חריטת עברית על מקלדת למחשב נייד - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חריטת עברית על מקלדת למחשב נייד

Singularity

Recommended Posts

שלום,

אני מעוניין לקנות מחשב בחו''ל. הבנתי שיש חברות בארץ שנותנות שירות של חריטת אותיות בעברית על המקלדת.

מישהו עשה את זה בעבר ויכול לחוות דעה?

אשמח גם לקבל שמות של חברות מוכרות.

הבנתי שאפשר גם להחליף את המקלדת אם קיים דגם דומה בארץ. איך זה מתבצע?

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pcgraf

PCGraph

http://www.pcgraph.co.il/viewStaticPage.aspx?pageID=94

אני מעוניין לקנות מחשב בחו''ל. הבנתי שיש חברות בארץ שנותנות שירות של חריטת אותיות בעברית על המקלדת.

מישהו עשה את זה בעבר ויכול לחוות דעה?

אשמח גם לקבל שמות של חברות מוכרות.

אז, כמו שנאמר - PCGraph היא אחת הוותיקות והמוכרות. עשיתי אצלם בעבר (פעם אחת) ועשו טוב. יש עוד כמה. פשוט חפש "חריטה על מקלדת" במנוע חיפוש ותמצא לט מעט.
הבנתי שאפשר גם להחליף את המקלדת אם קיים דגם דומה בארץ. איך זה מתבצע?
לכל יצרן יש חלקי חילוף שהוא מספק למחשבים שלו. לרוב יש גם מישהו בישראל שמוכר חלקי חילוף כאלה. מוצאים מי זה, מוצאים את החלק הדרוש (בעקרון לפי מק"ט, אבל בשביל מקלדת אולי מספיק יהיה לומר "אני רוצה מקלדת עברית לדגם כזה וכזה", ומזמינים). הקושי העיקרי זה לאתר את אותו מישהו שמוכר חלקי חילוף, כי השיווק לא מתעסקות עם זה, ומעבדות השירות לפעמים לא רוצות למכור לך חלקי חילוף אלא רק שירות התקנה שכולל עלות עבודת טכנאי.

לשלם למעבדה מורשית של היצרן על ההחלפה, כולל התקנה, זו גם אופציה, שברוב המקרים תצא יקרה ללא הצדקה ביחס לעלות המקלדת / עלות חריטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד דבר אם המקלדת שלך מוארת (ואתה רוצה שגם העברית תהיה מוארת) תוודא עם החברה שדרכה תעשה חריטה שהם יעשו חריטה שתואמת למקשים מוארים. יש כמה סוגי חריטות ולא בכולם יהיה לך אותיות מוארות. ושים לב שבדרך כלל זה עולה קצת יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, קציר גרף עושים עבודה מצוינת ובמחיר זול, עלה לי ג"כ 100 ש"ח לעברית במקלדת מוארת.

עוד מילה טובה: באתי אליהם והיה לי רק עשרים דקות, הם עשו לי את זה על המקום, עבודה מהירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...