פנטזיית הגיימרים: אסוס מציגה מסך Ultra HD עם כל מה שאי פעם ביקשנו - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פנטזיית הגיימרים: אסוס מציגה מסך Ultra HD עם כל מה שאי פעם ביקשנו

djelectric

Recommended Posts

ציטוט של עידן פ.

אתה מדבר על זמן מעבר בין צבעים של פיקסלים...

אני מדבר על זמן תגובה בין הרגע שהמסך מקבל את המידע עד שהוא מעבד אותו לתמונה.

אוקי צודק לא בדקתי לעומק את הנתונים.

עוד לא ידוע לי מה הINPUT LAG בMI TV 4.

אבל בטלוויזיה שלי יש INPUT LAG מספיק טוב כדי שזו לא תהיה בעיה בשבילי.

אני מאמין שבMI TV 4 גם יהיה נתון סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אתה מדבר על להציג משחק כבד על בהגדרות גבוהות ועדיין לקבל 144FPS התשובה היא לא, גם לא זוג כרטיסים.

אם אתה מתכוון ללהפעיל אותו ב 144HZ אז רוב הכרטיסים יעשו את זה כי הוא בטח משתמש בשני כבלים... (כמו שהיה בתחילת הדרך של 4K@60 ולא היה עדיין 2.0)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@shaoolon זוג כרטיסים חזקים מאוד ייתנו לך ביצועים טובים בהגדרות medium - high ב4K במשחקים שיש SCALING טוב לSLI (אני מעריך ~100FPS), אז הנה כבר שימוש למסך :)
תמיד אפשר לשחק במשחקים מלפני שנה - שנתיים, ושם הסיכוי להגיע ל144FPS הרבה יותר גבוה.

דוגמה: שיחקתי עכשיו בMAD MAX ב1440P, הגדרות מקסימליות עם FPS ממוצע של 200. מה שרק מראה כמה אפשר להשיג עם אופטימיצזציה טובה.

וכמו שרשמתי למישהו אחר כאן בפורום, יש תחרות בין למסכים, אם היו עושים כרטיס מסך שיכול להריץ 8K@144HZ, הרי לא היינו אומרים "בשביל מה עשו את זה, אין עדיין מסך כזה" נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה להבין למה אנשים מתלהבים ממסכים שנותנים להם יותר מ 60 עם רזולוציות שהם נניח.

אם מישהו רוצה לשחק DOTA או CS או משחקים מהקליבר הזה מבחינה טכנית.. בבקשה, תהנו. אותו דבר לגבי משחקי BF

שאפשר להגיע לפריימים ב עם הכרטיסים הכי יקרים שיש היום. 

אבל שמדובר בלהריץ משחקים מאוד גרפיים\מודרנים עם פיצ'רים חדישים שגורמים גם ל GPU כמו 1080 להזיע.. איך מסך

עם תדר כזה יעזור למישהו ? הוא בקושי יגרד את המאה. אני בעד מסך עפ פאנל איכותי, מעוצב לעין וכו'.. אבל לשלם יותר

על פיצ'רים שאין סיכוי שהם ימומשו ? למה ? זה לא שיש פה ויכוח בין דיעות.. חד משמעי אי אפשר לשחק על 144 פריימים

במשחקים מודרנים שנחשבים כבדים, יהיו דרופים. בתור אחד עם ניסיון של שני עשורים אני גם בעל 1070 ומסך 1080P אפילו

לי בחלק מהמשחקים המודרניים אין 60 פריימים יציבים ( יש נפילות לאיזור ה 50+ , משחקים בודדים כבדים בטירוף גם לאיזור ה 40+ ).

וזה ב FHD. מה קורה ב ? הבנתם את הפואנטה אני מניח.

המסכים האלה לצערי ( בשביל להנות מ 144 פריימים, נניח ירידות לאיזור ה 100 ) זה משהו כמו עוד עשור +- במידה ו 4K

יהפוך לסטנדרט. אין מצב בעולם שיש מערכת עם GPU בודד שמסוגלת להיות יציבה בתנאים האלה היום, במשחקים הנכונים.

מי שרוצה לשחק DOTA ככה זה מעשי לגמרי.. אבל מי באמת ירכוש מסך כזה כדי לשחק משחקים שגם Vodoo 3 מריץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1080 הוא לא הכרטיס הכי חזק היום, הטיטאן X פסקל כן, שני טיטאנים כאלה יספקו ביצועים שעוברים 60FPS בכל משחק שתומך (ב4K כמובן).

אם אתה מקבל 80-100FPS אולי לא תנצל את מלא הפוטנציאל של המסך אבל זה עדיין הרבה יותר טוב מ 60HZ/FPS. (ביחוד עם מסך g-sync)

ברור שזה לא לכל אחד, גם המחיר של המסך הזה לא מיודע לכל אחד, אבל זה ירד אל העם לאט לאט, עכשיו הם מחזירים כסף על עלויות על חשבון אלו שרוצים את ההכי הכי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של עידן פ.

1080 הוא לא הכרטיס הכי חזק היום, הטיטאן X פסקל כן, שני טיטאנים כאלה יספקו ביצועים שעוברים 60FPS בכל משחק שתומך SLI (ב4K כמובן).

אם אתה מקבל 80-100FPS אולי לא תנצל את מלא הפוטנציאל של המסך אבל זה עדיין הרבה יותר טוב מ 60HZ/FPS. (ביחוד עם מסך g-sync)

ברור שזה לא לכל אחד, גם המחיר של המסך הזה לא מיודע לכל אחד, אבל זה ירד אל העם לאט לאט, עכשיו הם מחזירים כסף על עלויות פיתוח על חשבון אלו שרוצים את ההכי הכי...

יש פה סתירה. זה בדיוק הבעיה שאני מדבר עליה.

שאדם רוצה את "ההכי הכי" וזה לא רלוונטי אם זה כי הוא חובב חומרת אקסטרים או שהוא מקיא כסף, זה אומר שהוא יקנה טיטאן מהדור

החדש ( סתם לדוגמא ). הסתירה פה זה שהוא לא יכול עם ה GPU הזה לקבל את "ההכי הכי" עם מסך כזה. מי אלה האנשים שרוצים את

האקסטרים הכי אפשרי שאפשר לסחוט ? מחפשים את הגרפיקה המקסימלית שאפשר לסחוט. ולנקודה שלי : 

הסתירה פה זה שכדי לקבל היום 60 יציב ב אתה צריך "את ההכי הכי" ואנחנו מדברים על משחקים מודרניים וגרפיים מאוד.

ככה שלקבל 144 יציב - לא אפשרי. עוד סתירה : נפילות דרופים ו Gsync. אתה שם לב שהטכנולוגיה עצמה - לא רק שהיא יקרה,

היא לא משמעותית ב 1080P, יותר ויותר מסכים מקבלים את זה ב ( מסכי פרימיום לרוב ). אוטומטית הם אומרים לך..

"יהיה לך דרופים, בשביל זה אנחנו מטמיעים את זה ואתה משלם על זה עוד, ולא מעט".

אתה קונה את זה ? כאילו, אמיתי ? אף אחד שמחשיב את עצמו אקסטרים לא מחפש לשחק CS או DOTA על מסך של 7000 שקל.

מסכי 60Hz בפועל יהיו לא רק יותר כלכליים אלא גם יותר מתאימים לאנשי אקסטרים שרוצים 60 בלי תזוזה.

אם לא הייתי ברור אז אני מתנצל, אני פשוט מסתכל בצורה רחבה על הפינות שאנשים מפספסים.. אני מחשיב את עצמי כגיימר כבד, 

והדבר האחרון שאני ירצה זה לשלם על מסך שבפועל המימוש שלו הוא 40%. המסך נועד לספק לי 144 פריימים

בתור בן אדם אקסטרים, כאשר זה לא קורה ומטמיעים לי שתשפר לי את החווית משחק ואני משלם עליה עוד הרבה,

משהו מתחיל להסריח. בפועל Gsync יכול לפתור בעיות, אבל אתה מבין את הסתירה פה ? 

זה למה אני אומר - אולי עוד עשור יכול להיות סטנדרט במשחקים. שנוכל לשחק במסכי IPS\144 ב כמו שהיום

אנשים משחקים עם 1070 נניח ב FHD. אנחנו עוד לא שם, ומי שמוציא כסף לא מממש את ההשקעה.. עדיף לו מסך סופר

איכותי וזול יותר שמספק לו 60 ב 4K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של עידן פ.

דיברתי על שני טיטאן X, זה בהחלט יתן 80FPS +  ברוב הכולל של המשחקים על 4k והגדרות מקסימליות

אוקיי, כבר נושא נפרד שלדעתי גם מקולקל מהיסוד ביחס להשקעה ולהתעסקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

והדבר האחרון שאני ירצה זה לשלם על מסך שבפועל המימוש שלו הוא 40%. המסך נועד לספק לי 144 פריימים.

היי, באותה מידה אתה יכול להגיד: "יש לי מסך 1080p@60hz, למה לי לקנות כרטיס מסך 1070 אם הוא נותן רוב הזמן יותר מ60fps וחלקם מבוזבזים?"

כמו שכתבתי בת'רד אחר, תמיד יהיה רייס בין כרטיס מסך למסך.

אפשר להוריד קצת הגדרות גראפיות וכן להגיע ל144fps, או לשחק במשהו טיפה יותר ישן.

בתגובה שלי למעלה גם עניתי על רוב השאלות שלך, ממליץ לך להסתכל עליה.

ips לא מבטיח לך מסך איכותי, יש לי tn איכותי מאוד והוא יותר טוב ממסכי פשוטים שראיתי.

אכן משקיעים באיכות וצבעים בטכנולוגיות כמו וכד'...

מסכים איתך לגמרי שנכון לעכשיו זה ממש לא משתלם ומיועד לאנשים עשירים בלבד, פעם אותו דבר נאמר על hd :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@elikh אתה טועה בגדול. איך מעל 60 פריימים רלוונטי בכלל שאני משחק עם Vsync ? אני אישית אין דבר כזה מבחינתי משחק

ללא Vsync, לא משחק ככה לעולם. ה 1070 במשחקים מודרניים צונח לאיזור ה 50+ בשקט. איפה יש פריימים מבוזבזים ?

בגלל שהוא מסוגל לתת לי 100 פריימים זה אומר שאני בכלל יפתח את האופציה הזו וישחק עם קריעות וריצודים על המסך ?

בחיים לא, זה מבחינתי א' ב' של הגדרות. גם לא 61 פריימים.

1070 זה sweet spot למי שמחפש הגדרות מקסימליות נכון להיום בכל המשחקים, בציפייה לצניחה מינימלית מתחת ל 60.

שוב, מי שמשחק BF1 ( אני משחק גם בו ) יכול להוריד פילטרים ולשחק עם 1070 ב 144 באופן טוב, אבל זה משחק אחד

וזה אף פעם לא מדד.  ההנחה שיש כאלו שמאפשרים לכרטיס להיות "פתוח" ( שהפריימים יעלו מעל קצב רענון המסך ) היא שגויה מהיסוד, ככה ש

1070 נכון להיום הכרטיס הכי נכון שיש ל 1080P לאנשים שמחפשים הגדרות מלאות והנאה מ 60 פריימים, במילים אחרות :

לא מוכנים להתפשר על הגדרות.

כל דבר שנחשב אקסטרים זה בחירה בידיעה שאתה רוצה לסחוט את המקסימום מהאופציה שיש לך. זה בחיים לא יקרה

בימינו עם ו 144 באופן יציב. ( במשחקים כבדים, וזה רק הולך ונהיה כבד יותר ). 1070 ל 1080P זה בדיוק ההגדרה

הזו של אקסטרים לרזולוציה הזו, וזה למה קניתי אותו למסך שלי.

כנ"ל בנושא ה IPS\TN - אני חולק עלייך. המסך הישן שלי שהוא אחד מהחלוצים בעשור הקודם ( 2209WA ) והייתי בערך

7-8 שנים עד שעברתי לדגם חדיש יותר של - נראה פי כמה יותר טוב מכל מסך TN\גיימניג\חדיש\לא חדיש שראיתי.

אפילו מסך של EIZO שיש לאחד החברים שלי שהוא לא מבוסס מן הסתם ומגיע עם קצב רענון של 240 - לא מתקרב ל Dell

הענתיקה הזה. זה משהו בצבעים, באיכות שאין לי דרך להסביר. זה מה שאני רואה בעין.

אין שום רייס בין כרטיס מסך למסך במידה ואתה מתאים את הקנייה שלך למסך שלך. הרייס הזה יכול להפוך

לקנייה של כרטיס מסך כל 3-4 שנים במידה ואתה מגדיר את עצמך כבד ( שזה נחשב שפוי לגיימר ששורף זמן על מה שהוא אוהב) . זה שאנשים אוכלים

בכפית מה שחברות ענק בוחרות להאכיל אותם זה בעיה שלהם, הם מסרבים להפנים שמסך 60

הוא בימינו הבחירה החכמה, הנכונה כי המאיצים של היום במשחקים כבדים של היום לא מסוגלים

להתמודד עם 144 ב . זה עובדה בשטח לא אני המצאתי את הגלגל הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

@elikh אתה טועה בגדול. איך מעל 60 פריימים רלוונטי בכלל שאני משחק עם Vsync ? אני אישית אין דבר כזה מבחינתי משחק

ללא Vsync, לא משחק ככה לעולם.

אתה רק מחזק את מה שאני אומר, הכרטיס שלך מסוגל ליותר (להציג תמונה יותר חלקה עם 80+ FPS), אבל הוא "מתבזבז" בגלל שאתה שם VSYNC, כלומר, שילמת על משהו שלא עובד חלק ניכר מהזמן. זה בדיוק מה שאמרת בתגובה הקודמת שלך שלא נראה לך משתלם לעשות עם מסך 144HZ.
ועניתי לזה, שלפעמים הכרטיס מסך יכול לתת יותר, ולפעמים המסך יכול לתת יותר, תמיד מישהו לא מגיע לקצה גבול היכולת שלו.
אז אני לא טועה.

1070 זה sweet spot למי שמחפש הגדרות מקסימליות נכון להיום בכל המשחקים, בציפייה לצניחה מינימלית מתחת ל 60.

אני לא חושב שיש מישהו שיתכווח איתך ש1070 זה הכרטיס הכי משתלם לביצועים גבוהים מבחינת "price per performance".

מצד שני, כמו שאתה בעצמך אומר, יש נפילות מתחת ל60 גם אצלך, זה מוביל אותי למה שכתבת בהמשך:

שוב, מי שמשחק BF1 ( אני משחק גם בו ) יכול להוריד פילטרים ולשחק עם 1070 ב 144 באופן טוב, אבל זה משחק אחד

וזה אף פעם לא מדד. (זה כן מדד לאנשים שאוהבים מולטיפלייר FPS בלבד, ותתפלא, יש גם כאלה.)

ההנחה שיש כאלו שמאפשרים לכרטיס להיות "פתוח" ( שהפריימים יעלו מעל קצב רענון המסך ) היא שגויה מהיסוד, ככה ש

1070 נכון להיום הכרטיס הכי נכון שיש ל 1080P לאנשים שמחפשים הגדרות מלאות והנאה מ 60 פריימים, במילים אחרות :

לא מוכנים להתפשר על הגדרות.

והנה פה אני לא מבין מה אתה רוצה להגיד? יש אנשים שלא מוכנים להתפשר על הגדרות, ויש כאלה שלא מוכנים להתפשר על מסך גדול (שמצריך רזולוציה טבעית גדולה) ו144HZ, אבל מצד שני מוכנים לשחק על הגדרות MEDIUM. כל אחד וההעדפות שלו. בגלל זה מוציאים כאלה מסכים. מי שזה חשוב לו, ויש לו כסף, יקנה אותם. 

זה בעצם עונה על שאלתך המקורית: "למה אנשים מתלהבים מהם?"

כל דבר שנחשב אקסטרים זה בחירה בידיעה שאתה רוצה לסחוט את המקסימום מהאופציה שיש לך. זה בחיים לא יקרה

בימינו עם 4k ו 144 באופן יציב. ( במשחקים כבדים, וזה רק הולך ונהיה כבד יותר ). 1070 ל 1080P זה בדיוק ההגדרה

הזו של אקסטרים לרזולוציה הזו, וזה למה קניתי אותו למסך שלי.

ושוב אני מסביר לך, במשחקים לפני שנתיים זה אפשרי, שיחקתי עכשיו MAD MAX ב1440p עם 220FPS ממוצע, הגדרות מקסימליות. ב4K זה כמובן יירד וינצל לך בול את ה144HZ של המסך.

לדעתי אגב אין שום צורך בהגדרות הכי מקסימליות, הגדרות HIGH מספיקות מעל ומעבר.

כנ"ל בנושא ה IPS\TN - אני חולק עלייך. המסך הישן שלי שהוא אחד מהחלוצים בעשור הקודם ( Dell 2209WA ) והייתי בערך

7-8 שנים עד שעברתי לדגם חדיש יותר של Dell - נראה פי כמה יותר טוב מכל מסך TN\גיימניג\חדיש\לא חדיש שראיתי.

אפילו מסך של EIZO שיש לאחד החברים שלי שהוא לא מבוסס מן הסתם ומגיע עם קצב רענון של 240 - לא מתקרב ל Dell

הענתיקה הזה. זה משהו בצבעים, באיכות שאין לי דרך להסביר. זה מה שאני רואה בעין.

גם אני רואה בעיניים, מסך לא איכותי וזול נותן חרא של זוויות צפייה, וחרא של צבעים. להגיד שכל יותר טוב מכל TN זה בדיוק כמו להגיד: "מוצר של הוא טוב, רק כי הוא , והם לא יכולים להוציא מוצר גרוע".

עכשיו נעזוב מוצרים נחותים ונתרכז במוצרים איכותיים. נותן זוויות צפייה יותר טובות, וצבעים יותר ריאליסטיים. כמובן שזה סופר קריטי לאנשי צילום וכד'.
אם אתה אוהב את זה, סבבה. לגייימינג אני אוהב את הצבעים "העזים" שנותן מסך TN איכותי.
אגב הרבה יותר קל לייצר מסך TN גרוע, ואז כמובן שאם משווים אותו למסך IPS פשוט, זה נראה הבדל של שמים וארץ.

אין שום רייס בין כרטיס מסך למסך במידה ואתה מתאים את הקנייה שלך למסך שלך. הרייס הזה יכול להפוך

לקנייה של כרטיס מסך כל 3-4 שנים במידה ואתה מגדיר את עצמך גיימר כבד ( שזה נחשב שפוי לגיימר ששורף זמן על מה שהוא אוהב) . זה שאנשים אוכלים

בכפית מה שחברות ענק בוחרות להאכיל אותם זה בעיה שלהם, הם מסרבים להפנים שמסך 60

הוא בימינו הבחירה החכמה, הנכונה כי המאיצים של היום במשחקים כבדים של היום לא מסוגלים

להתמודד עם 144 ב 4k. זה עובדה בשטח לא אני המצאתי את הגלגל הזה.

נתתי לך עובדה עם התוצאות שלי בMAD MAX. אז זה בהחלט אפשרי להגיע ל144HZ גם ב4K. אף אחד לא אמר שחייבים לשחק רק במשחקים הכי חדשים.

גם אף אחד לא מכריח אותך לקנות שום דבר שאתה לא רוצה או לא משתלם לך.

אני כל הפוסט ניסיתי להסביר לך, שלכל אחד יש העדפה שלו. אם אתה חושב משהו, לא אומר שזה נכון לכל אחד.
60FPS זאת הבחירה המשתלמת, אבל למה לעזאזל היא הבחירה "החכמה" למי שאוהב REFRESH RATE גבוה?
יותר מזה, גיימינג באופן כללי זה לא חכם ומשתלם. עדיף ללכת לעבוד ולהרוויח כסף.

בקיצור הנקודה שלי שהטכנולוגיה מקדמת אותנו, מה שעכשיו נראה כלא רלוונטי ויקר, יהפוך עוד כמה שנים לסטנדרט (כמו למשל FULL HD היום).

מי שאוהב את זה ויש לו כסף בשביל זה, רשאי להתלהב מזה כבר עכשיו.

נ.ב.

לגבי ההודעה הראשונה שלך, דווקא במשחקי האסטרטגיה הלא כבדים, ממש שמים לב לתדר גבוה. לי אישית זה יותר נעים אפילו מהשיפור ביריות גוף ראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של elikh

בקיצור הנקודה שלי שהטכנולוגיה מקדמת אותנו, מה שעכשיו נראה כלא רלוונטי ויקר, יהפוך עוד כמה שנים לסטנדרט (כמו למשל FULL HD היום).

מי שאוהב את זה ויש לו כסף בשביל זה, רשאי להתלהב מזה כבר עכשיו.

נ.ב.

לגבי ההודעה הראשונה שלך, דווקא במשחקי האסטרטגיה הלא כבדים, ממש שמים לב לתדר גבוה. לי אישית זה יותר נעים אפילו מהשיפור ביריות גוף ראשון.

כל מה שרשמת בתגובה הקודמת ואני מצטער על הבוטות זה קשקוש אחד גדול, מה שרשמת לגבי גיימינג זה לא חכם ומשתלם - עדיף לעבוד. מה אתה פילוסוף ?

איך הגעת לזה ? גיימינג יכול להיות עבודה בשביל בן אדם אחד ותחביב בשביל אדם אחר. אז גם שאני יושב עכשיו ומגיב על השטויות שאתה כותב - זה בזבוז זמן

ואני יכול ללכת לעבוד ולהרוויח כסף ? גיבור, הצורת חשיבה שלך ( מהתגובה זה מה שאני מבין ) מתאימה לילד בן 12. אתה חי בשביל ללכת לעבוד וכל מה שנחשב

פנאי הוא בזבוז זמן ? אוקיי. איך לעזעזל אני מחזק מה שאתה אומר ? אתה יכול לקבל גם עם 470 בחלק מהמשחקים מעל 60 פריימים.

1070 יורד מתחת ל 60 במשחקים כבדים. מה לא ברור לך פה ? הדרך לשחק משחקי מחשב עבור רוב הגיימרים זה שאין לך גלים וקריעות על המסך.

למה לתת לו להגיע ל 120 פריימים ולקבל כאב ראש מלווה בבחילה ? איפה ההיגיון של מה שאתה אומר ? אם אתה רוצה לקנות מסך 144 ולשחק

בהגדרות אקסטרים - תשים לב לרזולוציה. לא ימומש טוב. על זה הדיון, לא על השטויות שאתה מבלבל. 144\1080P יכול עוד איכשהו לסחוב

היום את המשחקים הכבדים עם דרופים הגיוניים עם יש GPU חזק. ועדיין יהיה ממוצע נמוך מ 144, ולכן גם פה דעתי האישית היא שאנחנו עוד לא

שם. ( שמסכי 144 יהיו סטנדרט עם רז' גבוהות ).

Vsync מונע גלים וקריעות - באופן פרקטי מבלי להיכנס להגדרות טכניות .גם 1060 יכול לתת לי 80 פריימים בחלק מהמשחקים ב 1080P - אז אני מבזבז פריימים ?

גם ה 970 הישן שלי יכול לתת לי 70-80 פריימים אם אני מבטל Vsync, אז אני מבזבז פריימים ? אני מנסה להבין איך הסתבכת עם זה ש : לשחק עם Vsync זה הצורה

הנכונה. בן אדם שרוצה 144 פריימים ללא דרופים מורגשים ומשמעותיים צריך לשלם על מסך שמגיע עם Gsync. האם זה משתלם לו ? לדעתי מי שקונה את זה מאכילים אותו

בכפית כי ממילא יהיה לו רוב הזמן 60-70 פריימים ב במשחקים מודרניים ודורשים.

תפריד בין זה שאתה אולי אישית משחק בלי Vsync לבין זה שכל בן אדם נורמלי ושפוי שיש לו ניסיון עם משחקי מחשב - מפעיל Vsync.

נושא המסך - IPS\TN אתה רואה ככה, אני רואה ככה - אין על מה להתווכח.

נושא Mad Max - לא רלוונטי. זה משחק אחד. אתה משחק משחקים כאלה, אני משחק משחקים כבדים מאוד בהגדרות כבדות מאוד.

מי שאוהב ריפרש רייט גבוה, גם לא הבנתי. אז תקנה מסך 240. תקנה 144. תקנה מה שבא לך, אני טוען שמסכי 144 עם לא מתאימים להיום

וזה בזבוז כסף מה הבעיה עם הטענה הזו ? אם אתה הולך לקנות שני טיטאן X ומסך ב 7500 שקל - תהנה. אני מסתכל על זה ומגחך, כי היום

מסך 60\4K ייתן אותו דבר. אולי עוד עשור - יהיו הפתעות. בעצם NV באו עם פתרון שמתאים לאחוז בודד מאוכלוסיה של מסכי אקסטרים

ובעצם רוב הזמן האנשים יאכלו דרופים ויהנו מ 70-80 פריימים ממוצעים - אבל שילמנו על מה שהם המציאו פי כמה יותר כסף במקום לחפש

מסך 4K\60 סופר איכותי כי ממילא ברזו' הזו זה בערך הפריימים שיהיה לי אם אני אקסטרים. נושא למחשבה.

עזוב אני גם לא מתכוון לחזור לדיון להגיב לך, אני מרגיש טמבל להתווכח עם מישהו שיש מצב שהוא משחק בלי Vsync בשביל לפתוח יותר פריימים.

זה פשוט מגוחך והזוי.. סורי, אחלה שבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...