סלרון 1200 טואלטין - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סלרון 1200 טואלטין

DAN

Recommended Posts

לאחר כל הניסיונות זה מה שהוא נתן לי:

לוח TUSL2-C

זיכרון 512 קורשל 2-2-2

כרטיס מסך רדאון 7200 32 DDR

כרטיס קול VIBRA128

מודם קריאטיב

מעבד סלרון 1200 256 מטמון.

VCORE מקורי 1.475 וולט

המקסימום שהיגעתי איתו ללא קריסות עים יציבות אמיתית כולל אי קריסה בתוכנות בדיקב כבדות כמו סנדרה ו 3DMARKSE

:

מהירות:

1391MHZ..במקום 1200

VOCRE הכרחי למניעת חוסר יציבות 1.525 וולט

FSB 116

PCI BUS 38

טמפרטורה 41 מעלות עים מאוור SPIRE של XP1600+

ביצועים שווים ל AMDXP 1800+

פחות או יותר....

דן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

אממ, דיי חלש אחי... אין לי מושג למה, אבל אין שום סיבה שלא תגיע ללפחות 1500...

אני יום יום עובד על 1450, וזה בהחלט מספיק לי, אבל בבדיקות בינתיים הצלחתי לעשות פוסא גם ב-131, מה שנתן לי מהירות מעבד של 1567, אגב, עם מתח מקסימאלי, שמגיע רק לאחר הבוט, כלומר בוט קר, המעבד יציב במאה אחוז ומגיע ל-39\40 מעלות במאמץ...

אחרי המוד מעבד שאני יעשה מתישהו, מוד שיתן לו 1.625 וולט על ההתחלה, כלומר ישר על הבוט אני מתכנן לעבור 1600...

אגב, הטמפרטורה חמה... שלך... תראה איך זה צריך להראות בימי החורף, אני בטוח שאתה יכול להמשיך לעבוד עליו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כניראה שהמעבד שאני קיבלתי יצא מהמיפעל לפני שלך....... כי ליותר מיזה הוא לא מסוגל פשוט ב FSB גבוה (מעל 120 ) יש סירנה מהרמקול

של הלוח המודיע על חום מסוכן......

ומעבר למה שכבר השגתי איתו פשוט יש חוסר יציבות נוראי (קיפאון) מסכים כחולים ותקיעות בזמן שהחלונות עולה.....האים יתכן שבעיית הקרור היא בגלל המדבקה המגיעלה של איסטרוניקס שהודבקה דווקא על המקום בוא אמור להחות שטח מגע עים גוף הקרור

(CORE ) כי אים המדבקה לא מוליכה חום אז אן מה לעשות הסרתה מסירה את האחריות לכל החיים מהמעבד והם ניצחו (ממש פטנט למניעת המהרה).

נ.ב.

אחרי חול המועד אני מקבל את הXP1600 שלי שקרס עקב תוכנת הסנדרה (שהפכה אותו לרקוב כלומר הוא נידלק אבל מישתגעה ונותן מסכים כחולים ניתקע וכ"ו) ואז אני יחזור למחשב הראשי.

דן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואז הלכה האחריות של איסטורניקס לכל החיים........

הם ממש חלאות שהן שמים את המדבקה בסלרון על המקום המיועד לגוף הקרור ועוד בדיוק באמצע הריבוע !!!!

יש פתרון אחר בלי לפגוע במדבקה של האחריות ???

דן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם מה שאני שאלתי לפי מס' חודשים!!!

שמו לי את המדבקת אחריות על הליבה של המעבד -> כי אין מקום אחר לשים.

אבל אצלך אפשר לשים ליד, כי גוף המעבד גדול, לא כמו אצלי.

נראה לי שאפשר להסיר את המדבקה בזהירות ולשמור אותה למקרה הצורך.

אבל בכל מקרה לא נראה לי שיקרה משהו למדבקה או למעבד.

אצלי המדבקה עדיין על המעבד, אבל בקרוב היא תעוף משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 2 דברים לומר:

1. דן צודק, הסרתי את המדבקה מאוד בזהירות עם סכין יפני, אבל המדבקה כל כך דקה כך שהיא לא יצאה שלמה

למען האמת הייתי צריך לגרד אותה. אז אפשר לומר שלום למדבקה שאיננה עוד...

אם יקרה משהו למעבד, חשבונית מס' תופסת לגבי אחריות? ;D

2. אז הוצאתי את המדבקה, ניקיתי קצת את המשחה הישנה ושמתי חדשה (חברה לא מוכרת) והטמפרטורה ירדה פלאים!!! פשוט לא יאומן, הטמפרטורה של המעבד שלי עומדת על 26 מעלות!!! אני בהלם!!! 3 מעלות פחות!!!

עריכה:

מישום מה הטמפרטורה של הלוח ירדה במעלה אחת, עכשיו זה 18 מעלות במקום 19, זה קשור לנושא? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קורה כאן היום ? הא ? ממתי בודקים טמפרטורה אצל סנדרה ? היא נוראית בעניין, היא הראתה לי 10 מעלות פעם !!!

נסה MBM, תצלם ותראה כאן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכה לך האחריות !!!!

איסטרוניקס החוליה החלשה !!!!

עכשיו זה אתה והמעבד בלי אחריות 1 על 1.

אני לא הסרתי את המדבקה רק שמתי עליה טונות של מישחה לבנה לקרור מיקצועית שמשמשת בכלל לגופי קרור של מגברי שמע להופעות.....

תוצרת חברת סרויסול שאגב היא לא יקרה כ 20 שקל ל 30 גרם !!!!! והי5א מיועדת לטכנאי מעבדה בתחום ההגברה....

זה שיפר לי את הטמפרטורה ל 38 מעלות עים מדבקה !!!

דן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...