תעשו טובה כשאתם הולכים לקלפי במרץ 2015... - עמוד 54 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעשו טובה כשאתם הולכים לקלפי במרץ 2015...

Born2Kill

Recommended Posts

אתה פשוט בדיחה פסיכופטית מהלכת. אתה מספק פה אחלה חומר למחקר פסיכולוגי.

מכל הרזומה המרשים של עמוס ידלין לקחת חצי פסקה שם נכתב על טעות שעשה במהלך אימון. טעות שעליה הוא לקח אחריות ושילם מחיר.

אני לא אתחיל לרשום פה מי הוא עמוס ידלין, אבל אני משום מה, באמת לא מבין למה נוטה לסמוך עליו יותר מעליך באם מפלגת העבודה מסוכנת לעתיד המדינה. באמת לא מבין למה אני חושב ככה הוא כולה היה ראש אמ"ן אתה בטח מבין יותר ממנו ואני בכל זאת סומך עליו. טיפש שכמותי.

גם אם עמוס ידלין לא היה ברשימה שלהם אני משום מה בטוח שאין סכנה לעתיד המדינה אם העבודה תיבחר, אין סכנה להמנון, אין סכנה לצה"ל, ואין סכנה ליום הזיכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 829
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אני לא מופתע מכלום, למה אפשר לצפות מפאנט קיצוני כמוך.

פנאט, אתה אומר? ואת זה אתה אומר בתור מי שמתעקש (ממש מתעקש!!! בכוח!!!) לא להריח את החרא של אלו שהוא רוצה להכניס לממשלה? רק על הצביעות הזו לבדה צריך לשבור לך את הפרצוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כי בליכוד אין חרא. אין שם אמירות אומללות וכולם שם גאונים בוגרי תואר שני. ברור.

אני מעדיף את סתיו שפיר בכל יום על מירי רגב.

אני לא מחבב את שתיהן אבל אם אני צריך לבחור זו הבחירה שלי.

אתה מוזמן לבוא לשבור לי את הפרצוף. שלח הודעה לפרטי ותקבל כתובת יחתיכת דביל פסיכופת.

יאללה פרשתי. כנראה שזו הייתה המטרה שלך להשאר פה עם קהל הפנאטים שלך להטיף להם ולתכנן תוכניות איך להשתלט על העולם. תעשו חיים אני סיימתי עם להאכיל טרולים פסיכופטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכל הרזומה המרשים של עמוס ידלין לקחת חצי פסקה שם נכתב על טעות שעשה במהלך אימון.

מעניין, בשנות הסדיר והמילואים שלי (אם כי מדובר בתקופה קצרה בהרבה מזו של ידלין) מעולם לא יריתי בטעות בחברי ליחידה. כנראה שמשהו מאוד לא בסדר איתי. אגב, אתה אומר את זה כאילו היה מדובר בטעות קטנה, כשבפועל הוא התחיל "תרגיל" עם מטוס חמוש בטילי אמת חמושים גם הם. הדבר שקול להעברת תרגיל דו"ץ כשהנשק עם מחסנית בהכנס וכדור בקנה. זה נכנס לקטגוריה של "רשלנות פושעת", לא "טעות". קצין צעיר שהיה עושה כך היה לכל הפחות עף מהתפקיד, יושב בכלא, ולעולם לא מתקרב יותר לתפקידים שדורשים אחריות דומה. למיוחסים מחיל האוויר יש כנראה נהלים אחרים.

טעות שעליה הוא לקח אחריות

תגיד לי, כשיורים במישהו בטעות, איך *לא* לוקחים על זה אחריות? היה לו מישהו אחר להאשים? אז הוא ביקש לסיים את תפקידו כמפקד טייסת, אז מה? זו לקיחת אחריות על רשלנות פושעת שכמעט הרגה טייס אחר והשביתה מטוס של כמה עשרות מליונים?

ושילם מחיר.

תגיד לי, טיפה של שכל עוד נותרה לך, או שהשמאלנות אכלה לך הכל? איזה מחיר? זמן קצר אחרי הארוע, שלהזכירך כלל ירי חי שלו על מטוס אחר מהמבנה במהלך אימון קרב אוויר, הוא מונה ל.. ראש ענף אימוני קרב! והבנאדם המשיך להתקדם עד לתפקיד ראש אמ"ן! זה מחיר?

ופרט לכל זה, מדובר באדם זחוח באופן קיצוני, שאף התבטא בעבר בגנות כישוריהם (הכלליים) של חיילי המילואים שתופסים משימות בט"ש: "לא כל החיילים דוקטורים, ואם היו להם כישורים טובים, הם היו במקומות אחרים".

וכל זה אפילו לא משנה, כשמדובר באדם שתומך בהתנתקות וטוען שהיא היתה צעד חיובי שבוצע טוב.

אבל אתה יודע מה - אתה מוזמן לכבות את השכל שלך ולסמוך בעיניים עצומות על כל מינוי פוליטי בצמרת צה"ל - להזכירך, הוא מונה לראש אמ"ן מבלי שאי פעם לפני כן עשה משהו בתחום המודיעין (אם לא לכלול את תפקידו הקודם כנספח צבאי בארה"ב, תפקיד שגם אותו אמור למלא איש מודיעין מובהק ולא אחד כמו ידלין - מינוי של ממשלת קדימה)... אבל לא יעשה אחד כמו חלוץ (שגם כן פנה לקדימה לאחר שחרורו) בשביל חבר מהחיל? אז מה שהוא היה ראש אמ"ן בזמן מלחמת לבנון השניה, בה מבחינת המודיעין החיזבאללה תפס את לחלוטין עם המכנסיים למטה?

האמור לעיל, כמובן, נאמר בהסתייגות: מותר לסמוך בעיניים עצומות רק על מינויים פוליטיים שנעשו בידי השמאל. אם המינוי נעשה בידי ממשלת ימין, אז כמובן שהמינוי הוא פוליטי, וכמובן שאין לסמוך על מקצועיותו של האדם.

לשממית יש יותר שכל מלשמאלני הממוצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"קיצוני" הבית היהודי שואפים לקדם את מה שטוב (לראייתם) לישראל, ולעזאזל כל השאר. אני מציע לך לקנות מילון, מר ליאור, אם זה לא נראה לך כמו ציונות.

ולגבי האליפות בהסתה, לאור מה שעושה התקשורת לכל המפלגות שנמצאות ימינה מהעבודה-מרץ, הייתי אומר שהעניין סגור מזמן. רק אלוף אמיתי יכול לקחת אמירה לפיה "מנכ"ל שעובדיו נאלצים להתאגד בשביל להלחם על זכויותיהם הוא מנכ"ל שנכשל", כפי שאמר בנט, לכתבה לפיה בנט הוא נוגש עבדים קפיטליסט שמתנגד לוועדי עובדים, כפי שזו פורסמה עכשיו, ורק אלוף אמיתי יכול לפרסם כתבה תחת הכותרת "מס' 9 ברשימה של בנט נעצר בעבר ע"י השב"כ", כשרק עמוק בגוף הכתבה הקוראים מתוודעים לכך שמדובר היה בעצם על מעצר שווא ללא עילה אמיתית, מבלי שהוגש כתב אישום כלשהו, במהלך תקופת ההתנתקות - בגלל שחשדו שהוא *עלול* לקחת חלק בהפגנות נגד ההתנתקות, הפגנות שנועדו לתת קול לטענה ההזויה לפיה ההתנתקות תוביל לשלטון חמאס וטילים על כל . איך אחרי דברים כאלו לשמאל עוד יש את החוצפה ועזות המצח לדבר על הסתה?

אין גבול לחלאתיותו של השמאל. פשוט אין.

- - - תגובה אוחדה: - - -

עריכה:

רוג'ר, מי זה בתמונה עם שפיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוסלמי שלמד עימה באנגליה. לא ברור טיב היחסים.

רואים שסתיו שפיר היא אישה נאורה ללא בעיה להתחשב ברגשות הדתיים, ובאינטימיות.

http://rotter.net/forum/gil/26388.shtml

שפיר. בכתה כי שרו את התקווה

חברת הכנסת מטעם העבודה, שהייתה ממובילי המחאה החברתית, התנגדה לשירת התקווה בטענה כי מדובר בשיר גזעני כך חושף ספר חדש חברה היום לסיעת העבודה, איציק שמולי, התנה את השתתפות הסטודנטים בהפגנה בהנפת הדגל ובשירת התקווה

▪ ▪ ▪

ח"כ סתיו שפיר, שהייתה ממובילי המחאה החברתית לפני כשנתיים, טענה אז כי ההמנון הלאומי של הוא גזעני. כך העידה פעילת שמאל שדבריה מצוטטים בספר חדש שיצא לאחרונה לאור.

בספר 'רוטשילד - כרוניקה של מחאה' משרטט העיתונאי אשר שכטר את התפתחות המחאה מתחילתה ועד להפגנות מאות האלפים.

בין הראיונות הרבים שעשה לצורך כתיבת הספר היה גם ראיון עם שרון שחף, שהייתה היועצת האסטרטגית של פעילי המחאה.

"אני אשת חד"ש. אני לא שרה את התקווה. אני עומדת, לא שרה. אבל לא הזיז לי שישירו את זה בהפגנה. הסטודנטים דרשו את זה כמה שעות לפני ההפגנה וסתיו התחילה לבכות ולומר שזה שיר גזעני. ממש כעסתי. אמרתי לה מה, את חושבת שאת יותר שמאלנית ממני שאת בוכה? אני לא יודעת שיש ערבים בקהל?".

הוויכוח בנושא שירת ההמנון בין מובילי המחאה החל לאחר שאיציק שמולי, אז יו"ר ועדי הסטודנטים והיום חברה של שפיר לסיעת העבודה בכנסת, התנה את השתתפות הסטודנטים בהפגנה בהנפת דגל ובשירת ההמנון בסופה של ההפגנה.

"שעות לפני ההפגנה התרחש מאחורי הקלעים ויכוח שהכתיב במידה רבה את אופיה וכמעט פגע במידת ההצלחה שלה. שמולי, שהפעם הורשה לנאום בעצרת המרכזית, הטיל אולטימטום: ללא דגל ושירת התקווה בסוף העצרת, הסטודנטים לא משתתפים. הדבר הוביל לויכוח עצום, בעיקר בין שמולי לסתיו שפיר, שלקחה את העניין ללב ואיימה לפרוש. "לא הייתה לי בעיה עם הדגל, הייתה לי בעיה עם התקווה", היא אומרת. "לא כל אזרחי המדינה יהודים", לשון הספר.

במקום השני במחנה הפוסט ציוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתפקדי מפלגת העבודה בחרו מתמודדים רבים פוסט ציונים מוצהרים לראשות הרשימה. (ובטוח שיש עוד שעדיין לא יצאו מהארון)

זאת אומרת שהשמאל הפוסט ציוני התפקד בהמוניו למפלגת העבודה על מנת לשלוט בה, והצליח. (ומומן בענק ע"י גורמים זרים)

קרה כאן משהו היסטורי.

פרקש וליאור, איך אפשר להכחיש שמפלגת העבודה הפכה למפלגה פוסט ציונית בהתחשב בעובדות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מפלגת העבודה לא מתרסקת באופן מוחלט בבחירות האלו, מה שאני לא מאמין כרגע שיקרה, מדינת גמורה. פשוט גמורה. וזה יגיע לנו, כי זה יגיד שחלק גדול מהעם תומך בסוף המדינה או טיפש מכדי להבין למי הוא מצביע, ושלא השכלנו לגדוע את הסרטן באיבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מפלגת העבודה לא מתרסקת באופן מוחלט בבחירות האלו, מה שאני לא מאמין כרגע שיקרה, מדינת גמורה. פשוט גמורה. וזה יגיע לנו, כי זה יגיד שחלק גדול מהעם תומך בסוף המדינה או טיפש מכדי להבין למי הוא מצביע, ושלא השכלנו לגדוע את הסרטן באיבו.

מה אני אגיד לך... עכשיו מדינת המיליונרים שלנו נמצאת בשיאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...