מומחה לשפת גוף: הנער שחווה את המוות קליני אמין באופן ברור - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מומחה לשפת גוף: הנער שחווה את המוות קליני אמין באופן ברור

yehuda00

Recommended Posts

• תגובות 200
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למי שחושב שאינו מאמין ורוצה לדעת ולחקור בכדי להגיע לאמת יש ספר שנקרא "ספר ההוכחות" שחיבר אותו עו"ד ערן בן עזרא אחרי אלפי שעות מחקר ובהקשעה כספית לא מבוטלת.

ניתן להוריד את שני החלקים מפה:

http://hitchazkut.co.il/%D7%94%D7%95%D7%A8%D7%93%D7%95%D7%AA/

גם אם יש 5 אחוזים שיש בורא לעולם ויש לו דרישות מאיתנו אני לא הייתי לוקח את הסיכון אלא יושב וחוקר עד שמגיע לאמת.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלכם הכל דרגות.

ואטאיסטים הם בדרגת בהמה.

כאילו אתה לא שולח אנשים לקרוא חומר?...

כאילו אתה לא טוען שאחרים גדולים ממך יכולים להסביר יותר טוב?

ברירת המחדל שלך היא לשלוח אנשים לטחון חול.

כאילו שהמשמעות לטחינת החול נמצאת בתחתית הארגז.

ואם אחר כך הם אינם מסכימים איתך, תמיד תוכל לשים עליהם תווית ליצן/רשע/כופר/מורד.

זה לא חס וחלילה שיש להם שכל.

רק לך שמשפיל אחרים כדי לרומם את עצמך יש.

ועוד יותר מביך זה שהוא מנסה להשוות את אמנון יצחק לפרופסור לורנס קראוס \ ניל טייסון \ ריצ'ארד דוקינס \ סאם האריס וכו'.

רוני, בטח לא צפית אפילו בסרטון אחד ששלחתי. :smiley1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שמעלי שלח הרבה" חומר " , מה שבטוח עם קצת למידה הוא היה מבין איך הוא אתאיסט מהדרגה הירודה ביותר . מה הוא היה אומר אם מישהו היה זורק עליו 10 סירטונים של הרב אמנון יצחק (שאני כמובן לא מחזיק ממנו ,ושהוא לא מייצג את הציבור הדתי/חרדי) . אם אתם רוצים כיוון למרצים משכילים אז הם נמצאים בתנועת 'ערכים'

לא הצגתי שום הוכחה. מי שרוצה ואיכפת לו שיקח את עצמו ויבדוק לבד . מה שהצגתי שלא מערבבים עם דת . מי שלוקח את הטיעון של סדר בעולם ושתובנה שיצרה אותו כמדע. אין אלא טועה .

ההגיון האנושי הוא דבר שאנו מקבלים אותו, הוא לא מכונה בכינוי "הוכחה", אבל על פיו אנו חיים..

המדע אינו מנסה למצוא את האמת בקשר למשמעות העולם, או מי יצר אותו, אלא אך ורק את הנתונים המוחשיים.

הדת מספקת הסברים לחיים, למציאות, לסיבה שעובדים את האל, ולתכלית של כל זה. את הדברים האלו לומדים מן התורה ומן הנביאים .

מה שבטוח שעם קצת למידה (של מדע) יכול להיות שהיית נמצא היום במקום אחר.

מה היה אומר אם מישהו היה זורק עליו 10 סרטונים של אמנון יצחק? צוחק, והרבה. ממש בידוריישן.

אם הנ"ל לא נחשבים אצלכם "משכילים" אז אתה הזוי.

המדע לא בא להגיד לך מה כן, המדע בא להגיד לך מה לא!

המדע יכול להגיד לך ב100% שהעולם ל-א קיים פחות מ-6 אלף שנה אבל הוא לא יכול להגיד לך שהוא קיים 4.5 מיליארד שנה במדויק.

(אחד מהציטוטים של הנ"ל).

ממש בקצרה - "תכנון תבוני הוא טיפשי"

סורי על הדאבל פוסט, הייתי בטוח שיש למערכת הפורום שילוב הודעות אוטומטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מת על SAM HARRIS.

החשיבה שלו במידה רבה מאוד דומה להתפתחות העצמאית של החשיבה שלי.

רק שהוא עושה עבודה הרבה יותר טובה ממני להסביר ולדון בנושא.

ולא רק בנושא אחד.

באמת שאם רוצים להבין את הרציונל שלי, והמדעים הכלולים בתהליך החשיבה והמסקנות... SAM HARRIS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם יש 5 אחוזים שיש בורא לעולם ויש לו דרישות מאיתנו אני

לא הייתי לוקח את הסיכון

אלא יושב וחוקר עד שמגיע לאמת.

כל עוד שאין הוכחה לכך שהדת שלך היא האמיתית, זה לא עניין של אמת. זה עניין של אמונה.

אף אחד לא יכול לדעת לאיזה דת אלוהים משייך את עצמו. ובטח שלא אם הוא קיים בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ב"ספר ההוכחות" שחיבר אותו עו"ד ערן בן עזרא בהשקעה כספית עצומה תמצאו הוכחות, לא דיבורי סרק ואיומים, הוכחות!

בעמוד הבא תמצאו את שני החלקים להורדה ישירה (לינק חדש)

http://hitchazkut.co.il/?page_id=93

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היו הוכחות בספר הזה, היתה מספיקה הוכחה אחת.

ברור שלא אתה ולא המחבר מבינים מה המילה הוכחה אומרת.

בנוסף, אם היו הוכחות לקיומות של אלוהים ולנכונות אחת הדתות, לא היו קוראים לאמונה באלוהים "אמונה", אלא ידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנם 5 שלבים או "מרכיבים" לאמונה דתית:

1. גורם תבוני כלשהו, להלן "אלוהים", יצר את היקום המוכר לנו, לרבות כל חוקי הטבע שבו - בין אם בבת אחת, בין אם בהדרגה, לצורך הדיון זה לא משנה.

לאמונה באמור לעיל אין כל השפעה ישירה על שום דבר - הרי כך או כך העולם הוא כמו שאנו רואים אותו, וחוקי הטבע הם כמו שמחקרינו מראים לנו, והשאלה "למה" נותרת פילוסופית בלבד.

2. אותו "אלוהים" לא רק יצר את העולם אי-אז בעבר, אלא גם צופה בנעשה בו עד היום. זה אולי קצת Creepy, אבל כמו (1), אין לכך השפעה ישירה על תפיסת עולמו של המאמין בכך.

3. "אלוהים" אינו רק צופה, אלא מחזיק באינטרס כלשהו בנוגע למתרחש, קרי, רוצה בכך שיקרו דברים אלו ולא אחרים. גם כאן, עדיין אין לכך כל השלכה ישירה על התנהלותו של המאמין, כי מרכיב זה עדיין אינו מניח כל השפעה הדדית.

4. כדי לענות על האינטרס המוזכר ב(3), "אלוהים" מתערב במתרחש בצורה זו או אחרת. אמונה באמור בסעיף זה עדיין לא יכולה להשפיע על התנהלותו של המאמין, כי עדיין חסר מרכיב קריטי, שנוסף רק בסעיף הבא.

5. האינטרס של "אלוהים" במתרחש ואופן ההתערבות שלו הינם בהתאם למתואר במסגרת הדתית אליה שייך המאמין. רק עם האמונה הזו, הסעיפים הקודמים ישפיעו על מעשיו של המאמין.

עתה כדאי לשים לב לכמה דברים מעניינים.

בראש ובראשונה, יצויין שאף אחד מהמרכיבים לעיל אינו נובע מהקודמים ברשימה - למשל, אדם יכול להאמין ש"אלוהים" יצר את העולם, ועדיין לא להחזיק באף אמונה דתית מוכרת (ויש לא מעט כאלו בעולם).

שנית, כדאי לשים לב לכך שכמעט כל נסיון להוכחה "מדעית" לקיומו של "אלוהים" יתמקד בסעיף הראשון לעיל, כשהמאמין הפוטנציאלי מתבקש פשוט להניח את כל השלבים הבאים. כל נסיון הוכחה שאינו מתמקד בסעיף הראשון נוגע לסעיף הרביעי, בדמות "ניסים", אבל תמציתה של כל "הוכחה" כזו היא בהכרח "אין לך אפשרות לתת הסבר למקרה X, ולכן עליך לקבל את ההסבר שלי לא רק לX אלא לכל היקום כולו" - "הוכחה" שמוכיחה אך ורק את בורותו של הטוען. למעשה, גם ה"הוכחות" לסעיף הראשון מתבססות בהכרח על אותו עקרון בדיוק (אין לך הסבר? קבל את שלי), אבל לפחות אלו לא דורשות מהשומע להסיק מהפרט אל הכלל בדרך שלחלוטין אינה לוגית, אלא עוסקות מראש בכלל.

ושלישית, כשמגיעים לשלב האחרון, הרי שלכל דת כמובן יהיו "ראיות" משלה לכך שדווקא היא ה"נכונה", שבהכרח סותרות זו את זו, ובהכרח מתבססות על "עדויות" יד שמינית ולא תצפיות ישירות. יתרה מכך, לעיתים קרובות ה"ראיות" הללו גם יסתרו במידת מה את שאר השלבים שפורטו לעיל, למרות שאלו חיוניים בשביל בכלל להגיע לדיון בסעיף האחרון - למשל, ברית המילה, שמשתמשים בה לעיתים בכדי "להוכיח" ציווי אלוהי אי-שם בעבר ("היעלה על הדעת שישתרש מנהג לפיו אנשים חותכים לילדיהם חתיכה מהזין מבלי שבמקור היתה לכך סיבה מאוד משכנעת?") עומד בסתירה לרעיון לפיו "אלוהים" יצר את גוף האדם כמו שהוא וללא חלקים מיותרים, מרכיב בסעיף (1).

אני מכיר בכך ש(1) אינו ניתן לא להוכחה מוחלטת ולא להפרכה מוחלטת, לפחות לא בכלים הקיימים כיום. מצד שני, אני גם מכיר בכך שכמו שכבר אמרתי, תהיה האמת לגבי (1) אשר תהיה, אין לכך כל השלכה על החיים או על השלבים האחרים שמניתי לעיל. הכרה זו, השנייה, היא משהו שעוד לא נתקלתי בו בקרב אף אדם דתי - יהודה למשל, בהודעתו הלפני אחרונה בדיון הזה נכון לעכשיו, הדגים קפיצה מ(1) ל(5) מבלי להטריח את עצמו או אותנו בהסבר כלשהו לפשר המעשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה להרוס לכם אבל כבר בכותרת "נתן, נער חילוני בן 15.." זה שקר גמור כי יש שלו בפייסבוק עם ציציות וכיפה.

אז כשהשורשים רקובים כל העץ נופל. ועכשיו נכנסתי וראיתי 3 דקות מהשיט הזה.. ומה אומר לכם.. כזה שיט לא ראיתי הרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמונות של ציצית וכיפה לפני" החוויה " שסיפר ?

בנוסף, אם היו הוכחות לקיומות של אלוהים ולנכונות אחת הדתות, לא היו קוראים לאמונה באלוהים "אמונה", אלא ידע.

תעבור על כמה דפים לפני .תוכל לראות מענה על זה .

http://hwzone.co.il/community/threads/569673-%D7%9E%D7%95%D7%9E%D7%97%D7%94-%D7%9C%D7%A9%D7%A4%D7%AA-%D7%92%D7%95%D7%A3-%D7%94%D7%A0%D7%A2%D7%A8-%D7%A9%D7%97%D7%95%D7%95%D7%94-%D7%90%D7%AA-%D7%94%D7%9E%D7%95%D7%95%D7%AA-%D7%A7%D7%9C%D7%99%D7%A0%D7%99-%D7%90%D7%9E%D7%99%D7%9F-%D7%91%D7%90%D7%95%D7%A4%D7%9F-%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%A8/page4

בסך הכל מה בנאדם צריך? תחילה לדעת את הפרטים במדויק... ואחר-כך לבחון ולהגיע למסקנה שהכי מספקת אותו . זה הכל .

כל אדם מגיע למסקנה או לכמה מסקנות בכל חייו. השאלה איך הוא הגיע לזה . זה הכל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמה הודעות מאוחר יותר, בעמוד העוקב כמדומני, תוכל לראות מענה על ה"מענה" הזה, אבל כרגיל התעלמת ממנו כמו שאתה מתעלם מכל שאר הדברים שלא מסתדרים עם אמונתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזכיר לי עוד אחד ש"עבר" "חוויה" דומה עם סיפורים דומים. הרקע בסיפורו מוכיח היטב איזה מאיפה האיש הגיע. הוא היה נכנס לבית קברות באופן אובססיבי כשמוחו כבר היה מלא בשטויות האלו מלכתחילה. אלו דברים שמטמטים לאנשים חולים את המוח הרבה לפני ה"סיפורים" שלהם. זה אף פעם לא יש מכלום. בשבט של אינדיאנים להם אובססיה עם אלת שרף הגומי הסיפורים יהיו מלאים באמונות השבט. אצל אנשים שהאמינו בחייזרים זה יהיה מלא בסיפורי חייזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אכן, מעניין שבקרב כל אלו שחוו "חוויה על טבעית" לתפישתם, התחזקה דווקא אותה אמונה דתית בה הם ממילא החזיקו קודם, גם אם אין שום קשר בין אותה חוויה או אפילו הפירוש שלהם לאותה חוויה לבין דת זו או אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...