קבוצתית של רמקולים SOLO6/7C - עמוד 29 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבוצתית של רמקולים SOLO6/7C

matan007

איזה רמקול תרצו?  

20 הצבעות

1. 1. איזה רמקול תרצו?

Recommended Posts

• תגובות 498
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
יש לי תמיד בעיה כזאת... אוזן אחת חלשה יותר, אז לא יכול להגיד

אולי תנסה לשנות את האיזון ביניהם בווינדוס וזהו ? או אפילו לקרב אחד יותר...

אני החלפתי בין המקומות של הרמקולים כדי לשלול בעיות אקוסטיקה (על הדרך גם בעיות שמיעה) , וזה עדיין לא משנה דבר.

לגבי האיזון בווינדוס גם כששמתי מקסימום ווליום על הרמקול השמאלי 100% (הימני מושתק לגמרי 0%) עדיין העוצמה שלו הייתה חלשה יותר מהימני (כאשר האיזון בניהם 50%-50%).

אני מנסה היום כבלים "חצי איכותיים" מנחושת , אני לא צריך איזון מושלם רק איזון מינימלי שיתן לי בס חזק גם מהרמקול השמאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה אצלו, אבל אצלי לפחות זה לא יעזור - ההבדל הוא לא רק בעוצמה אלא גם בצליל, הוא נשמע עמום יותר. אם אגביר אותו יהיו לי צלילים עמומים מוגברים, אז כבר עדיף לי המצב הקיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, שלא דווקא. הלוואי שזה היה כזה פשוט. בפועל, כשאני בודק צלילים גבוהים (למשל בדיקת הרמקולים של וינדוס), אני לא שומע הבדל. את ההבדל אני שומע בצלילים בינוניים-נמוכים (בדיקת הרמקולים של הדרייבר Realtek) ובשמיעת שירים באופן כללי.

צירפתי הקלטות של שתי סוגי בדיקות הרמקולים. בכל אחת מהן השמאלי הוא הראשון.

(למי שזה מפריע לו: סליחה על השימוש בקובץ zip, על הסיומת wma ועל האיכות הגרועה. הכל אילוצים טכניים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, שלא דווקא. הלוואי שזה היה כזה פשוט. בפועל, כשאני בודק צלילים גבוהים (למשל בדיקת הרמקולים של וינדוס), אני לא שומע הבדל. את ההבדל אני שומע בצלילים בינוניים-נמוכים (בדיקת הרמקולים של הדרייבר Realtek) ובשמיעת שירים באופן כללי.

צירפתי הקלטות של שתי סוגי בדיקות הרמקולים. בכל אחת מהן השמאלי הוא הראשון.

(למי שזה מפריע לו: סליחה על השימוש בקובץ zip, על הסיומת wma ועל האיכות הגרועה. הכל אילוצים טכניים).

תגיד אתה צוחק ? חחחחחחחחחח זה כאילו אחד על ווליום 5 והשני 60, אני מניח שהמיקרופון היה צמוד לאחד הרמקולים ... ההבדל לא נורמאלי אני בטוח שזה לא דומה לזה במציאות. :D:D:D

אם זה באמת דומה לזה אז תלך להחליף אותם, משהו דפוק. אני יודע שכבר אמרת פשוט מתעלצל לעבור שוב על הדיון, ניסית לחתוך את כל הקצוות של הכבל בין הרמקולים ולחשוף מחדש? ואולי אתה חושף ממש בגסות ומוריד חצי מה"סיבים" של החוט על הדרך ? תחתוך בעדינות עם סכין יפנית.

ותנסה גם להפוך בין הLEFT RIGHT בחיבור למגבר - בין האדום ללבן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המיקרופון באמצע. להחליף בין האדום ללבן - כבר אמרתי שניסיתי. ההבדל נשמע לי (במציאות וגם בהקלטה) כמו צליל שונה, לא כמו הבדל עוצמה.

אתה שומע הבדל בעוצמה גם בבדיקה של windows? או רק בזו של realtek?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...