קבוצתית של רמקולים SOLO6/7C - עמוד 28 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבוצתית של רמקולים SOLO6/7C

matan007

איזה רמקול תרצו?  

20 הצבעות

1. 1. איזה רמקול תרצו?

Recommended Posts

• תגובות 498
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם בעוצמות נמוכות? כי ההבדל הרבה יותר מודגש בווליום נמוך מאשר גבוה.

עריכה:החלפתי את המיקום בין הרמקולים, והמצב נשאר (כלומר אותו שהיה עמום קודם, נשאר עמום גם כשהוא בצד השני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי.. לא משפיע.

ממה שזכור לי מהביקורת (או מדיונים אחרים?), היה כתוב משהו על זה שהרמקולים צריכים "להיפתח" עם הזמן (מה שזה לא אומר, אבל אני מבין שהצליל משתנה). האם יכול להיות כזה דבר שרמקול אחד כבר "נפתח" והשני עוד לא כל כך, ולכן ההבדלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שטויות.

אומרים את זה על כל רמקול או , אבל אני לא שמתי לב לשום הבדל.

זה בעצם גמישות של אלמנט הוופר שיכול לזוז יותר אחרי שימוש ארוך , אבל זה סתם...

אם הרמקול לא טוב עכשיו , אז תחליף אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שטויות

בשימוש יומיומי סטנדרטי ברמקולים (שעה-שעתיים-שלוש) זה קורה בהדרגה לאט לאט ולכן קשה יותר לעלות על ההבדל

בעולם האוזניות זה שונה כי אפשר לעשות ברן-אין גם 3 ימים רצוף (בלי להפריע לאף אחד) ואז ההבדל מורגש מאוד. מנסיון

לגבי אחד ש"נפתח" והשני לא, לא נראה לי שזה העניין כי מדובר בתהליך הדרגתי ולא משהו שקורה בבת אחת

מדובר על הרמקול עם המגבר או השני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הימני הוא עם המגבר, השמאלי הוא זה שנשמע לי עמום, אבל אני לא יודע מה הצליל ה"נכון" אז קשה לי לשפוט באיזה מהם הבעיה. יכול להיות שהבעיה בכבל? הפרעות חיצוניות? הייתי רוצה להיות בטוח שלא פספסתי משהו מובן מאליו, לפני שאני נכנס לכאב ראש של החלפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בביקורת מסויימת שקראתי אמרו שיש שיפור ניכר עם כבלים איכותיים. אך גם ציינו שרוב האנשים לא יבחינו בהבדל ולכן לא המליצו להחליף ישר אלא רק אם יש בעיה

ה RCA במיוחד נראה זול ומעפן . נסה עם כבל אחר אם יש לך בהישג יד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הימני הוא עם המגבר, השמאלי הוא זה שנשמע לי עמום, אבל אני לא יודע מה הצליל ה"נכון" אז קשה לי לשפוט באיזה מהם הבעיה. יכול להיות שהבעיה בכבל? הפרעות חיצוניות? הייתי רוצה להיות בטוח שלא פספסתי משהו מובן מאליו, לפני שאני נכנס לכאב ראש של החלפה.

+1 יש לי את אותה הבעיה השמאלי נשמע עמום במיוחד בבס , אני חושד בכבל, בבדיקה של שתי הרמקולים הימני (מגבר) מרעיד את החדר בעוצמת הבס , ואילו השמאלי חלש יותר .

כמובן הבדיקה סימטרית , ניסיתי להחליף מקומות בין הרמקולים כדי לבדוק אקוסטיקה של החדר , אבל הבעיה ממשיכה , למרות הבעיה הקטנה הרמקולים נשמעים מצויין ואין לי חשק להחזיר אותם, אבל אני אקנה כבלים איכותיים יותר כדי לשלול את הבעיה עם הכבלים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם האשמה אכן בכבלים, האם קיצור של הכבלים יכול לעזור? האם זה יכול להשפיע על האחריות?

vidoe, אם וכאשר תחליף כבלים אשמח לדעת אם זה פתר אצלך את הבעיה.

במידה ואני אקנה ברור , אבל לפני החלפת הכבלים היום בבית אני אנסה לחשוף את הכבל הקיים יותר (כדי לעשות קשירה רצינית) ואפילו לשרוף את הקצוות (בלבד!) כדי להעיף שיירי פלסטיק או שמן מהכבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכבל שלהם בסדר גמור (בין הרמקולים) ... הוא לא דק והוא די קצר.

ניסיתי לעשות כל מיני קומבינות עם הכבל שלהם ועדיין רמקול שמאלי נשמע עמום יחסית לרמקול המוגבר , כאשר אתה עושה בדיקת שמאל ימין (בתוכנה של הדרייבר) אתה לא שומע הבדל בעוצמה של הרמקול החוטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...