קבוצתית של רמקולים SOLO6/7C - עמוד 30 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבוצתית של רמקולים SOLO6/7C

matan007

איזה רמקול תרצו?  

20 הצבעות

1. 1. איזה רמקול תרצו?

Recommended Posts

• תגובות 498
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלחתי מייל ל- Microlab עם השאלה כיצד ניתן לכבות את ה- Solo 7C מבלי לאבד את ההגדרות (ציפיתי לקבל תשובה האם זה בסדר להשתמש ב- Mute), ציינתי בפניהם שעכשיו קניתי את הרמקולים...

הם הודיעו לי שבקרוב יהיה זמין הדגם החדש של ה- Solo 7C שבו תהיה אפשרות כיבוי ושמירת הגדרות (וכיוון הבאס וטרבל גם על הרמקול) והמליצו לי לקנות אותו.

796391d1345422890-first-dye-job-epic-fail-facedesk-facedesk-facepalm-fail-demotivational-posters-1310644617.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה קונה מוצר בזול אף פעם אל תתפלא אם יוצא מייד אחרכך דגם חדש.

לפחות תשמח מזה שהדגם החדש כנראה יעלה עוד כמה מאות שקלים אבל איכות הקול שלו תהיה דומה למוצר היותר זול.

סה"כ לא יצאת פה מופסד והכל בסדר :)

במקרה הכי גרוע אתה תאבד את השלט אבל הרמקול עדיין יהיה שמיש דרך יציאת ה- AUX.

את הבאס והטרבל תכוון מהמחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם האשמה אכן בכבלים, האם קיצור של הכבלים יכול לעזור? האם זה יכול להשפיע על האחריות?

vidoe, אם וכאשר תחליף כבלים אשמח לדעת אם זה פתר אצלך את הבעיה.

אוקיי החלפתי את הכבלים של הC7 לכבלים אחרים שעשויים מנחושת ללא תוספת צבע פלסטי עליהם , בנוסף עשיתי לרמקולים חיבור כפול (צמות כפולות) , כדי להגדיל את מוליכות.

החלפת הכבלים שיפרה לי את חוסר האיזון בין שתי הרמקולים עד לרמה שזה לא מפריע לי.

חוסר האיזון עדיין קיים אבל זה מובן כי הכבלים החדשים שהשתמשתי בהם הם בסיסיים לגמריי ולא כבלי אדיו עבים ואיכותיים.

לכל מי שיש בעיות של איזון בין הרמקולים אני מציע קודם כל לקנות כבלים של אדיו בסיסיים ביותר (מנחושת לא צבועה) . במידה

והשיפור מספק אותכם סבבה , במידה ולא אין מנוס מלקנות כבלים בעלי מוליכות גבוהה.

יכול להיות שהכבלים שקיבלתי עם הC7 היו פגומים ולכן האות לא עבר כמו שצריך כי אחרת הפורום היה מלא באנשים שמתלוננים.

(כבלים של אידיו בסיסיים ניתן לקנות בזיל הזול לכן "הבעיה" הזאת היא ממש לא בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היחיד שמצא שהבעיה של הרמקולים היא לא בכבל שמחבר בין הרמקולים (הנחושת) אלא הכבל שמתחבר מהרמקול הראשי ללוח אם

בזווית מסוימות יש רק לרמקול אחד (כל פעם אחד אחר ולפעמים אין בקושי בשניהם צריך למצוא את הנק' המדוייקת בשביל לשמוע בשניהם שווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היחיד שמצא שהבעיה של הרמקולים היא לא בכבל שמחבר בין הרמקולים (הנחושת) אלא הכבל שמתחבר מהרמקול הראשי ללוח אם

בזווית מסוימות יש רק לרמקול אחד (כל פעם אחד אחר ולפעמים אין בקושי בשניהם צריך למצוא את הנק' המדוייקת בשביל לשמוע בשניהם שווה

לא נתקלתי בבעיה הזאת אצלי אבל בהחלט יכול להיות שהכבל פגום.. הוא נראה זול ועדין

ניסית לחבר למקור אחר?? (MP3/טלפון/טלויזיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^לגבי המוצר הזה, הוא מצוין.

לפני שנתיים הזמנתי כזה, בלי שלט..לא תכננתי לשלוט בו...פשוט כמתאם (היה זול בזמנו), ואז החלטתי להשתמש בו

בשביל הקוטל יתושים בתקרה.. ומצאתי שלט שהצלחתי לתכנת אותו אליו, עובד עד היום מצוין...:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^לגבי המוצר הזה, הוא מצוין. לפני שנתיים הזמנתי כזה, בלי שלט..לא תכננתי לשלוט בו...פשוט כמתאם (היה זול בזמנו), ואז החלטתי להשתמש בו בשביל הקוטל יתושים בתקרה.. ומצאתי שלט שהצלחתי לתכנת אותו אליו, עובד עד היום מצוין...:)
מעניין אותי מה הצריכה של המוצר הזה ב- StandBy. יש לך במקרה מד הספק לבדוק את זה?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי הגדרות הרמקולים נשמרות אחרי כיבוי. לא יודע איך ולמה.

עכשיו נשאר לדאוג שיהיה כיבוי מהשלט ואני מסודר. :D

מתכוון להזמין מהשהו בסגנון הזה http://www.ebay.com/itm/321182003848

יש לך את ה- Solo 7C ? אם ההגדרות שלך הן B/T 5/5 אז הן הגדרות ברירת מחדל ויופיעו בכל פעם שתכבה את הרמקולים.

כן, יש לי בבית גם את המכשיר שבודק כמה חשמל זה צורך.

אוכל לחבר רק אותו אליו ולראות כמה חשמל הוא צורך.

בהחלט מעניין, אל תשכח לעדכן :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...