קבוצתית של רמקולים SOLO6/7C - עמוד 13 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבוצתית של רמקולים SOLO6/7C

matan007

איזה רמקול תרצו?  

20 הצבעות

1. 1. איזה רמקול תרצו?

Recommended Posts

דוחה אותי חברה שמתעלמת לחלוטין כשמבקשים ממנה הצעות מחיר למכירה קבוצתית וברגע שהיא מתארגנת מורידה את המחירים כדי לגנוב את הלקוחות. זו לא הפעם הראשונה שהם מתנהלים ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 498
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
דוחה אותי חברה שמתעלמת לחלוטין כשמבקשים ממנה הצעות מחיר למכירה קבוצתית וברגע שהיא מתארגנת מורידה את המחירים כדי לגנוב את הלקוחות. זו לא הפעם הראשונה שהם מתנהלים ככה.

ראשית, אף אחד לא פנה אלינו בבקשה כזאת.

שנית, אנחנו לא בהכרח מוכרחים לקבל כל בקשה

שלישית, לא נראה לי מקצועי ש"צוות האתר" מגיב תגובה שכזאת ...

הסלוגן שלנו "התחייבות למחיר הזול ביותר" הוא לא רק סלוגן אנחנו באמת נדאג למחיר זול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי 99% שיש לו יציאה לא מוגברת עם RCA ... תצלם לנו את האחורה או תרשום את הדגם שלו

לצערי לא הבנתי אותך.

יש לי רמקולים ישנים מאוד (peerless) שמחוברים רק עם כבל , אל רסיבר ישן גם כן

ה-7C מתחברים רק עם RCA, או שאפשר גם לחבר אותם עם כבל בלבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, אף אחד לא פנה אלינו בבקשה כזאת.

שנית, אנחנו לא בהכרח מוכרחים לקבל כל בקשה

שלישית, לא נראה לי מקצועי ש"צוות האתר" מגיב תגובה שכזאת ...

הסלוגן שלנו "התחייבות למחיר הזול ביותר" הוא לא רק סלוגן אנחנו באמת נדאג למחיר זול יותר.

ראשית - אולי לא בקניה הזו אבל אני באופן אישי ועוד מספר קניות שידועות לי פנו ונענו בזלזול\התעלמות מוחלטת.

שנית - מקובל, אבל ההתנהלות של התעלמות מוחלטת וקפיצה על העגלה אחרי שחנות אחרת מרימה את הכפפה היא הדוחה.

שלישית - בוא נאמר שאתה האחרון שאקח ממנו עצות על מקצועיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת מרגיש שאני צריך להגיב פה!!

מה ש- ksp עושים זה ממש לא מוסרי! הם יכלו ליצור איתי קשר ולתת הצעה לקניה שארגנתי..הפניה הייתה לכל חנות.

תחשבו אם בשביל הבדל של עשרות שקלים בודדים שווה לנו לחבל בקניה שיצרנו! תרכשו מ- tms ששתפו פעולה ובלי קשר ללא ספק עדיפים במתן שירות, אחריות ומשלוחים על פני ksp המזלזלים בלקוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת מרגיש שאני צריך להגיב פה!!

מה ש- ksp עושים זה ממש לא מוסרי! הם יכלו ליצור איתי קשר ולתת הצעה לקניה שארגנתי..הפניה הייתה לכל חנות.

תחשבו אם בשביל הבדל של עשרות שקלים בודדים שווה לנו לחבל בקניה שיצרנו! תרכשו מ- tms ששתפו פעולה ובלי קשר ללא ספק עדיפים במתן שירות, אחריות ומשלוחים על פני ksp המזלזלים בלקוחות.

אנחנו לא עוקבים אחרי פורומים כאלה ואחרים. הרשת גדולה. אך אם לקוח מגיע אלינו מציין שיש מחיר זול יותר אנחנו בוחנים אותו במידה ומוצאים משהו כזה אנחנו נדאג למחיר הזול ביותר.

יכול להיות שיש אנשים שיש להם אינטרסים פרטים עם חנויות אחרות.

לדעתי זה רק לטובת הצרכן - הוא המרוויח וזה מה שחשוב !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו לא עוקבים אחרי פורומים כאלה ואחרים. הרשת גדולה. אך אם לקוח מגיע אלינו מציין שיש מחיר זול יותר אנחנו בוחנים אותו במידה ומוצאים משהו כזה אנחנו נדאג למחיר הזול ביותר.

מה אתה עושה פה כנציג ksp אם אתם לא עוקבים אחרי פורומים??

ומספיק לרמוז על "אנשים עם אינטרסים" כי אני ארגנתי את הקניה ואין שום רווח אישי! אז בבקשה תפסיק להשמיץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות! אני ארגנתי מספר רכישות קבוצתיות בעבר, ותמיד כשפניתי אליכם שתתנו הצעה, טענתם שאתם לא נותנים הצעות לרכישות כאלה. ותמיד כשיצאה לפועל קניה כזו, הורדתם "במקרה" (הרי אתם "לא עוקבים אחרי הפורומים") את המחיר על אותם מוצרים בדיוק.

תחרות היא אומנם מבורכת, אך לא בצורה כזו.

אני מבין את המטרה שלכם, ככה בעתיד כשנפנה לחנות/יבואן במטרה לארגן רכישה קבוצתית, הוא מראש יסרב כי הוא ידע שיש מי שיחבל בהתארגנות.

כל מי שהולך לקנות מ- KSP שיחשוב טוב טוב על הדברים הללו. במיידי הוא יחסוך כמה שקלים, אך בעתיד הוא יפסיד הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה קטע. יש לי עכשיו שקניתי לפניי חודש... מה אני עושה עכשיו? דרך אגב אני חושב שזה יהיה יעיל אם מישהו פה יפרסם מידות מומלצות להתאמה של הרמקולים לחדרים . לדוגמא סולו6 לאיזה גודל סולו7 לאיזה גודל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...