האם אתר הפיראטים הגדול בעולם הושבת לתמיד? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתר הפיראטים הגדול בעולם הושבת לתמיד?

SilentBob

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הכותרת דיי מטעה פה.

האתר הוא לא יותר ממנוע חיפוש (שיש עוד כל כך רבים חוץ ממנו) לטראקרים ציבוריים.

ההבדל היחיד שהוא היה סוג של אתר ייצוגי לאידאלוגיה של כמה אנשים והוא כבר נסגר ונפתח מחדש הרבה פעמים בעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני רואה שגם מנהלים פה (ובדיונים אחרים) מדברים על תוכנות ואתרים לא חוקיים... אז מה התחליף לאתר פומבי שמספק גישה טובה לטורנטים כיום ?

ד"א את TPB סגרו בגלל פשיטה פעמיים, ב 2006 וב 2014. חוץ מזה הוא אכן עבר כמה ידיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק tpb ו kickass לטרקרים ציבוריים?

kickass מצוין. הם בנו בו כמה תכונות מתבקשות שחסרים ב tpb אשר כבר שנים לא התעדכן.

אבל קצת מעצבן שחייבים להיכנס להורדה כדי להתחיל אותה. אין magnet link \ .torrent בתוצאות החיפוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודאי שיש TORRENT/MAGNET לינק להורדה בתוצאות החיפוש.

הם לא קיימים אולי רק בדף הראשי של האתר בו יש טורנטים אחרונים לפי קטגוריות.

יש עוד אתרי טורנטים פומביים סבירים, אבל KAT לדעתי מספר אחת כבר המון שנים.

לא רואה צורך באתרים אחרים באופן כללי.

TPB היה מבחינתי אלטרנטיבה לחיפוש במקרה שאני לא מוצא בדיוק את מה שאני רוצה או שיש לי ספקות לגבי העניין.

TORRENTZ.EU הוא אתר טורנטים שמועיל כשאין מספיק מקורות להורדה לקובץ בשביל לקבל מהירות סבירה, או אפילו כדי לסיים את ההורדה.

הוא נותן רשימה של טראקרים בפורמט נוח להוספה לתוכנת הטורנט, וכך מאפשר להגדיל את מספר המקורות לאותה ההורדה.

כדי למצוא טורנט תואם אפשר לשים בחיפוש את הHASH שלו.

אבל מעבר לזה הוא לא ממש אתר שימושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק.

כשסגרו את נפסטר וסולסיק התחילו ההורדות המבוזרות דרך שרת מרכזי, קאזה, eDonkey, DC וכו', אחרי אלו התחילו הטורנטים המבוזרים לגמרי (אחחח, דמונואיד) ולאחר אפיזודה חולפת של הורדות מאות קבצים של מאה מגהבייט משרתי רפידשר ודומיו חזרנו לטורנטים באהבה.

הבאסה זה שנפסטר היה יעודי למוזיקה, ועד היום אין ממש פיתרון נוח שהחליף אותו.

כן, אפשר להוריד אלבומים שלמים בטורנטים בלי שום בעיה. אבל נניח שאני רוצה רק שיר בודד, לפעמים כזה שעדיין לא יצא בכלל כחלק מאלבום? זה כבר יותר בעייתי.

אז יש את יוטיוב, אבל איכות הסאונד שלו היא לא חד משמעית (אפשר לשמור מתוכו קובץ אבל לא ברור כמה קידודים-חוזרים זה עובר בדרך, מה הביטרייט המקורי ועד כמה האיכות נפגעת).

וכן, אפשר לחפש בגוגל את שם השיר + ולמצוא כל מיני הורדות בכל מיני אתרים.

אבל פלטפורמה מסודרת ונוחה כמו שהיתה נפסטר (ואפילו קאזה/אימיול) להורדת קבצים בודדים - כבר לא כלכך קיימת...

דרך אגב לגבי הדיון המקורי שמתנהל פה, אני לא מבין למה בכלל אכפת לאנשים מאתר כזה או אחר.

מלבד האתרים הסגורים, את הטורנטים הציבוריים אפשר למצוא פשוט ב"אתר הטורנטים הגדול בעולם" - גוגל.

חיפוש של מה שאתם מחפשים + , וכל העמוד הראשון מתמלא בתוצאות רלוונטיות.

למי אכפת מ-TPB ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...