לוח אם לא מזהה את כרטיס מסך GTX 980 - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם לא מזהה את כרטיס מסך GTX 980

bbking

Recommended Posts

???? איך יעדכן ?

פוסט שלא נגמר אז אין מסך - ואין גם תפריטים בביוס כי אין ביוס !!

הוא מתעלם משאלותי על הביפים, אז שיהיה לו בהצלחה.

אני משתדל לא להתעלם מאף אחד

שאני מחבר את הכרטיס מסך החדש, הצג לא מראה כלום ויש 2 ביפים קצרים

מה הלאה אח שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה צריך להחליט אם יש 2 ביפים או שלושה (כמו שציינת בתחילת הדיון !)

ככל הזכור לי אין בלוח הזה 2 ביפים.

תכניס את הכרטיס הישן ותבדוק מה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להחליט אם יש 2 ביפים או שלושה (כמו שציינת בתחילת הדיון !)

ככל הזכור לי אין בלוח הזה 2 ביפים.

תכניס את הכרטיס הישן ותבדוק מה קורה.

סליחה 3 ביפים, שמתי כרטיס ישן והצג נדלק בלי בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@bbking

טוב, אז יש לך מחשב עובד ואתה רוצה לעדכן את הביוס עבורו. בד"כ יש 2 או 3 אפשרויות לעדכן את הביוס, אז פשוט תקרא בחוברת של הלוח איזה אפשרויות יש ותבחר את המתאימה ביותר. לדעתי הכי פשוט יהיה לעדכן את הביוס בעזרת תכונת ה USB BIOS Flashback (ראה עמוד 2-43 בחוברת הלוח), אבל אתה גם יכול לעדכן דרך הביוס בעזרת תכונת ה EZ Flash 2 או דרך מערכת ההפעלה עם תוכנת ה Update (כל זה רשום בחוברת הלוח בעמוד 3-37 בסעיף 3.10). אם אתה לא מבין משהו בהוראות, אז פשוט תשאל, אבל זה לא אמור להיות מסובך במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

מה שאני לא מבין, שאני רוצה להוריד את הגרסא העדכנית של הביוס הוא מביא לי קובץ בפורמט CAP ובפורמט הזה הביוס לא מזהה לי אותו ושהקובץ הוא כל בפורמט ROM הביוס מזהה אותו מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

???? איך יעדכן ?

פוסט שלא נגמר אז אין מסך - ואין גם תפריטים בביוס כי אין ביוס !!

הוא מתעלם משאלותי על הביפים, אז שיהיה לו בהצלחה.

קרו כמה דברים באשכול מאז שהלכת.

תודה

מה שאני לא מבין, שאני רוצה להוריד את הגרסא העדכנית של הביוס הוא מביא לי קובץ בפורמט CAP ובפורמט הזה הביוס לא מזהה לי אותו ושהקובץ הוא כל בפורמט ROM הביוס מזהה אותו מה עושים?

בדף ההורדה, תחת Utilities יש כלי בשם SABERTOOTH-X79-CAP-Converter שאתה צריך להתקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מסתבך, אולי יהיה פשוט יותר עבורך לעדכן את הביוס דרך מערכת ההפעלה - פשוט תתקין את תוכנת ה Update והיא תעשה את כל העבודה בשבילך - גם תוריד את קובץ הביוס מהאינטרנט וגם תעדכן את הביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרו כמה דברים באשכול מאז שהלכת.

בדף ההורדה, תחת Utilities יש כלי בשם SABERTOOTH-X79-CAP-Converter שאתה צריך להתקין.

שאני מתקין אותו מה אני עושה אח"כ? מוריד את הגירסא העדכנית של הביוס בפורמט CAP ואז הוא יזהה לי אותו בדיסק און קי?

***הסתדרתי***

רב תודות לכל מי שעזר לי

אז ככה

ZiggyMan (פשוט הוא נגע בנקודה שהייתי צריך- כולכם תותחים שלא תטעו לרגע חלילה) הדריך אותי מאיפה להוריד את הקובץ SABERTOOTH-X79-CAP-Converter הורדתי אותו (אחרי שאתה מתקין את הקובץ הזה הוא בעצם מזהה לך את קבצי הCAP) ואח"כ התקנתי דרך הביוס ואח"כ הורדתי את הכלי האחרון של הביוס ושהתקנתי המחשב עשה ריסט שמתי את הכרטיס החדש והוא זיהה לי אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...