מחשב AIO - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב AIO

sdfyuio

Recommended Posts

שלום חברים אני מעוניין במחשב All in one שאוכל ליהנות ממנו לאורך זמן ובנוחות. אני לא משתמש כבד אלא סה"כ משתמש די ממוצע. מה יש לכם להמליץ ולייעץ בתחום. ומה דעתכם על המחשב בלינק המצורף http://www.pc-online.co.il/item.php?ps=1498 תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה לכל מי שעונה. אני רוצה להבין: אם יש לי מצוקת מקום ואין איפה לשים מארז, יש לי אפשרות לא לAIO? ומהם המארזים הקטנים או דקיקים, אפשר דוגמאות? ובקשר לשדרוג ותחזוקה, זה יותר גרוע ממחשב נייד? תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנה של אינטל, שים לו 8 ג'יגה זיכרון ו SSD מהיר, קנה מסך טוב בגודל שנוח לך ועם VESA וחבר את ה - באמצעות ה VESA למסך (המתאם כלול בקופסה של ה - NUC).

תקפל יפה את הכבלים ותשתמש במקלדת , עכבר, ורשת אלחוטיים והנה לך כמעט AIO במחיר טוב יותר ואת ה - תמיד אפשר להחליף ולהישאר עם המסך.

ואני אומר את זה מתוך ניסיון שכבר עבדתי עם מסך מגע במחשב שולחני וזה פשוט קישקוש מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל מי שעונה. אני רוצה להבין: אם יש לי מצוקת מקום ואין איפה לשים מארז, יש לי אפשרות לא לAIO? ומהם המארזים הקטנים או דקיקים, אפשר דוגמאות? ובקשר לשדרוג ותחזוקה, זה יותר גרוע ממחשב נייד? תודה.

1.זה כמו מחשב נייד

2. מה דעתך על מארז כזה:

https://ksp.co.il/?uin=22633

קנה של אינטל, שים לו 8 ג'יגה זיכרון ו SSD מהיר, קנה מסך טוב בגודל שנוח לך ועם VESA וחבר את ה - באמצעות ה VESA למסך (המתאם כלול בקופסה של ה - NUC).

תקפל יפה את הכבלים ותשתמש במקלדת , עכבר, ורשת אלחוטיים והנה לך כמעט AIO במחיר טוב יותר ואת ה - תמיד אפשר להחליף ולהישאר עם המסך.

ואני אומר את זה מתוך ניסיון שכבר עבדתי עם מסך מגע במחשב שולחני וזה פשוט קישקוש מיותר.

זה יעלה 2400ש''ח כולל מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא קונה את זה בשביל אופציית המגע. בקישור שהבאתי המסך הוא רגיל. המארז שהבאת מksp יש בו רק שתי יציאות לUSB שבעיני זה חסרון, וגם בAIO יש יתרון שגם הרמקולים כלולים בו, בקיצור כמה שפחות חיווט. בכל מקרה, זה קצת מוזר לי, אני תמיד הבנתי שAIO ממוקם במשבצת בין שולחני לנייד ויותר מהחוזק של .

- - - תגובה אוחדה: - - -

ההצעה לחבר את הלפטופ לא כל כך מובנת לי, כאילו בתכלס' יהיה לי 2 מסכים על השולחן,ואני מנסה כמה שיותר להרויח שטח, חוץ מזה אני כן מעוניין לשדרג למחשב קצת יותר חזק מלפטופ, וחשבתי כמו שכבר כתבתי שAIO יותר שייך למשפחת הנייחים מאשר הניידים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AIO זה פתרון שיכול להתאים למי שמבין מה הוא מקבל ועל מה הוא מתפשר.

בפורומים המקצועיים יש נטייה לא לאהוב AIO כי תמיד הפרמטר שיתייחסו אליו יותר מכל זה ביצועים לשקל ופה AIO תמיד יפסיד למחשבים שולחניים רגילים. כמו כן, בפורומים מקצועיים לרוב נמצאים אנשים שאוהבים להתעסק עם המחשבים שלהן, לשדרג אותם, וגם פה AIO מוגבל.

אבל אין ספק שמטעמים של אסתטיקה, ניצול מקום ופשטות זה יכול להיות פתרון יותר טוב למי שמוכן לשלם את הפרמיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההצעה לחבר את הלפטופ לא כל כך מובנת לי, כאילו בתכלס' יהיה לי 2 מסכים על השולחן,ואני מנסה כמה שיותר להרויח שטח, חוץ מזה אני כן מעוניין לשדרג למחשב קצת יותר חזק מלפטופ, וחשבתי כמו שכבר כתבתי שAIO יותר שייך למשפחת הנייחים מאשר הניידים

אתה יכול לסגור את המסך של הלפטופ ולשים אותו על איזשהו מדף או משהו. אתה טועה שאתה חושב שההיררכיה היא ככה: נייח>AIO>נייד, זה לא עובד ככה יש שחזקים בכמה מונים מנייחים. אמרת שאתה לא משתמש כבד ולא אמרת מה אתה תעשה במחשב, יכול להיות שהנייד שיש לך מספיק והותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל העונים בהחלט עוזרים לי להבין טוב יותר את צדדי העסקה, ותודה לכולם. אשמח אם תוכלו לתת התייחסות ספציפית למחשב שהבאתי בקישור בהודעתי הראשונה, איך הוא נראה בכללי, מבחינת אמינות ועמידות, ואם יש למישהו ניסיון עם מחשב דומה, שהוא יכול לשתף, אשמח מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...