פנטזיית הגיימרים: אסוס מציגה מסך Ultra HD עם כל מה שאי פעם ביקשנו - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פנטזיית הגיימרים: אסוס מציגה מסך Ultra HD עם כל מה שאי פעם ביקשנו

djelectric

Recommended Posts

מצד אחד אתה כותב שאני מדבר כמו פילוסוף וחושב רק על עבודה, מצד שני אתה אומר שיש לי צורת חשיבה של ילד בן 12, אולי תחליט?

וכמה לעזאזל אתה מכיר אנשים שמתפרנסים מגיימינג? הדוגמה שהבאתי שגיימינג הוא לא משתלם באופן כללי, כמו שלא משתלם לקנות יוקרה, ואנשים עדיין קונים.

חבל שאתה יורד לפסים אישיים בלי בכלל לחשוב על מה שכתבתי, כי כל מה שכתבתי נכון.

אם אתה חושב שלשחק עם vsync זה הדבר הנכון ואין שום דרך אחרת, זה עניין שלך.

כנ"ל אם אתה פשוט חייב לשחק רק במשחקים הכי חדשים בהגדרות הכי גבוהות.

יש לך בעיה שאתה מקובע וחושב שדעתך היא הדעה הנכונה היחידה, צר לי לאכזב אותך, אתה האידיוט המקשקש בדיון הזה.

רק בכי ובכי "זה לא משתלם, זה לא משתלם..." תבין שהעולם לא סובב סביבך וסביב הדעות שלך שאתה מתיימר להציג כעובדות. ואם אין לך כסף לקנות משהו, זאת בעיה שלך, אף חברה לא צריכה להתאים את המחירים והמוצרים שלה למה שאתה חושב.

אני בסה"כ מרוצה מההתפתחות הטכנולוגית שהוצגה, אתה רק מבאס את כולם עם הגישה שלך.

שיהיה לך יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הדיון הוא על זה שאמרת שאף אחד לא יכול להשתמש ב4k עם 144hz בהגדרות מקסימליות במשחקים הכי חדשים (עד לפה זה נכון אגב),

ובגלל זה אין טעם להתלהב בכלל מהמסך, ואין סיבה בעולם שמישהו ירצה לקנות אותו.

אתה קבעת את "העובדה" הזאת בעצמך, איך כבר שכחת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען הסר ספק. שמישהו אחר נותן לי דוגמא של משחק אחד ( מקס ) זה כבר מראה על חוסר בקיעות. שום דבר אישי נגדך, אתה לא מעניין אותי

וזה כמובן הדדי. אני יתחיל מהתחלה. היום - קיימים משחקים שגורמים ל GPU's הכי מודרניים ב להראות סימני הזעה. זה לא משחק אחד, ולא שניים.

עד כאן לא הוספתי לך משהו חדש. עכשיו שיצרן מגיע עם מוצר במקרה של הדיון - , שהוא פרימיום ( מבחינת מחיר, מבחינת פיצ'רים וכו' ) צריכה ( מבחינתי )

להיות לזה הצדקה כלשהי על מנת לרכוש אותו. אל תלך לכמה רגעים בודדים ( בשביל הדיון ) לעניין העדפות וכו'.. ברור שיכול להיות אדם קיצוני שיקנה

מסך כזה בשביל לשחק CS 1.6 - רק כי הוא יכול בין אם זה כלכלית או שהוא פשוט כזה. כרגע נתמקד בנושא ש - המסך הזה עם כל היופי שלו מביא איתו 144Hz

ברזולוציה שהיום כבר מעמיסה על הכרטיסים הכי טובים עם 60Hz. עד עכשיו זה בסדר, אני די ברור אני מניח.

עכשיו מה שהמוצר הזה בא לתקן ( עם Gsync ) זה את האופציה להימנע "מההרגשה" המשמעותית של דרופים לריצפה. מבלי להיכנס להגדרות טכניות איך Gsync

עובד - המטרה היא לגרום למשחק שוטף יותר וכו' עם מינימום הרגשה של בעיות כאשר המשחק צונח. אז בעצם אני טוען שהמוצר הזה - הוא עבודה בעיניים, לא בגלל

שאני חסר יכולות כלכליות, או כי יקרנים, אלא בגלל שהמוצר עולה X כסף ובעצם נכון להיום אין מימוש של המוצר הזה. על אותו עיקרון אפשר לקחת מוצר שהוא אותו פאנל,

אותה רזולוציה - שזה בעצם מה שחשוב נכון להיום ולשלם X\3 כסף - ולקבל כמעט את אותם פריימים.

1. אתה בחרת לתת דוגמא של משחק אחד, אני יכול להוסיף לדוגמא שלך עוד 20 משחקים שהם לא כבדים, לא מודרניים ( וגם לא ענתיקות ) שיחזקו את הטענה שלך שאפשר

להתמודד עם 4K\144 - זה עדיין לא תופס ואני ממשיך להסביר למה.

2. בן אדם שקונה מסך שכזה, סביר להניח ( אולי לא בדרך משונה כלשהי ) שהוא שיודע מה הוא משחק, וקשה לי להאמין שמישהו יקנה את זה כדי לשחק Dota II.

אנשים שמשחקים משחקים מהירים, מולטיפליירים תחרותיים וכו' בדרך כלל הולכים עם 120\144\240 מסכים מבוססי TN ולא מחפשים כדי להיכנס למשחק כמו

ה Witcher 3 למשל.

3. ובנימה פרטנית יותר :

http://www.guru3d.com/articles_pages/deus_ex_mankind_divided_pc_graphics_performance_benchmark_review,7.html

http://www.guru3d.com/articles_pages/rise_of_the_tomb_raider_pc_graphics_performance_benchmark_review,8.html

http://www.guru3d.com/articles-pages/nvidia-geforce-titan-x-pascal-review,21.html

http://www.guru3d.com/articles-pages/nvidia-geforce-gtx-1070-review,21.html

http://www.guru3d.com/articles_pages/battlefield_1_pc_graphics_benchmark_review,7.html

חלק מהמשחקים בכלל לא על הגדרות מלאות לחלוטין ומראים סימני גסיסה בכל זאת.

בוא נדבר על הלינקים. אתה מבין מה פירסמתי ולמה ? כולם משחקי AAA. כולנו מכירים אותם ( אני מניח שאני פונה לאנשים שמשחקים ).

אתה רואה את המספרים הממוצעים ? יש עוד ועוד משחקים כאלה וחלקם גם מ 2015. אתה מבין שבעצם הפריימים הממוצעים במשחקים האלה

עם GPU יחיד הם נמוכים משמעותית מ 60 ( אך ורק טיטאן X מציג 64 בוויצ'ר השלישי ), השאלה שלי אלייך : אתה מבין מה זה אומר ?

שמסך של 60Hz יתפקד כמעט זהה למסך 144 עם Gsync עבור הממוצע של המשחק. אתה שם לב בכלל על ההבדל בין 1080 ל ?

וזו הייתה הנקודה שלי מהתחלה. שהמסך הנוכחי בדיון ( שאולי יהיה סטנדרט בעוד עשור ) היום לא יכול להיות ממומש אם בן אדם רוצה להגיע

לפריימים שמתאימים לקצב הרענון הנתון שלו. הם יהיו רוב הזמן בריצפה. נותנת לך אופציה להתמודד עם זה : מחיר פרימיום קיצוני, בתוספת הפתרון החומרתי של נווידיה. ( Gsync )

אם עדיין אתה לא מבין אותי וחושב שאני מדבר על העדפות אישיות, אז אתה טועה ותמשיך להגיד לי את אותם דברים. ואין לי מה לעשות אם זה.

לא אשמתי שאני מזבב גימיקים שאחרים לא מזהים אולי.

אגב יוקרה כן מממש את המטרה שלו אם מדובר באדם שמחפש פינוקים. לאבא שלי יש ג'יפ של לקסוס, הוא מממש יופי את מה שהרכב נותן לו.

המסך לא מממש את הפוטנציאל שלו בגלל מגבלות שהיום אין להם מענה. כוח של מאיץ גרפי שיתאים למפרט המסך.

אם כבר הייתה צריך לתת דוגמא לרכב פורמולה שלא יכול לממש את המהירות שלו בכבישים של וברוב המדינות אני מניח בגלל חוקי תנועה ותשתיות נכונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אתה שוב מחליט על חוסר בקיעות בגלל חוסר הסכמה בנושא ספציפי ויורד לפסים אישיים של "אתה לא מענין אותי", בשביל מה?

כמעט כל משחק מהרשימה הבאה, שקול לדוגמה של מקס:
http://www.geforce.com/games-applications/technology/sli

אתה רוצה שנעזוב את זה? בוא נעזוב.

אני יודע מעולה איך עובד הGSYNC - חקרתי הרבה את הטכנולוגיה.

סה"כ תיקון של קריעת תמונה וSTTUTERING (שנובעים מFRAME_TIMES), זה לא נותן פתרון לפריימים נמוכים.

אבל בוא נעזוב גם את זה.

אני מבין לגמרי מה שאתה אומר, אני פשוט לא מסכים איתך,

אתה שואל אם רואים הבדל בין לFULLHD? בהחלט רואים, בעיקר על מסכים גדולים.
נתתי לך דוגמאות למה כן אנשים ירצו מסך כזה (משחק ישן על מסך גדול, הורדת הגדרות וכו').
אמרתי לך שבמשחקי אסטרטגיה הלא תובעניים התדר הגבוה גם מורגש מאוד, ולדעתי אפילו יותר מבFPS.

נכון שבלינקים ששלחת של משחקים תובעניים, אי אפשר לנצל את המסך, ואף אחד לא מתווכח איתך על זה.

אבל זאת לא הנקודה, הנקודה שאתה מערב העדפות אישיות עם עובדות, ואומר לי לא לעשות את זה.

בלי קשר לזה, אני בטוח שאתה מבין גם איך עובד תהליך של מוצר טכנולוגי.

מוציאים מוצר חדש, עולה הרבה, יש מעט מה לעשות איתו, הרוב לא קונים, עם הזמן המחיר יורד והופך לסטנדרט.

מה שאני לא מצליח להבין, זה למה אתה אנטי יותר מהיר של מסכים מאשר של כרטיסי מסך? מה זה משנה לך מי מדביק את הקצב של מי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ירדתי לפסים אישיים. שוב פעם - תקרא מה אני אומר ריבונו של עולם.. Gsync לא בא לתקן לפריימים נמוכים, תקרא מה כתבתי !!

הוא בא לתת מענה "להרגשה" שאתה מקבל שיש פריימים מינמליים וצניחות ! זה לא משנה שאתה מכיר וקראת, אני גם בקיא בתחום החומרה.

אני מדבר על "ההרגשה" הפרקטית שהדבר בא לתקן, וזה אומר שאתה לא קורא מה אני רושם - אתה מצטט אותי באופן שגוי.

הדבר היחיד שיכול לתקן פריימים מינמליים זה API אחר או כוח גרפי חזק יותר. בבקשה תקרא טוב טוב לפני שאתה מצטט אותי.

אני לא שאלתי אם רואים הבדל בין ל 1080 מבחינת איכות תמונה ? שוב בלבול שלך עם עצמך חביבי.. אני אמרתי לך אתה רואה

את ההבדל - בהקשר של הגרפים של המשחקים. אתה רואה איפה רשמתי את זה ? בפיסקה שמתייחסת לבנצ'ים של המשחקים.

באתי להוכיח לך ( ואין לך מענה לזה, לא התייחסת לזה ) שכותרי AAA מוכרים לא מתמודדים טוב עם וגם טיטאן X יורד מתחת

ל 60.. הבאתי לך מספרים אמינים מאתר סופר-אמין ונתת לי לינק של experience עבור משחקים שתומכים בטכנולוגיות

כאלה ואחרות.

אחי, רד מהעץ... קיבלת מספרים של כמה וכמה משחקים מוכרים.. לא אני טענתי את זה, הנה בבקשה מספרים מ של פריימים ממוצעים

בכמה וכמה משחקים מאוד מאוד מוכרים - שמגרדים את ה 50. איך מסך 144 יממומש פה ? תסביר לי, בבקשה.

אנחנו מדברים פה על נושא ה והחוסר יכולת של המאיצים לעמוד בקצב. עשה לי טובה, באמת.. די לבלבל את המוח עם המשפטים על

טכנולוגיה ואנטי-פיתוחי וכו'. זה לא רלוונטי וזה נשמע לעוס, בבקשה תתמודד עם הנושא הספציפי של המסך הזה והאם לעזלזל אפשר בכלל

לנצל 144 ב 4K ? כרגע הוכחתי לך ששלל משחקי AAA רומסים מודרניים מתחת ל 60 פריימים ממוצעים. תן לזה מענה, לא לשאלות על

טכנולוגיה והאם coch הוא חסר יכולת כלכלית או שהוא שונא ? חלאס, אמיתי זה מגוחך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. GSYNC לא בא לתת מענה לשום הרגשה, כתבתי בדיוק מה הוא עושה, אתה המתבלבל כאן.

2. באמת לא הבנתי אותך נכון, נעזוב.

3. כתבתי לך, אף אחד לא מתווכח איתך שכותרי AAA היום לא צליחו לנצל את מלוא המסך.

4. בפעם המיליון, הבאתי לך דוגמאות איך המסך הזה כן שימושי, למה אתה ממשיך להתווכח שאין לו שימושים? אתה מוזמן לרדת מהעץ בעצמך עם הגישה הזאת.

ועדיין לא ענית לי על השאלה, מה כואב לך שטכנולוגיית המסכים מתקדמת יותר מהר מטכנולוגית הכרטיסי מסך? למה האנטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של elikh

1. GSYNC לא בא לתת מענה לשום הרגשה, כתבתי בדיוק מה הוא עושה, אתה המתבלבל כאן.

2. באמת לא הבנתי אותך נכון, נעזוב.

3. כתבתי לך, אף אחד לא מתווכח איתך שכותרי AAA היום לא צליחו לנצל את מלוא המסך.

4. בפעם המיליון, הבאתי לך דוגמאות איך המסך הזה כן שימושי, למה אתה ממשיך להתווכח שאין לו שימושים? אתה מוזמן לרדת מהעץ בעצמך עם הגישה הזאת.

ועדיין לא ענית לי על השאלה, מה כואב לך שטכנולוגיית המסכים מתקדמת יותר מהר מטכנולוגית הכרטיסי מסך? למה האנטי?

G-SYNC eliminates this tradeoff, perfectly syncing the display to the GPU, regardless of frame rate, leading to uncompromised PC experiences

ציטוט מהאתר של NV. במילים פשוטות ופרקטיות למשתמש הממוצע : ללא קשר לפריימים נותנים לך שיפור כללי בחווית משחק. מה זה אומר לך ? שמגדילים לך את הזיכרון ?

שנותנים לך לעשות סיור במפעלי הייצור של NV ? לא. מה שזה אומר - כאשר יש צניחה כלשהי ( לא משנה עכשיו הקצב רענון ) החווית משחק שלך, ההרגשה שלך תהיה אופטימלית.

משמע : Gsync מונע את ההרגשה שיש לנו כאשר יש דרופים משוגעים ועם Vsync למשל אנחנו מרגישים את זה טוב טוב. Gsync בא להעלים\לצמצם את ההרגשה. תלמד משהו חדש

לשם שינוי מאשר לקרוא ולא להבין.

לא כואב לי כלום, אני מתמודד עם בן אדם שכנראה לא יכול להודות בגרפים שנמצאים לו מול העיניים והוא בוחר לשאול אותי אם אני אנטי להתקדמות מסכים.

מעניין אותי איך תענה עכשיו על עניין ה Gsync. הבאת דוגמאות שהמסך הזה שימושי ? לא, הבאת לנו לינק שמראה תמיכה בטכנולוגית ו .

הסתכלת מה אתה מעתיק בכלל ?

http://www.geforce.com/games-applications/technology/sli

הבאת לינק שיווקי של ( במקרה הזה משחקים ) שתומכות בטכנולוגיות האלה. זה מענה לבנצ'ים שלי ? אתה אמיתי ? אני שואל ברצינות.

כי אני מתחיל לחשוד שהגעת מ FXP או משהו בסגנון הזה. אני עוצר את עצמי מלהגיד לך כמה בור אתה בתגובות שלך לכל נושא.

אין לי כלום נגדך אבל יש גבול לטיפשות של בן אדם שמגיב בצורה "שהיא כאילו" חכמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואוו אתה פשוט לא מנסה בכלל להבין את מה שאני אומר, רק לקטול כל מילה, בדיוק כמו עם המסך הזה. תחליף את הגישה הזאת כבר.

ברור שנוידיאה ירשמו מילים כמו "הרגשת משחק", כי זה מה שמוכר. ונכון, בסופו של דבר הכל זה הרגשה, גם לשחק עם תדר גבוה משפר את ההרגשה (= החוויה). אבל GSYNC לא עוזר בנפילות פריימים מעבר להתאמת התדר להגעת התמונות מהכרטיס מסך.

זה טיפה מבטל את הSTUTTERING אבל לא פותר אותו לגמרי בנפילות גדולות. שלא יספרו סיפורים שזה מחליף את חווית המשחק בFPS ותדר גבוהים וקבועים.

הגרפים שהבאת לי, מה הם קשורים בכלל? למה אתה חופר אותם? לשנייה לא התווכחתי איתך שאפשר להריץ AAA עם המסך הזה בהגדרות MAX. תעזוב את זה כבר.

מה שאני הבאתי לך מנוידיאה זה רשימת המשחקים שנתמכים בSLI באופן רשמי, והSCALING יהיה טוב (ברובם). אפשר יהיה להגיע בחלקם הגדול לאזור 4K@144HZ, עם 2 כרטיסים חזקים.

זה היה ברור לגמרי, כתבתי במופרש שזה דומה למה שנותן MAD MAX, שוב אתה לא מנסה להבין מה אני כותב ורק לקטול.

לא הגעתי משום אתר אחר, אתה הגעת ממקום של מרמור וקטילה של כל מי שלא מסכים איתך.

אולי יש לך ידע, אבל אין לך שום יכולת דיון תרבותי, או הבנה של איך חברות הייטק עובדות.

עובדה - מייצרים מסכים כאלה למרות שאתה חושב שאין להם שימוש.

אם אתה לא רואה איפה ירדת לפסים אישיים, או לא רואה בעיה עם זה, אז הדיון הזה הסתיים.

נ.ב.

ותלמד כבר לכתוב פעלים בזמן עתיד "אתחיל" ולא "יתחיל" - מראה הרבה על האינטלגנציה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של elikh

הגרפים שהבאת לי, מה הם קשורים בכלל? למה אתה חופר אותם? לשנייה לא התווכחתי איתך שאפשר להריץ AAA עם המסך הזה בהגדרות MAX. תעזוב את זה כבר.

אולי יש לך ידע, אבל אין לך שום יכולת דיון תרבותי, או הבנה של איך חברות הייטק עובדות.

עובדה - מייצרים מסכים כאלה למרות שאתה חושב שאין להם שימוש.

נ.ב.

ותלמד כבר לכתוב פעלים בזמן עתיד "אתחיל" ולא "יתחיל" - מראה הרבה על האינטלגנציה שלך.

1. הגרפים מוכיחים לך שלכותרים הגדולים האלה לא יהיה הבדל בין מסך 4K\60 למסך 4K\144 - ועל זה כל הדיון. זה שאתה בור, לא בעיה שלי.

2. אני לא יודע איך חברות הייטק עובדות ? אני חסר יכולת כלכלית ( מהתגובה הקודמת שלך ) אז אני מתעצבן שהמסך יקר, ואני לא יכול לפתח דיון תרבותי.

אתה צודק בחלק האחרון של המשפט אני רק יחדד אותו. קשה לי להתווכח עם אדם טיפש שמצטט אותי באופן שגוי ולא מבין על מה אני מדבר גם אחרי כמה וכמה תגובות.

3. אני כותב מהר + עברית זה לא הצד החזק שלי, אני בן אדם של מספרים ואנגלית יותר אז בעצם אין לי על מה להתנצל, זה שילוב של כתיבה מהירה ולא כזה מעניין אותי לדעת

עברית על בוריה, לפחות בכתיבה.. אני לא צריך את זה לעבודה שלי או ליום-יום שלי.. מקסימום איזה בור יתקן אותי בפורום חומרה פעם בשנה.

נ.ב - אם אתה מדבר על אינטלגנציה בגלל שאדם כותב פעלים עם טעויות אתה לא רק בור, אתה מראה לי את החוסר יכולת שלך להתמודד עם הדיון מאחר ואין לך שום דבר

קונקרטי להציג בנושא המדובר. על כל תגובה שלי אתה מגיב פחות ופחות.. זה תבנית של אדם שראה שהוא טועה אך הוא מנסה לצאת מזה באופן די נקי.

אגב אני כותב לך שאתה בור על סמך הדיון בלבד. אני לא מתיימר להכיר אותך כמו שאתה מנסה בתגובות שלך להציג אותי ( לא מכיר הייטק, אולי חסר יכולת כלכלית וכו'.. ).

יעזור לי איכשהו להוכיח לך את ההיפך המוחלט ? לא. זה למה אני יודע שאתה מדבר מטיפשות.

נ.ב 2 - אין לך גם מה להגיד על ה Gsync, אמת ? הסברתי לך במילים פשוטות מה זה ואז חזרת אחריי. יכול להיות שאתה דיסלקט ( תבדוק את זה ), אני לא צוחק או בא להעליב..

תקרא מה רשמת, תקרא מה ציטטת וכו'.. זה קורה לך הרבה בדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של elikh

להגיב פחות זה אומר שרואים שאין עם מי לדבר - פסיכולוג אתה לא.

העיקר שאתה מרוצה מהגישה שלך.

צודק אני לא פסיכולוג.. מאה אחוז יש לנו הסכמה. אבל יש לי מסך בעבודה :D. ולכסף אל תדאג לי.

הכי חשוב אחרי שהבהרנו שאנחנו לא מכירים, שיהיה לך שבת שלום ותמשיך עם להיעלב מזה שאתה לא מסוגל להבין אחרים.

שום דבר אישי נגדך.צ'או.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...