מעבד Core i7 6700K בביקורת - הכירו את סקיילייק - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד Core i7 6700K בביקורת - הכירו את סקיילייק

אורח ליאור מתתיהו

Recommended Posts

תחילה הרבה תודה לכתבה המעמיקה והאובייקטיבית של ליאור למעבד החדש.

'המכה' הגדולה בשבילי היא שאין שינוי ביצועים ברינדור.

לפי הביקורות עתה, אני לא רואה סיבה להיפטר מהמערכת שלי מ 2010 עם מעבד I7 860

ולרכוש מערכת חדשה כדי לשפר ביצועים - מה גם שתכננתי רכישת מערכת אקסטריים,

ז"א מעבד עם 6 או 8 ליבות (עם HT המדמה 12 או 16 מעבדים).

במחשב של אחייניתי שנרכש בסוף 2011 עם מעבד 3960K אם אאל"ט - 6 ליבות (12 מעבדים)

שיפור הביצועים ברינדור מתבטא בערך בחצי זמן העיבוד לעומת ה I7 860 שלי.

גם לה לא נראה משתלם המעבר למערכת כדי לשפר ביצועים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אני עוד לא קונה כלום, המשכורת נכנסת רק ב-10 ואני בכלל לא אהיה בארץ שבועיים

אבל יש לי מבקר מקנדה פעמיים החודש, ככה שכדאי לנצל את ביקוריו

מבקר מקנדה זה תמיד טוב :)

בקיצור יהיה מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שמערכת הבחינה מופיעה, לפי ההגדרות הרשומות, 1280X720 על מדיום - התוצאה היא סכום FPS ממוצע בסצינות הראשוניות של המשחק.

כמובן שבמולטיפלייר הביצועים יהיו נמוכים יותר, ולחלק מההגדרות יורדו לנמוך, אבל כן זה בהחלט שחיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מוכן להסביר איך זה הגיוני שהליבה הגרפית של ה-5775c יותר חזקה משמעותית מהדור החדש

http://www.guru3d.com/articles_pages/core_i7_6700k_processor_review_desktop_skylake,15.html

שב5775C יש את הIRIS PRO 6200 שזו הליבה הגרפית החזקה ביותר שיש לאינטל להציע כי זו המטרה של המעבד הזה, בזמן שה6700K בכלל מיועד לOC אז הליבה הגרפית לא אמורה להיות מרשימה במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה usb 3.1 לא מגיע מה chipset לפי מה שאני מבין אלא מבקר צד ג''

(asmedia)

עד כמה הבקר הזה טוב? בהשוואה לאינטל( usb 3).

ובלי קשר - אני אישית מעדיף כמה שפחות בקרים צד ג1 על הלוח..

עריכה:

מצאתי כמה השוואות

http://www.tomshardware.com/reviews/usb-3.1-performance-benchmark,4037-2.html

http://www.anandtech.com/show/8938/testing-usb-3-1-some-preliminary-results-with-the-msi-x99a-gaming-9-ack

מעניין אם תוסיף תמיכה ב usb3.1 לערכת השבבים שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקביעה שלבעלי Sandy Bridge ו- לא תהייה תמורה אמיתית לשדרוג כזה היא אבסורדית; היכן ההשוואה שנעשתה? מדובר כאן בשתי סדרות שרחוקות שנות אור האחת מהשניה וההבדלים בביצועים הם אדירים.

אתה כותב משפט הזוי כזה ואז עוד מעז לדבר על קביעות אבסורדיות?????????????????????????????

המשפט שלך יכול להיות הגיוני רק אם משנים קצת את סדר המילים:

"מדובר כאן בשתי סדרות שההבדלים בביצועים אחת מהשניה רחוקות שנות אור מלהיות אדירות"

יש לי במקרה i7 (3770) ואני מבטיח לך שלא קיים היום בשוק שום מעבד, אפילו לא מעבד האקסטרים המהיר והיקר ביותר בעולם, שמציג "הבדל ביצועים אדיר" ממנו.

למעשה, אפילו השימושים הכבדים ביותר שלי (עריכה גרפית, תכנות, משחקים [עם כרטיס מסך יעודי]) אפילו לא מדגדגים אותו!

אני אלך רחוק יותר ואתערב איתך שבמבחן עיוור ובשימוש רגיל במחשב (לא בהרצת תוכנת בנצ'מרק) אתה לעולם לא תצליח לזהות איזה מחשב מריץ את ה-3770 שלי ואיזה מחשב מריץ את ה-6700 המדובר, בהינתן מפרט מקביל דומה. קיייף? רוצה להתערב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבה מקיפה ואינפורמטיבית.

אני מבין את הצורך לקבל שורה תחתונה של "האם משתלם לשדרג", אך עם זאת ההשוואה לא הוגנת; מה ההגיון בלהשוות מעבד Mainstream למעבד Extreme? משדרגי Mainstream מעוניינים לשמוע האם משתלם להם לעבור ל-Mainstream החדש וכן משתמשי Extreme מתעניינים ב-Extreme - אלה הם שני פלחי שוק שונים. ההשוואה לא מאוד הוגנת גם לאור העובדה שנפח זכרון ה-RAM לא שווה בין המערכות.

רוצים שורה תחתונה אפקטיבית? השתמשו במערכות זהות עד כמה שניתן במגבלות המובנות והשוו סדרותהמכוונות לאותו פלח שוק.

הקביעה שלבעלי Sandy Bridge ו-Ivy Bridge לא תהייה תמורה אמיתית לשדרוג כזה היא אבסורדית; היכן ההשוואה שנעשתה? מדובר כאן בשתי סדרות שרחוקות שנות אור האחת מהשניה וההבדלים בביצועים הם אדירים.

מצחיק ,אבל 30% תוספת ביצועים מהi5 3470 לi5 6660K זה לא בדיוק "מדהים" בהתחשב בעובדה שאת הi5 3470 שלי קניתי לפני שלוש שנים כשהוא יצא בערך, בהחלט לא משהו ששווה בשביל להשקיע שוב 2000 שקל על לוח אם ,מעבד וזכרונות DDR4 , ככה ש10% אחוז לשנה זה עדיין בגדר של בדיחה עצובה והתמקדות מעצבנת בליבה הגראפית גם בסדרות השולחניות שגם ככה לרוב מקבלות את הSecond tear ולא את הליבות החזקות ביותר... ככה שאני על Skylake אוותר , שנה הבאה בטח נראה עוד 10אחוז שיפור ביצועים כמו כל שנה...

http://www.anandtech.com/bench/product/1544?vs=702

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@っ◕‿◕)っℜ◯ⓃУ

בדיוק עמדתי לכתוב את זה - במקור ה TDP של המעבדים החדשים באתר של היה 95W ורק אתמול בערב הוא שונה ל 91W. אותי מעניין לדעת כיצד ליאור מתתיהו ידע שה TDP שלהם הוא 91W למרות שהמידע הרשמי מצד היה שגוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל חברה רצינית תשתלח דפי נתונים יחד עם המוצר שלה, במיוחד שזה מוצר חדש שנבדק לראשונה. כנראה שיה להם פספוס באתר ובכל שאר המקומותץ המידע היה נכון.

דרך אגב, ככה נראת טעות של technical marketing וזה הזמן שאמור לעבור עד שמסדרים משהו כזה (NVIDIA...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי למה הם לא טורחים לציין יותר באתר הרשמי מה תדר הטורבו בהתאם לכמות הליבות מאחר והתדר שמצוין תמיד היום זה רק תדר שליבה או 2 מגיעות אליו כשזה כל הליבות ביחד התדר נמוך יותר(בדרך כלל 100/200Hz יותר לכל 4 הליבות), דווקא בדור הראשון זכור לי שהיו מציינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...