבד רותח. יש דיונים בכל אתר חומרה אפשרי על בעיות של מתח ו temperatures spikes עבור

הרבה מאוד אנשים עם המעבד הנ"ל ואינטל לא נתנה לזה עדיין התייחסות. על כל אחד שמגיע ל 5Ghz יש עוד 15 ( אני ביניהם ) שמקבלים מעבד לימוני

עם טמפרטורות הזויות לא במאמץ. וזה עם קירורים איכותיים.

תעשה מבחן מקיף לפני שאתה מחליט שאינטל קורעים את הצורה ל או ההיפך. כי גם אני יכול לתת לך לינק אחד בודד של כמה משחקים שאין הבדל

או שיש הבדל לא משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

1800X זה לא מעבד ש AMD מכוונים לגיימינג. תגדיר מולטיטאסקינג יום יומי ? לפתוח דפדפן, תמונות ואופיס בו זמנית ? זה גם אפשר עם i5.

1800X מתאים להיות תחנת עבודה של מולטיטאסקינג, משמע עבודה שוטפת ומאומצת. לא יום יומית של משתמש ממוצע שגולש ומפעיל סרטים בו זמנית.

חסרה לך הבנה בסיסית בהשוואה שלך. 1800X\1700X\1700 בהשוואה למעבדים המשושי ליבות של אינטל - עסקה הרבה יותר כדאית ומשתלמת.

הם הורגים את המעבדים של אינטל מבחינת עלות\ביצועים.

לשוק הגיימינג יש את RYZEN 5 החדשים, מבוססים 6 ליבות שהם אמורים לתת תחרות ל i7\i5 ובכלל תחליף למולטיטסקינג בטווח הארוך.

נכון לעכשיו יש משחקים שאין הבדל בין AMD ל Intel. יש משחקים שיש הבדל. הפער מצטמצם ככל שעולים בתדרים של הזכרון עבור הפלטפורמה של AMD.

בלינק שפירסמת בוחנים סה"כ את Ashes ואת Deus Ex. ב Deus Ex ניתן לראות הבדל אפסי כאשר מעלים הגדרות מ High ל Ultra.

בתור אחד שיש לו i7 7700K, אני לא מרוצה בשיט. המעבד רותח. יש דיונים בכל אתר חומרה אפשרי על בעיות של מתח ו temperatures spikes עבור

הרבה מאוד אנשים עם המעבד הנ"ל ואינטל לא נתנה לזה עדיין התייחסות.

תעשה מבחן מקיף לפני שאתה מחליט שאינטל קורעים את הצורה ל AMD או ההיפך. כי גם אני יכול לתת לך לינק אחד בודד של כמה משחקים שאין הבדל

או שיש הבדל לא משמעותי.

תדייק בדברייך. כי אם לי אין הבנה בסיסית אתה חסר הבנה לחלוטין.  http://products.amd.com/en-us/search?k=DesktopResults

אם המעבד רשום באתר של תחת קטגוריה : Desktop אז למה הוא מיועד ?

https://www.youtube.com/watch?v=wO33ndw5WkE

בסרטון ההשקה הם רושמים שזאת סדרה למשחקים ?

איפה ההבנה שלי ואיפה שלך...

תעלה כמה באנצ'ים שתרצה מעבד הדגל שלהם מפסיד לכל מעבד של בכל מה שקשור לגיימינג שזה בערך 70-80 אחוז משוק המעבדים החזקים.

חוץ מזה שיש נתון בסיסי שנקרא TDP 95 וואט מול 91 וואט.... אם מתחמם לך ה-I7 ואתה רוצה תצפה עוד כמה מעלות פלוס או שתחליף לוינטלטור רועש יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Desktop זה סביבת עבודה לא בתרגום, אלא גם במשמעות. מה הקשר שהלכת לאתר של כדי להראות לנו שכולם ככה ? גם באינטל זה ככה.

תחנת עבודה זה ביטוי למה אתה הולך לעשות עם המעבד.

הבנה בסיסית אומרת דבר פשוט, לקחת מעבד מרובע ליבות עם תדר בסיסי של 4.2 והשוות אותו למעבד 8 ליבות עם תדר בסיסי נמוך

יותר, כאשר היום אין ניצול של שמונה ליבות או שש בשוק המשחקים ברובו. גם המאמר שפירסמת הוא מ 12 למרץ, שמאז היו שני עדכונים

עבור 7 דרך 10 - ששניהם נתנו תוספת מסוימת דרך אופטימיזציה.

השוות בין i7 7700K ל 1800X תחת שני משחקים שבאחד מהם אין כמעט הבדל. תחת הכותרת של - אינטל דורסת את .

זאת אומרת לפני שנדרדר את הדיון הזה - המאמר שלך לא מעודכן. הוא לפני האופטימיזציה.

לגבי המעבד שלי - טעות. אין לי מה ללכת על 7 אלא על 5 1600 כאשר הייעוד של המחשב הוא גיימינג.

המעבד רותח כי הוא בעייתי. אני לא היוזר היחיד, ובטח זה לא ה i7 הראשון שלי. 7700K בעייתי להרבה אנשים ללא קשר לדיון או ל .

גיימינג : http://www.guru3d.com/articles_pages/amd_ryzen_5_1500x_and_1600x_review,23.html

גיימינג : http://www.guru3d.com/articles_pages/amd_ryzen_5_1500x_and_1600x_review,24.html

מעבד של 249 דולר הורג i7 5960X. האם זו השוואה נכונה ? בדיוק מה שעשית, אני עושה עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שגב22 תפסיק להטריל, אנחנו לא על טריבונה.

אתה רוצה דיון רציני בשמחה. אתה מחפש התנצחויות מטופשות רק תקלקל.

יש מוצר, יש לו את היתרונות שלו ואת החסרונות שלו, יש לו חסרונות לעומת האינטלים ויש לו יתרונות לעומתם. תישאר בגופו של עניין.

אגב, כמו שהרייזנים "מפסידים" ל7700 (ולא "כל מעבד אינטל") בחלק מהמשחקים, יש בנצ'ים שהרייזנים מראים עדיפות משמעותית גם על ה7700 וגם על אחיו הגדולים.

לא צריך קישורים ודיאגרמות, אתה בטוח ראית אותם בעצמך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...