מחשב AIO - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב AIO

sdfyuio

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מומלץ מאוד לרכוש את הרחבת האחריות

כל אחד פה שקונה שולחני רגיל מקבל 3 שנות אחריות על הלוח ועל המסך ( ועל הדיסק ) כאשר במקרה שלך אם תהיה תקלה בלוח או במסך התיקון יהיה יקר משמעותית מאשר בשולחני רגיל . אם תהיה תקלה בלוח תאלץ לשלוח אותו לתיקון במעבדה חיצונית כמו .

תחשוב על זה ככה, 2400 לשנה או 2700 לשלוש שנים ( של תיקנות המחשב ) . גם ספק הכח הוא חיצוני וגדול ויקר מספקי כח של שולחני ועולה יותר מהרחבת האחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה טעות חלקית , אני מכיר את הספק 230 וואט של ה 23" שלהם.

מחשב זה כנראה מגיע עם ספק 120 וואט.

הוא חיצוני ( מתחבר למחשב כמו שמתחבר לנייד )

הוא יותר גדול משנאי רגיל של מאחר והוא חזק יותר.

אם מתקלקל , אתה חייב לקנות מקורי , ולכן הוא יקר יחסית.

לזכותו יאמר שהוא אמין מאוד.

- - - תגובה אוחדה: - - -

15x6x4 cm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי. אני חשבתי ש all in one זה אומר הכל כלול במסך, חבל שבתמונות לא מראים את הספק שנוכל לראות מה הגודל. (אני מקווה שזה משהו שיישב טוב על הרצפה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשבה שניה, אולי כן כדאי לי להקשיב למומחים ולנסות להסתדר עם מחשב רגיל. אך כמו שכתבתי יש לי כן בעיה עם המקום, השאלה היא אם יש דרך להסתדר עם זה . המארז צריך להיות לא יותר מכ20*20 ס"מ (גובה-רוחב) עומק עד 35 ומה יותר קטן יותר טוב. הבעיה היא שחשוב לי כונן 500 ג'יגה, לפחות 4 יציאות , וצורב לדיסקים. מה שהציעו בעמוד הראשון לא נותן לכאורה מענה לצרכים שלי. זכור לי שיש גם מארז שנקרא מחשב פיצה שהמסך יכול להיות עליו, אם ישכזה דבר עם הנתונים שדרוש לי זה בכלל יהיה אחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנסתי קצת יותר להתעניינות בשילוב של מסך עם מחשב דקיק, והאמת היא שנראה לי שמבחינת הUSB יותר קל להסתדר כי יש היום מסכים שיש להם חיבורי , אבל עדיין אני צריך צורב דיסקים וכונן קשיח 500 ג'יגה. אני מקוה שכמו שהחכמתי ממכם עד עכשיו תמשיכו הלאה להחכים אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מארזים שוכבים קטנים כמו זה:

http://ksp.co.il/?uin=13232

אשר יכולים להיות תחת למסך כמו שמחשבים היו בעבר ( שולחני אמיתי ) זה מאפשר לך להשתמש ביציאות USB הקידמיות שלו בנוסף לאלו שבמסך.

מסכים עם רמקולים פנימיים לא חסרים . שלא לדבר על שני רמקולים שיכולים להיצמד למארז מהצדדים כמו אזניים .

בגדול אני מעריך שעל אותו מחיר בערך , תקבל נייד עם 17 " ומפרט מסויים או AIO עם 20"~ עם אותו מפרט בערך או שולחני קטן עם מפרט עדיף ומסך 22"+ .

לשולחני הקטן יש את יתרון ההתאמה האישית , למשל דיסק טרה עולה כמה שקלים יותר מדיסק חצי טרה , זה ממש בזבוז לקנות 500 וכו'.

אני באופן אישי לא אוהב AIO אך כמו שאמרו, זה פתרון שיש בו גם יתרונות , רק חשוב לדעת מהם החסרונות על מנת להיות שלם עם הבחירה.

בכל מקרה אני ממליץ לך לפתוח דיון מחודש לאחר שתענה על השאלון לגבי הרכבת מפרט חדש, כך תוכל לפנות לקהל יותר רחב של אנשים שאולי כבר לא בודקים את הדיון הזה מאחר והוא מתייחס ל AIO .

תענה על השאלון בצורה טובה ומפורטת וכך תקבל תשובות טובות ומותאמות עבורך .

תדגיש את עניין הגודל ועניין הצורב, אני חושש שב אין מקום לצורב, אתה כנראה צריך mini-itx .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה דעתך על משהו כזה:

מחשב נייד

http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=24359

מסך

http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=24825

יתרונות:

מסך יותר גדול והרבה יותר איכותי

כולל 4 יציאות USB3 על המסך עצמו

מתאים למימדים שרשמת

חסרונות:

מחיר יותר גבוהה, יש צורך לשדרג ל3 שנים אחריות במחשב הנייד

מעבד יותר חלש מאשר המחשב AIO, מתאים לשימוש ואופיס

למסך יש 4 יציאות USB3 אך 4 היציאות חולקים את אותו USB3 במחשב הנייד זאות אומרת שסה''כ המהירות לא יכולה להיות גבוהה מאשר MB/s 625 יציאות USB3 אחת

דיסק קשיח איטי

כרטיס רשת שתומך עד 100Mbps , נגיד אם תרצה לשים 100מגה הכרטיס יגביל אותך ויתר לך משהו כמו 80-90מגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואב,ממש תודה. אם אנחנו כאן אז בינתיים אנסה להמשיך. המארז השוכב שהבאת נראה לי ממש בסדר וגם יפה, אבל האמת היא שאני תמיד התעסקתי יותר עם ניידים אז אין לי כ"כ את הנסיון בהרכבת מארזים. מה אני אמור להוסיף למארז? יש בו מקום לשים כונן טרה, וצורב ומעבד וכל השאר? הוא מספיק אמין וחזק? יש מצב לכזה מארז עם USB3? האמת הייתי מעדיף לקבל אותו כמוצר מוגמר. MEUSER תודה גם לך. בקשר למסך מה עם המסך של דל P2314 שעולה כמה מאות שקלים פחות, יש איתו בעיה? (חוץ מזה שאין לו USB3ׂ) הנה המסך http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=24992

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...