עזרה בחירת מעבד Intel Core 2 Quad - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בחירת מעבד Intel Core 2 Quad

haim855

Recommended Posts

השוואה בין ה E8400, ה Q6600, ה Q9400 וה Q9550:

http://ark.intel.com/compare/35365,33910,29765,33924

א. ה Q6600 הוא הנחות משלושת מרובעי הליבה הנ"ל, וה Q9550 הוא ה"עוצמתי" ביותר מבינהם.

ב. מבחינת ביצועי ליבה בודדת, ה E8400 כנראה יהיה עדיף כי הוא עובד בתדר של 3GHz וה Q9550 עובד בתדר של 2.83GHz.

ג. ה Q9400 קצת יותר חלש מה Q9550 (תדר נמוך בכ 200MHz וחצי מכמות ה L2).

ד. ה Q6600 עושה שימוש בתהליך ייצור של 65nm בעוד שאר המעבדים - בתהליך של 45nm, מה שאומר שהוא כנראה יהיה חם יותר (ה TDP שלו גדול יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דברנו הרבה..למדתי הרבה..החלטתי שאני לא קונה..בסוף זה עדיין לא ישפר תמצב..פיפא ממש הגזימה בדרישות אחכה קצת אקנה מעבד כבר סדרה חדשה כמו I5 לוח אם וזכרונות..אספק בארדיסק 1 טרה שלי שהוא חדש בכרטיס מסך אולי גם ב 7PRO עם יתאים ככה נחסוך ונביא מחשב די חזק..

ראיתי בפורום של ea sport שגם מעבד Q6600 לא עובד טוב עבור המישחק :

http://answers.ea.com/t5/FIFA-15/EA-RESPONSE-NEEDED-PC-FIFA-15-unplayable-lags-stutters-audio/td-p/3581607

Hi,

I'm encountering some issues with FIFA 15, when I start a new match its starting to lag, loop sounds and it feels like the game is playing VERY slow. No matter what i try changing the grahpic settings to its lowest, the same lag shows up. FIFA 14 was running smoothly and also Titanfall runs without any probems. So, I can't imagine that this has anything to do with my hardware. Also i have read other posts about lag issues with some rigs that are much better than mine. My question is: Will I be able to play FIFA 15 lag-free? I don't care if the graphic settings are at its highest, I just want to play a game I like. I hope there will be a update that will fix this problem.

My rig:

Core 2 Quad Q6600 2.4GHz

MSI GeForce GTX 750Ti 2GB

8 GB RAM

WIN 7 64

ציטוט: אז Q9550 בטח לא יתן מענה גם עדיין יש תקיעות כמו שהוא רושם שדרן וכל זה

בכל מיקרה תודה למדתי מכם הרבה..

מצאתי עוד אחד:

09-25-2014 02:07 PM I have the same problem.

My machine:

i7-860

gtx760

16gb memory

win7 64

Except my cpu is a little low (which still meets the min requirement) my other config are good.

I can run fifa14 at highest setting smoothly. Why in 15 the performance dramatically drops?

I believe this is an issue on EA side, not player's. Hope there is a patch or some kind of solution

עם הוא מתלונן I7 כרטיס מסך חזק ומעבד וכו' אז כבר פה אני חושד לא צריך מחשב חח צריך מכונת מלחמה!

או שיש בעיה בפיפא זה מוגזם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע מניסיון שi5 750 מריץ את הפיפא בלי בעיה אז i7 8XX צריך להיות אותו הדבר.

Q6600 אולי לא מריץ טוב על סטוק אבל אני די בטוח שעם OC ל3GHZ הוא יריץ בצורה סבירה.

אני חושב שכדאי שתשיג Q6600 ותעשה לו - אין לך מה להפסיד , את המעבד הישן תצליח למכור ב100-50 ש''ח והמעבד החדש רק יעזור לך בעתיד כשתרצה למכור את השילוש שלך.

דרך אגב, מערכת win8.1 מנצלת את החומרה יותר טוב מwin 7 כך שאם תקנה כבר Q6600 אני ממליץ לשדרג.

נ.ב

יש לזכור שהמשחק עם המנוע החדש הוא באמת כבד מאוד - לוקח לי אחוזי שימוש נכבדים מה-2500k , אפילו יותר גבוהים מאשר Shadow Of Mordor

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע מניסיון שi5 750 מריץ את הפיפא בלי בעיה אז i7 8XX צריך להיות אותו הדבר.

Q6600 אולי לא מריץ טוב על סטוק אבל אני די בטוח שעם OC ל3GHZ הוא יריץ בצורה סבירה.

אני חושב שכדאי שתשיג Q6600 ותעשה לו אוברקלוק - אין לך מה להפסיד , את המעבד הישן תצליח למכור ב100-50 ש''ח והמעבד החדש רק יעזור לך בעתיד כשתרצה למכור את השילוש שלך.

דרך אגב, מערכת win8.1 מנצלת את החומרה יותר טוב מwin 7 כך שאם תקנה כבר Q6600 אני ממליץ לשדרג.

נ.ב

יש לזכור שהמשחק עם המנוע החדש הוא באמת כבד מאוד - לוקח לי אחוזי שימוש נכבדים מה-2500k , אפילו יותר גבוהים מאשר Shadow Of Mordor

ניראה לי אני אקנה מחשב חדש וזהו..איך המעבד הזה Intel i5-4590 3.3 GHz 3.7Ghz Turbo LGA1150 Tray 945 שח

לוח אם

Asus B85M-G for 1150 295שח

Kingston 4GB 1600 HYPER X BLUE כפול 2 428שח

pro 7 מתאים לסוקט 1150? חושב שכן אז נשאיר אותו הוא די מצב מעולה!

ארדיסק חדש לפני חצי שנה עלה איזה 650 שקל ראיתי בזאפ נשאיר גם

וכרטיס מסך GTX560TI מספיק לא ?

ויש לי ספק enermax 500W יפסק או לקנות ספק?

נבחר מארז פשוט וזהו

קיצר כל זה מחשב סבבה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם באמת החלטת ללכת על מחשב חדש תפתח תרד בפורום מפרטי מחשב ותענה על השאלון שבסטיקי

תכלס אני עוקב כבר כמה זמן אחרי השירשור הנ"ל ואני פשוט לא מבין אותך ... אתה משחק רק ? תקנה כבר קונסולה וזהו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם באמת החלטת ללכת על מחשב חדש תפתח תרד בפורום מפרטי מחשב ותענה על השאלון שבסטיקי

תכלס אני עוקב כבר כמה זמן אחרי השירשור הנ"ל ואני פשוט לא מבין אותך ... אתה משחק רק ? תקנה כבר קונסולה וזהו ...

וואלה אתה קובע לי מה מה לקנות יפה לך..תעקוב עוד זה בסדר תגובות מימך אני לא צריך..

אני משחק עוד משחקים עם כבר שאלת מזה משנה לך?

אני לא אוהב עניתי לך?

אני מחפש להשתדרג וזהו ..שואל שאלות כדי לדעת ולהבין זה מפריע לך? בסופו של דבר אני בתקווה לעשות תדבר הנכון לומד מטעיות של פזיזות בעבר ..אז עכשיו התחשק לי להשתדרג במחשב:smiley-computer012:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחפש להשתדרג וזהו ..שואל שאלות כדי לדעת ולהבין זה מפריע לך? בסופו של דבר אני בתקווה לעשות תדבר הנכון לומד מטעיות של פזיזות בעבר ..אז עכשיו התחשק לי להשתדרג במחשב

כמו שהוא אמר - אם החלטת שאתה בכל זאת רוצה מחשב חדש - תפתח דיון חדש בפורום מפרטים. שם מקומו, ושם יש הכי הרבה אנשים שיעזרו לך ללמוד מטעויות של פזיזות בעבר. :)

כל הדיון הזה דיברת רק על , אז השאלה האם אתה משחק רק היא מתבקשת. לא צריך להיעלב מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג מה עובר עליך אבל המלצה שלי אליך שתפסיק להפגע כל כך קשה ממה שאומרים לך ... לא מבין מה גרם לך להיות כל כך שלילי מהתגובה שלי ..

בכל אופן לא מנסה לפגוע בך אלא לעזור לך לעשות את הבחירה הטובה ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה560TI בהחלט מספיק וגם הספק.

Freezer 7 Pro בגרסה הראשונה (מה שיש לך לפי גיל המחשב) מתאים אך ורק לסוקט 775 , הגרסה השניה REV 2 מתאים גם ל1150 - יש צורך בקירור למעבד.

הייתי יורד קצת במעבד ומחליף זכרונות לזכרונות עדיפים שלא דורשים 1.65V בשביל 1600 , הספק יספיק

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Core i5-4590 3.3 GHz 3.7Ghz Turbo LGA1150 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪952

קירור למעבד:

Arctic Cooling Alpine 11 Rev. 2

כמות: 1 - מחיר: ₪58

לוח אם:

Asus B85M-G for 1150

כמות: 1 - מחיר: ₪295

זיכרון:

Hynix Original 4GB DDR3 1600 - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 2 - מחיר: ₪180

סה"כ: ₪1665

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית. ההרכבה, משלוח ואיסוף במקרה של תקלה חינם.

תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 1632 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/fml2szgu

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה560TI בהחלט מספיק וגם הספק. Freezer 7 Pro בגרסה הראשונה (מה שיש לך לפי גיל המחשב) מתאים אך ורק לסוקט 775 , הגרסה השניה REV 2 מתאים גם ל1150 - יש צורך בקירור למעבד. הייתי יורד קצת במעבד ומחליף זכרונות לזכרונות עדיפים שלא דורשים 1.65V בשביל 1600 , הספק יספיק מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל מעבד: Intel Core i5-4590 3.3 GHz 3.7Ghz Turbo LGA1150 Tray כמות: 1 - מחיר: ₪952 קירור למעבד: Arctic Cooling Alpine 11 Rev. 2 כמות: 1 - מחיר: ₪58 לוח אם: Asus B85M-G for 1150 כמות: 1 - מחיר: ₪295 זיכרון: Hynix Original 4GB DDR3 1600 - בקניית מחשב חדש בלבד כמות: 2 - מחיר: ₪180 סה"כ: ₪1665 המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית. ההרכבה, משלוח ואיסוף במקרה של תקלה חינם. תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 1632 ₪ http://www.tms.co.il/preview/spec/fml2szgu

הזכרונות סתם היו נראים לי באותו רגע לעין..האמת שבTMS יש הכל כיד המלך במחבר לוחות אם מעבדים וכו' בזכרונות ממש דגמים מאטים וגם ניראים בתמונה כאילו משומשים חחח מה שאין בKSP יש זכרונות בשפע אמרתי אולי תזכרונות ניקנה משם..

לדוגמא:

זיכרון למחשב G.Skill Aegis 2x4GB 1600Mhz PC3-12800 Kit CL11-11-11-28

G.Skill Aegis Ultra low voltage 2x4GB 1600Mhz PC3-12800 Kit CL11-11-11-28

לוחות אם ישר קופצים ל 450+ בksp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני הזכרונות שהצעת זהים לחלוטין מבחינת ביצועים לזיכרון שננתי לך - כולם 1600 עם תזמונים של 11-11-11

דרך אגב , היא היצרנית השניה הכי גדולה של וחלק גדול מהזכרונות של gskill\corsair\וכו' מגיעים בפנים עם צ'יפים שhynix ייצרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...