המדריך להרכבת המחשב שיהרוג את הקונסולה - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המדריך להרכבת המחשב שיהרוג את הקונסולה

djelectric

Recommended Posts

אני לא בטוח שאני מבין...

אני רוצה לקנות בקר PS4 (או דמוי בקר PS4) שיוכל להתחבר אלחוטית ל- (נניח ב-USB כמו עכבר אלחוטי, או דרך ה-WIFI, או בכל דרך אחרת).

והשאלה השנייה היא האם המשחקים השונים תומכים בבקר כזה? כלומר, אני מניח שמשחק ל- צריך לכלול תמיכה בבקר כזה, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי, נניח שאני קונה את הבקר הזה:

http://www.ivory.co.il/catalog.php?id=12447

איך אני מחבר אותו למחשב?

עריכה:

אני מבין שהבקר עובד בבלוטות'. כלומר, כדי שהוא יתחבר למחשב אני צריך לקנות איזה מתאם בלוטות' למחשב.

מעבר לכך, ממה שאני רואה, אין לו דרייברים תואמים, וצריך להשתמש בדרייברים של כתחליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתרון נוסף למחשב: הרבה חלקים נשארים לכן לא צריך לקנות מחשב חדש ניתן לשדרג , לדוגמא אני קניתי מעבד 3770K+לוח אם Z77 ושאר החלקים שלי נשארו מהמחשב הקודם שקניתי ב-2009 כך שעלות השדרוג שלי הייתה רק 1500 שקל !!! את המעבד הישן+לוח אם ישן אני שם

במארז ישן שיש לי ועושה מחשב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ורוני, לגבי המשחקים החינמיים אני מניח שאני לא צריך להגיד לך מה אתה מקבל כשאתה נרשם לסטים ואוריג'ין, בחינם.
לא יודע אם לקרוא לזה לגמרי חינמיים בשביל קונסולות כי הם שילמו על שירות למרות שיוצא להם זול יותר מלקנות הכל בנפרד זה בטוח אבל עדיין כמו שכבר אמרת Steam וOrigin :)
תיקון: ב-XBOX אתה מקבל את המשחקים וגם אם אתה לא מנוי עוד לשירות המשחקים יהיו זמינים תמיד.
זמינים תמיד כן, אבל בזמן שלא היית מנוי או שנגמר לך המנוי אתה מפסיד משחקים שלא תוכל לקבל אחר כך ככה שבוא נגיד אם נתנו להם באותו החודש Saints Row The Third ואז אתה עושה מנוי חודש הבא והלאה כבר לא תקבל אותו אלא אם יתנו אותו שוב מתישהו אבל אני לא יודע אם נתנו פעמיים אותו משחק כבר.

בכל מקרה אישית אני גם אוהב אנימות(אפשר לראות לפי תמונת הפרופיל) ולשם שינוי התחילו להביא לSteam את המשחקים של Naruto שהיו רק בקונסולות למרות שהייתי מעוניין גם בOne Piece ועוד שלל אנימות אבל בשלב מסוים אני מאמין שיגיעו אם Naruto הגיע ובOrigin הביאו את Plants Vs Zombies: Garden Warfare למרות שזה לא בדיוק קשור לאנימות וכמובן גם V שהולך להגיע.

יתרון נוסף למחשב: הרבה חלקים נשארים לכן לא צריך לקנות מחשב חדש ניתן לשדרג , לדוגמא אני קניתי מעבד 3770K+לוח אם Z77 ושאר החלקים שלי נשארו מהמחשב הקודם שקניתי ב-2009 כך שעלות השדרוג שלי הייתה רק 1500 שקל !!! את המעבד הישן+לוח אם ישן אני שם

במארז ישן שיש לי ועושה מחשב .

:jafafa:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול אני מסכים עם היתרונות של המחשב ועדיין יש לי כבר שבע שנים והתקלה היחידה שהייתה זה כונן אופטי שהייתי צריך להחליף... ומהקונסולה כל המשפחה נהנית,גם ילדים קטנים והורים מתפעלים את האקס בוקס...

לפי דעתי כשההשוואה היא טכנית אז היא נכונה וטובה,אבל צריך לזכור שהקהל יעד הוא שונה... ואצלי נגיד רב השימוש החזק במחשב זה למשחקים,אבל עדיין להעלות את הערך של המחשב בגלל משחקים זה כל כך שטחי בהתחשב בעובדה שכמעט כל דבר בחיי היום יום מצריך מחשבים אז בתכלס מה שעושה את המחשב לשווה הרבה יותר מהקונסולות זה כל דבר אחר שאפשר לעשות עם מחשב מלבד משחקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, כל הכבוד על המאמר המושקע. :xyxthumbs:

אני באופן אישי, תמיד הייתי ותמיד אהיה שחקן מחשב. מעולם לא הייתה קונסולה בבעלותי, לאורך השנים שיחקתי בקונסולה רק פעמים בודדות. אני משחק מידי פעם כותרים ישנים של ישנות דרך אמולטורים, אבל זהו בערך. אני גם לא רואה את זה משתנה בעתיד.

כל הנקודות לטובת המחשב, כמובן נכונות. מחשב מסוגל לספק גרפיקה יותר טובה וביצועים יותר טובים (כפונקציה של השקעה), מחשב יותר ורסטילי, מחשב הוא משהו שגם ככה לכולם יש, והעלות הכוללת כשמשקללים את מחיר החומרה, המשחקים והתחזוקה לאורף זמן היא לא כל-כך לטובת הקונסולות כמו שזה נראה ממבט ראשון.

עם זאת, יש נקודה אחת חשובה לטובת הקונסולות, שהמאמר והדיון, למרות שלא מתעלמים ממנה, לא נותנים לה את המשקל הדרוש.

קונסולה היא plug-n-play. אתה קונה את הקונסולה, קונה משחק (או מוריד אותו), מחבר לטלוויזיה, וזה פשוט עובד.

במחשב - הסיבוכיות היא גבוהה בסדר גודל. צריך להרכיב מחשב מתאים, להתקין , לתחזק , להתקין משחקים, לתחזק ולתקן חומרה, להתמודד עם תקלות שונות ומשונות של מערכת ההפעלה. כל זה דורש, באופן יחסי - ידע רב וזמן רב.

כמו שנאמר פה - אפשר להתקין מיליון תוכנות צד שלישי שיתנו למחשב ממשק כמו של קונסולה (אחרי כל ההתעסקות הראשונית, כמובן), אפשר לחבר מיליון בקרים שונים שיעבדו יופי (עד שתהיה התנגשות חומרה כזו או אחרת). אפשר להפוך מחשב לכל דבר, אבל זה המון עבודה והמון ידע נדרש. בפורום של פריקים של מחשבים אולי לא מבינים עד כמה, אבל למשתמש ההדיוט זה בלתי-נתפש. ומי שחושב אחרת - פשוט חוטא לאמת.

ורסטיליות ופשטות לעולם מתנגשות ותמיד קיים איזשהו טרייד-אוף. ומהסיבה הזו, מחשב לעולם לא יהרוג את הקונסולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק את מה שQTTP אומר. אנשים שלא מבינים בכל זה יעדיפו לקנות קונסולה ובצדק.

במיוחד עם הטרנד הזה של חנויות מחשבים שאוהבות לדחוף לאנשים מפרטים בכלל לא מאוזנים... אה, מחשב ב3000 שקל? טוב בוא נשים לך מעבד I7 מטורף ולצידו GT630... בקיצור כשזה ככה, אז עדיף כבר PS4 ב2000, גם ככה הרבה מהאנשים שקונים קונסולה, קונים את זה בשביל או משהו בסגנון, ואולי כמה משחקי אקשן מפורסמים.

בן אדם כזה אין לו חשבון בסטים, ואין לו שום כוונה לבזבז את הזמן שלו על לבדוק משחקים חדשים לא מוכרים, לכן הוא גם לא יקנה יותר מדי משחקים לקונסולה החדשה שלו ולא היה חוסך הרבה כסף אם היה משקיע במחשב גימינג.

אגב, המפרט שלכם ב2000 ממש לא טוב מספיק בשביל להתחרות בקונסולה. במיוחד ה4GB ראם שפשוט לא יספיק למשחקים כמו BF4, אפילו לא COD החדשים, במיוחד במולטיפלייר. אז עדיין מחשב גיימינג "זול" יהיה קרוב יותר ל3000 שקל מל2000 שעולה קונסולה, כמו שבעצמכם אמרתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו לא מפרטים לגיימינג באיכות שכופלת את זאת של הקונסולות ב-4 כמו מחשב גיימינג ממוצע. מדובר במחשבים שיציעו איכות שווה או טוב מהם. להגדרות בינוני-נמוך, 4 גיגה-בייט זה בהחלט מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים פשוט לא קוראים את כל הכתבה... או שלא ממש מבינים מה כתוב שם...

מדובר על מחשבים שיתנו את אותה איכות או יעקפו בקצת את האיכות שמקבלים בקונסולות. כמובן (כמו שנאמר בכתבה עצמה) תקרת הביצועים הרבה יותר גבוהה במחשב ותלויה בכמות ההשקעה הכספית.

אנשים צריכים להבין שהיום , מבחינת חומרה, הם מחשבים רגילים שעברו אופטימיזציה לשימוש מאוד ספציפי.

ובגלל שהחומרה שלהם היא קבועה ואחידה אז מפתחות המשחקים מתכננות את המשחק שלהם שיתאים לרמות שהקונסולה מסוגלת להפיק. אבל מה לעשות שהרמות האלה לא הכי גבוהות.

זה שהכל עובד חלק בלי תקיעות וכל זה, זה רק בגלל שהוא תוכנן מראש לעבוד על החומרה הזאת ועבר אופטימיזציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם משחקי המחשב, שהמשחקים בהן מיועדים לשחקן בודד, חוויה פרטית לחלוטין.

הקונסולה באה לענות צורך של ביחד, משחקי ספורט ושיתוף, ואפילו יריות ב-coop על מסך חצוי - משהו שמשום מה EA, וכל יתר החברות מזניחות.

אני נהנה מהמחשב הסלוני שלי מאוד, אבל כשיש עוד אנשים בבית - הקונסולות, לפחות מבחינה תוכנתית, עדיפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יונה בגדול אתה צודק. אבל אני אישית לא אוהב משחקי יריות או אקשן ביחד עם חברים (פיזית באותו מקום, ברשת זה משהו אחר).

כשיש אצלי חברים אני מעדיף משחקי (כדורגל, כדורסל וכו'...), משחקי מירוצי מכוניות או משחקי מכות (כמו injustice או מורטל קומבט וכאלה). ולסוג המשחקים האלה אני מעדיף שלט במקום מקלדת/עכבר.

אז מהבחינה הזאת אין לי בעיה.

להפך, זה יוצא יותר זול מהבחינה הזאת כי אני לא צריך גם מחשב וגם קונסולה או גם מחשב בשבילי וגם מחשב לסלון כשבאים חברים. אני מחבר את המחשב לטלוויזיה בחדר וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי של כתבה :)

תמיד הייתי שחקן מחשב אז אני מעט משוחד, אבל נקודה נוספת היא שחקנים מזדמנים - אנשים שלא יוצא להם הרבה לשחק (כמוני).

העובדה שבמחשב אני יכול לקנות פעם בשנה בערך כמה משחקים במחיר של מנה וחצי פלאפל, ולהתקדם בהם לאיטי לאורך השנה בלי לפגוע בכיס - זה יתרון שהקונסולות לא מסוגלות להציע.

הן אם לא כך היה, מן הסתם לא הייתי משחק, או מגביל את עצמי למשחקים ישנים שכבר יושבים אצלי (כי מי הולך לזרוק 200 שקלים על משחק שהוא הולך לשחק בו 4 שעות בחודש?)

וזה בלי שהזכרתי שהמחשב הוא מחשב לכל דבר והוא משמש אותי לעוד הרבה דברים שהם לא משחקים.

לא יודע לכמה אנשים פה זה רלוונטי, אבל מבחינתי זה פשוט יתרון גדול, שלא לומר מכריע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...