לוח אם לא מזהה את כרטיס מסך GTX 980 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם לא מזהה את כרטיס מסך GTX 980

bbking

Recommended Posts

שלום

לדוד שלי יש לוח אם x79 sabertooth ושהוא קנה כרטיס מסך משום מה הלוח אם לא מזהה לו? מה צריך לעשות? יכול להיות עדכון ביוס? הכרטיס יושב טוב על הלוח הספק 750 ואט

אשמח לעזרה במיידי

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כשאתה מדליק את המחשב כמה ביפים יש בהתחלה?

מה הדגם של הכרטיס מסך?

הכרטיס מסך עבד פעם בכללי? ועם לוח האם הזה?

לוח האם הזה עבד פעם בלי הכרטיס מסך הזה?

אתה רואה את המאווררים של הכרטיס מסך מסתובבים/אורות שלו דולקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כפי שכתבו לך קודם - וודא כי כרטיס המסך מחובר היטב, כולל חיבורי המתח (חיבורי ה-6 או/ו ה-8 פינים).

2. וודא כי כרטיס המסך מותקן בחריץ ההרחבה הקרוב ביותר למעבד - בלוח שלך יש 3 חריצי הרחבה מסוג PCI Express X16.

3. כפי ש Ivan ציין - 3 ציפצופים בלוח SABERTOOTH X79, לפי החוברת שלו, מעידים על בעיה בזיכרון. וודא שהזיכרון שלך תקין (אולי תבדוק אותו במחשב אחר) ושהוא מותקן נכון - בחוברת של הלוח (בעמוד 2-5) יש תצורות מומלצות.

4. נסה לאפס את הביוס.

5. בדוק את כרטיס המסך במחשב אחר ותראה האם הוא עובד בו - אם לא, הבעיה היא בכרטיס המסך עצמו.

6. נסה כרטיס מסך אחר במחשב - אם גם הוא לא עובד אז יש בעיה בלוח האם או בספק הכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@ZiggyMan

בד"כ הייתי אומר שהפתרון שלך אינו אפשרי מכיוון שהוא כלל אינו יכול להפעיל את המחשב (אין תצוגה על המסך) ולכן הוא לא יוכל לעדכן את הביוס, אבל כאן מדובר בלוח SABERTOOTH X79 של Asus (קישור) ויש בו תכונה בשם USB BIOS Flashback המאפשרת לעדכן את הביוס גם ללא מעבד או זיכרון מותקנים.

@bbking

בכדי לעדכן את הביוס בעזרת תכונת ה USB Flashback עליך לעקוב אחר ההוראות בחוברת הלוח, אבל בגדול אתה צריך להוריד את קובץ הביוס המעודכן, לשנות לו את השם, לשמור אותו על כונן flash, לחבר את כונן ה flash הזה לחיבור ה המתאים בפאנל האחורי של הלוח, ללחוץ על הכפתור המתאים במשך מספר שניות, לשחרר ולהמתין עד שה LED בכפתור יפסיק להבהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@ZiggyMan

בד"כ הייתי אומר שהפתרון שלך אינו אפשרי מכיוון שהוא כלל אינו יכול להפעיל את המחשב (אין תצוגה על המסך) ולכן הוא לא יוכל לעדכן את הביוס, אבל כאן מדובר בלוח SABERTOOTH X79 של Asus (קישור) ויש בו תכונה בשם USB BIOS Flashback המאפשרת לעדכן את הביוס גם ללא מעבד או זיכרון מותקנים.

@bbking

בכדי לעדכן את הביוס בעזרת תכונות ה USB Flashback עליך לעקוב אחר ההוראות בחוברת הלוח, אבל בגדול אתה צריך להוריד את קובץ הביוס המעודכן, לשנות לו את השם, לשמור אותו על כונן flash, לחבר את כונן ה flash הזה לחיבור ה המתאים בפאנל האחורי של הלוח, ללחוץ על הכפתור המתאים במשך מספר שניות, לשחרר ולהמתין עד שה LED בכפתור יפסיק להבהב.

תודה לכם על התשובות, אבקש הדרכה איזה גרסת ביוס להוריד? הגרסא שלי הוא 0906

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו הביוס שלך ממש ממש ממש ישן ... הכי חדש הוא

SABERTOOTH X79 4801

http://www.asus.com/Motherboards/SABERTOOTH_X79/HelpDesk_Download/

DRIVE&TOOLS

תבחר את מערכת ההפעלה ואז תכנס לביוס

JJ יסביר לך הכל

חחח תהיה בריא זה של דוד שלי המחשב כפי שציינתי לעיל ואני תיארתי לעצמי בגלל שלא יכול להיות שהלוח לא מזהה לו את הכרטיס אלא אם כן הביוס ישן, הסיומת של בקובץ SABERTOOTH-X79--4701.cap צריך לשנות את שם הקובץ או ככה להעתיק לדיסק און קי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...