להיות שמאלני במדינת ישראל... - עמוד 75 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להיות שמאלני במדינת ישראל...

Born2Kill

Recommended Posts

^^ תגיד, אתה בכלל קורא מה שאני כותב?

האטימות והעיוורון שלך בכל הקשור אליי היא כבר לא הגיונית. לא משנה מה אני כותב, אתה קובע מה אני חושב בעצמך, בלי קשר בכלל למציאות ופעמים רבות בניגוד מוחלט למה שאני עצמי כותב. תתאפס, זה כבר מגוחך.

והנה ציטוט של התגובה האחרונה שלי, כדי להקל עליך:

ag, רוג'ר, יוני, אני נוטה לקבל את דעתכם. השיטה הנוכחית רקובה ונגועה בדפיציט דמוקרטי - יש לנו כאן מעין מחוקקים שלא נבחרו ע"י העם. זה בניגוד לכל רציונל של מנהל ושלטון תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בגלל תקלה מוזרה בפורום לא ראיתי את ההודעות שפורסמו מאז ההודעה של רוג'ר ועד להודעה שלי, עד אחרי שפרסמתי אותה. עם זאת, דעתי הכללית נותרת בעינה: אמנם אתה מכיר עתה בקיומה של הבעיה, אך כל צעד מעשי לפתרונה הוא "פאשיזם" מבחינתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, את זה אני כבר יודע - המציאות עצמה לא מצליחה להזיז אותך מדעתך, אז שאני אצליח?

כל צעד מעשי = להוציא להורג שופטים, כן?

אכן, אין שום צעדים מעשיים אחרים שאפשר לנקוט בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשליית הדמוקרטיה קיימת רק במובן הרחב.

היא מתפוגגת שוב ושוב בכל פעם בנקודות קונפליקט.

האם באמת המציאות שלנו היא השתקפות של רצון/שלטון העם?

בסופו של דבר כשסופרים את כל הקלפים, התפקיד של מערכת המשפט(על פי האבסורדים אותם היא מקיימת) הוא לקחת את השליטה מהעם ולתת אותה לקבוצות אינטרסים בעלי ממון וכוח.

התפקיד של המשטרה הוא לשמור על המצב כמו שהוא ולמנוע שינויים.

והשיטה בה דברים מצליחים לנצח את המערכת היא שחיקה מתמדת אותה המערכת לא מסוגלת לעצור מלהתרחב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויק, האבסורד שקיים בישראל קיים גם בהרבה מדינות אחרות. חפש בגוגל יש הרבה מידע בנושא. דוגמה: http://lib.cet.ac.il/pages/item.asp?item=16239

המצב בישראל לכאורה טוב יותר מבכמה מדינות אחרות, כי השופטים מהווים כביכול מיעוט מהקולות. אך בתכלס זה לא משנה, כי הרוב הנדרש לבחירה נותן להם זכות וטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת יפה על פסיקת בג"ץ.

אתמול פסק בג"ץ שאסור לכלוא ללא משפט את השוהים הבלתי-חוקיים בארץ, משום שאסור לכלוא אדם ללא משפט.

הטענה של בג"ץ היא מסוג הטענות שנשמעות מאד הגיוניות, עד הרגע שמתחילים לחשוב עליהן.

שהרי לכאורה, צודק בג"ץ. אי אפשר להעניש אדם ולכלוא אותו ללא משפט. אלא שהכלל הזה לא רלוונטי במקרה הנידון, שהרי במקרה הנידון איש לא כולא אותו, הוא חפשי ללכת לכל מקום שיחפוץ, מלבד לשטחה של מדינת ישראל, שבה ממילא שהייתו בלתי חוקית. פתוחה בפניו הדרך לשוב למולדתו.

האבסורד מתחזק שבעתים, לאור העובדה ששחרורו של האיש הזה לתוך שטחה של מדינת ישראל הוא עבירה על החוק. שהרי ממילא שהייתו של האיש הזה במדינת ישראל היא בלתי חוקית. הוראתו של בג"ץ לשחרר את השב"ח לתוך מדינת ישראל, היא אפוא הוראה לעבור על החוק. ממתי בג"ץ מאפשר מעשה לא חוקי? הלא בדרך כלל רוממות שלטון החוק בפיו.

ובכלל, אם אסור לכלוא אדם ללא משפט, למה מאפשר בג"ץ מעצר מנהלי של מתנחלים?

התשובה פשוטה: את בג"ץ לא מעניין החוק. ולמעשה, לא זה הנושא שעמד אתמול לפני בג"ץ. הנושא שעמד אתמול לפני בג"ץ הוא שאלת המדינה היהודית או מדינת כל אזרחיה. זאת השאלה שבה בג"ץ בחר לכפות על המדינה בכח את השקפת עולמו.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/625/773.html?hp=1&cat=479&loc=11

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, את זה אני כבר יודע - המציאות עצמה לא מצליחה להזיז אותך מדעתך, אז שאני אצליח?

כל צעד מעשי = להוציא להורג שופטים, כן?

אכן, אין שום צעדים מעשיים אחרים שאפשר לנקוט בהם.

שים לב שמעולם לא טענתי שהדברים שאני מאמין בהם פשוטים ליישום - רק שהם הדרך היחידה להגיע לתוצאה הרצויה (המשותפת, להבנתי, לשנינו - לפחות מבחינת התוצאה הסופית, שהרי כל הדברים "הקיצוניים" שאני מאמין בהם הם אמצעים בלבד ולא המטרה). לאור הדברים שאני שומע, קורא ורואה, השלטון של השמאל בכל מוסדות המדינה עמוק מכדי שאפשר יהיה להזיזו משם בדרכי נועם כלשהם. תחשוב על זה כמו על רשות השידור - לא מצאו ולא יכלו למצוא פתרון לארגון המסואב הזה פרט לסגירתו המוחלטת. שם מדובר היה בגוף שאינו חיוני, ושיכולתו להתנגד לצעד שכזה מוגבלת למדי. מה עושים עם תמנון שיושב בכל זרועות השלטון? אמר בזמנו חשין - "מי שירים ידו על העליון, ידו תגדע". הוא לא שיקר: ברגע שתקום בישראל ממשלה רצינית שתנסה לטפל בבעיה, יקומו מייד כל זרועות התמנון כנגד אותה ממשלה וחבריה. השמאל דאג לעצמו יפה, וכך, בכל גוף שאינו נבחר ישירות בידי העם, יש לו רוב מובטח בשיטת חבר מביא חבר. אפילו בצמרת צה"ל.

שום שינוי יסודי בסדרי השלטון ובחלוקת הכוח השלטוני בשום מדינה בעולם, לא נעשה מעולם בהצלחה (הכוונה היא להצלחה בעצם השינוי, לאו דווקא ביישום הרפורמות שהשלטון החדש רצה לעשות) בדרכי נועם. הוא תמיד כלל את החיסול הפיזי של המתנגדים בעלי הכוח, או לכל הפחות, הבהרה שאינה משתמעת לשני פנים שזה הגורל שמחכה להם אם לא ישכילו לפנות את מקומם "מרצון" ולשתוק כמו עכברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שנים לא הייתי בפורום הזה.

מה שאני כן יכול להגיד, שכמו כל החברה, גם הפורום הזה נהיה מקוטב, לשני הצדדים.

להיות שמאלני או ימני אלו לא קללות, למרות ש"שמאלני" אכן הפך להיות כזה.

השמאל הקיצוני כמו הימין הקיצוני קצת איבדו פרופורציות, או יותר נכון איבדו שפיות.

שני הצדדים הללו, הם פחות או יותר סכנה להמשך קיומנו בארץ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"שפיות" היא מושג בעייתי מאוד בהקשר הזה. התשובה לשאלה "מה נחשב שפוי ומה לא" נקבעת לעיתים קרובות מדי ע"י מי שמחזיק באמצעי התעמולה. פעם אדם שרצה להקים מדינה ערבית נוספת בין הירדן לים היה נחשב כ"לא שפוי". היום המצב הפוך. בעצם, לא צריך ללכת כ"כ רחוק - לפני עשור אנשים שאמרו שיהיו טילים מעזה הוקעו כ"ימין קיצוני משוגע שאיבד פרופורציות".

אם לומר אמת מול שקרי התעמולה זה "לאבד פרופורציות", הרי שאני גאה בכך, ואם לחזור על המנטרה התקשורתית "אנחנו לא מנסים מספיק להגיע לשלום" זו "שפיות" מבחינתך, אתה צריך להתבייש.

- - - תגובה אוחדה: - - -

ובאותו העניין,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת השמאל כל הימין הוא קיצוני.

לשמאל יש מכונת תעמולה שפועלת ללא לאות לשלול ולהכתים את כל מי שמחזיק בדעות ימניות המנוגדות להשקפת עולמם.

השמאל אוהב להציג את כל ה"מתנחלים" כימין "קיצוני".

וכל מי שגר מעבר לקו הירוק הוא "מתנחל".

כל מי שדתי או ציוני ומתנגד להחזרת שטחים הוא "משיחי".

מי שמחזיק בדעה שצריך להילחם בטרור ולהגן על האינטרסים הבטחוניים של במסלול המדיני הוא "ניצי"(ציפור ציד, ולא "יוני" שהיא ציפור שלום).

מה יותר גזעני מלחלק את כל עם ל"ניצי" ו"יוני", כאילו כל מי שאינו היפי ו"בוחר" ב"שלום"(ע"י נטישת רוח הלחימה וכניעה לתכתיבי האוייב תוך כדי עצימת השכל) הוא חיית טרף תוקפנית?

השמאל מלא גזענות.

השמאל יודע היטב את ערך השחיקה, ועושה בה שימוש לשחוק את כל מה שנכון וטוב.

השמאל בין אם מודע לכך או לא, משמש כלי הפצה לטרמינולוגיה זדונית שהומצאה בכוונה תחילה(ממש! ממש!) ע"י אינטלקטואלים שמאלנים אנטי ציונים לשחיקת הלגיטימציה היהודית בארץ .

בגלל שהתקשורת ברובה המוחלט שמאלנית, והפיצה את טרמינולוגיות השמאל שנים על גבי שנים, אפילו הימין בחלקו הגדול כבר מזמן מתבלבל במונחים, ובעצמו נותן לגיטימציה לשקרים ע"י חזרה על מונחים שקריים ומטעים.

אפילו המונח "פלסטינים" במקום "ערביי השטחים" הוא פרופוגנדה טרמינולוגית שהוחדרה לעם ולעולם ע"י תקשורת אנטי ציונית.

אבל זה לא מתחיל ולא נגמר שם.

המציאות מלאה בטרמינולוגיה שמאלנית חתרנית ומעצבת מציאות, שנוצרה ע"י רשעים בני רשעים, בני בליעל.

שמאלני הוא אדם שמאמץ ומפיץ את אותה הטרמינולוגיה.

איש מרכז הוא שמאלני שמעמיד פני ימני כדי להפיץ טרמינולוגיה שמאלנית.

או אדם שמנסה להתרחק מהגדרות הקיצוניות ששמות אותו בקבוצה עליה יש ביקורת.

ובדרך כלל מצביע למפלגה שהקימו קבוצה של אנשים לקידום עצמם, שמעצבים את מצע המפלגה שתתאים לכמה שיותר מצביעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שהשמאל כושל כל פעם מחדש היא פשוטה. במהלך החמישים שנה הראשונות למדינת (שימו לב שממשלת השמאל האחרונה הוקמה ב2000) השכיל השמאל לשמר את כוחו וזה עיקר עיסוקו, הוא היה מסוגל להבין שחזון המדינה הסוציאליסטית והמתקדמת לא יקרה ולא יהיה, כדבר המשורר מה שהיה הוא שיהיה ואין שום סיבה לשנות את זה. אולם לא כך ב15 השנים האחרונות, בניסיון לבדל עצמו ממפלגת הליכוד שהלכה והתמתנה (עד להתנתקות) הלך השמאל שמאלה. למעשה במקום לנסות ולשמר את מעוז כוחו האחרון, בג"ץ, מנסה השמאל לכפות את הדעות שלו באמצעות אקטיבציה שיפוטית. בעוד נבחרי הציבור והציבור מקצינים ימינה מערכת המשפט והשמאל מקיצנים שמאלה. הדבר הזה גורם לשני בעיות: ראשית הכנסת והממשלה נהיו אויבות בג"ץ ושנית ההתנגשויות נהיו עוצמתיות יותר. אפשר לדמות זאת לפעולת מטוטלת ככל המטוטלת הולכת שמאלה כך בעת שחרורה היא תלך ימינה יותר.

השמאל עסוק בלדחוף את המטוטלת הזאת שמאלה מבלי להבין שככל שהיא הולכת שמאלה יותר כך הכוח הנדרש להחזקתה גבוהה יותר. הוא מנסה להעביר חוקי הפרדת דת ומדינה, למשל עניין הרבנות, נישואים חד מיניים, תח"צ בשבת, חוק השיוויון בנטל, לימודי ליב"ה. הוא גם מנסה לפעול במישור המדיני למשל נסיגה לקווי 67, מעבר למודל של מקוצעי וגם החלטות בג"ץ כגון ברית מילה, ופסילת חוק המסתננים. אולם כל כמה שנים קורסים יחדיו כל הצעותיו, ובדרך כלל מתבצעת נסיגה ימינה, כך למשל בחלטת שר הפנים גדעון סער בעניין המרכולים בשבת, הפרטת חברות ממשלתיות ועוד. למעשה הנצחונות של השמאל אינם קיימים משום שמרגע שקרו אין עוד מי שיגן עליהם, והם לרוב נדחקים לשולי התודעה בחברה הישראלית.

נטייתו של המשאל להרחיב את עצמו עד לאין דעת היא זו שמונעת מאנשים להצביע לו, במקום לשמר את מה שהשיג ולקבע אותו הוא מנסה להשיג דברים חדשים, בכך הוא מאבד את כוחו שכן כמעט כל החלטה שלו הולכת לאיבוד. השמאל חייב להבין שתפקידו הוא קודם למנוע את הנהירה ימינה גם אם זה דורש ממנו לוותר על דברים שהוא מאמין בהם. בעיקר בדברים שנוטים להצית מהומה רבתי על כלום בפיתה כגון נישואים חד מיניים (למי שלא בדק, אין שום הבדל מהותי בין זוג הטרוסקסואלי נשוי לבין זוג חד מיני לא נשוי אך ידוע בציבור) נישואים אזרחים (נו בחייאת מי שמתכננן להקים משפחה וזה נורא קריטי לו לא יכול להשקיע 200$ ולהרשם בקפריסין?), המסתננים (מי שמפחד שיהרגו אותו, לא נראה לי שאמורה לו להיות בעיה לשבת במתקן חצי פתוח, אלא אם כן הוא מחפש עבודה...) ועוד אלף ואחת דוגמאות.

בקיצור הכשלון של השמאל קשור בכך שהוא חושב שלא הגענו מספיק שמאלה, במקום להבין שאנחנו מספיק בשמאל ואין סיבה לא לשקע את המצב הקיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

... ואתה הוא הסיבה למצבו העגום של הימין הישראלי: קושר בצרור אחד דברים "שמאלניים" כמו נסיגה לקווי 67 או פסילת חוק המסתננים, עם דרישות אזרחיות לגיטימות שרובן נתמכות ע"י רוב העם. תפנים כבר: "ימין" זו לא רק הדת ההזויה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שהשמאל כושל כל פעם מחדש היא פשוטה. במהלך החמישים שנה הראשונות למדינת (שימו לב שממשלת השמאל האחרונה הוקמה ב2000) השכיל השמאל לשמר את כוחו וזה עיקר עיסוקו, הוא היה מסוגל להבין שחזון המדינה הסוציאליסטית והמתקדמת לא יקרה ולא יהיה, כדבר המשורר מה שהיה הוא שיהיה ואין שום סיבה לשנות את זה. אולם לא כך ב15 השנים האחרונות, בניסיון לבדל עצמו ממפלגת הליכוד שהלכה והתמתנה (עד להתנתקות) הלך השמאל שמאלה. למעשה במקום לנסות ולשמר את מעוז כוחו האחרון, בג"ץ, מנסה השמאל לכפות את הדעות שלו באמצעות אקטיבציה שיפוטית. בעוד נבחרי הציבור והציבור מקצינים ימינה מערכת המשפט והשמאל מקיצנים שמאלה. הדבר הזה גורם לשני בעיות: ראשית הכנסת והממשלה נהיו אויבות בג"ץ ושנית ההתנגשויות נהיו עוצמתיות יותר. אפשר לדמות זאת לפעולת מטוטלת ככל המטוטלת הולכת שמאלה כך בעת שחרורה היא תלך ימינה יותר.

השמאל עסוק בלדחוף את המטוטלת הזאת שמאלה מבלי להבין שככל שהיא הולכת שמאלה יותר כך הכוח הנדרש להחזקתה גבוהה יותר. הוא מנסה להעביר חוקי הפרדת דת ומדינה, למשל עניין הרבנות, נישואים חד מיניים, תח"צ בשבת, חוק השיוויון בנטל, לימודי ליב"ה. הוא גם מנסה לפעול במישור המדיני למשל נסיגה לקווי 67, מעבר למודל של צבא מקוצעי וגם החלטות בג"ץ כגון ברית מילה, ופסילת חוק המסתננים. אולם כל כמה שנים קורסים יחדיו כל הצעותיו, ובדרך כלל מתבצעת נסיגה ימינה, כך למשל בחלטת שר הפנים גדעון סער בעניין המרכולים בשבת, הפרטת חברות ממשלתיות ועוד. למעשה הנצחונות של השמאל אינם קיימים משום שמרגע שקרו אין עוד מי שיגן עליהם, והם לרוב נדחקים לשולי התודעה בחברה הישראלית.

נטייתו של המשאל להרחיב את עצמו עד לאין דעת היא זו שמונעת מאנשים להצביע לו, במקום לשמר את מה שהשיג ולקבע אותו הוא מנסה להשיג דברים חדשים, בכך הוא מאבד את כוחו שכן כמעט כל החלטה שלו הולכת לאיבוד. השמאל חייב להבין שתפקידו הוא קודם למנוע את הנהירה ימינה גם אם זה דורש ממנו לוותר על דברים שהוא מאמין בהם. בעיקר בדברים שנוטים להצית מהומה רבתי על כלום בפיתה כגון נישואים חד מיניים (למי שלא בדק, אין שום הבדל מהותי בין זוג הטרוסקסואלי נשוי לבין זוג חד מיני לא נשוי אך ידוע בציבור) נישואים אזרחים (נו בחייאת מי שמתכננן להקים משפחה וזה נורא קריטי לו לא יכול להשקיע 200$ ולהרשם בקפריסין?), המסתננים (מי שמפחד שיהרגו אותו, לא נראה לי שאמורה לו להיות בעיה לשבת במתקן חצי פתוח, אלא אם כן הוא מחפש עבודה...) ועוד אלף ואחת דוגמאות.

בקיצור הכשלון של השמאל קשור בכך שהוא חושב שלא הגענו מספיק שמאלה, במקום להבין שאנחנו מספיק בשמאל ואין סיבה לא לשקע את המצב הקיים.

השמאל לא כושל, השמאל מוביל ומנהל את המדינה בפועל.

השמאל לא יכול לנצח את הבחירות ע"י גילוי מטרותיו האמיתיות, והוא יודע זאת.

כך שהפסד בבחירות הוא ענין צפוי עבורו.

כל מה שהם יכולים הוא לנצח באמצעות מועמד קש כמו יצחק רבין או אהוד ברק.

מה שהשמאל הקיצוני ביותר טען לפני 40 שנה, אומרים היום "ימניים" כמו הליכוד, הבית היהודי, וליברמן.

גולדה מאיר חשבה ברצינות שיוסי שריד איבד את שפיותו מכיוון שהזכיר עם "פלשתיני"..!

והיום כל מתחזה לימני מדבר על "פלשתינים".

אז מי ניצח ומי הפסיד?

השמאל ניצח, מדינת כבר החליטה על השמדתה מרצון.

היחידים שמונעים את השמדתינו הם הערבים.

תגיד להם תודה, בזכותם יש לך עדיין מדינה.

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://news.walla.co.il/?w=/4487/2789556

"מדובר בהשתלטות פרובוקטיבית על ידי אנשים שכנראה מעוניינים שהמצב המתוח ימשיך בירושלים. לאיש אין ויכוח על כך שסילוואן זה כפר ערבי, ואין מקום שם להתנחלות יהודית".

חבר מועצת העיר ירושלים, כן? תראו לי פוליטקיאי אחד שיעז לומר שאין מקום לערבים בתוך ישוב יהודי והכותרות לא ידרשו את ראשו. צביעות כבר אמרנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השמאלנים האלו עולים לי על העצבים.

כועס.

ממש כועס.

המשטרה "צמצמה" את צו איסור הפרסום על רצח היהודי שעבד באתרי בניה עם סנפלינג.

מותר לפרסם את המקרה, ומותר לצטט עדים, אך "פרטי" החקירה אסורים לפרסום.

אז מותר לומר שיש "חשד לרצח".

ומותר לומר שהמשפחה טוענת שערבי חתך את הכבלים שהחזיקו אותו.

אבל "אסור לומר" שהכבלים נחתכו עם CUTTER!!!! שנמצא במקום, כי זה ב"פרטי החקירה".

מה שבעצם המשטרה עושה, זה להשתיק ולעמעם את המקרה וחומרתו כמה שאפשר.

וכשאין להם ברירה הם משקרים לציבור כדי שהאמת תצא בהדרגה ולא בבת אחת.

הם מרשים לעצמם לעשות לנו "שליטה במחשבה" שגם מנסה להסתיר ולטשטש את העובדות, וגם מנסה לעמעם את הרגשות של הציבור בנושא.

זה יותר מ"שליטה במחשבה" זה גם "שליטה ברגשות".

המשטרה בשירות השמאל והטייקונים אוכפת עלינו תרבות של שקרים ומריחות.

http://www.0404.co.il/post/19070

ובשביל מה?

כדי שלא נזדעזע?

ממתי להזדעזע מפשע זה עבירה על החוק?

ממתי האמת מסוכנת לציבור?

והשקר חברו הטוב?

אולי כדי שלא נגיב?

יאללה מעכשיו להוציא צווי איסור פרסום על כל פרשת שחיתות.

שלא נגיב חס וחלילה...

מעכשיו כל מי שפשע יקודם ויקבל בונוס.

כל מי שיודע על פשיעה יקבל דמי שתיקה.

הקרן החדשה לישראל תממן.

הטייקונים יוכלו להרגיש יותר חופשי לעשות "עסקים".

הממשלה תוכל לטעון שהכל בסדר.

http://www.0404.co.il/post/18800

וכולנו נוכל לישון בשקט בחוסר הידיעה מה קורה ומה לא עושים בנושא.

חוץ מאלו שרצחו אותם, גנבו אותם, רימו אותם, דרסו אותם, ותפרו אותם כמובן...

אבל למי איכפת מהם?

למשטרה?

לממשלה?

לטייקונים?

לסומליה?

אולי בחלומות הליליה...

גאה להיות אזרח במדינת ישראל.

משואת הדמוקרטיה האמת והצדק.

אך, איזו מדינה נהדרת.

בסרטי הפנטזיה הבדיונית זאת אומרת...

http://www.0404.co.il/post/18948

http://www.0404.co.il/post/19051

אך, איזו מין שיטה.

להסתיר מהציבור מידע.

אם לא נדע זה לא קרה.

אם נתייחס זאת רק צרה.

הכל מושלם הכל גן עדן.

עוצמים עיניים בואי קרן.

http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=820903

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...