מעבד Core i7 6700K בביקורת - הכירו את סקיילייק - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד Core i7 6700K בביקורת - הכירו את סקיילייק

אורח ליאור מתתיהו

Recommended Posts

• תגובות 130
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה רע? בזבוז כסף, בחיים לא מימשתי אחריות על ועד לא מזמן היה לי E6300 שהיה ב-OC של 3.0Ghz במשך לפחות 6 שנים ולא נהרס עד היום. זה פשוט רכיב שהאחריות לא תקפה לגביו כי לא צריך אותה. ולמכרים הנדירים שכן צריך? החנות תחליף, כי בסך הכל אם יש בעיה במעבד קשה לפספס את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסה"כ מדובר ב20 שקלים... לא הייתי קורא לזה בזבוז כסף. מילא ההפרש היה גדול.. אבל כל אחד ודעתו. אני אישית אוהב לשמור את הקופסאות של החומרה שרכשתי ואני בטוח שאני לא היחיד. קח לדוגמא אנשים שיעדיפו עותק פיזי של משחק ולא דיגיטלי. האחריות מאינטל היא בונוס ובמעבדי TRAY לא ניתן להשתמש בTuning plan של למי שיהיה מעוניין בכך. בנוסף במידה ותרצה למכור את המעבד ביד שניה אני בטוח שיהיה יותר ביקוש למעבד BOX, למרות שזה שולי. 20 שקלים לא יהרגו אף אחד. אבל זכותך לחשוב איך שתרצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מרגיש שאני מדבר עם קמצן מתנשא. אולי אתה באמת מדבר עם ילד לך תדע. ציינתי פעמיים אם לא יותר שזאת דעתי. אם אתה לא יכול לקבל דעות של אחרים אז צר לי אבל אתה זה שמתנהג כמו ילד... בקיצור אין לי את הכוח הנפשי להתווכח איתך, אז בוא אני אנפח לך קצת את האגו ונסכם את זה בכך שאני ילד ואתה זה שצודק פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיתרון תרמי של אינטל, סיבוב נוסף שלIvy/Haswell ?!

http://www.anandtech.com/show/9505/skylake-cpu-package-analysis

אישית, חשבתי שבסוף דור הרביעי לא יחזרו לחסוך על המשתמשים וילחימו את הקירור בדורות הבאים. אז חשבתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב היתרון הגדול של מעבדי Skylake נעוץ בקידוד וידאו.

אינטל בשעה טובה שיפרו את סט הפקודות החדש AVX, AVX2, אומנם קיים בדורות קודמים אבל משום מה לא עבד.

במעבד i7-6700K ברגע שהסט AVX מופעל, הוא משאיר אבק אפילו למעבדי 6~8 ליבות, פשוט לא ייאמן...

לדעתי מעבדי הם "גן עדן" לעורכי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

20 שקלים לא יהרגו אף אחד, אבל אלו 20 שקלים שיכולת לחסוך. לפעמים אני חושב שאני מדבר עם ילדים.

אנשים מבוגרים שיש להם 1700 שקל להוציא על מעבד לא באמת מתרגשים מ-20 שקל מחורבנים. ואם הם נותנים את היתרונות שצויינו בתגובות הקודמות - אז אחלה.

אתה קורה לו "ילד"? בדיוק להיפך, לילדים 20 שקל באמת מזיזים את הביצה. לאנשים מבוגרים עם חיים אמיתיים שמשלמים על מגורים וכל שאר עלויות המחייה השונות - 20 שקל (כשאתה במילא מוציא כמעט 2,000 - כלומר הבדל של 1%) זה זניח לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב היתרון הגדול של מעבדי Skylake נעוץ בקידוד וידאו.

אינטל בשעה טובה שיפרו את סט הפקודות החדש AVX, AVX2, אומנם קיים בדורות קודמים אבל משום מה לא עבד.

במעבד Core i7-6700K ברגע שהסט AVX מופעל, הוא משאיר אבק אפילו למעבדי 6~8 ליבות, פשוט לא ייאמן...

לדעתי מעבדי SkyLake הם "גן עדן" לעורכי וידאו.

להבנתי מדובר על תוכנה בודדת.

media espresso

http://www.guru3d.com/articles_pages/core_i7_6700k_processor_review_desktop_skylake,11.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...