האם אתר הפיראטים הגדול בעולם הושבת לתמיד? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתר הפיראטים הגדול בעולם הושבת לתמיד?

SilentBob

Recommended Posts

The Pirate Bay, מעוזם הבינלאומי של הפיראטים וחובבי הטורנטים, הושבת בעקבות פשיטה נרחבת של משטרת שבדיה - וכרגע לא ברור האם אי פעם יחזור לרשת

לכתבה: http://hwzone.co.il/%d7%94%d7%90%d7%9d-%d7%90%d7%aa%d7%a8-%d7%94%d7%a4%d7%99%d7%a8%d7%90%d7%98%d7%99%d7%9d-%d7%94%d7%92%d7%93%d7%95%d7%9c-%d7%91%d7%a2%d7%95%d7%9c%d7%9d-%d7%94%d7%95%d7%a9%d7%91%d7%aa-%d7%9c%d7%aa%d7%9e/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ראויה לציון העובדה שבאתר זה - בשונה מהרבה אתרי מחשבים - מתייחסים לעבריינים אלו בהסתייגות ולא בהערצה תמוהה. כך צריך.

ולא, אני לא מתכוון בסרקזם אלא ברצינות גמורה.

למרות שיש לא מעט אנשים שמורידים או צופים בסרטים וכו' באופן לא חוקי, הרי שברור שאין לעודד או לברך בריש גלי בעניין שהוא עבריינות מוחלטת. באותה מידה למשל שאנו מסתייגים מנהגים מופרעים למרות שלא כולם מצייתים לחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://blog.brokep.com/2014/12/09/the-pirate-bay-down-forever/

לפחות אחד מהמייסדים של האתר אומר שמבחינתו עדיף שהאתר לא יחזור והאמת הטענות שהוא מעלה נכונות. גם אני מקווה שהסגירה של האתר הזה תגלה סוף סוף חדשנות בתחום ושתף של אתרים / טכנולוגיות שאי אפשר יהיה להפיל אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהסתכלות על העבר רואים שכל סגירה של כזו מקימה עליך מפלצת גדולה פי כמה.

מחזק.

כשסגרו את נפסטר וסולסיק התחילו ההורדות המבוזרות דרך שרת מרכזי, קאזה, eDonkey, DC וכו', אחרי אלו התחילו הטורנטים המבוזרים לגמרי (אחחח, דמונואיד) ולאחר אפיזודה חולפת של הורדות מאות קבצים של מאה מגהבייט משרתי רפידשר ודומיו חזרנו לטורנטים באהבה.

יש מצב שתוכנת הPopcorn Time היא העתיד הקרוב, דרך הטורנט. זו גם דרך לא רעה להתחיל לבנות מודל הזרמה חוקי תמורת תשלום.

מקווה שמישהו שם בהוליווד ירים את הכפפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראויה לציון העובדה שבאתר זה - בשונה מהרבה אתרי מחשבים - מתייחסים לעבריינים אלו בהסתייגות ולא בהערצה תמוהה. כך צריך.

ולא, אני לא מתכוון בסרקזם אלא ברצינות גמורה.

למרות שיש לא מעט אנשים שמורידים או צופים בסרטים וכו' באופן לא חוקי, הרי שברור שאין לעודד או לברך בריש גלי בעניין שהוא עבריינות מוחלטת. באותה מידה למשל שאנו מסתייגים מנהגים מופרעים למרות שלא כולם מצייתים לחוק.

תראה, אני בנאדם שלרוב קונה מוצרים דיגיטליים.

אבל. לפחות בעולם הגיימינג, מה שקרה השנה זה פשוט לא נסלח. חברות ה-Publishers עשו הכל כדי להוציא את המשחקים שלהן למועד החגים, ה-18 בנובמבר, וכ-ל משחק יצא לא מוכן.

למה אנשים צריכים לשלם על מוצרים לא אפויים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...