קבוצתית של רמקולים SOLO6/7C - עמוד 25 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבוצתית של רמקולים SOLO6/7C

matan007

איזה רמקול תרצו?  

20 הצבעות

1. 1. איזה רמקול תרצו?

Recommended Posts

לא יודע איך זה ברמקולים האלה אבל יש שהוצאת הכיסוי משנה הרבה (למשל סדרת diamond 100 של wharfedale). בדרך כלל לא אמור להיות הבדל אבל מידי פעם התכנון של הכיסוי פוגם בצליל. בדרך כלל גם בלי כיסוי הרמקולים נראים הרבה יותר יפה.

בקשר לפגיעה בדרייברים, עיקום קל לא אמור לשנות שום דבר, גם יש הרבה מאוד דרכים לסדר את זה. הבעיה מתחילה ברגע שנגרם נזק פיזי רציני (חור וכו'), במקרה כזה הדרייבר דורש תיקון/החלפה.

בקשר לזמזומים שהוזכרו פה, ניסית לחבר את הרמקולים למקור אחר? יכול להיות שזה הפרעה שנגרמת מכרטיס הקול שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 498
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
מאוחר מידי בשביל להזמין את ה-C4? :(

כן, אבל דווקא עליו היתה הנחה ממש קטנה אז אתה יכול לקנות במחיר קרוב למחיר הקבוצתי ממקום אחר.

למשל מפה - http://www.pcmark.co.il/prodinfo/rYyWbp2WkletjJZubGNpaA/

http://www.pcone.co.il/product/view/122/

http://www.skypc.co.il/pl_product~SOLO4C~11~0.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, אני מניח שזה מיותר לכתוב אבל אולי למישהו זה יעזור

רמקולים כמו ה solo7 ממקמים במרחק גדול אחד מהשני, מהניסיון הקצר שלי, שני מטר בין הרמקולים כדי ליצר משולש שווה צלעות שאתה יושב בקדקוד השלישי שנוצר בין הרמקולים ומטה אותם באלכסון מעט כדי שהאלמנטים יהיו מכוונים כלפי האזניים שלך, פחות מכאן הסטיריאו לא נוצר כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף הגעתי הביתה מעבודה וניסיתי את הרמקולים 7C ואחרי 4 שעות עולה שאלה אחת בלבד:

איך לעזאזל זה נשמע כל כך טוב ועולה רק 680 ש"ח, זה לא יאמן.

שמעתי אודיופילים בחיי ,וזו מערכת שמגרדת את המושג אודיופילי נכון הם לא יכולים לרדת מתחת ל-50hz אבל לא כולם אוהבים לרדת לבס כל כך נמוך (אני לא מת על בס נמוך מדי) , אח שלי קנה גם את הרמקולים האלה והוא משתמש בהם כ-2.1 הוא הוסיף סאב 10 אינץ' שהיה לו מ-Z5500 (סאב טוב) אז הוא טוען שעכשיו הרמקולים *מושלמים כי יש להם גם בס נמוך גם מיד בס וגם טריבל.

*מושלמים ביחס למחיר (הרמקולים של חבר שלי ב25,000 הם קרובים יותר למושלמים באוזניי אבל קצת פחות אטרקטיביים במחיר, כמובן אין מה להשוות בין השתיים באופן ישיר).

אני שומע כבר 4 שעות רצוף בקול רם ואני לא מתעייף , בcreative 7.1 הישן שלי אני לא מסוגל לשמוע יותר מ- 40 דקות ללא כאב ראש.

הפתעה קטנה: אני שם לב להבדלים בין FLAC לבין 320kbps ברמקולים האלה תנסו גם אתם ותגידו לי מה דעתכם (לנסות אותם טרקים אבל בשתי איכויות שונות). הסיבה שרשמתי הפתעה כי יש לי כרטיס קול אונבורד ואין לי DAC .

זה שיר טוב לשמוע את הטריבל החד והמיד בס המדוייק של המערכת הזו (720P) ,גם השם מתאים לרמקולים הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ יש ויש, היום אי אפשר לומר באופן גורף שסין=זבל. הכל תלוי בכמה אתה משלם (וגם כאן היחס הוא יותר טוב בין מחיר זול לאיכות טובה לעומת מקומות יצור אחרות).

תודה דניס,

אבל אני מעדיף לקנות מ-TMS במידת האפשר.

אני מציע שמחר בבוקר תרים טלפון לקיריל מ- TMS (הוא יושב בסניף נתניה) ותראה מה אפשר ומה אי אפשר לעשות (אולי אם תבוא לקחת בעצמך, עדיין המחיר הקבוצתי יהיה רלוונטי).

הפתעה קטנה: אני שם לב להבדלים בין FLAC לבין 320kbps ברמקולים האלה תנסו גם אתם ותגידו לי מה דעתכם (לנסות אותם טרקים אבל בשתי איכויות שונות). הסיבה שרשמתי הפתעה כי יש לי כרטיס קול אונבורד ואין לי DAC .

אין מצב בעולם שאתה מצליח להבדיל בין FLAC ל- MP3@320kbps, אלא אם כן הם לא נקרעו מאותו מקור (איכותי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^אין מצב בעולם שאתה מצליח להבדיל בין FLAC ל- MP3@320kbps, אלא אם כן הם לא נקרעו מאותו מקור (איכותי).

יש מצב שבאמת ה-FLAC נקרע ממקום יותר איכותי מה MP3 בטרקים ששמעתי אין לי דרך לדעת זאת , במידה וזה המקרה עדיין מרשים בעיניי שאפשר לזהות מקורות איכותיים ללא איכותיים כל כך בקלות בסט הזה .

ב- הישן שלי לא היה שום הבדל בין FLAC או LOSSLESS או באותו הטרק.

בגלל האיכות המפתיעה של הרמקולים 7C אני שוקל לקנות DAC בסיסי כדי לעקוף את האונבורד שלי (יש לו רעש רקע אלקטרומגנטי מעצבן ).

יש הצעות למשהו בסיסי ביותר ב- 50$ , בלי מגבר אוזניות בלי יכולות הקלטה יציאה אחת בלבד ועדיף שיעקוף את האונבורד לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט רמקולים איכותיים, ה7C פשוט מדהימים באיכות ובעוצמה....

שמתי פעם אחת בחדר מחשב המיועד, פעם אחרת בסלון המיועד, בשני המקומות שמעו את הסאונד נקי בכל הבית וגם מחוץ לבית ולא עברתי את ווליום ה-40 (רק לבדיקה).

אני הרצתי מהטלפון, סתם קבצים רגילים לא משהו איכותי מאוד ועדיין זה היה ממש טוב, אז עם מחשב וכרטיס קול חיצוני זה יהיה אחלה.

אתמול לא קיבלתי את ה7C השניים, מקווה שהיום הם יגיעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...