אשמח לחוות דעת אמיתית וכנה על הצעות מחיר שקיבלתי למחשב - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשמח לחוות דעת אמיתית וכנה על הצעות מחיר שקיבלתי למחשב

shirahhhh

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

להגיד שמעבד זיאון חזק מ-i7 זאת הצהרה חד-משמעית מדי עבור טווח רחב של מעבדים הקיימים בכל קטגוריה.

מה שהוא המליץ לך היא כביכול "תחנת עבודה" (חומרה של שרת) ובד"כ על החומרה הזו את משתלמת יותר אך מקבלת פחות מאשר חומרה סטנדרטית בתמורה לפיצ'רים שבד"כ אנשים כמוך לא צריכים.

המעבד שהוצע לך, כמדומני, חזק בערך כמו i7-4770 ובמפרט שעידן הציע לך מקודם כלל מעבד חזק בעשרות אחוזים (משושה ליבה ולא מרובע ליבה). כרטיס המסך שיש בתחנת עבודה זו הוא מסדרה מקצועית, אך די חלש וכולל כמות מוגבלת של ראם על-גביו, לכן אני בספק אם הוא הבחירה הנוכחה. מסדרת גיימינג (ג'יפורס) לרוב יספקו גם כן ביצועים טובים במחיר נמוך בהרבה.

אשמח מאוד אם תוכלי להביא לפה את המומחה למחשבים ותוכנות הרינדור ע"מ שיסביר על מה הוא מתבסס כשנתן לך את תחנת העבודה הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם את לא מבינה דבר ואין לך מישהו חסר אינטרסים שמבין וזמין - אני ממליץ בחום שתקחי את המפרט של עידן כמו שהוא לאחת החנויות המומלצות כאן בפורום ותסגרי סיפור.

כל המפרטים שהבאת לפה ניתנו ע"י בעלי אינטרס כלכלי מובהק ואף אחד מהם לא היה "מבריק" בלשון המעטה.

גם אם לא מנסים לתחמן אותך - הם מוכרים מה שיש להם במלאי ומה שמשתלם להם יותר למכור מבחינת שולי ברווח מול היבואנים.

זה לא בהכרח מה שאת צריכה.

עוד אפשרות - אני מאמין שאם תלכי לאחת החנויות המומלצות כאן (TMS, RSM, IQPC ועוד) תקבלי הצעה הוגנת ומשתלמת.

תעלי אותה לפה שניה לפני הקניה ו"נאשר" אותה.

מה שנשאר פתוח זה עניין כרטיס המסך שמהווה נתח נכבד מהתקציב - תפרטי בפורום "גרפיקה" שלנו את התוכנות והשימושים שלך ותחזרי עם תשובה משם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין גונן, תקן אותי אם אני טועה, המפרט האחרון שהיא קיבלה הוא לפני מע"מ, אחרי מע"מ יוצא משהו כמו 9700 שקלים.

כל זה על מחשב עם מעבד חלש יותר מi7 4770 וללא , בכלל הזוי.

בעוד כ500 שקלים אני מרכיב מפרט עם מעבד משושה ליבות, לוח אם עם 8 סלוטים, גדול, כרטיס מסך עם 4 גיגה של גרפי ובקיצור מפרט שיעשה מהמפרט הזה קציצות ויפרק אותו לגורמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להתייחס בעיקר לכל הצעות המחיר האלה.

עידן, גונן, יאיר וכל השאר עושים פה עבודה מצויינת לגבי המפרטים, אולי באמת כדאי לדבר איתם טלפונית כדי לקבל מענה אנושי ומהיר לגבי המחשב.

כמו שאני רואה, אין לך נסיון או הבנה בחומרה של מחשבים, ולכן את "טרף קל" לכל אנשי השיווק והטכנאים שמנסים לעוט על השלל, ולסחוט ממך כמה שיותר כסף למען האינטרסים שלהם.

לפעמים זה נובע מכוונת זדון, לפעמים מטיפשות.

אני שומע על הרבה אנשים ש"חבר שלהם, שהוא גאון, והוא עובד עם הדברים האלה והוא מבין בזה מעולה" הציע להם הצעה שחייבת להיות טובה, שזה לא תמיד המצב.

העמיסו עלייך עם כל מיני לוקשים של שיווק והטעו אותך עם כל מיני אותיות לטיניות שנראות טוב על נייר כמו "X" ו-"Z" ו"K" שבפועל אין להן קשר לטיב החומרה.

כל מיני אמונות תפלות, שחברה מסויימת יותר טובה מאחרת, וחלק מסוים עדיף על אחר בגלל..., מחשב מותג עדיף על מחשב מורכב... וזה ממשיך וממשיך.

הייתי פונה לאחד מהעוזרים לך פה, שייתן לך סיכום בשפה מובנת יותר בשבילך, ללא כל מיני מושגים שאת לא מבינה.

אגב, 8.1 בובה של מערכת. פשוט צריך לא לפחד משינויים ולאמץ את יתרונות המערכת, שרבים על חסרונותיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאדם שעוסק במקצוע שאת הולכת ללמוד ומתעסק כבר שנים רבות עם התוכנות שציינת, יכאב לי מאד הלב אם תעשי טעות ותקני אחת מההצעות המזעזעות שקיבלת מבעלי עניין בחנויות שפנית אליהם.

אשמח לייעץ באופן אישי ולהבין לעומק הצרכים שלך...בכל זאת את הולכת להוציא סכום לא מבוטל.

אם לא הסתדרת פני אלי במייל:

yaniv.sneh@gmail.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...