מעבד ה-Ryzen ההמוני של AMD חושף ביצועים מבטיחים מוקדם מהצפוי - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד ה-Ryzen ההמוני של AMD חושף ביצועים מבטיחים מוקדם מהצפוי

yonatan.mendelson

Recommended Posts

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של coch

Desktop זה סביבת עבודה לא בתרגום, אלא גם במשמעות. מה הקשר שהלכת לאתר של AMD כדי להראות לנו שכולם ככה ? גם באינטל זה ככה.

תחנת עבודה זה ביטוי למה אתה הולך לעשות עם המעבד.

הבנה בסיסית אומרת דבר פשוט, לקחת מעבד מרובע ליבות עם תדר בסיסי של 4.2 והשוות אותו למעבד 8 ליבות עם תדר בסיסי נמוך

יותר, כאשר היום אין ניצול של שמונה ליבות או שש בשוק המשחקים ברובו. גם המאמר שפירסמת הוא מ 12 למרץ, שמאז שני שלושה עדכונים

עבור RYZEN 7 דרך חלונות 10 - ששניהם נתנו תוספת מסוימת דרך אופטמיזציה.

השוות בין i7 7700K ל 1800X תחת שני משחקים שבאחד מהם אין כמעט הבדל. תחת הכותרת של - אינטל דורסת את AMD.

זאת אומרת לפני שנדרדר את הדיון הזה - המאמר שלך לא מעודכן. הוא לפני האופטימיזציה.

לגבי המעבד שלי - טעות. אין לי מה ללכת על RYZEN 7 אלא על RYZEN 5 1600 כאשר הייעוד של המחשב הוא גיימינג.

גיימינג : http://www.guru3d.com/articles_pages/amd_ryzen_5_1500x_and_1600x_review,23.html

גיימינג : http://www.guru3d.com/articles_pages/amd_ryzen_5_1500x_and_1600x_review,24.html

מעבד של 249 דולר הורג i7 5960X. האם זו השוואה נכונה ? בדיוק מה שעשית, אני עושה עכשיו.

יש לי גם QX9650... טוב שלא הכנסת אותו להשוואה.

תגלול קצת קדימה במבחן ששלחת תראה שהוא מפסיד גם למעבד 3 דורות אחורה של .

AMD מעולם לא הוציאו דברים בשלמותם... זאת הנקודה ... ואני לא יזכיר בצורה עמוקה שלהם שהיו נשרפים כקופסאות גפרורים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של segev22

תגלול קצת קדימה במבחן ששלחת תראה שהוא מפסיד גם למעבד 3 דורות אחורה של אינטל.

AMD מעולם לא הוציאו דברים בשלמותם... זאת הנקודה ... ואני לא יזכיר בצורה עמוקה מעבדים שלהם שהיו נשרפים כקופסאות גפרורים...

אתה השוואת בין מעבד אחד לשני.

אני השוואתי כדי לתת לך תגובה בין מעבד אחר לשני רק שאצלי ההבדל מחירים הוא 700 דולר, אצלך 150 דולר ( נניח ).

קיבלת תגובה זהה  להשוואה שפירסמת. לקחתי מעבד מסוים חדש והשוואתי אותו למעבד אחד היקרים של עם 8 ליבות.

ההשוואה שלך נכונה ושלי או של אנשים אחרים בדיון היא לא נכונה ? אח שלי.. החרא שלך מסריח בדיוק כמו של כולנו.

QX9650 והתגובה האחרונה לא שייכת כי אתה מתקטננן במקום להגיד - וואלה למדתי משהו. אולי באמת ההשוואה בין שני המעבדים

שנתתי היא קצת שגויה, למרות מה שאני קורא באינטרנט. לא בושה.

היה לי כרטיסי מסך של , הם מוציאים אחלה של דברים בשלמותם בדיוק כמו NV. לכל חברה היה את הדורות הפחות טובים

והיותר טובים. בשנים האחרונות שיפרו את המעבדים שלהם בזובי וחצי בערך מדור לדור ועכשיו שיש תחרות על הקשקש,

אתה מתלונן על דור שהוא עדיין בתחתונים.. בסדר, בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של 80EA

תעשה לו דלידינג -פתח תמעבד תחליף משחה זה יוריד לך 20 מעלות!!!! חפש באוניברסיטת יוטיוב

לא יכול. זה מעבד שקיבלתי דרך העבודה, אני מתכוון להחזיר אותו בעונת הקיץ וללכת על .

יש לי 12 חודשים אופציה להחליף, לעשות את לו את הפעולה הזו - כרוך בסיכון מיותר.

חרא של מעבד. ממליץ לכל מי ששוקל לעבור - ללכת על ה 6700K עם הוא מחפש מעבד עם מכפלה פתוחה.

זה כמובן עיצה אישית מניסיון שלי בלבד עם המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של segev22

תגלול קצת קדימה במבחן ששלחת תראה שהוא מפסיד גם למעבד 3 דורות אחורה של אינטל.

AMD מעולם לא הוציאו דברים בשלמותם... זאת הנקודה ... ואני לא יזכיר בצורה עמוקה מעבדים שלהם שהיו נשרפים כקופסאות גפרורים...

אנשים כמוך שמטרילים ללא שום ביסוס ממש יכולים להוביל דיון טוב ונכון לפח האשפה.

אכפת לך להראות לנו איזה מקור לטענה שלך שבעשר השנים האחרונות היה מעבד של שנשרף בשימוש רגיל? אולי איזו השוואה בין אינטל ל כמה נשרפים לכל חברה?

טרולים, זה זן באמת לא הכי חכם מסתבר. 

תשתדל להשאר צמוד למציאות לשם שינוי. ענו לך בצורה סדורה.

יש תחומים שה 7700 מצטיין בהם וגובר על הרייזנים ויש כאלה שבהם הוא נופל מולם.

אגב, ה 7700, במבחנים שבהם הוא גובר על 1800X גובר גם על ה 6900K. אין ספק. ה 6900 הוא חרא מעבד נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש במחסן איפשהו 3200 או 3500 ( לא זוכר.. לפני מעל עשור ) שאם אני מחבר אותו הוא בוודאות עובד..

בכל מקרה, תצפו גם שבוע הבא לביקורות ל refresh עבור . לא להתבלבל, אלו לא - בטח יהיו קצת יותר מהירים, זולים ( אולי ), ויעילים.

מי שחיכה ותכנן על 480\470 יש לו הזדמנות..  http://www.guru3d.com/news-story/amd-radeon-rx-500-series-launches-april-18th.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב , אז עדכון מעניין ולא צפוי לגבי הZ77 שלי.

לא הסכמתי להשלים עם העובדה שהסלוט של הpci-e התפגר לו.

לוויתי מבן דוד שלי את כרטיס המסך המזדקן שלו 6850  של .

חיברתי אותו לפורט הpci-e החשוד, ולמרבה הפליאה עבד פיקס!

הוצאתי והכנסתי שוב ושוב כדי לוודא שלא מדובר במקריות. ועבד ללא דופי.

החזרתי מיד את הכרטיס שלי, ולא עבד.   מה שמוזר זה שהכרטיס שלי כן עובד בפורט השני של הpci-e.

מה אני מפספס פה?? :huh::huh:

יש לי רצון עז לקפוץ מחר בבוקר לחנות מחשבים מקומית ולקנות gtx 1070/1080.  או שאולי כדאי לחכות לvega? אתם חושבים שההמתנה שווה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של OvO

טוב , אז עדכון מעניין ולא צפוי לגבי הZ77 שלי.

לא הסכמתי להשלים עם העובדה שהסלוט של הpci-e התפגר לו.

לוויתי מבן דוד שלי את כרטיס המסך המזדקן שלו 6850  של ASUS.

חיברתי אותו לפורט הpci-e החשוד, ולמרבה הפליאה עבד פיקס!

הוצאתי והכנסתי שוב ושוב כדי לוודא שלא מדובר במקריות. ועבד ללא דופי.

החזרתי מיד את הכרטיס שלי, ולא עבד.   מה שמוזר זה שהכרטיס שלי כן עובד בפורט השני של הpci-e.

מה אני מפספס פה?? :huh::huh:

יש לי רצון עז לקפוץ מחר בבוקר לחנות מחשבים מקומית ולקנות gtx 1070/1080.  או שאולי כדאי לחכות לvega? אתם חושבים שההמתנה שווה את זה?

לדעתי פשוט קח את הכרטיס שלך לבן הדוד שלך ותבדוק אצלו אם אכן עובד או לא. לא הייתי ממהר לקנות כרטיס חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעע יש בזה משהו אבל יש לו ספק של 420 וואט ואין לי כוח לחבר את הספק שלי אצלו X________X

אבל עדיין מה לעזאזל קורה פה???? :huh:

הייתכן שהכרטיס שלי נדפק בצורה כזאת שהוא לא מצליח לעבוד בslot של pci-e x16 3.0??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של OvO

בעע יש בזה משהו אבל יש לו ספק של 420 וואט ואין לי כוח לחבר את הספק שלי אצלו X________X

אבל עדיין מה לעזאזל קורה פה???? :huh:

הייתכן שהכרטיס שלי נדפק בצורה כזאת שהוא לא מצליח לעבוד בslot של pci-e x16 3.0??

In the UEFI's Advanced tab page look at the NB PCIe Configuration settings.

You can change the PCIEX16_1 and PCIEX16_2 Link Speeds from Auto and lock them to Gen1 or Gen2.

שווה לנסות להגדיר ידנית את רוחב הפס של הסלוט - אולי זה יסייע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור תודה על ההצעה, ניסיתי אך לצערי הרב זה לא עזר.

אגב משהו שלא ציינתי עד עכשיו. זה לא רק שאין סיגנל במסך, יש גם את מקבץ הצפצופים האופייני לכרטיס תקול רק בסלוט המדובר.

ביפפפ , ביפ ביפ ביפ. (צלצול ארוך ואחריו שלושה קצרים).

אני אובד עצות :huh:

עריכה :  ה ב ע י ה    ה ס ת ד ר ה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :party0023:

קמתי היום בבוקר נחוש לפתור את הבעיה בצורה כזאת או אחרת (גם קניה של כרטיס חדש באה בחשבון)

עשיתי שני דברים, אחד מהם עזר. 

ניקיתי לכרטיס את ההלחמות מאחורה ונשפתי לתוך הקירור כמו הזאב מהאגדה שרצה להעיף לחזירים את הבית. (או שזה היה שועל?)

בנוסף, לא יודע למה לא עשיתי זאת קודם. פירקתי את שני הזיכרונות בו זמנית, עד כה פירקתי רק אחד וראיתי שלא היה שינוי אז עזבתי. הדלקתי את המחשב ללא זיכרונות ואז החזרתי.

בכל אופן עובד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)  ווהווו חסכתי 1000-2000 שקל

אני כ"כ אוהב את ה7970 שלי ^ ^

תודה לכולם על התמיכה :D 

אולי זה בגלל קארמה טובה :) לחבר שלי נשרף ספק הכוח. סיפרתי לו סיפור שאני אשיג לו מהעבודה כדי שלא יתבייש לקחת את שלי. פירקתי את שלי, אצתי רצתי לחנות וקניתי לי ספק חדש (למרות שהנוכחי שלי היה די חדש וטוב). ונסעתי אליו עד שדרות מאשדוד והתקנתי לו את הספק הישן שלי :) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...