קבוצתית של רמקולים SOLO6/7C - עמוד 16 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבוצתית של רמקולים SOLO6/7C

matan007

איזה רמקול תרצו?  

20 הצבעות

1. 1. איזה רמקול תרצו?

Recommended Posts

^^אם אני לא טועה כבל כזה מקבלים עם הרמקולים... מ2RCA לחיבור 3.5 מ"מ

אתה לא טועה, יצאתי בנקודת הנחה שהוא מעוניין לחבר את המערכת לטלוויזיה כתוספת בנוסף למחשב/פלאפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 498
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ברמקול ישנם 2 חיבורים נוספים לרמקול ימין לשמאל המשמשים לחיבור למערכת נוספת (פלאפון וכו'), אז אני מאמין שכן..

מה שאתה צריך זה כאבל שמצד אחד שלו יוצאות 2 בננות ומהצד השני שלו יוצאת בננה אחת

הצד עם 2 הבננות מתחבר ל2 הרמקולים (ימין ושמאל), ואילו הצד השני מתחבר למערכת אליה אתה רוצה לחבר את הרמקולים..

תודה על התשובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים מאוד

מה גם שאני הבנתי שהשלט בעייתי, ובלי השלט אי אפשר להפעיל את הרמקולים (אי אפשר לבחור PC/AUX, אין אפילו ברירת מחדל ביניהם, חייב לשנות בכל הדלקה), אז למרות שזה רק עדיין כדאי לחשוב על האחריות.

ואגב אני מניח שאני לא הולך לשנות למישהו כאן את הקנייה כבר אבל אני רוצה שוב להגיד שאל תתלהבו מהסולו 7 כי הם גדולים, אם יושבים במרחק של פחות ממינימום מטר וחצי או שאי אפשר לסדר אותם ככה שהטוויטר יהיה בגובה האוזן, לא מומלץ

ואגב צריך להדליק ולכבות מהרמקול עצמו (בכל הדגמים אני חושב) אז מי שתיכנן לחדר שינה לטלוויזיה למשל כדאי לחשוב פעמיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר כתבו כאן שאפשר לשלוט עליהם משלט אוניברסלי (כמו של הוט\יס).

אפשר לשלוט גם על הtreble והbass ?

***אם צריך לממש אחריות לרמקולים, האם מגיע שליח ולוקח אותם?

או שצריך להגיע פיסית לחנות ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואין שום צורך לכבות אותם על ידי ניתוק מהחשמל, מצב MUTE שלהם זה מצב חסכון בחשמל, בדיוק בדומה לכל מכשיר אחר בבית כמו ממיר

מאיפה הבאת את זה?

זה לא נכון, אתה יכול לדוגמא להצמיד את האוזן לטוויטר כשאין ולשמוע את הזמזום החלש שיש ממנו (BUZZ), וללחוץ MUTE ולראות שעדיין יש.

ואגב איזה מכשיר בבית שלך בדיוק נכבה ע"י MUTE ? הרדיו ? גם הוא לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...