אשמח לחוות דעת אמיתית וכנה על הצעות מחיר שקיבלתי למחשב - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשמח לחוות דעת אמיתית וכנה על הצעות מחיר שקיבלתי למחשב

shirahhhh

Recommended Posts

היי יאיר, עידן וגונן

את האמת שהלכתי כבר לאיבוד....

אני לא מבינה במחשבים וחשבתי שאקבל פה המלצות קצת יותר מופשטות.

העלתי לכאן הצעות מחיר ואחת אחרונה שהעלתי בהמשך....קיוותי לקבל חוות דעת עליה במיוחד.

אעלה אותה לכאן עכשיו שוב כדי שתדעו למה התכוונתי.

בגדול אני מעצבת פנים בתחילת דרכה.... מה גודל הפרוייקטים??? את זה גם אני עדיין לא יודעת

משתמשת באוטוקד לשרטוטים דו מימד בלבד וייצוא שרטוטים לסקצאפ

בסקצאפ אני משתמשת להרמת מודל של התוכנית ויציאת חתכים וחזיתות לאוטוקד...

צילום תמונות בסקצאפ וגם הכנת סרטונים ע"י סיצנות.

את וירי עוד לא למדתי אבל זה בתכנון של השנה הקרובה ואז ארצה לרנדר תמונות מסקצאפ כדי לקבל תמונות איכותיות יותר.

רוב העבודה כרגע הינה באוטוקד... עם אופציה להרחבה גדולה בסקצאפ...ווירי שיגיע זמנו.

אני לא רוצה למצוא את עצמי במצב של חוסר אונים כי המחשב לא מספיק חזק לתוכנת הווירי

מה שקורה לי היום שבקושי את סקצאפ הוא סוחב.

יאיר - למה התכוונת שרשמת לגבי המסך: שלא היית מוסיף כמעט פי 1.5 ממחיר של 23 עבור 24 עם מעט יותר שטח אחסון

הסתכלתי על 2 הדגמים בגוגל ומאוד אהבתי את ה 24 U2414H את ה M ראיתי עכשיו - אם תוכל לפשט יותר בהסבר של ההבדל בינהם ולמה עדיף אחד מהשני. בכל אופן אני רוצה רק 24".

אתם דנים בינכם וזה יפה... אך לא הבנתי על איזה מארז כדאי ללכת.

האם זה שאני צריכה מארז קטן פוגע ביכולות הקירור שלו? עד היום חשבתי שזו רק קופסא שמלקטת את כל החלקים עכשיו הבנתי שזה עולם ומלואו..

אז על מה ללכת? בייחוד שהמידות מגבילות אותי. חשוב לציין שהמארז יישב בתוך שולחן עבודה שמאחור ומקדימה פתוח ואפשר לגלוש 5 ס"מ אך לא יותר וכל שאר המעטפת היא חלק משולחן העבודה שעשוי עץ.

אשמח לקבל דגמים מדוייקים על מה ללכת

חשוב לי מאוד שיהיה שקט אבל אני באמת לא מבינה בזה ומה העלויות שכרוכות בזה? המארז שלי היום מאוד שקט כמעט ולא שומעים אותו. הוא בן 7 שנים והוא של חברת אינטל.. אם יכולתי הייתי מצלמת ומעלה לכאן אך משום מה אני לא מצליחה להעלות קבצים.... כל המסך שלי נהיה לבן ולא מגיב.

גונן - אשמח לקבל שוב את הקישור לפורום גרפיקה.

בקשר לתקציב- התקציב הראשוני היה 5000 אך לאחר בירורים הבנתי שזה התקציב שאוכל לקבל מחשב טוב ללא תוכנות

אוכל לחרוג בכמה מאות אך האם אני באמת צריכה זאת ואשמח לדעת עבור מה החריגה? במה זה עוזר ויישפר את המחשב?

אני לא רוצה להתעסק בכלל עם ווינדוס 8, הבנתי שעושה המון בעיות. רמת האנגלית שלי לא תעזור לי במקרה של תקלות... אני אלך לאיבוד ויוציא המון כסף לטכנאים.

מה שכן גם לפי מיטב הבנתי אי אפשר להתקין את אוטוקד 2009 על ווינדוס 8 וגם לא את סקצאפ 8 פרו.

ניסיתי לקבל תשובות בכל מיני פורומים של אוטודק וסקצאפ אך ללא הצלחה על 3 השאלות הבאות: 1. האם אפשר לייצא מאוטוקד 2014 לסקצאפ 8 פרו?

2. האם אפשר לייצא מסקצאפ 8 פרו לאוטוקד 2014?

3. האם ווינדוס 7 עובד עם אוטוקד 2014?

אשמח מאוד אם יש לכם תשובות לשאלות אלו כי זו בהחלט החלטה כבדה עם אילו תוכנות לעבוד.

אני רוצה גם שווינדוס 7 יהיה עם 64 BIT.

בנוסף דיסק קשיח ניתנה לי המלצה על SEAGATE בהצעת מיר שלי ושלכם אך המליצו לי על WD ווסטרן דיגיטל שהוא יותר איכותי ועם פחות בעיות?

אז על מה ללכת? והאם בעבר הרחוק סאגייט היו פחות טובים והיום הם השתפרו או שווסטרן עדיין מובילים ויותר יוקרתיים? או ששניהם היום כבר באותה הרמה?

לגבי האופיס אני רוצה את אופיס 2013 הום אנד ביזניס.

עכשיו אני מצרפת את ההצעה שקיבלתי וממש מבקשת לתת את חוות דעתכם אם כל המרכיבים טובים או מצויינים? אם זו באמת הצעה טובה או ממוצעת? האם יקרה או סבירה? ואם לשפר אז למה לשפר? ואם להוזיל אז למה להוזיל והאם בכלל משתלמת ההוזלה?

מקווה שעניתי על כל השאלותותוכלו לתת לי מענה טוב מדוייק וסופי.

להלן ההצעה:

הנדון : הצעת מחיר .

[TABLE=class: MsoNormalTable]

[TR]

[TD]

פריט

[/TD]

[TD=width: 465, bgcolor: transparent]

דגם

[/TD]

[TD=width: 90, bgcolor: transparent]

מחיר

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 192, bgcolor: transparent][/TD]

[TD=width: 465, bgcolor: transparent][/TD]

[TD=width: 90, bgcolor: transparent][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 192, bgcolor: transparent]לוח אם

[/TD]

Gigabyte GA-Z87X-UD3H

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 192, bgcolor: transparent]מעבד

[/TD]

Intel® Core™ i7 4770K 3.5GHz 8MB 1600MHz

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 192, bgcolor: transparent]זיכרון

[/TD]

Kingston 16GB Kit DDR III 1600MHz Hyper X

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 192, bgcolor: transparent]פלאש דיסק

[/TD]

Toshiba 512GB SSD SATA III 552/501 MB/s

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 192, bgcolor: transparent]דיסק קשיח

[/TD]

Seagate 2TB 7200rpm SATA III

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 192, bgcolor: transparent]מארז

[/TD]

[TD=width: 465, bgcolor: transparent]ATX Case Eleven Hundred + USB 3.0

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 192, bgcolor: transparent]ספק כח

[/TD]

[TD=width: 465, bgcolor: transparent]Seasonic Platinum Series Modular P-860

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 192, bgcolor: transparent]כ.מסך

[/TD]

[TD=width: 465, bgcolor: transparent]GeForce GTX760 2GB + DVI + HDMI Gigabyte

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 192, bgcolor: transparent]כ.קול

[/TD]

[TD=width: 465, bgcolor: transparent]On board (HAD) 7.1 Channel

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 192, bgcolor: transparent]כ.רשת

[/TD]

On board (10/100/1000)

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 192, bgcolor: transparent]כונן אופטי

[/TD]

HP DVD1260I -RW x 24 Black

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 192, bgcolor: transparent][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 192, bgcolor: transparent]סה"כ :

[/TD]

[TD=width: 90, bgcolor: transparent]6000 ₪

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

תוספות :

[TABLE=class: MsoNormalTable]

[TR]

[TD]מסך LCD רחב

[/TD]

Samsung 24" LCD LED S24C350B

[/TD]

[TD=width: 90, bgcolor: transparent]720 ₪

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 192, bgcolor: transparent]מסך LCD רחב

[/TD]

Dell 24" LCD LED U2414H

[/TD]

[TD=width: 90, bgcolor: transparent]1150 ₪

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 192, bgcolor: transparent]מסך LCD רחב

[/TD]

Dell 27" LCD LED U2713HM

[/TD]

[TD=width: 90, bgcolor: transparent]2250 ₪

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 192, bgcolor: transparent]מערכת הפעלה

[/TD]

Windows 7 Professional

[/TD]

[TD=width: 90, bgcolor: transparent]480 ₪

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 192, bgcolor: transparent]תוכנה

[/TD]

Office 2013 Home & Business

[/TD]

[TD=width: 90, bgcolor: transparent]680 ₪

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 192, bgcolor: transparent]תוכנה

[/TD]

Office 2013 Professional

[/TD]

[TD=width: 90, bgcolor: transparent]1200 ₪

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 192, bgcolor: transparent]סט

[/TD]

Microsoft Set 3000

[/TD]

[TD=width: 90, bgcolor: transparent]180 ₪

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

המחירים לא כולל מע"מ .

תוקף ההצעה 14 יום .

זמן אספקה: עד 7 ימי עסקים .

אחריות שנה

אחריות מורחבת ללוח מעבד זיכרון וכ.מסך3 שנים .

ט.ל.ח

זו ההצעה שקיבלתי, כל האותיות שמסומנות באדום הבנתי שאלו דגמים הכי חדישים וחזקים בשוק שנקראים מהסדרה החדשה.

לאף אחד מכם זה לא הופיע בהצעה... שאם זה נכון אז קיבלתי מכם פחות.

אמרו לי בפרוש לא לגעת ולא להוריד מ 512 בפלאש דיסק מאחר ותוכנות גרפיות חייבות וזקוקות לזה... ההמלצה הגיעה מחברה שיש למשפחתה חברת מחשבים ואין לה שום יד בדבר כך שאין אינטרס מכירה.

נאמר ואני לוקחת את כל המפרט הזה + האופיס שרשמתי לעיל + ווינדוס 7 + מסך ב 1150 הגעתי בסה"כ ל: 8310 ש"ח

האם מה שקיבלתי באמת מצדיק את המחיר או שיכולתי להשיג בפחות את אותם המרכיבים?

אם הבנתי נכון זה לא כולל מע"מ ולא כולל הרכבת מחשב + בדיקות במעבדה + חיווט ברמה גבוהה (מה זה חיווט?) כך שנראה לי שאני עוברת אתה 10000 ש"ח

איך אני יכולה לדעת שבאמת מה שהזמנתי אכן שמים לי את המקורי ולא עובדים עלי... הרי אני לא אפתח את המארז ואבדוק וגם אם אפתח בטוח שלא אדע להבחין. ד.א. קיבלתי בעבר הצעה לצרכים הנ"ל מהחנות זיגזג ביהוד והמפרט היה לא טוב בכלל. אז איך ממליצים עליה?

אז תודה רבה לכולכם... אולי יום אחד ארכיב בעצמי מחשב :-)

אשמח מאוד לתגובה מהירה.... חייבת לסגור את הסיפור מחר.

תודה רבה וממתינה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא אוכל לענות לך על הכל גם כי יש דברים שכדי להסביר צריך קצת יותר מכמה שורות של תגובה וגם כי לא הכל אני באמת יודע.

המפרט לא ממש מאוזן ומתאים.

האות K במעבד מיותרת מבחינתך, קיים אותו המעבד בדיוק רק בלי K מעט זול יותר וייתן לך את אותם הביצועים. בעיקרון מעבד עם הסיומת K מיועד לחובבי מחשבים שמתעסקים עם המהירויות התדרים והמתחים של המעבד על מנת לגרום לו לעבוד מהר יותר - אותך זה לא מעניין אז מיותר להוסיף כסף על האות הזו מבחינתך.

מכאן אל הלוח אם, כשקונים מעבד עם יכולות המהרה (K) אז כדי לממש את היכולות האלו קונים לוח שייתמוך באפשרויות האלה (Z במקרה שלך ל X אין חשיבות מיוחדת) וגם כאן אם אין צורך במעבד להמהרה אז גם אין צורך בלוח שייתמוך בזה אז אפשר לרדת גם פה.

הספק איכותי מאוד אבל די מעבר למה שאת צריכה 860W למפרט הזה זה המון אפשר 520W והמערכת תעבוד יופי והמחיר יכול לרדת לחצי מהסכום של הספק היקר.

ל X בזכרונות אין חשיבות מיוחדת מבחינתך.

המארז הוא full tower שזה די גדול.

לא נראה לי שכל התוכנות שלך לא ייכנסו ב של 250GB זה אמור להספיק להן.

מסך 24" ברזולוציה של 1920X1200 ייתן לך מעט יותר שטח עבודה בגובה, מה שאומר בכל התוכנות שהזכרת יותר מקום לסרגלי כלים או כל שימוש שתמצאי לנכון - אני משתמש במסך כזה מומלץ בחום.

מארז קטן לפעמים יכול להיות לא מאוורר טוב כמו מארז מרווח וגדול יותר (יש יוצאים מן הכלל) מה גם שלא חייב להיות מארז ענק ומגושם את זה משאירים לסוף אחרי שיודעים מה רוצים להכניס בפנים (לוח , מעבד , ספק , וכו'..) ואז קל יותר להתאים.

דיסק קשיח אין צורך לשלם יותר עבור WD לא תרגישי הבדלים בפועל ותשלמי על הסיגייט פחות.

אני מקווה שזה ענה על חלק מהשאלות , אחרי הפירוט שלך לגבי אופן העבודה יהיה להם קל יותר להתאים לך מפרט מאוזן, אני לא חושב שאני ידע להרכיב את ההכי יעיל ומתאים לשימוש שאת צריכה אז אני מעדיף שמנוסים ממני ירכיבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט פחות טוב ממה שהציע לך עידן, מעבד ולוח תומכים שאת ממש לא צריכה ומעלים לך את המחיר

SSD עדיף של EVO .

וספק מיותר לגמרי

בקצרה מלהסתכל קצת על התגובות והמפרטים של עידן הכי משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קחו בחשבון שאם היא תשתמש ב-VRAY היא בטח תרצה לרנדר על ה-GPU עם IRAY או VRAY RT כדי לבדוק תוצאות בזמן אמת וכל מעבד נוסף יקצר לה את זמן הרינדור באופן ישיר.

אז כן יש במקרה זה חשיבות לכרטיס המסך ודווקא מתוצרת .

ובנוסף גודל הפרוייקט שהיא תוכל לעבוד עליו בלי להתקע תלוי באופן ישיר לכמות הזכרון על כרטיס המסך לכן יש למצוא הכרטיס עם כמות ה-VRAM הגדולה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אעשה טיפה סדר עבורך.

דבר ראשון כל הדברים שאנחנו רושמים פה לאו דווקא אמורים לעניין אותך, זה בינינו לבין עצמנו ע"מ שבסופו של דבר נגיע למפרט הכי טוב עבורך.

המפרט שקיבלת (זה ששמת פה למעלה) לא רלוונטי - את זורקת שם הרבה כסף על דברים שוליים ופיצ'רים שאת לא תשתמשי בהם כלל.

המפרט שהכי יתאים לך (לדעתי) או קרוב להתאים לך מבין כלל המפרטים שהוצעו כאן זה המפרט של עידן (idanmal) בעמוד הקודם. במידה והחריגה מהתקציב שם גבוהה מדי בשבילך, אפשר לקצץ איזה 1000 ש"ח על חשבון חלק מהרכיבים - כמו מסך, נפח של הכונן הקשיח וכונן ה- ועוד.

הבעיה העיקרית פה זה המארז. חומרה חזקה פולטת חום רב ודורשת מארז מאוורר ומרווח. הבעיה שבמידות שאת רשמת יש רק קטנים, צפופים ודי חמים שלא הכי אידיאליים. השאלה האם אין מקום אחר בו ניתן להכניס את המארז?

עידן למשל שם לך מארז לא רע וגם לא גדול, אך עדיין חורג מהגדלים שרשמת:

(WxHxD): 210 x 395 x 490mm
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לויריי הוא בהחלט.

אבל אני חושב שאת כבר מוציאה 10K על מחשב עבודה אז רצוי שהמנוע העיקרי (הכרטיס מסך ואני אסביר) צריך שלא יהיה מסורס.

הייתי עולה לפחות ל-780 = ליבה מלאה.

התעשייה היום עוברת שינוי מהמקובל בעבר שזה היה עבודה על הכרטיס מסך בחלונות התוכנה ורינדור על המעבד הראשי כדי לראות תוצאות.

על כן היו קונים כרטיסים חלשים מסידרת QUADRO שיש עליהם כמות גדולה יחסית של זיכרון להחזיק סצנות כבדות בתוכנה ומעבד כמה שיותר חזק לרינדורים סופיים או לבדיקת תוצאות...כרטיסים אילו גם כוללים דיוק כפול של חישובי נקודה צפה מה שהועיל לזה עוד יותר.

באו כמה חבר'ה חכמים ואמרו: היי בכרטיסי המסך למשחקים יש כמות מעבדי הצללה שמיועדים בדיוק לחישובים אילו וכמות הזכרון בהם גדלה מה שהופך השיטה הקיימת לא הגיונית...ככה בקצרה נולדו מנועי הרינדור המיידי על כרטיס המסך (VRAY RT\ IRAY\ OCTANE).

אלא אם את מתכננת עכשיו צוללת גרעינית או תחנת חלל וסופר דיוק ברמת מיליונית המילימטר חשובה כחיים ומוות את כבר לא זקוקה לדיוק הכפול בכרטיסים המקצועיים והיקרים להחריד.

את פשוט צריכה כרטיס מסך לגיימרים החזק ביותר שאת יכולה לשים עליו את היד עם כמות מעבדי הגדולה ביותר ועם כמות הזכרון VRAM הגדולה ביותר...מה שמצד אחד יחזיק סצנות גדולות מאד עם מאות מיליוני פוליגונים ומצד שני יקצר משמעותית את מהירות הרינדור תוך כדי עבודה...זה כיף לתכנן סצנה כבדה עמוסת פוליגונים עם טקסטורות סופר גדולות ומספר רב של מקורות תאורה ובמקום לחכות למעבד דקות ארוכות-שעות זה לוקח פשוט שניות...ותאמיני לי מנסיון זה מבאס לחכות 25 דקות לתמונה בסצנה ואז לגלות ששכחת להזיז משהו להפסיק הרינדור להזיז שניה ולחכות שוב...זה נותן לך זרימה בעבודה...וכמובן כמה שהכרטיס יותר חזק זה יקח יותר מהר.

בקיצור הייתי חוסך על הכל חוץ מהכרטיס מסך.

תעשי חשבון:

gtx760=1152cuda

gtx770=1536cuda

gtx780=2304cuda

וכן הלאה.

ושוב גם כשבוחרים את מעבד הכרטיס מסך החזק יותר כדאי גם למצוא את היצרנית עם כמות הזכרון הגדולה ביותר לאותו דגם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק אוסיף (או אזכיר אם זה כבר צויין פה) שיש קשר בין כרטיס המסך למארז - גם מבחינת כמות החום, ולפיכך גם הצורך באיוורור טוב יותר, כפי ש YairZ כתב, וגם מבחינת אורך כרטיס המסך, שכן לא כל כרטיס מסך יתאים לכל מארז, ובפרט לא למארזים קטנים. מארז ה DEFINE Mini שהוצע נראה לי כאפשרות הכי טובה במקרה הזה - הוא גם קטן יחסית, גם שקט, גם מאוורר (מגיע עם 2 מאווררים ויש מקום לעוד ארבעה) וגם מתאים לכרטיסי מסך באורך של עד 40 ס"מ.

הבעיה האפשרית היחידה עם המארז הזה היא שהוא מתאים ללוחות עד גודל Micro-ATX, שלרובם יש עד שני חריצי הרחבה לזיכרון, כלומר תומכים בעד 16GB . לכן אם יש צורך ביותר , או באפשרות להרחיב את הזיכרון בעתיד יש לוודא שלוקחים לוח בגודל Micro-ATX בעל ארבעה חריצי הרחבה לזיכרון, כמו הלוח שהוצע, ה H87M-D3H או מחליפו, ה H97M-D3H (אם ניתן להשיגו באותו המחיר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא גם ציינה שאין לה בעיה לחרוג בחמישה סנטימטרים כך שגם לדעתי זו האופציה הטובה ביותר.

מה שנשאר הוא עניין כרטיס המסך, מצד אחד ניתן לקחת את ה-GTX770 עם 4 גיגה זיכרון ומצב שני את ה-GTX780 שכידוע חזק יותר ומכיל יותר מעבדי CUDA אך כולל 3 גיגה זיכרון.

כך או כך, כדי להנות מכל העולמות, פותחת הדיון תצטרך לחרוג מהתקציב גם אם נרד בנפח ה-SSD, נפח הקשיח או דגם המסך.

אם החריגה בתקציב קריטית לך, זה הכי זול שתקבלי ועונה לך על הדרישות(לא הייתי לוקח פחות מזה):

**תשני את האופיס ל-2013, משום מה אי אפשר לכלול אותו במערכת הרכבת מפרט.

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Core i7-4790 LGA1150 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪1444

קירור למעבד:

Arctic Cooling Freezer i11

כמות: 1 - מחיר: ₪135

לוח אם:

Gigabyte GA-H87M-D3H for 1150

כמות: 1 - מחיר: ₪465

מארז:

באנדל - Define Mini + Seasonic 550W RT 80+GOLD - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪699

זיכרון:

Hynix Original 8GB DDR3 1600 בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 2 - מחיר: ₪319

כרטיס מסך:

MSI GTX770 4G DDR5 Twin Frozr - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪1799

קשיח למחשב שולחני:

Samsung SSD 840 EVO 120GB SATA3 2.5 inch

כמות: 1 - מחיר: ₪418

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda 7200.14 1TB SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪284

כונן אופטי:

Lite-On Phillips DVD-RW X24 SATA

כמות: 1 - מחיר: ₪95

מסך:

DELL ULTRASHARP LED 23" U2312HM

כמות: 1 - מחיר: ₪855

תוכנות:

Windows 8.1 Premium English 64bit - בקניית מחשב בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪345

תוכנות:

Microsoft OFFICE 2010 HOME AND STUDENT ENGLISH - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪450

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח - זמן הספקה עד 7 ימי עבודה

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪7627

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית. ההרכבה, משלוח ואיסוף במקרה של תקלה חינם.

תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 7475 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/uf6ksed9

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

אם את כבר משקיעה, המחשב נועד לצרכי פרנסה ובפרנסה זמן=כסף, הייתי הולך על המפרט הבא:

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Core i7-4790 LGA1150 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪1444

קירור למעבד:

Arctic Cooling Freezer i11

כמות: 1 - מחיר: ₪135

לוח אם:

Gigabyte GA-H87M-D3H for 1150

כמות: 1 - מחיר: ₪465

מארז:

באנדל - Define Mini + Seasonic 550W RT 80+GOLD - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪699

זיכרון:

Hynix Original 8GB DDR3 1600 בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 2 - מחיר: ₪319

כרטיס מסך:

MSI GTX780 3G DDR5 GAMING Twin Frozr - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪2250

קשיח למחשב שולחני:

Samsung SSD 840 EVO 250GB SATA3 2.5 inch

כמות: 1 - מחיר: ₪738

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda 7200.14 2TB SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪415

כונן אופטי:

Lite-On Phillips DVD-RW X24 SATA

כמות: 1 - מחיר: ₪95

מסך:

Dell U2412M UltraSharp LED IPS 1920 x 1200

כמות: 1 - מחיר: ₪1100

תוכנות:

Windows 8.1 Premium English 64bit - בקניית מחשב בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪345

תוכנות:

Microsoft OFFICE 2010 HOME AND STUDENT ENGLISH - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪450

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח - זמן הספקה עד 7 ימי עבודה

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪8774

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית. ההרכבה, משלוח ואיסוף במקרה של תקלה חינם.

תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 8599 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/4lfzb2w5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

היי, לא הייתי כאן הרבה זמן

תודה רבה על העזרה מכולכם אבל אני באמת לא מבינה מה לעשות

השפה שלכם היא מקצועית לתחום המחשבים וקשה לי להבין את ההמלצות שלכם.

מצ"ב הצעת מחיר של מחשב HP - הומלץ לי לא לקנות מחשב בהרכבה בגלל תוכנת הוירי לרנדור

מאחר והיא חייבת מעבד חזק מאוד שתומך ברינדורים ושה i7 לא טוב לרינדורים.

אלא לקנות מחשב מובנה כבר של אחת החברות כמו HP או וכו'....

אשמח מאוד לקבל תגובות בהקדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע שמישהו מהחברה הרציניים פה ירים את הכפפה וייצור איתה קשר דרך טל' או יאפשר לה ליצור איתו קשר כדי שיוכל להסביר לה ולהדריך אותה בצורה קלה יותר לשני הצדדים.

נראה לי יהיה יעיל יותר .. (בלי שום כוונה להעליב מישהו כן..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אביק אני מסכימה איתך

באמת הלכתי לאיבוד

אשמח שישאירו פרטים ואחזור למי שבאמת מוכן לעזור לי בלי לנסות למכור לי מחשב.

אחת הרכישות הכי קשות שהיו לי בחיים מהסיבה שאני לא מבינה בתחום.

בכל נושא אחר אני לומדת אותו ומקבלת החלטות.

עם מחשב אני בבעיה כי אני צריכה אותו דחוף אבל לא מוכנה להתפשר.

אשמח לתגובות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...