The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי

J S Bach

Recommended Posts

• תגובות 613
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 1 חודש מאוחר יותר...
  • 2 חודשים מאוחר יותר...

באסה שדחו,אבל אם דחו אז לא דחו סתם (דחיה שניה כבר!!!). עדיף לקבל משחק טוב עם כמה שפחות באגים מאשר לחכות לעדכונים לאחר הקניה.

רק שתדעו שאני די עוקב אחרי המשחק הזה ופעיל בפורומים הרשמיים,הדחיה לא באה בטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

יש לך מפרט חזק והמשחק יאפשר לך לנצל אותו. איך בדיוק היא לא מתחשבת בנו?

אני תמיד בעד שמפרטים חזקים יזכו לחוויה מירבית, גם אם זה מעלה את רף התאימות למפרטים חלשים. על אחת כמה וכמה כשאני לא רוכש או בכלל מתעניין בשוק הנמוך לגיימינג.

הרחבת קהל היעד (קריא תאימות low - mid range) מיועדת בראש ובראשונה למיקסום מכירות, וזה לרוב יבוא על חשבונך בתצורת "downgrade", בשל הגבלות מהיסוד שמהווה מכנה משותף עבור כולנו.

ולפני שיזרקו שוב את המילה "אופטימיזציה" אני ממליץ לקרוא על משמעותה, בויקיפדיה למשל:

Although the word "optimization" shares the same root as "optimal", it is rare for the process of optimization to produce a truly optimal system. The optimized system will typically only be optimal in one application or for one audience. One might reduce the amount of time that a program takes to perform some task at the price of making it consume more memory. In an application where memory space is at a premium, one might deliberately choose a slower algorithm in order to use less memory. Often there is no "one size fits all" design which works well in all cases, so engineers make trade-offs to optimize the attributes of greatest interest.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2500K למינימום זה טיפה מוגזם וספציפי בצורה מוזרה, זה לא שההבדל בין ה 2500K ל I5 הזולים יותר כל כך גדול. השאר נראה בערך כמו מה שהיה אפשר לצפות ממשחק שמשתמש ב GAMEWORKS, דרישת זיכרון של 6GB ולא 4GB כמו במשחקים אחרים (ואני מאמין שאם DICE ו יכולים לעבוד עם 4 אז גם חברות אחרות יכולות) וחוסר התאמה בין הכרטיסים הירוקים לאדומים (למרות שהפעם הוא נראה קטן יותר בדרישות המומלצות). אם בסוף המשחק יעבוד ואלה הדרישות אז זה בסדר, אם הוא יעבוד חרא ואלה הדרישות אז זה בעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...(ואני מאמין שאם DICE ו יכולים לעבוד עם 4 אז גם חברות אחרות יכולות)...

אל תשכח שהמשחקים האחרונים של DICE ו- הם לא עולם פתוח בהיקפים כאלו.

אני מאמין שלפחות DICE גם פחות מרשימים מבחינת טכנולוגיה גרפית, אבל את זה נשפוט בהמשך.

אגב, דרישות "אופטימליות" ל- Crysis 3 (שמוקמו מעבר ל"מומלצות") כללו 8GB , כרטיס gtx680 (עם הערה על עדיפות ל-SLI) ומעבד דוגמאת i7-2600k. זה היה לפני שנתיים.

אין איזה סטנדרט קבוע לגבי תמורה יחסית לדרישות המומלצות. כך שאם הדרישות האופטימליות של C3 יספקו לדוגמא ביצועים יחסית דומים לדרישות המומלצות של TW3, המצב יהיה בסדר גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DRAGON AGE החדש כולל סביבה דיי גדולה ופתוחה ובכל זאת יכול לעבוד עם 4GB, נכון שעדיף יותר אבל הוא יכול להסתדר עם זה. כמובן שהם עושים הרבה התפשרויות בשביל זה אבל זה אפשרי ולדעתי לא מזיק למתוח טיפה לכיוון התחתון בשביל לאפשר לכמה שיותר אנשים לקנות את המשחק ולשחק. גם CRYSIS הראשון עבד עם 4GB ואת האמת מחזיק יפה מאוד גם היום. הדרישה של ה 6GB הולכת יד ביד עם GAMEWORKS גם אם אין בזה צורך באמת (GHOSTS), כניראה שזו המלצה של בשביל לאפשר לתוספות שלהם לעבוד כמו שצריך, לא מחייב אבל רוב המפתחים מעדיפים להצמד להמלצות.

פחות מעניין אותי מה הדרישות הגבוהות, יותר מעניין אותי הגמישות של המשחק והמנוע שמאחוריו, במקרה הזה נראה כאילו הם לא גמישים במיוחד, הזיכרון עוד סביר המעבד טיפה מוגזם. בכרטיסי מסך מצד שני יש הפתעה מסויימת, אין אזכור ל VRAM, לפי מה שראינו עד עכשיו מהמשחק הייתי מצפה שהמשחק הזה לא יהנה כל כך אם יתנו לו פחות מ 3GB וישמח ליותר מזה. כמו כן צריך לזכור ש ה 290 חזק מה- 770 ב 10-20% בממוצע (ההפרש גדל עם הרזולוציה) ובכל זאת במשחק הזה הם שווים, לפחות בחלק התחתון בחרו כרטיסים שהביצועים שלהם דומים (נראה מה יקרה בפועל כי לרוב משחקים עם GAMEWORKS עשו הרבה בעיות בהתחלה עם כרטיסים של AMD).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

מה הסיכויים שלי להריץ את המשחק על המחשב הבא:

Intel I3 530 2.9GHz

Gigabyte H55M-S2H

Kingston 1333Mhz 2GB x 2 (יוחלף ב 8 (או 2 של 4) קרוב יותר לתאריך ההשקה)

MSI GTX 650 TI OC 1GB

אני יודע שהוא קצת ישן, למרות שהכרטיס מסך דיי חדש. יש לציין שאת TW2 הרצתי סבבה (לא אולטרה).

האם יש צפי להחלפת מעבד? כרטיס מסך?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...