המדריך להרכבת המחשב שיהרוג את הקונסולה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המדריך להרכבת המחשב שיהרוג את הקונסולה

djelectric

Recommended Posts

מאז השקת קונסולות המשחק החדשות עולה רבות השאלה – מה עדיף, קונסולה או מחשב אישי? אנחנו כאן כדי לענות על השאלה, ולנפץ כמה מיתוסים בדרך

לכתבה: http://hwzone.co.il/hardwareguidesthe_ultimate_console_killing_pc_build_guide/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני מעדיף את הPC אבל עדיין יש משחקים שלא הגיעו למחשב ולפעמים עד שמגיעים לוקח המון זמן או בכלל לא ולמרות זאת אני לא יקנה בשביל כמה משחקים בודדים שאני רוצה קונסולה וכמו שshapin אמר זה לסוג לקוחות שונים(dirty console peasants ;) ) .

לגבי שירותי Live והPlayStation Network שכחת להזכיר שמקבלים 2 משחקים כל חודש כל עוד מנויים לשירותים האלו ככה שזה 24 משחקים בשנה ולפעמים יש חודש שחוגגים תקופה מסוימת לשירות אז מקבלים גם משחק שלישי ואז יוצא 25 משחקים לשנה ומשחקים לא רעים בכלל.

:lol:

3705618-download.gif

3705614-6fmbmku.gif

LeGoOIR.jpg

pOqgQxO.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב לציין גם שלמחשב יש עוד כל כך הרבה שימושים מעבר לגיימינג. לכן בד"כ אנשים קונים מחשב בכל מקרה - העלות למחשב לגיימינג כזה נמוכה משמעותית וכוללת רק התאמת המחשב. מארז, ספק, לוח, נשארים אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברושתכם אצטט ואתיחס לתגובות פייסבוק למדריך שעוררו בי צורך בתשובה.

"הבעיה עם אנשי קונסולות שהם אוהבים את ההרגשה של

PLUG N PLAY

עצלנים שמעדיפים לשלם כסף במקום לעשות הכל בעצמם.

אני אומר שיסבלו. בזבמן שהם יושבים עם ה LAST OF US שלהם

אני כבר סיימתי 10 משחקים מחברי היקרים בSKIDROW"

אני לא חושב שתמיד זה המצב, לפעמים פשוט מדובר באנשים עם חוסר ידע טכני או תוכנתי שיסביר להם את הדברים, בדיוק בגלל זה המדריך קיים. למרות שאני מסכים עם מה שאתה רושם, המשפט האחרון די הרס לי את ההתרשמות ממך. אם אכפת לך משוק המחשב האישי, ומיוצרים שהשקיעו זמן ומשאבים, תשקיע. בדיוק בשביל זה משחקי מחשב זולים יותר.

"

לי יש גם וגם מחשב חזק לגיימינג ושניהם מעולים, אני מרגיש ששניהם מביאים לי את אותה החוויה מבחינת גרפיקה... לא ראיתי שום הבדלים ב- AC4 ולא ברוב המשחקים כרגע.. לפחות לא הבדלים משמעותיים. אני אפילו מעדיף את ה- כי במחשב כל משחק שני מגיע עם פורט חרא שמתקנים אותו אחרי חודש (ראו WATCH DOGS).

ועוד דבר- מחשב גיימינג זה עסק י-ק-ר, ואל תהיו ג'וקרים ותגידו שבמחיר של אפשר להביא מחשב גיימינג טוב כי זה שקר... במחיר של ה- מביאים מחשב עגלה."

לא נראה לי שקראת את המדריך. הוא מסביר לפירוט של עד רכיב-רכיב כיצד ניתן לבנות מחשב גיימינג שיהיה טוב ויספק חוויית שימוש כמו של PS4 וגם טובה משל PS4. "חרא פורט"? עדיין נראה ועובד טובה יותר פר אותה איכות תצוגה, תופתע. לגבי עסק יקר - כשאתה קונה בשנה 10 משחקים ב-250 שקלים ליחידה, ואני קונה 10 משחקים ב-200 שקלים ליחידה (500 ש"ח הבדל) וכשאתה משלם 200+ שקלים בשנה על גישה למשחקיות מולטיפליייר ואני מקבל אותה בחינם, אני חושב שהעסק היקר הוא לא המחשב האישי.

"

האמת? השוואה לא הגיונית. R7 250 X כרטיס די חלש במבחני ביצועים שלו שלא מצליח להתמודד בצורה נורמלית עם רוב משחקי הדור הבא. לא הייתי ממליץ עליו. או להשקיע במחשב גיימינג או לקנות קונסולה.

מפרט כזה אחרי שנה יילך לפח."

בודאי שהגיונית סאנשיין. איך אתה חושב בוחנים בביקורות? התשובה היא הגדרות מקסימליות וכמות רצינית של מאפיינים תחת רזולוציה גבוהה, איכויות תמונה שנמצאות שנות אור מאלו של הקונסולות. ה-R7 250X הוא דוגמה לכרטיס מסך שיכול להביא איכות תצוגה קונסולתית, לא כזאת שתמצא בכרטיסי המסך המתקדמים שכן עומדים בהגדרות תצוגה הגבוהות ביותר בשוק.

ורוני, לגבי המשחקים החינמיים אני מניח שאני לא צריך להגיד לך מה אתה מקבל כשאתה נרשם לסטים ואוריג'ין, בחינם.

לגבי כל העניין של PCMasterRace. חשוב לי להבהיר את דעתי בנושא. אני ממש לא אוהב את האופנה הזאת לאחרונה של כתישת משתמשי . אם מלגלגים עליהם ומעליבים אותם, הם לא ירצו ללמוד על הנושא של שימוש במחשב אישי. חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מעדיף את הPC אבל עדיין יש משחקים שלא הגיעו למחשב ולפעמים עד שמגיעים לוקח המון זמן או בכלל לא ולמרות זאת אני לא יקנה בשביל כמה משחקים בודדים שאני רוצה קונסולה וכמו שshapin אמר זה לסוג לקוחות שונים(dirty console peasants ;) ) .

לגבי שירותי Live והPlayStation Network שכחת להזכיר שמקבלים 2 משחקים כל חודש כל עוד מנויים לשירותים האלו ככה שזה 24 משחקים בשנה ולפעמים יש חודש שחוגגים תקופה מסוימת לשירות אז מקבלים גם משחק שלישי ואז יוצא 25 משחקים לשנה ומשחקים לא רעים בכלל.

תיקון: ב- אתה מקבל את המשחקים וגם אם אתה לא מנוי עוד לשירות המשחקים יהיו זמינים תמיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול בזמן משחק מה שעושה את "ההרגשה" השונה, זה הבקר של הקונסולה מול המקלדת והעכבר של המחשב.

וישנם המון סוגי בקרים שניתן לחבר אותם למחשב, בדיוק כמו אלה של הקונסולות.

ולא הבנתי אותך במשפט הראשון...

"לחבר את המחשב עם באופן אלחוטי"?..

חיבור כבר שולל את עניין האלחוטי.

אבל לצורך העניין, ברור שניתן לחבר את המחשב גם למערכת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעזרת כלים מותאמים אישית, אפשר ליצור מערכת הפעלה שהיא חלונות אבל למעשה בעלת ממשק גדול ופשוט כמו של PS4 שבו אפשר לסייר בין משחקים, להוסיף לזה כמובן גם את Steam Big picture

בקרי משחק? הכל מקובל

PS3 PS4 XBOX360 XBOXONE WII WIIU G27

HDMI אלחוטי? אתה בטח מתכוון ל-WiDi, תריץ חיפוש, זה בהחלט מעניין.

לשאלה למה לא - מעבדי ה- יקרים בארץ, והכח הגרפי שמציג R7 250X למעשה חזק משמעותית מאלו שנמצאים בAPU, אל תתנו למיתוג ולנתונים היבשים להטעות. ה-740 הוא מוזל ומשאיר מספיק מקום לכרטיס יעודי חזק בעל מהיר יעודי משלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...